20 úžasných tetování s tlapkou s hlubokým připojením

12940086_514345028774994_1234536013_n

Nenechte se mýlit, lidé mají určitě hluboké spojení se svými domácími mazlíčky nebo zvířaty obecně. Na této planetě jsou lidé, kteří se ve skutečnosti starají více o dobré životní podmínky zvířat než lidé, a to z dobrého důvodu.

Pokud máte dnes nebo v minulosti hluboké spojení s domácím mazlíčkem, tetování s potiskem tlapky by pro vás mohlo být perfektní volbou.

Tyto návrhy jsou nejen snadno vytvořitelné, ale jsou všeobecně uznávány. Ať už chcete vylíčit určitý rys zvířete nebo spojení s rodinným mazlíčkem, tetování tlapky může být pro vás to pravé.

Vzpomínka na ztraceného přítele

Ztráta rodinného mazlíčka může být jedním z nejnáročnějších emocionálních zážitků, se kterými se kdy setkáte.

Vzpomínky na tohoto chlupatého přítele mohou trvat celý život a dnes je nejlepší způsob, jak tyto vzpomínky udržet naživu, nechat se napustit tetováním s potiskem tlapky.

Nezáleží na tom, jestli jste vlastnili psa, kočku, králíka nebo ještěra, potisk vašeho těla jejich stopou je trvalou připomínkou toho, jak se dotkly vašeho života. Krása získávání návrhů tisku menších tlapek spočívá v tom, že se neomezujete pouze na jedno domácí zvíře.

Během svého života mnoho z nás vlastní několik chlupatých přátel, z nichž se nás každý dotýkal různými způsoby. Tetování s potiskem tlapky je způsob, jak udržet toto pouto naživu tak dlouho, jak žijete.

The Living Art Tattoo

Jednou z nejunikátnějších vlastností tetování s potiskem tlapky je, že může být skutečnou reprezentací dotyčného zvířete.

Například máte psa, který je velkou součástí vaší rodiny, ale ve věku se tam dostává a vykazuje známky toho, že nemusí být součástí rodiny mnohem déle.

Umístěte skutečný otisk tlapky svého chlupatého přítele do barvy a poté jemně položte na papír, abyste získali skutečnou kopii v životní velikosti.

Pokud přijde den, kdy se budete muset svým chlupatým přítelem vydat každý svou cestou, donesete papír tetovacímu umělci a ten vám bude moci vytvořit přesnou kopii na těle, ať si vyberete kdekoli, se zlatým tetovacím inkoustem nebo jiným tetováním inkoust, který si přejete.

Můžete se pokusit vytvořit si vlastní návrh tetování, ale k tomu budete potřebovat tetovací cvičební kůži nebo dokonce tetovací startovací sadu.

Pokud máte menšího domácího mazlíčka, jako je kotě nebo fretka, lze jednu kopii použít k vytvoření několika stop po vašem těle namísto jediného, ​​který si zapamatuje ztraceného přítele.

Charakteristiky tisku tlapy

Spíše než pomocí tetování tlapky k symbolizaci ztraceného domácího mazlíčka se může stát, že máte některé stejné úžasné vlastnosti dotyčného zvířete.

Možná se cítíte divoký jako tygr nebo chcete být jednou tak silní jako lev. V indiánských kulturách po celém světě měla mnoho zvířat vyobrazených v totemech tlapky a byla ideální volbou pro jejich tetování.

Zvláště vlčí tetování je v těchto společnostech docela běžné, protože představuje odvahu, sílu a je divokým bojovníkem. Symbol otisku vlčí tlapy je často vnímán jako spojení s posmrtným životem, ochrannými rodiči a výraznými zvířaty.

Význam tetování pro tisk tlapy

Existuje řada jedinečných asociací, které spojují někoho s otiskem tlapky, přičemž nejsnáze to lze rozpoznat jako ztrátu domácího mazlíčka.

Pohyb vpřed, tetování na tlapce může symbolizovat pohyb vpřed po ztrátě, ať už jde o rodinu nebo domácího mazlíčka nebo někoho z medvědí kultury, odkaz na gay komunity po celém světě.

Tisk tlapy může představovat dravost, sílu, moc, hrdost, mazanost a schopnost chránit ty, kteří jsou v pýchě. Děti a rodiče jsou obvykle zobrazováni pomocí tetování s potiskem tlapky, aby navždy spojili rodinu.

Nyní lépe porozumíte tomu, co tetování s tiskem tlapky znamená a jak ho vidí ti, kteří to vědí.

Umístění otisku tlapky na tělo může světu naznačovat, že se pohybujete vpřed, že jste přijali změnu a kráčíte k dosažení svých životních cílů.

Umístění tetování s potiskem tlapky je kreativní způsob, jak ukázat světu, že za sebou necháváte určitou bolest a soustředíte se pouze na dobré věci, které k vám v blízké budoucnosti přijdou. Pokud jde o návrhy tetování s tlapou, můžete vidět, že možnosti jsou doslova neomezené.

Články, které by se vám mohly líbit:

  • Tattoo Power Supply – 6 tipů, jak vybrat ten nejlepší
  • Co jsou tetovací masti a proč byste je měli používat?
  • Tattoo Arm Rest – Na co si dát pozor při nákupu
  • Rotační tetovací soupravy – klady a zápory
  • Rámy tetovacích strojů – vše, co potřebujete vědět