18 tetování Elaine Thompson-Herah a jejich význam

Elaine Thompson-Herah je slavný jamajský sprinter. Je šampionkou v běhu na 100 metrů a 200 metrů a je také pětinásobnou olympijskou vítězkou. Její poslední vítězství je zaznamenáno na olympijských hrách v Tokiu, kde získala zlatou medaili ve finále žen na 200 metrů. Stala se první ženou, která vyhrála „double-double“ v nejrychlejších olympijských závodech v atletice. Elaine začala v roce 2013 přihlášena do mezinárodních soutěží a zaznamenala svůj první ukázkový finiš za pouhých 11 sekund na 100 metrů v roce 2015. Stejně jako ostatní sportovci je o Elaine také známo, že je velkou milovnicí tetování. Její tělo mluví za vše. Pojďme prozkoumat její tetování na těle.

Elaine Thompson Herah

Ví, že je to proti učení naší církve (adventistka sedmého dne), a řekl jsem jí, aby už nic nedělala, ale když mě přijde hledat, zakryje je, “řekla Elainina babička o tetování Elaine v nedávném rozhovoru.

1. „Bůh je větší než vzestupy a pády“ Tattoo

Elaine god je větší než tetování vzestupů a pádů

Elaine tetování na předloktí

Elaine tetování na předloktí

Tetování: Na vnitřní straně předloktí má Elaine namalované symboly spolu se slovy, která také upřesňují význam symbolů. Citát říká: „Bůh je větší než vzestupy a pády.“

Význam: Populární citát je založen na víře, že Bůh je všudypřítomný. je nejmocnější bytostí. citát slouží k tomu, abychom si připomněli nejvyšší Boží moc a jeho moc/roli v každém z našich životů. Nic v našem životě není větší než ON. Měli byste mu důvěřovat s každým vzestupem a pádem svého života, protože on je tím, kdo pro vás bude pracovat lépe.

2. „Šipka se jménem“ Tattoo

Elaine šipka tetování

Tetování: Na jejím pravém kotníku můžeme vidět tetování šípem. Uprostřed šipky je také napuštěné jméno a je obklopeno kroužkem.

Význam: Šípkové tetování je symbolem síly a odvahy. Má se za to povzbudit osobu, aby se vznesla vysoko ke svým snům a pokračovala ve snění. Jsou také nejběžnější reprezentací myšlenek boje a vítězství v životě. Někteří lidé jim také věří, že jsou to symboly, které chrání před zlem a zlem a chrání vás před všemi špatnými znameními.

3. „krásné“ tetování

Elaine krásné tetování

Tetování: Docela vedle svých levých kostí krásy si Elaine nechala vytetovat slovo „krásná“. Věříme, že toto tetování je perfektní volbou, protože zcela vysvětluje její osobnost, krásu a povahu.

4. Tetování „Květiny a motýli“

Elaine motýl a květiny na stehnech tetování Elaine motýl a květiny tetování

Tetování: Na vnitřní straně stehen má Elaine složitý rozšířený design, který předvádí červené květy spolu s motýly.

Význam: Motýlí tetování je symbolem nových začátků, přechodů a naděje. Na druhé straně jsou květiny symbolem nového začátku, svěžesti a krásy. Motýli a květiny jsou společně považovány za symbol lásky a evoluce. Představují duši, spiritualitu, vítězství dobra nad zlem, krásu, přitažlivost a čistotu přírody.

5. Tetování „Ukřižovaný kříž“

Elaine cross tattoo

Tetování: Na vnější straně levého předloktí Elaine je vytetovaný malý CRUCIFIXION CROSS.

Význam: Kříž je svatým symbolem křesťanů. Ukřižovaný kříž je způsob, jak vzdát hold oběti, kterou v zájmu lidstva přinesl Ježíš Kristus. Symbolizuje bezpodmínečnou lásku a oběť. V některých kulturách je kříž také považován za „střed vesmíru“.

6. Tetování „Dreamcatcher“

Elaine tetování lapače snů

Tetování: Na levém horním stehně má Elaine vytetovaný lapač snů.

Význam: Lapače snů jsou zástupci bezpečnosti a ochrany. Věří se, že chrání nositele před zlem a zlem a chrání jeho mysl před zlými sny v noci. Dream Catcher, jak název napovídá, je lapačem a absorbérem pozitivních myšlenek a pozitivní energie. Elaineino tetování také obsahuje na konci peří, které přitahuje pozitivitu v jejím životě.

7. Tetování „Feather“

Elaine tetování peří

Tetování: V blízkosti její pravé klíční kosti je svislé peří napuštěné inkoustem.

Význam: Peří tetování je nejoblíbenější volbou mezi milovníky tetování žen, zejména pokud jde o krk. Je to symbol svobody, moudrosti, síly a odvahy. Stejně jako ptáci stoupají vysoko na obloze podle jejich přání, peří také symbolizuje svobodu, nezávislost stoupat vysoko v životě. Může být také použit jako reprezentace růstu, stejně jako naděje.

8. Tetování „srdce“

Elaine tetování srdce

Tetování: Na vnitřní straně jejího pravého zápěstí je napuštěné srdce spolu s několika iniciálami a údery srdce. V horní části srdce jsou také dvě struny.

Význam: Srdce tetování je reprezentací lásky k vašim blízkým nebo vaší druhé polovině.

9. Tetování „srdce nekonečna“

Elaine zanechala tetování předobrazu

Tetování: Na vnitřní straně Elainina levého předloktí je struna se dvěma srdci, jedno na každém konci. Symbolizuje tetování srdcí nekonečna.

Význam: Tetování je symbolem věčnosti. Je také symbolem nejčistší formy lásky, jejího nekonečného vztahu a příslibu lásky až do smrti, kdy se partneři rozpadnou.

10. Tetování „One Life One Chance“

Tetování Elaine One Life One Chance

Tetování: Thompsonův pravý vnitřní biceps obsahuje frázi tetování, která říká: „Jeden život, jedna šance. Je to motivační citát, který nám říká, abychom byli živí a žili svůj život nezávisle a dělali každou maličkost, kterou si přejeme, protože jsme všichni obdarováni jedním životem. Využijte tedy tuto jednu šanci úplně.

11. Tetování „Černá růže a motýli“

Elaine růže a motýl tetování

Tetování: Vedle růžového tetování jsou na thompsonově pravém rameni namalovaní malí motýli.

Význam: Motýl je spojen s ženskostí a láskou. Mohou však také symbolizovat lásku, naději, vytrvalost, změnu a přechod z jedné fáze života do druhé, spíše znovuzrození nebo vzkříšení. Butterfly tetování se také věří, že přináší radosti a štěstí osobnosti člověka. BLACK ROSE je na druhé straně symbolem smrti a smutku. Lidé dostávají inkoust, aby představovali smrt milovaného člověka. Může však být také použit jako symbol odvahy během temných fází života.

12. Tetování červené růže

Elaine si vzala tetování na rameno

Tetování: Na pravém rameni Elaine je několik růžových tetování růží.

Význam: Červené růže jsou dalším způsobem, jak ukázat svou lásku nebo oddanost svému milovanému. Je považován za nejčistší symbol lásky a vášně. Je to univerzální symbol lásky, romantiky a náklonnosti.

13. Růže na hip tetování

Elaine růže na stehně

Tetování: Na boku jejího zadečku má Elaine napuštěné několik růží.

Význam: Rose je běžné tetování mezi milovníky tetování. je to symbol krásy, lásky, vášně a přátelství.

14. Tetování na rameni

Elaine tetování na rameno

15. Tetování hvězd

Elaine hvězdy tetování

Tetování: Hvězdy pokrývají krásné tmavé tetování na jejím pravém rameni. Hvězdy byly přidány, aby osvětlily její již existující tetování na rameni.

Význam: Hvězda je považována za zdroj vedení a nasměrování vás na správnou cestu životem. Hvězdné tetování pro ženy je symbolem lásky, naděje, motivace a touhy. Věří se, že jsou symbolem toho, že se jedinec může soustředit na svůj osud a nechat jej vést jej do budoucnosti. Někteří lidé také považují tetování hvězd za symbol duchovního vedení, ochrany a vedení ke světlu přechodem přes temnou fázi života. Jsou ztělesněním světla a cesty po celou noc.

16. Tetování na levém zápěstí

Elaine tetování na zápěstí

17. Psaní na paži

Elaine píše na paži

Tetování: Na levé paži Elaine je vytetováno několik čínských písmen.

18. Bicepsové psaní 

Elaine, psaní na tetování na biceps

Tetování: Na vnitřním levém bicepsu má Elaine napsaný slavný citát, který říká: „Nic není nemožné. I slovo nemožné říká: „Jsem možný.‘Citát říká Audrey Hepburnová.

Význam: Toto tetování je nepřetržitým zdrojem povzbuzení v Elainině životě. Říká, že jí to připomíná, aby pokračovala v cestě za cílem dosáhnout vítězství, zvláště když je na hřišti a závodí o běh. Pomáhá jí být oddaná a vášnivá v každém kroku a rozhodnutí svého života.