Ram Tattoo’nun Arkasındaki Anlam Nedir?

Bir koç dövmesi yaptırmaya gelince, ilk başta, bir keçinin daha erkeksi ve güçlü bir versiyonunun dövmesini yaptırmanın saçma olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak koç dövmelerinin arkasındaki anlamı gerçekten anlamaya çalışırsanız, hemen bir tane almak isteyeceksiniz. Bir koçun yüzü, yarı kafatası ve yarı keçinin birleşimine benziyor, bu da bu kadar açıklayıcı bir şey elde etmeyi çok ilginç kılıyor..

Erkekler için arkada Ram Tattoo

Koçlar elbette gerçek hayvanlardır (hayali bir yaratık değil), ancak onlara bağlı birçok eski ve gerçekçi anlamlar vardır. Bu dövmeler erkekler arasında daha yaygındır. Ancak, kadınların onları öldüremeyeceğine dair bir kural yoktur. Koç dövmelerinin ardındaki anlamı öğrenmek ve birkaç ilginç dövme fikriyle karşılaşmak için aşağıyı okuyun..

Ram Dövmelerinin Arkasındaki Anlam

Ram dövmeleri birçok anlam ifade eder, ancak koç dövmelerinin simgelediği ana şeylerden biri, çoğumuzun ilişki kurabileceği inattır. Koçlar istediklerini elde etmek için öldürmek pahasına da olsa her şeyi yapacaklardır. Bu dövmeyi yaptırmak, insanlar için bazen bazı durumlarda ve bazı insanlara karşı inatçı kalmanın sorun olmadığını hatırlatan iyi bir hatırlatmadır. Birçoğumuz, başkalarına yiyecek ve içecek sağlarken istek ve ihtiyaçlarımızı görmezden gelme balonunun içinde sıkışıp kalırız..

Göğüste erkekler için Ram yüz dövmesi

Bir ram dövme tasarımına yakından bakarsanız, özellikle yaptığı ifadelerle birçok erkeksi özellik ve özelliği olduğunu fark edeceksiniz. Bu, birçok erkeğin bu tür dövmeleri tercih etmesinin ana nedenlerinden biridir; bir otorite duygusuna ulaşırlar. Daha önce, erkekler bu dövmenin karşı cinsi etkilemek için iyi bir yol olduğuna inanıyordu..

kadınlar için boyunda küçük Ram Dövme

Burç burcu Koç ile ilgiliyseniz, bir Ram dövmesi yaptırmak isteyeceksiniz. Koç burcu bu burcu temsil eder ve Koç burcunda göreceğiniz güç, coşku, güven ve tutku gibi birkaç iyi özelliği sembolize eder..

koç dövmesi

Ram dövmeleri büyük bir putperestlik işaretidir ve birçok insanın, özellikle de Hıristiyanların böyle bir dövme yapmaktan kaçınmasının ana nedenlerinden biridir. Wicca’da bulunan tanrılar koçu çok takdir ettiler. Şerefli Tanrı, başın tepesinde bir daire üzerinde yatay bir hilal olan bir koçun özelliklerine sahipti; dolayısıyla koçlar putperestliği simgeliyor.

Erkekler için Ram Dövme

Koçun boynuzları gücü simgeledikleri için çok semboliktir. Koçları bu kadar güçlü ve vahşi bir hayvan yapan şey boynuzlarıdır. Sanat yoluyla bir güç duygusu elde etmek istiyorsanız, koç dövmesi yaptırmak, verdiğiniz en iyi karar olacaktır. Bir koçun boynuzları, Koç’un ‘Tacı’ olarak kabul edilir; dolayısıyla aynı zamanda kraliyeti de sembolize eder. En yaygın koç dövmesi türlerinden biri, çok fazla anlam taşıyan kafatası koç dövmesidir. Kafatası ve koç da putperestliği sembolize eder ve ölüm ile yaşam arasındaki karşıtlığı temsil etmeye yardımcı olur. Bu dövmeler, özellikle çiçek deseni eklediğinizde bazı kadınsı dokunuşlara sahiptir..

Erkekler için göğüste kalın dövme dövmesi

Anlayabileceğiniz gibi, koç dövmelerinin oldukça güçlü ve ikna edici anlamları vardır. Ancak, arkasındaki anlam nedeniyle bu dövmeyi yaptırmanıza gerek yok. Bazı insanlar sadece tasarım için gidiyor ve bu tamamen iyi. Ram dövmesinin tasarımını seçebilir ve harika vücut sanatı elde edebilirsiniz. En iyi koç dövmesi türlerine rastlamak için aşağıyı okuyun.

Ram Dövmeleri İçin İdeal Yerleşim

Ram dövmenizi kendinizi rahat hissettiğiniz her yere yerleştirebilirsiniz; ancak, birkaç özel yer, bir koç dövmesinin tasarımına uygundur. Koçun yüzü oraya tam oturduğu için göğsünüze bir tane almayı düşünebilirsiniz. Ram dövmesinin küçük bir versiyonunu tercih ediyorsanız, onu kollarınıza veya sırtınızın yanına, omuzlarınıza yakın bir yere koyabilirsiniz. Ayrıca sırtınız, karnınız, kaburgalarınız, bacaklarınız ve uyluğunuz gibi diğer iyi yerleşimleri de aklınızda tutabilirsiniz. Doğru yerleşimi seçmenin en iyi yolu, önce istediğiniz tasarımı seçmektir. Dövmenin tasarımına göre uygun bir yerleşimi kolayca seçebilirsiniz..

Erkekler için yürüyerek Ram Tattoo

İki Ana Ram Dövmesi Türü

1. Çiçek Koç Dövmeleri

Ram dövmenizde kadınsı bir dokunuş elde etmek için bu çiçekli koç dövmesine gidebilirsiniz. Bu dövme, kahverengi ve beyazla boyanmış boynuzlu bir koçun yüzünü içerir. Koçun yanında, her iki tarafı yeşil yapraklarla boyanmış, dövme tarzında iki kırmızı gül görünüyor. Bu dövmedeki çiçekler, okült kültürle de bağlantılı olan kadınsı hisler yayar. Ek bir dokunuş için zincirler, çöl gülü, takılar, bağcıklar ve çok daha fazlası gibi daha birçok öğe ekleyebilirsiniz..

Kadınlar için uyluk üzerine çiçek dövmesi

2. Geometrik Koç Dövmesi

Bu geometrik koç dövmesi ile koç dövme görünümünüzü tamamlayın. Geometrik tasarımlar oldukça popülerdir ve bir koç dövmesi ile iyi gider. Bu dövme, farklı geometrik şekillerden yapılmış bir koç yüzünden oluşur ve çizgi çalışmalarını içerir. Dövme sanatçıları, koçun yüzündeki birkaç şekli vurgulamak için burada gölgeleme yaptılar. Siyah ve gri mürekkep görünümü bu tasarıma çok yakışıyor ve köprücük kemiğinize veya sırtınıza çok yakışacak..

Erkekler için Geometrik Ram Dövme

Diğer Ram Dövme Çeşitleri

Ram Kafatası Dövmesi

Ram Kafatası Dövmesi

Suluboya Ram Dövme

Kadınlar için Suluboya Ram Dövmesi

Gizli Koç Dövme

Erkekler için kafasına Ram Tattoo

Geleneksel Koç Dövmesi

Eldeki geleneksel görünümlü Ram Tattoo tasarımı

Koç Boynuzları Dövme

Göğüste Big Horns Ram Dövmesi

Karikatür Koç Dövme

Kadınlar için Sevimli Karikatür tasarımı Ram Tattoo

Ölümcül Koç Dövmesi

Erkekler için omuz dövmesi

Koç Koç Dövme

Sırttaki erkekler için Koç Dövmesi tasarımı

Götürmek

Bu harika koç dövmesi fikirleri ve arkasındaki farklı anlamlar sayesinde vücudunuzda kusursuz koç dövmesi görünümleri elde edebilirsiniz. Her zaman birden fazla dövmeye gidebilirsiniz, özellikle de anlamla bağdaştırabiliyorsanız. Çok fazla dikkat etmeseniz bile dövmenin arkasındaki anlamı anlamak her zaman en iyisidir. Umarım, bu makale dövme kararınızı çok daha kolay hale getirmiştir ve sizi bir koç dövmesi yaptırmaya ikna ettiyse, dövme randevunuzu hemen ayırtın.!