Scarlxrdových 22 tetování a jejich význam

Marius Lucas Antonio Listhrop, známý pod uměleckým jménem Scarlxrd (vyslovováno jako Scarlord), je britský rapper, zpěvák, youtuber a skladatel. Je známý svými mashupy a jedinečným stylem míchání trapové hudby s heavy metalem. Svou kariéru zahájil jako zpěvák kapely Myth City pod jménem Mazzi Maz, poté debutoval jako rapper pod svým novým jménem Scarlxrd. Proslavil se, když jeho hudební video „Heart Attack“ získalo na YouTube obrovské zhlédnutí. Od té doby vydal několik hitů jako „King, Scar“, „6 Feet“, „Berzerk“ a „Head Gxne“. Scarlxrd miluje dělat věci na svém těle. Po celém těle má několik piercingů a tetování. Podívejme se na ty, které má, a na významy za nimi.

Scarlxrd

1. Citát o pravé paži

Tetování: Na vnitřní straně jeho pravého předloktí je vytetovaný citát. Toto je první tetování, které dostal. Hvězdí blízko jeho zápěstí a končí na vnitřní straně lokte.

Význam: Citát zní: „Příliš divné na život, příliš jedinečné na to, aby zemřelo“ a Scarlxrd si to nechal vytetovat na tělo přítelem. Citát viděl na Tumblru a zalíbil se mu natolik, že se rozhodl, že si ho nechá vytetovat na tělo.

2. Arrows Tattoo

Tetování: Vnitřní strana jeho pravého předloktí, pod citátem, obsahuje tetování dvou šipek provedených rovnoběžně vůči sobě, směřujících v opačných směrech.

Význam: Scarlxrd vysvětlil, jak má rád různé názory lidí na toto tetování a co si o něm myslí. Někteří lidé říkají, že to má smysl, když vás život táhne zpět, také vás žene vpřed. Nebo jak někteří lidé říkají, že to tak či onak představuje, ale tetování se mu dostalo, protože se mu to líbilo a má rád, když se o tom interpretují různé hlubší významy.

3. Tetování lebky

Tetování: Spodní strana jeho pravého předloktí obsahuje velké tetování lebky, které jí fialový růžový květ.

Význam: Tetování bylo provedeno jen proto, že se mu líbil design a chtěl, aby růže byla fialová. Scarlxrd chce nechat lebku ztmavit, aby odpovídala zbytku tetování na paži.

4. Dagger Tattoo

Tetování: Horní strana jeho pravého předloktí obsahuje velké tetování dýky. Kolem hrotu čepele, poblíž jeho zápěstí, jsou malé kapky krve. Nechal si vytetovat v LA bílou barvu, ale pak ji ztmavil, když se vrátil domů a nechal k ní přidat nějaké šperky.

Význam: Scarlxrd si nechal toto tetování ukázat, jak miluje svou matku Sherry.

5. Tetování kompasu

Tetování: Horní strana jeho pravého předloktí, těsně nad dýkou, obsahuje tetování kompasu.

Význam: Kompas tetování je tetování, které mu dává životní směr, a tak se rozhodl, že si ho vezme na pravou ruku, aby vždy poznal cestu.

6. Knuckle Duster Tattoo

Tetování: Na horní straně jeho zápěstí je tetování mosazné kolenní prachovky.

Význam: Mosazná kolenní prachovka představuje jeho bratra, kterého velmi miluje. Jeho bratr je opravdu silný a vždy ho podporuje a stará se o něj, a tak si nechal vytetovat toto zápěstí. Scarlxrd prozradil, že kdykoli se bojí, jen se podívá na tetování a cítí se v bezpečí, protože ví, že je tam jeho bratr, a to mu dodává sílu.

7. Tetování písmen

Tetování: Na straně jeho předloktí, pod tetováním dýky, jsou písmena „W.D.G.A.F“Vytetováno na něm.

Význam: Písmena znamenají: „Jebeme na to“ a on si nechal udělat tetování, protože ve skutečnosti žádné nedává. Toto odpovídající tetování si nechal udělat u svého přítele Sama.

8. Ptačí tetování

Tetování: Na pravé straně Scarlxrdovy hrudi je velké tetování ptáka. Ptačí křídla mu sahají až k rameni.

Význam: Toto je další z návrhů tetování, které se mu právě líbilo a chtěl si ho nechat vytetovat na tělo.

9. Vlčí tetování

Tetování: Horní část pravé paže obsahuje velké tetování vlka, který vrčí krví kapající ze zubů. K dispozici je také tetování červené růže, přímo pod vlkem.

Význam: Toto tetování má několik různých významů. Scarlxrd nazývá vlka Scrappy a chtěl ho získat, protože představuje jeho osobnost. Je to také na takovém místě na jeho paži, že to vypadá, jako by to honilo ptáka na jeho hrudi. Ale hlavní důvod, proč ho dostal, je ten, že Scarlxrd pochází z Wolverhamptonu a jeho fotbalovým týmem jsou vlci, takže si nechal na své tělo vytetovat tohoto vlka.

10. Tetování lebky

Tetování: Vnitřní strana jeho levého předloktí obsahuje další tetování realistické lebky.

11. Tetování města mýtu

Tetování: Vnitřní strana jeho pravého zápěstí obsahuje tetování se slovy „město mýtu“.

Význam: Tetování představuje jeho lásku ke své kapele, Myth City a jeho spoluhráčům.

12. Tetování pavouka

Tetování: Vnější strana jeho pravého předloktí, těsně pod dýkou, obsahuje tetování pavouka.

Význam: Scarlxrd je velkým fanouškem spidermana a nechal si vytetovat nové logo spidermana, když Spiderman Homecoming Toma Hollanda upustil.

13. Tetování hada

Tetování: Pravý biceps zpěváka obsahuje tetování hada vycházejícího z květiny.

Význam: Scarlxrd nemá rád hady a jen se mu zalíbila myšlenka za ním nechat si vytetovat hada, i když je nemá rád. Rozhodl se tedy, že si to nechá vytetovat na tělo.

14. Tetování prstem

 Tetování: Prsty obou jeho rukou obsahují různá vytetovaná písmena.

Význam: Když se spojil, jeho ruce hláskovaly jeho jméno, SCARLXRD.

15. Název Tattoo

Tetování: Levá ruka zpěváka obsahuje tetování jména „GINA”Na to.

Význam: Scarlxrd dostal toto odpovídající tetování se svou přítelkyní Ginou, která dostala jeho jméno, Mariusi vytetovaná na ruce.

16. Oční tetování

Tetování: Pravá ruka rappera je zakryta velkým tetováním oka.

Význam: Oko je vlastně tetování z egyptské mytologie. Říká se mu Oko Horovo nebo Oko Ra a je symbolem síly, znalostí a moci.

17. Panther Tattoo

Tetování: Pravé rameno Scarlxrd je pokryto velkým tetováním černého pantera, který vrčí ústy na vlka dole a šplhá vzhůru.

Význam: Toto tetování dostal na tělo, protože se mu design líbil.

18. Tetování na krku

Tetování: Spodní část jeho čelisti a hrdla obsahuje tetování zvláštního designu. Pravá strana jeho krku obsahuje tetování orel bělohlavého provedené na červeném pozadí.

19. Bear Tattoo

Tetování: Na levé straně krku je velké tetování medvěda Grizzlyho se šípem v hlavě.

20. Pekelné tetování

Tetování: Na zadní straně krku je tetování se slovy „MADE IN HELL“.

21. Jizva pod pravým okem

Tetování: Pravá tvář zpěváka, těsně pod jeho okem, obsahuje tetování jizvy, která vypadá svěží a kape z ní krev.

Význam: Scarlxrd si toto tetování nechal kvůli jménu, které si pro sebe vybral, Scarlxrd.

22. Tetování písmen

Tetování: Oblast v obličeji, těsně nad pravým obočím, obsahuje tetování několika vytetovaných písmen.