Uzaylı Dövmesi ve Anlamı

Yıl 2020 ve hala evrende bildiğimiz tek yaşam belirtisi biziz. Uzaylılar uzun zamandır kültürümüzün bir parçası olmuştur. Bazıları, uzaylıların eski Mısırlılara kadar izlenebileceğini iddia ediyor..

Erkekler İçin Sırttaki Uzaylı Dövmesi

Dünyanın dört bir yanında, insanların uzaylılar dışında hiç kimse tarafından inşa edilemeyeceğine inanılan sitelerin bulunduğu alanlar var. Uzaylılar gizemli ve evrenseldir.

uzaylı dövme

Uzaylı dövmeleri tam olarak ana akım değildir, ancak sizi belirli ve benzersiz bir dövme severler grubuna sokarlar. Bazı insanlar, yaşadıkları bir deneyim nedeniyle uzaylı dövmeleri yaptırır. Gerçek bir uzaylı karşılaşmasını hatırlıyorlar ve gerçekten uzaylıların var olduğuna inanıyorlar. Yapabilecekleri gibi. Diğerleri sadece bilinmeyene ve uzaylıların var olduğu fikrine hayran kalıyor. Bu yeterli motivasyon bir uzaylı dövmesi yaptır.

Bacakta uzaylı dövmesi

uzaylı parmak dövme

Dövmeler herhangi bir şekil veya boyutta olabilir ve şu anda trend parmağınıza dövme yapmaktır. Parmağınıza bir uzaylı dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız, sadece kafayı almayı düşünün. Gözleri olan oval yüz minimaldir ve herhangi bir parmağa mükemmel şekilde uyar,

Kadınlar için Uzaylı Parmak Dövme

Siyah beyaz tutun veya biraz renk ve gölge verin. Klasik bir açık mavi veya gri her zaman işe yarayacaktır. Cesur hissediyorsanız, biraz daha parlak renkler seçebilirsiniz! Görünümü tamamlamak için diğer parmaklarda bir uzay gemisi, ay, yıldızlar veya gezegenler almayı düşünün.!

Ayakta Uzaylı Dövmesi

uzay gemisi dövme

Uzaylı Uzay Gemisi Dövmesi

Tanımlanamayan Uçan Nesneler görüyor musunuz? 51. bölge takıntılı mısınız? O zaman belki senin için olan bir uzay gemisi dövmesidir. Uçan daireler arada sırada anlar yaşar ve bir uzay gemisi dövmesi, sıkı hayranlar içindir.

Göğüste Uzaylı Uzay Gemisi Dövmesi

Tarz açısından, belki bir çizgi film uzay gemisi dövmesi sizin için iyidir. İlham almak için 50’li ve 60’lı yılların eski grafiklerine göz atın. Bu, UFO’ların ve uzay gemilerinin en çok heyecanlandığı zamandı! Bu dövme için renkli görme ile gitmenizi ve her şeyi gururla ortaya çıkarmanızı öneririz..

Erkekler İçin Sırtta Uzaylı Dövmesi

Ayrıca yuvarlak bir uzay gemisi ve geminin ana bölümünden çıkan kirişler ile ziyaretçileri karşılamaya hazır bir illüstrasyon dövmesi yaptırabilirsiniz! Bu dövme stili, gölgelendirme ile siyah beyaz olabilir..

Eldeki Uzaylı Dövmesi

Daha modern olmak ister misiniz? Ardından üçgen şeklinde çerçevelenmiş ve geometrik bir tarza sahip uzay gemisi dövmelerine göz atın. Görüntüye biraz daha fazla karakter eklemek için ışınlanan bir kişiyi bile çizebilirsiniz..

Mars Uzaylı Dövmesine Saldırdı

Eldeki Uzaylı Dövmesi

Mars Saldırıları, uzaylı sevenler için kült bir film. Film, barışçıl bir ziyaret olduğunu düşündüğümüz uzaylıları Dünya’ya getiriyor. Ne yazık ki, barışçıl bir değiş tokuş imhaya dönüşür ve tüm çılgınlık molaları kaybeder. Uzaylıların acımasız bir mizah anlayışı var ve bu onların görünüşlerine yansıyor..

Uzaylı Mars Dövmesi Bacağına Saldırdı

Bu uzaylılar, görülebilen devasa, büyük boyutlu bir beyinle dövülmüşlerdir. Beyin ve başın geri kalanı camla korunmaktadır. Uzaylının yüzü, gözleri olan bir kafatasına benzer. Beyin kırmızıyla vurgulanır ve yüz genellikle yeşildir. Gözleri dışarı çıkar ve beyazdır. Filmde seçebileceğiniz iki uzaylı var. Birincisi cübbe giyen imparator uzaylı, diğeri ise yeşil tek parça takım elbiseli bir asker..

Film Severler İçin Uzaylılar

Film Sevgilisi için Bacakta Uzaylı Dövmesi

Harika bir dövme olabilecek başka bir uzaylı, Ridley Scott’ın “Alien” filminden. Bu uzaylı büyük, detaylı ve korkutucu görünüyor. Bilim kurgu korku filmi, sürrealist ressam ve seks kabus makinesi H.R. Giger tarafından tasarlanan bir uzaylı olan Xenemorph’u içeriyor..

Omuzdaki Uzaylı Dövmesi

Film öyle bir etki yaptı ki, yaratığı vücutlarına dövme yapan bir sürü insan vardı. Omurgaya doğru kıvrılan büyük yuvarlak koni başı ile iki ayağı üzerinde durduğunu veya uzun zincir benzeri kuyruğunu O gibi sararak dairesel olarak konumlandırıldığını görebilirsiniz..

Yazılı Uzaylı Dövmesi

Arkadaki Uzaylı Dövmesi

Başka bir klasik tarz dövme, biraz yazı ile yabancı bir yüz. Yazı genellikle “barışa geldik” veya “inanıyoruz” gibi bir özellik cümlesi içerir. Ayrıca, “dünyaya hoş geldiniz” – Will Smith in Independence Day veya “Bu bir savaş değil” – War of the Worlds by H.G Wells gibi en sevdiğiniz film veya kitap alıntılarından bazılarına da göz atabilirsiniz..

uzaylı dövme

Cümleyi resmin etrafına dairesel bir tarzda, altına veya üstüne yazabilirsiniz. Alıntı yapmadan önce iyi düşünün!

Arkadaki Uzaylı Dövmesi