Sigara İçilmeyen Dövmenin Anlamı

Dövmeler, size kendini ifade etmenin bir yolunu veren bir sanat biçimidir. Bazı konuları savunabilir, sorunlarınızla ilgilenebilir veya herhangi bir konuda tek kelime etmeden fikir verebilirsiniz. Ayrıca çevrenizdeki insanlara kendi hikayenizi farklı ve klas bir şekilde anlatmanızı sağlarlar..

Erkekler için omuzda şeytan sigarası dövmesi

Dövme severlerin sayısı zamanla arttıkça, vücudunuzu boyayacak benzersiz bir tasarım bulmak zorlaşıyor. Elbette, dövme yaptıran kişi, kendisi için bir tür anlam taşıyan özel bir şey ister. Bazı insanlar da belirli sembolizmleri nedeniyle dövme yaptırırlar. Örneğin çiçek dövmeleri, güzelliği ve yaşamı simgelemektedir. Bu yüzden minnettar hisseden ve hayatını seven insanlar bu dövmeyi vücutlarına kazırlar..

Erkekler için bacak üzerine sigara kutusu dövmesi

Sigara da popüler dövme tasarımlarından biridir. Ancak, anlamları ve tasarımları popülerliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Ayrıca, sigara dövmesi de çeşitli boyut ve şekillerde gelir. Bunları ayrıca kafatasları, güller, gemiler, kadınsı figürler ve kalpler gibi diğer tasarımlarla da elde edebilirsiniz..

Koldaki kız için sigara içilen dövme

Her halükarda, dövmeler, onları alma nedeniniz ne olursa olsun harika görünüyor. Çok sigara içen biriyseniz, sadece sigarayı bırakmak istiyorsanız veya şımarık bir dövme yaptırmak istiyorsanız, bir tane almalısınız..

Kız Sigara İçilmeyen Dövme Erkekler İçin

Bu nedenle, sigaranın anlamını ve tasarım seçeneklerini anlamak için makaleyi okuyun..

Sigara Dövmesi Anlamı ve Sembolizmi

Kötü alışkanlıklarla savaşmak ve bunlarla baş etmek daha zordur, ancak tüm kötü etkinliklerinizi bırakabilirseniz harika hissettirir. Zararlı alışkanlıklarınıza karşı verdiğiniz savaşı kazandıktan sonra kendinizi başarılı hissedeceksiniz. Olumsuz alışkanlıklarınızdan kurtulmanın bir hatırlatıcısı olarak dövme yaptırmak birçok yönden harikadır. Sembole bakarak kendinizi her zaman mutlu ve güçlü hissedeceğiniz gibi, aynı alışkanlıkları tekrar edinme düşüncelerinden de kurtulabilirsiniz..

Erkekler için Kolda Cesur Sigara İçilen Dövme

Sağlığınız için kötü olduğunu asla unutmamak için vücudunuza bir sigara mürekkebi yaptırmaya ne dersiniz? Sigara içiyorsanız, size çok yardımcı olabilir.

sigara dövme tutan bir adam

Sigara içmenin sağlığınız üzerinde birkaç olumsuz etkisi olmasına rağmen ve elbette bazı insanlar zincir sigara içenleri suçlu olarak görüyor, nedenini bilmiyorum, ancak birçok insan sigara içenleri havalı buluyor. Yani, eğer sigara içiyorsanız ve bu alışkanlığınızdan kurtulmak istiyorsanız veya sadece şık görünmek istiyorsanız, sigaranızı yakmak yerine çekici bir sigara dövmesi denemelisiniz..

Güzel Sigara İçilmeyen Dövme

Puronun yanı sıra sigaranın anlamı da zaman içinde gelişti. Popülerlik, anlamlarındaki farklılıkların ana nedenidir. Puro ve sigaralar 18. yüzyıldan daha fazla önem kazanıyor. Ayrıca sigaranın tasarımına göre de değişir. Bu, sigara içen bir iskeleti kazıdıysanız, tek bir sigaradan biraz farklı bir anlama sahip olacağı anlamına gelir..

Bacakta sigara dövmesi

Başlangıçta, bu dövmelerin her ikisi de cüretkarlık olgusunun yanı sıra kötü alışkanlıklar ve yasaklanmış davranışları tasvir ediyor. Ayrıca başka anlamları da vardır, örneğin bir kişi basit bir yanan sigara içiyorsa bu, sigarayı bıraktığı anlamına gelebilir. Başka bir deyişle, arzularınıza karşı çıkmanın bir simgesidir..

Sigara İçilen Dövmenin Yerleştirilmesi

Vücudunuzun herhangi bir yerinde bir sigara dövmesi yapabilirsiniz. Parmaklar, kollar, boyun, göğüs veya sırt gibi görünür kısımların çoğunda son derece çekici ve harika görünüyorlar. Aşağıdakiler, herhangi birini deneyebileceğiniz bazı sigara dövmesi fikirleridir..

Erkekler için Sigara Dövmesi

Sigara Kafatası Dövme Anlamı

Sigara içilen kafatası dövmesi en yaygın ve popüler olanıdır. Kadın veya erkek kollarında her boyutta görmüş olabilirsiniz. Bu dövme, herhangi bir boyutta ve şekilde bir kafatasına sahiptir, sigara içmektedir ve bazen de eski moda bir şapka takmaktadır..

Vücutta Kafatası Olan Sigara Dövmesi

Diğer dövme türlerinden farklı olarak, bunu vücudunuzun herhangi bir yerine boyayabilirsiniz. Bu dövmeyi yaptırmak için en iyi yer üst koldur. Ama bu sembol ne anlama geliyor? Duman tüten kafatası, işçi sınıfının veya mütevazi başlangıçların sembolüdür. Ayrıca her an gelebileceği için ölüm anlamına da gelir, bu yüzden sigara içmek yerine hayatı dolu dolu yaşamanız gerekir..

Elinde Sigara

Sigarayı bıraktın mı? Puro veya sigaranızı yakmak için can atıyor musunuz? Bu durumda baş parmağınıza elinizde biraz sigara görüntüsü verecek şekilde dövme yaptırabilirsiniz..

Eldeki Sigara Dövmesi

Bu dövmeyi başparmağınızın ucunun iç tarafında yapın. Dövme sanatçınızdan sigaranın üzerine biraz kül yapmasını isteyin; sigaranızın yanıyormuş hissi verir. Bu durumda sigaranızın üzerinde az miktarda sarı ve kırmızı tonlar olacaktır. Bunun için dövme sanatçısı renkli mürekkep kullanacaktır..

Alıntı ile Sigara

Sigarayı bırakmak istiyor ama yapamıyorsanız, alışkanlığınızı bırakmak için vücudunuza bir dövme yaptırabilirsiniz..

Alıntılı Sigara Dövmesi

Parmağınızı büyük bir yanan sigarayla mürekkepleyin; basit bir sigara tasarımı tutmaya çalışın. Herhangi bir alıntıyı sigaranın ortasındaki boş kısma kazıyabilirsiniz. Bu alıntı, sigara içme alışkanlığınızdan vazgeçmenizi teşvik etmenize yardımcı olacaktır. “Sigarayı bırak = uzun ömür” veya “sigara içmek beni sessizce öldürüyor” gibi bir şey yazabilirsiniz. Bu, gözleriniz bu dövmeye düştüğünde puro veya sigara yakmayı bırakmanıza yardımcı olacaktır..

Başarı Bildirmek

Arzularınız ve sağlığınız arasındaki savaşta kazanan siz misiniz? Sağlığınızı isteklerinize ve ilginize tercih ettiyseniz, kendinize ödül olarak bir dövme yaptırmalısınız..

Erkekler için sigara dövmesi

Vücudunuzdaki bir sigara dövmesi, onu her gördüğünüzde harika hissetmenizi sağlayacaktır. Yeni bir dövmeyi mürekkeplemek için birçok seçenek var. Sigara içen bir kız veya yanan bir sigara tutan bir el tasarımına sahip olabilirsiniz. Bir ödül olduğu için içine çeşitli renkler eklemeyi unutmayın, bu yüzden daha renkli ve çekici olmalı.

Sonuç olarak

Sigarayı bıraktıysanız, sigara dövmesi yaptırmak harika bir fikir olabilir. Bu dövme aynı zamanda harika çünkü size oynamak için birçok seçenek sunuyor. Peki, ne bekliyorsun? Tasarımınızı düşünün ve bir tane alın.

Kız Sigara Sigara Dövme Tay