Tom & Jerry Tattoo’nun Arkasındaki Neden

İster bebek boomer ister Z kuşağı olun, tüm zamanların en sevilen çizgi filmi Tom’u kaçırma şansınız yok. & Jerry. Bugün bile her yaştan insan bu çizgi filmi aynı konsantrasyon ve heyecanla ve kahkahalarla son bulan bir heyecanla izliyor. Tom & Jerry, birçok insanın çocukluğunda önemli bir rol oynadı ve kesinlikle sizinkinde de rol oynadı, burada olmanızın nedenlerinden biri de bu. Bu gösterinin ayırt edici özelliği olan hileleri, yaramazlıkları ve mizahı hatırlıyor musunuz? Bu eğlenceli anıları yeniden yaşamak ister misiniz? Bir Tom alarak bu iki karakteri hayatınızın bir parçası yapabilirsiniz. & jerry dövme.

Erkekler için bacakta Jerry Tattoo

Takım Tom veya Jerry’nin hayranı mısınız? Bu dövmenin anlamı, herkesin bu şovla farklı bir deneyimi ve anıları olduğu için kişiden kişiye değişir. Tom’unuzda birçok şeyi temsil edebilirsiniz. & Jerry dövmesi, biri şovun hayatınıza getirdiği heyecan ve mizah. Ayrıca biriyle olan aşk-nefret ilişkinizi de temsil edebilir. Bu dövmelerin ardındaki anlamlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için etrafta dolaşmalı ve daha fazlasını okumalısınız. Bu ikonik dövmenin ardındaki çeşitli anlamları öğrenerek eğlence dolu ve ilginç bir dövme avı deneyimi için kendinizi hazırlayın..

Tom’un Arkasındaki Anlam & jerry dövme

Tom & Jerry, kullanıcı hakkında, özellikle de kişilikleri hakkında birçok şeyi sembolize eder. Ancak bu dövmeler, hayatınızdaki iyi bir zamanı hatırlamanın da iyi bir yoludur. Birçok insan, bu heyecan verici çizgi filmi dinleyerek geçirdikleri neşeli çocukluklarını hatırlatmak için bu dövmeleri yaptırma eğilimindedir. Tüm ailenizle oturup televizyonda komik çizgi filmlerden birini izlemek ailenizi veya bu çizgi filmi birlikte izlediğiniz kişiyi hatırlamanın iyi bir yolu olabilir. Ayrıca hayattaki çok daha basit zamanları beslemeye yardımcı olur..

Siyah Kalın Tom & Erkekler için boyunda Jerry Tattoo

Tom alan bir kişi & Jerry dövmesi, kaç yaşında olursa olsun, kendilerini genç bir insan olarak gösterir. Bu, bu sevimli ikiliye olan sevginizi ve düşkünlüğünüzü bu dövme ile göstermenin bir yolu. Dövmeler, gizli özelliklerinizi sergilemenin en iyi yollarından biridir ve bu dövme kesinlikle bunu yapmanıza yardımcı olacaktır. Gerçek hayatta ciddi olsanız bile, insanlar Tom’unuza bakarak eğlenceli bir yanınız olduğuna dair bir fikre sahip olacaklar. & Jerry dövme.

Tom & Erkekler için eldeki Jerry Tattoo

Dövmeniz, kardeşleriniz veya arkadaşınızla olan aşk-nefret ilişkinizi de temsil edebilir. Tom & Jerry her zaman bir aşk ve nefret ilişkisini paylaştı. Birbirlerine ne kadar sorun çıkarırlarsa çıkarsınlar, sadece bir şey elde etmek için en komik kovalamacalardan bazılarını yaratırlardı. Ama günün sonunda, gösteriyi izleyen herkes birbirlerini derinden önemsediklerini biliyordu. Biriyle böyle bir ilişki paylaşıyorsanız ve sevginiz hakkında çok sesli değilseniz ve onlara değer veriyorsanız, bu dövmeyi yaptırmak bunu yapmanın iyi bir yoludur..

Eldeki renkli Tom Tattoo

Bu dövmeler, tüm duygularınızı dengelediği için dengeli bir kişiliğin sergilenmesine de yardımcı olur. Hem eğlenceli hem de ciddi bir insan olabilirsiniz. Bu, egoist insanlara yaşam tarzlarını ve duygularını dengelemelerini hatırlatmanın iyi bir yoludur. Birçok insan bu ikonik çizgi filmin yaratıcılarına olan sevgisini ve saygısını göstermek için bu dövmeleri yaptırır. Bu iki yaramaz karakter olmadan hayat kesinlikle sıkıcı olurdu ve onların dövmesini yaptırmak en az Tom’dur. & Jerry fanı yapabilirdi.

Erkekler için omuzda komik Tom Tattoo

Her ne sebeple olursa olsun bir Tom alıyorsunuz & Jerry dövmesi, çocukluğunu doğru şekilde geçirmiş, eğlenceyi seven ve yaramaz bir insan olarak sizi gösterecek. Aşağıda daha fazlasını okuyun ve farklı Tom türleriyle tanışın & Jerry.

Kadınlar için Minik Tom Tattoo

Tom & Jerry Dövme Yerleştirme

Tom’unuza adalet sunmak için & Jerry dövmesi, tasarımı tamamlayan uygun yerleşimi seçmelisiniz. Bir yer seçerken, dövmenin boyutu ve tasarımı gibi birkaç şeyi göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, dövmenizi görünür bir yerde sergileme konusunda ne kadar rahat olduğunuzu da düşünün..

Tom & Erkekler için bacakta Jerry Face Tattoo

Küçük bir Tom için gidiyorsanız & Daha az ayrıntıya sahip Jerry dövmesi, parmaklarınızı, bileğinizi, önkolunuzu, ayak bileğinizi, boynunuzu, kulak arkasını veya köprücük kemiklerinin yakınını tercih edebilirsiniz. Dışarı çıkıp büyük bir Tom almak istiyorsan & Jerry dövmesi, bunun için en iyi yer sırtınız, kolunuz, göğsünüz, karnınız ve bacaklarınız olacaktır. Tom’unuzu nereye yerleştirmeyi seçerseniz seçin & Jerry dövmesi, her zamanki gibi sevimli görünecek!

Tom’un Türleri & jerry dövme

1. Ünlü Chase Tom & jerry dövme

Bu dövme, her Tom’da gördüğünüz ünlü sahneyi içeriyor. & Jerry akıllara durgunluk veren şakalarını yaparken Tom Jerry’nin peşinden koştuğunda Jerry dövmesi. Hayatınızdaki benzer biriyle paylaştığınız derin ve yaramaz bir ilişkiyi sergilediği için bu dövmeyi denemelisiniz. Bu dövme, Jerry’nin Tom’dan kaçan ve onu elleri ardına kadar açık tutmaya çalışan Tom’u içerdiği için oldukça basittir. Dövme sanatçısı bu dövmede renkli mürekkep kullanmış, bu da iyi gidiyor..

Erkekler için bacak üzerinde çizgi film karakteri dövmesi

2. Tom ve Jerry Portresi

Bu Tom’u alarak basit ve doğrudan gidin & Jerry portre dövmesi. Bu dövme, bu dövmeyi her zamankinden daha gerçek gösteren mükemmel özelliklere sahip renkli mürekkeple mürekkeplenmiş her iki karakterin yalnızca yüzlerini içerir. Bunun daha küçük bir versiyonunu alıp parmaklarınıza tattırabilirsiniz. Başka bir iyi fikir, bu dövmeyi diğer yarınızla eşleştirmek ve daha çok ilişki kurdukları karakteri kazanmalarını sağlamak olacaktır. Dövmenizi eşleştirmek, ilk etapta dövme yaptırmayı daha anlamlı ve eğlenceli bir deneyim haline getirir..

Tom & Erkekler için omuzda Jerry Tattoo

Son sözler

Bunlar Tom & Jerry dövmeleri, dövmenize tüm eğlenceyi ve mizahı eklemenin en iyi yoludur. Dövmeniz vücudunuzda kalır ve günlük hayatınıza biraz eğlence ve mizah getirir. Bu dövmeler, dövmenizi çekici bulan yeni insanlarla sohbet etmenize kesinlikle yardımcı olacaktır. Tom’un türü ne olursa olsun & Aldığınız Jerry Tattoo, anlamı gölgede bırakacak ve dövmenize rastlayan herkesin yüzüne bir gülümseme getirecek çünkü bu dövme bu kadar güçlü..

Şirin Jerry Dövmesi veya bacaklı kadın