Que Sera Sera Dövmesi: Bu Dövmenin Anlamını Öğrenin

Günümüzde dövmelere bakış açısı giderek değiştiği için dövmeli insanları görmek oldukça yaygındır. Dövme takmanın asi olduğunuz veya mafyayla bağlantısı olan biri olduğunuz anlamına geldiği bir zaman vardı. Bununla birlikte, yıllar geçtikçe dövmelerin popülaritesi arttı ve insanlar dövmeleri bir sanat eseri olarak görüyorlar..

Kadınlar için bilekte que sera sera dövmesi

İnsanlar vücutlarını çeşitli tasarımlar, şekiller ve alıntılarla boyama eğilimindedir. Bu eylemin nedeni, sembol veya alıntının onlar için bir anlam ifade edebilmesidir. Dövmeler, kullanıcının travmatize edici bir şeyden iyileşmesine yardımcı olmasıyla ünlüdür. Bunun dışında dövmeler, kullanıcının en karanlık zamanlarda kendisine yakın birini hatırlamasına yardımcı olabilir..

Dövme yaptırmaya gelince, bir avuç seçenek var. Her tasarım, sembol ve alıntının kendi özel anlamı vardır ve bazen kullanıcı farklı bir anlamı temsil etmek için belirli bir dövmeyi kullanabilir..

Çift için basit Que sera sera dövmesi

Bugün Que Sera Sera dövmesini tartışacağız. Dövmenin ne anlama geldiğini ve neyi temsil ettiğini bulacaksınız. Bu eğitici ve eğlenceli olacağı için okumaya devam edin.

Que Sera Sera Nedir??

Adından da anlaşılacağı gibi, bu bir İtalyanca deyimdir, ancak bazı insanlar bunu İspanyolca olarak görür. İfadenin kendisi ne olacaksa, olacak anlamına gelir. Bir süredir ortalıkta dolaşan ve üzerine belirli bir tarih koymak imkansız görünen bir deyimdir. Ancak, 1956 yapımı ‘Fazla Bilen Adam’ filminde bu tabir son derece popüler oldu..

Renkli sonsuzluk şekli ile Que sera sera

Bu filmde Doris Day, hayatında olacaklara cevap olarak que sera sera adlı bir şarkı söylüyor. Şarkının popülaritesi arttı ve 1956’da en iyi orijinal şarkı ödülünü kazandı..

Dövmenin Anlamı

Daha önce de belirttiğimiz gibi, ifade ne olacaksa, olacak anlamına gelir. Bu ifadenin ardındaki derin mesajın ne olduğunu merak ediyorsanız, ifade geleceğin tahmin edilemez olduğunu vurgular. Bu nedenle, bugün yapabileceklerine odaklanmak yerine gelecekte elde edilebileceklere odaklanmamalıdır..

Kadınlar için kolda Que sera sera dövmesi

Bu ifade, kullanıcının günlük hedeflere odaklanmasını sağlayan güçlü bir anlama sahiptir. Bunun dışında, başarısız olursanız, bu cümle size her şeyin hala mümkün olduğunu hatırlatır. Kısacası, gelecek sizin için ne yazmışsa, onu alacaksınız..

Bu Dövmeyi Kullanmanın En İyi Yolu 

Sözler ve alıntılar olan bu tür dövmeler söz konusu olduğunda, biraz doku ve tasarım eklemek her zaman harika bir fikirdir. Dövmenin genel anlamı değişmez ve dövmenizi mümkün olan en iyi şekilde sunabilirsiniz. que sera sera dövme ile neyin en iyi görüneceğini merak ediyorsanız, aşağıda belirtilen bazı fikirler;

Çiçekler 

Böyle güzel ve zarif bir cümle, ona çiçek eklediğinizde harika görünecek. Çiçekler söz konusu olduğunda, bir avuç seçenek var. Ancak gül veya nilüfer çiçeği gibi zarif dokunuşlu ve anlamlı bir şey tercih etmek en iyisi olacaktır. Her ikisi de sevgiyi, barışı ve saflığı temsil eder. Bu nedenle que sera sera tattoo’a bir çiçek eklemek size dövmenizde bir sürü renk kullanma esnekliğini verecektir..

Kadınlar için Bold Que sera sera dövmesi

Tüyler

Que sera sera dövmenize ekleyebileceğiniz bir diğer basit tasarım da tüyler olacaktır. Tasarımları basittir ancak bir cümle veya alıntı ile birleştirildiğinde çok iyi bir doku ekleyebilirler. Tüylerin de büyük anlamı vardır; örneğin, Mısırlılar, bir kişi öldükten sonra görülen bir tüyün, tüyün kişinin ruhunu enkarnasyona yönlendirmek için burada olduğu anlamına geldiğine inanıyorlardı. Bunun dışında, que sera sera dövmenize daha fazla anlam katmanızı sağlayacak, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tüylere sahip olacaksınız..

Erkekler için Que sera sera dövme

Kalp

Bu muhtemelen birçok dövme kullanıcısında görülen en yaygın dövmedir. Bunun nedeni, bu dövmenin dövmeye çok sayıda doku, tasarım, cümle ve alıntı eklemenize yardımcı olmasıdır. Bu nedenle que sera sera tattoo ile birlikte kalp olanı tercih ettiğinizde daha fazla yer ayırmanıza gerek kalmaz. Bunun dışında kalbe que sera sera yerleştirmek de dövmenize genel olarak benzersiz ve daha iyi bir görünüm kazandıracak güzel bir görüntü oluşturacaktır..

Küçük kırmızı balonlu Que sera sera dövmesi

Dövmenin Yerleştirilmesi

Dövme söz konusu olduğunda, yerleştirme dikkate alınması gereken en önemli faktörlerden biridir. que sera sera dövmesi için en iyi yerin neresi olduğunu merak ediyorsanız, önkol, bilek, omuz, boyun ve ayak bileği en iyisi olacaktır. Bunun nedeni, dövmenin kendisinin çok fazla yer gerektirmemesi ve daha küçük olduğunda mükemmel görünmesidir..

Kadınlar için yürüyerek Que sera sera dövmesi

Bu dövme için tüm sırt bölgenizi kullanırsanız, boyun veya ayak bileğinde olduğu kadar iyi görünmeyecektir. Bu nedenle, bu dövmeyi yaptırmayı planlıyorsanız, yukarıda belirtilen alanları seçin ve nerede yapmak istediğinize karar verin..

Son düşünceler

Dövmeler söz konusu olduğunda, yerleşimin doğru olduğundan emin olmalısınız. Bunun dışında daha fazla renk, sembol ve tasarım eklemek istiyorsanız dövmecinize haber verebilmelisiniz. Onlara açıklamazsanız, istemediğiniz bir şeyle karşılaşabilirsiniz..

Lotus çiçeği ile Que sera sera dövmesi

Gördüğünüz gibi, bu dövmenin anlamından bahsettik ve bununla birlikte, bu dövmeyi yaptırmaya karar verirseniz size yardımcı olacak bazı faydalı ipuçları verdik..

Müthiş Que Sera Sera Dövme Tasarımlarına Bakın

Que Sera Sera Yaprak Dövme Tasarımı Renkli Que Sera Sera Dövme Tasarımları Que Sera Sera Ok Dövme Tasarımı Que Sera Sera Dans Eden Kız Renkli Dövme Tasarımı Que Sera Sera Kafatası Dövme Tasarımı Que Sera Sera Çiçek Dövme Tasarımı Jolly Que Sera Sera Dövme Tasarımı. Müzikal Que Sera Sera Dövme Tasarımı. Que Sera Sera Dövme Tasarımı. Que Sera Sera Kartları Dövme Tasarımı.