Simpsons İçin Sevginizi Sergileyin – Dövme Anlamları

En sevdiğiniz dizi karakterini vücudunuza tattırmayı hiç düşündünüz mü? Pekala, en çok izlenen ve sevilen TV şovlarından biri olan “The Simpsons”ı kullanarak yapabilirsiniz. Fütüristik bölümler ve komik diyaloglar dışında, bu şovun karakterleri çok gerçekçi bir hava veriyor. Birçok izleyici, benzersiz görünümleri olmasına rağmen, karakterlerin yaşam tarzı ve özellikleri ile ilişki kurabilir..

Kolda Basit Simpsons Dövmesi

Bir milyondan fazla Simpson dövmesi var. Homer, Bart ve Lisa gibi karakterlerin dövmelerinden dizideki belirli efsanevi sahnelere kadar hepsine sahipsiniz. Şimdi yapmanız gereken, neyin daha dikkat çekici olduğuna ve ilişki kurabileceğiniz bir şeye karar vermek. Simpsons dövmesi yaptırmak istemenizin birçok nedeni var ve neden ve ne alacağınızdan hala emin değilseniz bu makaleyi okumalısınız. Burada, trend olan Simpson dövmelerinin farklı anlamlarını ve fikirlerini öğreneceksiniz..

Powerpuff Girls Dövme Anlamına Bakın

Simpson Dövmelerinin Arkasındaki Anlamlar

Simpson dövmeleri çok çeşitlidir. Bu nedenle, her dövmenin farklı bir anlamı vardır, ancak sizi gerçekten sıkı bir Simpson hayranı olarak temsil ederler. Herhangi bir Simpson dövmesi yaptırmak, sizi bir hayran olarak öne çıkarır ve hit çizgi film için takdirinizi gösterir..

# ön kolda göz Simpsons Dövmesi

Dizinin başlamasından bu yana epey zaman geçti, bu yüzden belki bir Simpson dövmesi yaptırmak size yeni bölümü heyecanla beklediğiniz ve hafta sonunuzu izleyerek geçirdiğiniz eski güzel günleri hatırlatabilir. Bu tür dövmeler size o zamanlar hayatın ne kadar basit olduğunu hatırlatır ve vücudunuza kazınmış küçük ama eğlenceli anıları tutar..

Erkekler için bacak üzerinde renkli Simpsons Dövme

Bazı insanlar, şovu birlikte izleyecekleri birini hatırlatmak için böyle dövmeler yaptırır. O kişiyle ilişkiniz şovu izlerken başlamış olabilir ve bununla ilgili bir dövme yaptırmak kesinlikle ilham verici ve anlamlı bir vücut sanatı elde etmenize yardımcı olacaktır..

Cesur Simpsons çift Dövme

Bazı havalı Simpson dövmeleri, Krusty ve Homer’ın bir Üç Tekerlekli Bisiklete bindiklerinde veya kalbinizi güldüren diğer unutulmaz sahneler gibi şovun ikonik sahnelerinden oluşur. Bu tür dövmeler, komik tarafınızı ortaya çıkarır ve insanlara sıkıcı bir erkek/kızdan daha komik olduğunuz izlenimini verir..

Göğüste Basit Simpsons Dövmesi

Ayrıca, ilgili olabileceğiniz karakterlerden birinin Simpson dövmesini de alabilirsiniz. Bu tür dövmeler, seçtiğiniz Simpson karakterinin benzer özelliklerine sahip olduğunuzu başkalarına gösterir. Ancak, sırf en sevdiğiniz karakter olduğu için de alabilirsiniz..

Erkekler için Homer Simpsons Dövme

Simpsonlar, bazı bölümlerinde Simpson karakterleri olarak farklı ünlüleri sergilemek için en iyisiydi ve hala da en iyisi ve aslında oldukça komikler. Marc Jacobs, Dawn Lewis gibi bazı ünlü Simpsonların veya şovda yer alan favorilerinizden herhangi birinin dövmesini yaptırabilirsiniz..

Simpsons Dövme bacak

Bugüne kadar Simpsonlar, gösterinin başlamasından bu yana yıllar geçmesine rağmen hala televizyonda yayınlanıyor ve yayınlanmaya devam eden ve yakında bitmeyecek bölümlerin sayısı göz önüne alındığında, insanların Simpson dövmelerini yaptırma olasılığı daha yüksek. Trende ayak uydurmak istiyorsanız, Simpson dövmesi yaptırmak en iyi seçimdir. Bu dövmeler kesinlikle asla modası geçmeyecek. Simpson dövmeleri çok popüler ve pop kültürü üzerinde bir etki yarattı ve bu yüzden kesinlikle almalısınız..

Simpsons ailesi dövme bacak

Bu Simpson dövmelerine atfedilen pek çok anlam ve sembolizm vardır, ancak bundan daha fazla göze çarpan şey, dünyanın dört bir yanındaki insanların yaşamlarına eğlence getiren böylesine muhteşem bir TV şovunun takdir edilmesidir. Simpson dövmelerinin ardındaki anlamların farkında olduğunuza göre, dövme tasarımlarınızı aşağıdan seçmeye başlamanın zamanı geldi..

Simpson Dövmeleri İçin İdeal Yerleştirme Seçenekleri

Simpson dövmeleri çok çeşitlidir. Yani önünüzde birkaç yerleştirme seçeneği var. Tasarım, boyut ve rahatlığınızı göz önünde bulundurarak vücudunuzdaki herhangi bir yerleşimi seçebilirsiniz. Simpson dövmeleri için en popüler yerleşim koldur, özellikle de orta boy bir karakterin dövmesini yaptırdığınızda..

Simpsons erkekler için dövme yüz

Kol, gösteriden alıntılar veya sembollerden oluşan tüm orta boy Simpson dövmeleri için mükemmeldir. Diğer küçük veya orta boy Simpson dövmeleri için ellerinizi, boynunuzu, bacaklarınızı ve köprücük kemiği bölgenizi de düşünebilirsiniz. Daha büyük ve belirgin bir şey istiyorsanız sırt, göğüs, karın, uyluk ve kol mükemmel seçeneklerdir. Bu tür yerleşimler, sanatçıya tasarımınızı oluşturma özgürlüğü verir ve süper havalı görünür..

Simpson Dövme Türleri

Bart ve Lisa Simpson Dövme

Karakterlerden birine dokunmak ve onu biriyle eşleştirmek istiyorsanız, bu Bart ve Lisa dövmesi sizin için ideal bir seçimdir. Bu dövme, Lisa’yı kızdırmak için haylaz gülümsemesiyle Bart’ın renkli mürekkepli bir dövmesini ve alnında kaybeden işareti yapan bir Lisa dövmesini içerir. Bu komik dövmeyi kardeşinizle eşleştirebilirsiniz ve her biriniz bacaklarınıza veya ellerinize eşleştirebilirsiniz. Bu tür dövmeler iki kardeş arasındaki ilişkiyi temsil edecek ve herhangi bir sanat türü her zaman insanları bir araya getirdiği için bağınızı daha da güçlendirebilir..

Bart ve Lisa Simpsons Kadınlar için uyluk dövmesi

Minimal Homer Simpson Dövme

Bu küçük homer Simpson dövmesiyle aynı anda hem minimal hem de havalı bir şey elde edebilirsiniz. Bu dövmenin boyutu küçük ama bazı ilginç detaylar içeriyor. Bu dövmede Homer’ın küçük bir karanlık delikten bağırdığını görebilirsiniz. Dövme sanatçısı, Homer’ın ifadelerini sergileyerek ve siyah bir daire oluşturarak harika bir iş çıkardı. Bu dövmeyi vücudunuzun herhangi bir yerine yaptırabilir ve belki her sabah uyandıktan sonra ilk gördüğünüz şey bu olduğunda güzel bir kahkaha atabilirsiniz..

Bacakta Simpsons Dövmesi

Diğer çeşitler

  • Siyah Beyaz Simpson Dövmeleri
  • Simpson Dövmeleri
  • Suluboya Simpson Dövmeleri
  • Soyut Simpson Dövmeleri
  • Marge ve Homer Simpson Dövmeleri

Son sözler

Bu dövme fikirlerinden bazılarını kullanarak insanlara Simpsonların samimi bir aşığı olduğunuzu gösterin ve komik Simpson vücut sanatı elde edin. Karşınıza çıkacak fikirlerin sayısı sizi biraz şaşırtabilir, ancak bir dövme tasarımı seçerken zaman ayırın ve daha çok size uyan birini seçin. Tam olarak istediğinizi elde etmek için çevrenizdeki en iyi dövme sanatçısına gittiğinizden emin olun..