Taç Dövmesi Anlamı ve Royalty Dolu Fikirler

Birçok taç dövmesi, içindeki benzersizlik ve telif kıvılcımları konusunda fazla açıklamaya ihtiyaç duymayabilir. Bu dövmeler bir süredir karıştırılıyor ve bugüne kadar birçok insan cesurca vücutlarına farklı boyut ve tasarımlarda dövme yaptırıyor. Bir taç dövmesi gördüğünüz an, bunun bir kral veya kraliçeyi temsil ettiğini veya kraliyeti simgelediğini bileceksiniz. Bunlar taç dövmelerinin arkasındaki birkaç ana sembolizmdir, ancak bu abartılı dövmelerden çok daha fazlası var..

Kadınlar için eldeki taç dövmesi

Taç dövmesi yaptırmanın en iyi yanı, renkli bir taç dövmesiyle de elde edebileceğiniz mücevherlerle enkarne detaylardır. Vücut sanatınıza biraz telif hakkı eklemekle ilgileniyorsanız, buradan taç dövmeleri hakkında daha fazla bilgi edinin ve bazı güzel tasarımlardan ilham alın..

Taç Dövmelerinin Arkasındaki Anlam

Taç dövmeleri, özellikle krallar ve kraliçeler döneminin son derece dikkat çekici ve sorumlu bir görev olarak görüldüğü zaman, çok fazla tarihe sahiptir. Kraliyet dışında, taç dövmelerinin vurguladığı ana anlamlardan biri güçtür. Krallar ve kraliçeler, özellikle söz konusu yönetim olduğunda, dünyanın en güçlü insanlarından biri olarak bilinir. Bu güç onlara belirli bir ulusu yönetme güvenini verdi ve karşılığında yüksek saygı gördü..

Klas kral ve kraliçe tacı dövmesi

Güç hem iyi hem de kötü olabilir, ancak onunla nasıl başa çıktığınız ve onu nasıl kullandığınızdır. Özellikle kendinizi değersiz ve değersiz hissettiğiniz zamanlarda bir insan olarak ne kadar güçlü olduğunuzu kendinize hatırlatmak istiyorsanız, taç dövmesi bunun için doğru bir yoldur. Aynı zamanda diğer kişiye cesur olduğunuzu ve kimsenin sizi ele geçirmesine izin vermediğinizi gösterir..  

Taç dövmeleri de liderliği temsil eder. Bir ailenin tek geçimini sağlayan kişiyseniz veya belirli bir gruba veya hatta bir spor takımına liderlik ediyorsanız; Bunu taç dövmenizde gösterebilir ve herkesin size bağlı olduğu için her zaman doğru yolu göstermeyi kendinize hatırlatabilirsiniz. Taç dövmeleri, herkesin bilmesi gereken iki önemli özellikten biri olan özdenetim ve özgürlük anlamını da verir. Bazı şeyler üzerinde iyi bir kontrole sahip olmadığınızı düşünüyorsanız veya kişiliğinizde bu özelliği vurgulamak istiyorsanız, o zaman bir taç dövmesi yaptırmalısınız..

Özgürlük söz konusu olduğunda, taç dövmeleri, özellikle kapana kısılmış hissettiğiniz ve hiçbir şeyin yolunda gitmediğini hissettiğiniz günlerde, bu dünyada her şeyi yapma özgürlüğüne sahip olduğunuzu hatırlatır. Kendinize belirli görevleri yerine getirme özgürlüğü verin ve bu dövme bunun için iyi bir hatırlatmadır..

Göğüste erkekler için taç dövmeli kafatası

Taç dövmenizde tüm anlamları bir araya getirirseniz size çok anlamlı bir şey verebilir. Taç dövmeleriyle ilgili ilginç olan şey, tüm anlamların çok çeşitli olmasıdır, ancak bir şekilde sonunda güç olan aynı sembolizmi verir. Gücü ilişkilendirebileceğiniz birçok şey var ve bunların çoğu olumlu şeylerle ilgili. Artık tek ihtiyacınız olan bir taç dövme tasarımı ve buna göre hangi anlama daha fazla odaklanmak istediğinize karar verebilirsiniz..

Taç Dövmeleri için Yerleştirme

Taç dövmeleri çok çeşitlidir; dolayısıyla herhangi bir yere yerleştirme özgürlüğüne sahipsiniz. Yine de; Taç dövmenizde kraliyetin parlamasını istiyorsanız, doğru yeri seçtiğinizden emin olmalısınız. Bunu yapmak için önce bir tasarım seçmeniz ve ardından buna göre doğru yerleşimi seçmeniz gerekir. Büyük bir taç dövmesi yapacaksanız, sırtınıza, kolunuza, göğsünüze ve uyluğunuzda dövme yaptırabilirsiniz. Küçük taç dövmeleri, parmaklarınıza, bileklerinize, ellerinize, ayak bileğinize, köprücük kemiği bölgesine, kulak arkasına, kalça kemiğine ve göğüs kafesine dövme yaptırabileceğiniz için çok esnektir..

Vücutta Taç Dövmesi

Taç Dövme Türleri

Taç Aslan Dövmesi

Şiddetli ve sadık bir şey arıyorsanız, bu taç aslan dövmesi sizin için iyi bir seçimdir. Bu dövme, çok fazla gerçekçi detaylandırma ve başının üzerinde mücevherli bir taç ile hareket halinde kükreyen bir sırt ve gri mürekkepli aslanı sergiliyor. Bu dövme baskınlığı ifade eder, bu nedenle daha çok baskın karakterseniz, bu sizin için ideal dövme olabilir. Hakimiyet dışında, bu dövmede parıldayan çok fazla güç ve telif görebilirsiniz..

Vücudunda taç dövmesi olan aslan

Kılıç ve Taç Dövmesi

Bu kılıç ve taç dövmesi gerçek bir büyüleyicidir ve birlikte güç ve kraliyetin gerçek anlamını verir. Bu dövmede içinden bir kılıç geçen siyah ve gri mürekkepli bir taç bulacaksınız. Doğru gölgelendirme ve kontür tekniği ile bu dövmede çok gerçekçi bir dokunuş elde edebilirsiniz. Bu dövmenin arkasındaki ana anlamlardan biri zaferdir. Zafer, kraliyet aileleri arasında, özellikle de belirli görevleri fethetme söz konusu olduğunda krallar ve kraliçeler arasında çok yaygın bir özelliktir..

Eldeki Kılıç ve Taç Dövmesi

Tacı kılıçla eşleştirdiğinizde, savaşın nasıl kazanıldığını gösterir; dolayısıyla bu bir zafer işaretidir. Hayatta tek başınıza harika bir şey elde ettiyseniz, o zaman bu dövme bunu sergilemenin doğru yoludur..

Dikenli Taç Dövmesi

Dikenli taç dövmesi, Mesih’in ölümünü temsil eden Hıristiyanlar için büyük bir sembolizmdir. Bu dövme, üzerinde dikenli basit siyah ve gri taç içerir. Bu dövme esas olarak acıyı sembolize eder ve Hristiyanlığa olan sevginizi ve saygınızı göstermenin iyi bir yoludur..

Erkekler için boyunda dikenli taç dövmesi

İsim Taç Dövmesi

Ayrıca, telif hakkını sergilemek için taç dövmenizle herhangi birinin adını uzun süre tattırabilirsiniz. Bu dövme, kıvrımlı bir yazı tipinde altında bir isim bulunan basit çizgili taç içerir. Sevdiğiniz birinin adını veya haraç ödeyeceğiniz birinin adını ekleyebilirsiniz. Kendi adınızı da ekleyebilirsiniz.

Kadınlar için bacakta isim Taç Dövmesi

Son sözler

Umarım bu makalenin yardımıyla taç dövmeleri hakkında iyi bir fikriniz olur ve bir sonraki dövme randevunuza hangi tasarımın uygulanacağına karar vermeye başlayabilirsiniz. Seçtiğiniz yerleşimi tamamlayan bir tasarım seçtiğinizden ve hava atabileceğiniz bir şey seçtiğinizden emin olun..