Seksi Göğüs Dövmelerinin Cazibesi ve Çekiciliği

Kusura bakmayın, kaşınılacak en seksi yerlerden biri göğüslerdir. Şimdi erkekler göğüslerine dövme yaptırırken, kadın göğsündeki dövmelerin çekiciliği, acısı ve görünümü kıyaslanamaz..

Bu nedenle, herhangi bir karışıklığı gidermek için, bugün yalnızca kadın göğsüne odaklanıyoruz ve orada mürekkeplenmenin çekiciliği ve cazibesine odaklanıyoruz..

Göğüs Dövme Galerisi

Bu slayt gösterisi JavaScript gerektirir.

İlk dövmelerini yaptırmak için vücudun bu bölümünü seçen daha fazla kız ve kadınla, göğüs dövmelerinin çekiciliğinden, acısından ve uzun ömürlülüğünden her şeyi örtmek için zaman ayıracağımızı düşündük..

Bireyselliğinizin İfadesi

Göğüs dövmelerinin şu anda bayanlar arasında son derece popüler olmasının bir nedeni, kadın göğüslerinin benzersiz boyutu ve şekli ile tasarımda kişisel tercihin benzersiz bir kombinasyonu olmasıdır..

Hiçbir iki tasarım asla birbirinin aynısı olmayacak, tıpkı hiçbir iki memenin aynı olmadığı gibi ve bu kombinasyon, şüphelenmeyen herhangi bir erkeğin gözlerini onun vücudunun o bölgesinden uzak tutmasını neredeyse imkansız hale getiriyor..

Basitçe söylemek gerekirse, göğüs dövmeleri kadın vücudunu olduğundan daha da sıcak hale getirmeye yardımcı olur. Bu, herhangi bir dövme türünün harika göründüğü vücudun bir parçasıdır ve ne kadar çok ortaya çıkarsa o kadar iyidir..

Bazı Popüler Göğüs Dövmeleri Nelerdir??

Sadece bazı popüler göğüs dövme tasarımları değil, aynı zamanda sınırsız sayıda çeşit oluşturmak için değiştirilebilirler..

İster tüm göğsü kaplayın, ister sadece üstleri veya aradaki en popüler göğüs dövmeleri, çiçek, kabile, kelebekler, kalpler (açık kalp dövme tasarımları) ve mandala tasarımları olma eğilimindedir..

Bununla birlikte, göğüsler ne kadar büyükse, palet o kadar büyük, tasarım o kadar büyük olabilir..

Bazı kadınlar basit bir kelebek tasarımı alır ve gözü bala çeken bir arı gibi çiçek ve kabile desenlerini birleştirir..

İki göğüs nedeniyle, diğer popüler tasarımlar melek kanatları, kelebek kanatları, ay ve yıldızlar ve iki kalp gibi ikili şeyleri birleştirir..

Göğüs Dövmeleri Acıtacak mı?

Bu ister bir numaralı dövme, ister yaptıracağınız onuncu dövme olsun, bir dövme iğnesinin cilde siyah dövme mürekkebi pompalaması, şiddetli güneş yanığını sıcak bir markalama demiriyle yapıştırmak gibidir..

Söylemeye gerek yok, dövme yaptırmak acıtıyor. Ama bu acıyla, bir kez yapıldıktan sonra yapıldığını bilmenin bir başarı duygusu geliyor..

Bu yüzden dövme sanatçısı koltuğunda biraz zaman geçirmek vücudunuzdaki bu kalıcı ifadeye değer. Şimdi, kadınlar göğüslerinin ne kadar hassas olduğunu zaten biliyorlar, bu yüzden kesinlikle ağrı olacak..

Olduğu söyleniyor, ağrının şiddeti ile ilgili olarak devreye giren birçok değişken var.. 

Göğüslerin büyüklüğü, ağrı eşiği, dövmenin büyüklüğü ve meme ucuna yakınlık, hepsi hissettiğiniz acıyı etkileyebilir..

Adet döngüsüne ne kadar yakınsa, o bölge de o kadar hassas olabilir. Dövmeden kaynaklanan ağrıyı azaltmanın bir yolunu arıyorsanız, dövme uyuşturma kremi kullandığınızdan emin olun..

Göğüs Dövmelerinin Gizlenmesi

Birçok kadının dövmesi için memeyi seçmesinin bir nedeni, bu alanın yalnızca belirli bir kitleye gösterdikleri bir alan olmasıdır..

Bu, dünyaya göstermek zorunda kalmadan kalbine çok yakın bir anlamı olan bir tasarım seçebileceği anlamına geliyor..

Göğüslerin üstündeki bölgeye tırmanan en özenli göğüs dövmeleri bile sağ üst kısım ile kolayca gizlenebilir..

Sadece meme dövmesi yapılırsa iş ortamında hiç kimse üst ve sutyen altını görmez..

Büyük göğüsleri varsa ve dünyanın onun güzel sanat eserlerini görmesini istiyorsa, dekolte üstleri, v yakaları ve bikinileri, üç mil yarıçapındaki güçlü vücutlu her erkeğin koşmasına yetecek kadar ortaya çıkabilir..

Göğüs Dövmelerinin Uzun Ömrü

Her bayanın göğüs dövmesine karar verirken göz önünde bulundurması gereken bir şey, tasarımın cildin bu özel bölgesindeki uzun ömürlü olmasıdır..

Meme çevresindeki cilt yaşla birlikte önemli ölçüde değişir. Göğüsler ne kadar büyükse, yaş veya kilo verme veya alma ile o kadar fazla gerilme beklenebilir..

Küçük ve sıkı göğüsleri olan kadınlar, uzun yıllar boyunca şekillerini endişe duymadan koruyabilirler, ancak daha büyük göğüsler sarkmaya, gerilmeye ve görünümde değişiklik yapmaya başlar..

Göğüsler ne kadar büyükse, dövme o kadar küçük, yaşla birlikte değişen görüntü için o kadar az endişe.

Göğüs dövmelerinin popülarite kazanmasının bir başka nedeni de bu, cildin daha sıkı olması ve daha az gerilmesi. Göğüslerinize mürekkep bulanma konusunda zaten bir hatanız varsa, bu noktada kimse sizi bundan vazgeçiremez..

Tasarımı benimseyin, yaratıcı yönünüzü gösterin ve göğüs dövmelerinizle eğlenin.

Kesin olan bir şey var ki, yakın çevrenizdeki adamlar, şansları olsaydı, o dövmenin her yerine ellerini yaptırmayı hayal edecekler. Bu yüzden onunla iyi eğlenceler!

Beğenebileceğiniz makaleler:

  • Dövme İğnesi Nedir ve En İyisini Seçmenin Önemi
  • En İyi Dövme Başlangıç ​​Setleri – En İyisini Seçmek İçin Basit İpuçları
  • Dövme Uygulaması Cilt – İpuçları ve Faydaları
  • Dövme Uyuşturucu Krem ile Ağrısız Dövmeler?
  • Tek Kullanımlık Dövme Tüpleri – Bilmeniz Gereken Her Şey