Trendy 2021 Dövme Fikirleri ve Anlamını Eşleştirme

Eşleşen dövmeler, ilişkinize daha fazla anlam katmanın ve o özel kişiyle bağınızı kurmanın benzersiz bir yoludur. Bu dövmeleri yaptırmak, diğer önemli veya en iyi arkadaşınızla eşleşmek, böylece birbirinizle olan ilişkinizi belirtmek ve dünyanın geri kalanıyla olan bağınızı sergilemek anlamına gelir. Bu dövmeler sadece romantik çiftler için değil, aileniz, arkadaşlarınız ve hayatınızdaki diğer önemli insanlar gibi insanlar için de geçerlidir..

Eşleşen dövmeler, çeşitli anlamlar taşıyan farklı işaret ve sembollerden oluşur. Bu dövmelerin kendilerine bağlı çok fazla duygusal değeri vardır ve kesinlikle sizin için en çok anlam ifade eden kişiyle denemek istersiniz. Birden fazla kişiyle veya bir grup arkadaşla uyumlu bir dövme yaptırarak daha değerli hale getirebilirsiniz. Aşağıda daha fazlasını okuyun ve eşleşen dövmeler hakkında daha fazla bilgi edinin..

Eşleşen Dövmelerin Arkasındaki Anlam

Eşleşen dövmeler, en iyi ilişkilerden bazılarını korumanıza ve oluşturmanıza yardımcı olur. Aldığınız tasarıma bağlı olarak, eşleşen dövmelere eklenen çeşitli anlamlar vardır. Semboller, hepsinin farklı kalp ısınma anlamlarına sahip olan eşleşen dövmelerde çok yaygın olarak uygulanır. Sonsuzluk sembolü veya yarım kalp gibi sembol dövmeleri çok yaygındır. Eşleşen bir dövme olarak bir sonsuzluk sembolü alırsanız, bu sonsuza kadar birbirinizin hayatında olacağınızı ve hiçbir şeyin ikinizin arasındaki bağı, hatta mesafenin bile bozamayacağını gösteren sonsuzluğu sembolize edecektir..

Dövmeleri eşleştirmenin en iyi yanı, size kendi anlamınızı dahil etme özgürlüğü vermesidir. İlişkinizi en iyi siz bildiğiniz için birbirinizin anlamını kullanmak bu dövmeyi daha kişisel ve özel kılıyor. Eşleşen dövmeler, dövmenizde sadece bir kelime kullansanız bile, ilişkiniz hakkında bütün bir hikaye anlatabilir. Bu kelimenin, yalnızca sizin ve onu eşleştirdiğiniz kişinin bildiği komik bir anlamı olabilir..

Bu, ilişkinizi oluşturan iki ana şey olabilecek yaramazlık ve gizliliği sembolize eder. Eşleşen tarih dövmeleri de çok fazla anlam ve değer taşır. Birbirinizin hayatına girdiğiniz tarihin ya da ikiniz için de çok şey ifade eden özel bir günün tarihini dövme yaptırabilirsiniz. Eşleşen dövmeler için liste uzayıp gidiyor, ancak biraz ilham almak istiyorsanız aşağıyı okuyun..

Kiminle Uyumlu Bir Dövme Yapabilirsiniz?

Kiminle uyumlu bir dövme yaptırmanız gerektiğine karar verirken, bu tamamen size kalmış, ancak seçim yaparken, özel bir bağ paylaştığınız biri olduğundan ve onunla bir dövme yaptırdığınız için pişman olabileceğiniz bir an olmadığından emin olun. Eşleşen dövmeler, aşklarını ve ilişkilerini sembolize etmek için çiftler arasında çok yaygındır. En iyi arkadaşınız, meslektaşınız, ebeveyniniz, kardeşleriniz, büyükanne ve büyükbabanız veya gerçekten yakın olduğunuz herhangi biriyle eşleşen bir dövme yaptırabilirsiniz..

Ayrıca, birlik halinde kalmanın anlamını simgeleyen, bir grup arkadaşınızla veya tüm ekibinizle uyumlu dövmeler yaptırabilirsiniz. Bu takım bir futbolcu takımı veya bir kulüpteki yüzme takımınız olabilir. Tüm yakın aile üyelerinizden, belki de soyadınızın arkasındaki anlamı simgeleyen ve ailenin nasıl her zaman önce geldiğini gösteren bir dövme yaptırmalarını isteyebilirsiniz. Eşleşen dövmeler kendilerine çok değer katar, bu nedenle dövme randevunuza gitmeden önce kişiyi veya grubu akıllıca seçtiğinizden emin olun..

Dövmeleri Eşleştirmek için İdeal Yerleştirme Seçenekleri

Eşleşen dövmenizi birçok şekilde sergileyebilirsiniz. İlk olarak, onu eşleştirdiğiniz kişi veya grupla ve kendilerini nerede rahat hissedecekleri konusunda tartışmalısınız. Diğer kişiyle aynı yere sahip olmanıza gerek yok, ancak bunu yapmak dövmeyi daha anlamlı hale getirecektir. Eşleşen bir dövme için en yaygın yerleşim, özellikle sembol dövmesi gibi küçük bir şey yapacaksanız, bilek, kol, parmaklar ve ayak bileğini dikkate almalısınız..

Bir başka havalı yerleştirme fikri de köprücük kemiği bölgesi ve boynun arkasıdır. Eşleşen dövmeniz konusunda dikkatli olmak istiyorsanız, onu karnınıza, göğsünüze ve sırtınıza yaptırabilirsiniz. Bir yerleşim seçerken, dövmenin boyutunu ve tasarımını aklınızda bulundurun. Bunda dış etkenler de rol oynar ve bunları her zaman göz önünde bulundurmalısınız. Eşleşen dövmenizi nereye yerleştirmeyi planlıyor olursanız olun, her zamanki gibi benzersiz görünecek ve arkasındaki güçlü ve duygusal anlamı korumaya devam edecektir..

Eşleşen Dövme Türleri

1. Melek Kanadı Eşleşen Dövme

Gri ve beyaz renklerde uzun ve tüylü bir meleğin kanadını birbirinizin koluna takabilirsiniz. Bu dövme saf sanattır. Bu dövme, dövmeyi eşleştirdiğiniz kişiyi nasıl koruduğunuza ilişkin ilişkinizdeki anlamı artıran korumayı sembolize eder ve bunun tersi de geçerlidir. Bu iyi bir eşleşen çift ve en iyi arkadaş dövme fikri.

Erkekler için en iyi Dövme

2. Çapa Eşleşen Dövme

Çapa eşleştirme dövmeleri, birbirinizin parmaklarına tattırabileceğiniz küçük siyah mürekkepli çapalar içerir. Bu dövmeler, her birinizin birbirinizin hayatında nasıl bir çapa olduğunuzu sembolize eder ve işlerin beklediğiniz gibi gitmediği zamanlarda birbirinize istikrar getirir..

Kadınlar için bacakta güzel çapa dövmesi

3. Güneş & Ay Eşleşen Dövme

Güneş ve ay çok popüler bir dövme tasarımıdır. Bu iki görüntü, her birinizin hayatınızdaki karanlığa nasıl ışık getirdiğini ve kendinizi kötü hissettiğinizde her zaman birbirinize güvenebileceğinizi sembolize ediyor. Hangisinin güneşi kimin aya sahip olacağını seçmelisin..

Kadınlar için bilekte güneş ve ay dövmesi

4. Kelime Eşleştirme Dövmeleri

Eşleşen bir dövme olarak belirli bir kelime veya alıntı alabilirsiniz. Bu sözler önemli bir anlama gelebilir ve ayrıca ilişkinizin temeli olabilir. Ayrıca, yalnızca eşleştirdiğiniz kişinin anlamını bildiği komik bir kelimeyi de dahil edebilirsiniz..

Koldaki çift için dövme

5. Tekne & Çapa

Bu tekne ve çapa dövmesi, çiftler ve arkadaşlar için mükemmel olan başka bir harika uyumlu tat fikridir. Bir kişi çapayı alırken diğeri bağlantıyı göstermek için birkaç noktalı çizgiyle gemi dövmesini yaptırır. Bu dövme, ilişkinizde iyi şanslar ve ikinizin de birbirinizi nasıl aklı başında tuttuğunu temsil ediyor..

Kadınlar için omzuna cesur tekne ve çapa dövmesi

6. Aşk Kuşları Eşleşen Dövme

İki renkli kuş alabilir ve etrafındaki siyah kalplerle eşleştirebilirsiniz. Bu, doğaya olan sevginizi ve ikinizi nasıl bir araya getirdiğini sembolize edebilir..

Çift için yandan havalı kuş dövmesi

7. Kelt Yüzükleri

Sahte bir yüzük almak istiyorsanız, siyah ve gri dövmeli Kelt yüzükleri en iyisidir. Kabile dokunuşuyla bir dostluk grubunu temsil eden bunu parmaklarınıza tattırabilirsiniz..

Her iki parmak için de Kelt yüzük dövmesi

Sonuç olarak

Artık uyumlu dövmelerin arkasındaki anlamın farkında olduğunuza ve önünüzde bazı ilginç fikirler olduğuna göre, bu yıl trende katılmanın ve ona uygun bir dövme yaptırmanın zamanı geldi. Bu dövmeler çok esnek olduğu ve buna göre kişiselleştirmenize izin verdiği için istediğiniz kadar yırtıcı alabilirsiniz.,