Renk Çemberi Dövmesinin Işıltılı Dünyasını Keşfetmek

Vücudumuzu çeşitli tasarımlar ve alıntılarla boyama trendi giderek arttı. İnsanlar bedenlerini kendilerini özgürce ifade etmelerine yardımcı olabilecek sembollerle süslüyor. Bir araştırma, sıkıntılı geçmişleri olan kişilerin, geçmişlerinden o olaya benzeyen vücut etiketleri aldığını ve bu onların hayatta ilerlemelerine izin verdiğini göstermiştir..

Kadınlar için omuzda daire dövmesi

Bunun dışında dövmeler, bir bireyin kimliğini kelimeler kullanmadan paylaşmasına izin verir. Örneğin, bir HIV hastası, gerçek kimliğinin bir görüntüsünü canlandırmak için biyolojik tehlike dövmesini kullanır, böylece kimliklerini kelimelerle ifade etmek veya başkalarına duyurmak zorunda kalmazlar..

çiçek renkli daire dövme

Her dövmenin bir anlamı ve daha derin bir mesajı vardır; daire dövmesi farklı değil. Birçok dövme severin vücuduna mürekkeple yaptığı yaygın bir tasarımdır. Bu yazıda renk çemberi dövmesini tartışacağız. Anlamı, kökenleri ve insanların neden bu dövmeyle kendilerini mürekkepleme eğiliminde oldukları.

Renk Çemberi Dövmesi: Köken

Daire dövmesi sembolik bir anlam taşır; mükemmellik, bütünlük ve bütünlük gibi derin kavramları yansıtır. Anlam, bir dairenin kendisiyle bağlantı kurmak için tüm yolu dolaştığı kavramından kaynaklanmaktadır; çıktığı yolu bitirir.

Erkekler için önkolda renk çemberi dövmesi

Herkes şekle aşinadır. Ancak çemberin neyi temsil ettiğini ve insanların gözünde nasıl bu kadar önem kazandığını pek çoğunuz bilmiyor olabilirsiniz. Öncelikle şekli popüler ve her anlamda kullanılıyor. Dinlerde, sanatta ve maneviyatta bir anlamı ve özelliği vardır..

Renkli Çift Daire Dövmesi

Daire şekli bize yeni gelişmeler getirdi, çünkü bu şekil makine yaratmaya ve astronomiyi incelemeye yardımcı oldu. Bunun dışında güneş sistemimizdeki güneş, ay ve diğer gezegenlerin dairesel bir şekle sahip olması dairenin herkes için önemini vurgulamaktadır..

Erkekler İçin Omuzda Renkli Yüzük

Dövmenin Arkasındaki Gerçek Anlam

Renk çemberi dövmesi, diğer dövmelerden farklı olarak çeşitli anlamlara sahiptir. Bunun nedeni çoğunlukla dövme dünyasındaki en popüler şeklin daire olmasıdır. Güneş dövmesi gibi herhangi bir dairesel görüntünün yalnızca kendisini temsil etmeyeceği anlamına gelir; daire şeklinde olduğu için dairenin anlamı dövme için de geçerlidir. Bu nedenle daire şeklindeki dövmelerin derin bir anlamı vardır ve bu pek çok kişi tarafından kolayca anlaşılmaz..

Dostluk hedefi Dövme

Varlığı tanımlar

Varlığınızı tanımlayacak veya hayata yansıyan bir şey arıyorsanız, daire dövmesi ihtiyacınız olan şeydir. Daire dövmesi her zaman insanların yaşamın ilk aşamalarını fark etmesini sağlamıştır; bunun nedeni yine şeklidir. Yaşamın bir noktadan başladığını ve onun kökeniyle buluşmak için merkezinde döndüğünü betimler..

Erkekler için önkolda basit daire dövmesi

Bütünlüğü temsil eder

Dairenin anlamı mükemmellik, bütünlük ve bütünlük etrafında döner. Ancak, neyi temsil ediyor? İnsanlar çemberin tüm döngüsel hareketleri temsil ettiğine inanıyor, Tanrım, zamanın ve sonsuzluğun önemi.

Kadınlar İçin Sırttaki Daire Dövmesi

Erkekliği ve Kadınlığı Simgeliyor

Bunun dışında dövme erkekliği ve kadınlığı temsil eder. Öne çıkardığı nesnenin anlamını kucaklar. Anlamı, eğer dövme güneş şeklindeyse, erkeksi bir görünüm sergileyecek, ruh dövmesi ise kadınsı bir görünüm sergileyecektir..

Eldeki Büyük Daire Dövme

Sürekliliği tasvir eder

Daire ayrıca zaman ve hareket fikrini temsil eder. Yaşadığımız dünya da dahil olmak üzere her şeyin sürekli hareket etmesi bu iki unsur nedeniyledir. Ancak, insanlar genellikle daire şeklindeki dövmeyi tek başına almadıkları için anlamı ve temsil ettiği şey değişebilir. Bununla birlikte, daire dövmesinin ideolojisi ve bakış açısı aynı kalacaktır.

Kadınlar için Geometrik Renk Çemberi Dövme

İnsanlar neden bu Body etiketini alıyor??

İnsanlar genellikle çeşitli nedenlerle vücutlarını sembollerle boyarlar ve fark ettiyseniz herkesin vücuduna farklı bir şekil, renk ya da desen basılmıştır. Vücuduna dövme yaptırmanın asıl nedeni hayatta ilerlemek. Dövme, sesimizi kullanmak zorunda kalmadan duygularımızı ifade etmemize yardımcı olur ve bu, dövmelerin bizim adımıza konuştuğu anlamına gelir..

Bacakta Renkli Daire Dövme

Daire dövmesi güçlü bir anlam taşıdığı için herkes için mükemmel bir dövmedir. Örneğin, bazı insanlar bu dövmeyi Tanrı’ya olan kesin inançlarını sergilemek için alırlar. Bazıları her saniyeyi kendilerine hatırlatmasını sağlar. Bunun dışında, bazıları dövmenin mükemmelliğe ulaşmalarına izin verdiğine inanıyor..

Düğme Şekli Daire Dövme

Gördüğünüz gibi, dövmenin her birey için farklı bir anlamı vardır. Dövmenin kendisi çeşitli mesajları tasvir eder ve yaşamın farklı yönlerini sembolize eder. Bununla birlikte, çoğu insan, inançlarında sağlam kalmak ve başarmak istedikleri misyonla hayatta devam etmek için ilham almak için vücutlarını bir renk çemberi dövmesiyle süslüyor..

Gökkuşağı Renkli Yüzük Dövme

Çözüm

Daire dövmesinin, taşıyıcının kişiliği üzerinde güçlü bir anlamı ve etkisi vardır. Eşsiz bir şeyi temsil eden ve kimliğinizi aynı şekilde ifade eden bir imaja sahip olmak, insanların kendilerini gururla kucaklamasına yardımcı olur. Dövmeler tedavi edicidir ve sizin için bir anlam ifade eden doğru dövmeyi yaptırırsanız, hayattaki zor zamanları atlatmanıza yardımcı olabilir..

Erkekler için sırtta daire dövmesi

Artık renk çemberi dövmesi hakkında çok şey bildiğinize göre, yakında bir sonraki vücut etiketiniz olarak bir tane edinin. Zaten kendiniz için bir tane almak istiyorsanız, bu dövmenin çeşitli tasarım ve renklerde olduğunu her zaman unutmayın. Bu nedenle, kişiliğinize tam olarak uyan doğru kişiyi bulmak için biraz zaman ayırın..