7 tetování Sharron Townsenda a jejich význam

Sharron Townsend je osobní trenér a profesionální trenér dětských zápasů z New Jersey. Tento nejdiskutovanější muž si získal velkou popularitu díky své přítomnosti v seriálu reality show Netflix „Too Hot To Handle“. Má několik tetování, která zdobí jeho svalnaté tělo. Podívejme se na jeho tetování spolu s jejich významem. Sharron Townsend Tetování

1. Tetování „Spartan Warrior“

Sharron Townsend-Spartan Warrior Tattoo

Tetování: Na pravé paži tetování „Spartan Warrior“.

Význam: V dubnu 2017 si Sharron nechal vytetovat na pravou paži tetování „Sharron Warrior“. 15. dubna 2017 nahrál obrázek tohoto tetování na svůj účet Instagram s titulkem,

Jako dárek k předčasným narozeninám jsem šel a nechal si udělat nové tetování. Všechna moje tetování mají za sebou zprávu. Sparťanský válečník na tomto obrázku je představitelem Miltona Hersheye, mé alma mater. Jsem za tu školu nesmírně vděčný. Když jsem chodil do internátní školy v 8. třídě, byl jsem chlapec, ale když jsem odešel, byl jsem muž, za kterého mě vždycky představovala moje máma. Štít, který drží, je Franklin & Marshall College štít, můj druhý domov. Na té škole jsem měl vzestupy i pády, ale jsem požehnán, že jsem mohl získat tak úžasné vzdělání. Býk je představitelem mého znamení zvěrokruhu. Jsem dobře založený, silný, odhodlaný a go-getter! ✊🏾 Jsem vděčný za to, kdo jsem. “Jsem můj nejhorší nepřítel”

Spolu s tímto tetováním válečníka si Sharron nechal na stejném místě vytetovat slova „Jsem můj nejhorší nepřítel“ a „černě zbarvený býk“..

2. Tetování „Globe“

Sharron Townsend-Globe Tattoo

Tetování: „Globe“ Tattoo na pravé straně hrudi.

Význam: Sharron si nechala vytetovat ruku držící zeměkouli, která zvýrazňuje africkou mapu oranžovou, zelenou, modrou a žlutou barvou. Toto tetování může souviset s Sharronovými kořeny z Afriky. Spolu s tímto tetováním dostal napuštěná slova „máma mi vždycky říkala, že svět bude můj“ na pravé straně hrudi.

3. Tetování „Anchor“

Sharron Townsend-Anchor Tattoo

Tetování: „Kotevní“ tetování na levé straně trupu.

Význam: Sharron si nechal vytetovat kotvu pomocí lana a dvou růží napuštěných na levé straně trupu. Kotevní tetování je symbolem naděje, spásy, klidu, vyrovnanosti, stability, bezpečí a uzemnění. Růžové tetování je symbolem emocí, nových začátků, znovuzrození, pravé lásky a citů. Představuje také zralou lásku a ochranu před závistivým milencem.

4. „Modlitební“ tetování

Sharron Townsend-Modlitební tetování

Tetování: „Modlitební“ tetování na levé straně.

Význam: Sharron si nechala vytetovat modlitbu od amerického rappera DMX, který byl vydán v roce 1998. Modlitba říká,

 Pokud pro mě musím trpět, aby moji bratři viděli světlo, dávej mi bolest, dokud nezemřu, ale prosím, Pane, chovej se k němu správně. “

5. Tetování „létajících holubů“

Sharron Townsend-Létající holubí tetování

Tetování: Na levé klíční kosti pokračuje tetování „létajících holubů“, které pokračuje až do levého ramene.

Význam: Takové tetování je symbolem čisté duše, bezpodmínečné lásky, čistoty, požehnání, svobody, mateřství, božského spojení a nových začátků. Používá se také jako symbol pocty zesnulému.

6. Tetování „Žádné starosti po zbytek dnů“

Sharron Townsend-Žádné starosti po zbytek svých dní tetování

Tetování: „Žádné starosti po zbytek dnů“ Tetování na levé paži.

Význam: Toto tetování je anglickou verzí písně „Hakuna Matata“ z „The Lion King 1994“. Hakuna Matata je svahilská fráze z východní Afriky, což znamená žádné starosti a žádné potíže.

7. „Rafiki zvedající Simba“ Tattoo

Sharron Townsend-Rafiki zvedl Simba Tattoo

Tetování: „Rafiki držící Simbu“ Tattoo na levém rameni, které pokračuje až do levé paže.

Význam: Toto tetování je záběrem z filmu „Lví král 2019“, ve kterém Rafiki (mandrill) představuje novorozeného syna „Simbu“ krále Mufasy a královny Sarabi (lvi) v zemích Pride v Africe.