Panda Dövmesi Neyi Gösterir?

Panda dövmesi, kişiliğinizin neşeli ve olumlu yanını yansıtmanıza yardımcı olan en şirin hayvan dövmelerinden biridir. Bu dövmeler Asya’da yaygındır. Bununla birlikte, panda dövme tasarımlarının çeşitliliğindeki artışla birlikte, insanlar bu dövmeye giderek daha fazla aşık oluyor..

panda dövmesi

Sevimli tasarımların dışında panda dövmeleri birkaç olumlu anlam etrafında dönüyor. Panda dövmelerinin en iyi yanı, sevdiğiniz herhangi bir anlamı algılayabilmeniz, sizinle eşleşen ve ilişki kurabileceğiniz bir şey. Panda dövmelerinin anlamı ve türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıya bir göz atın..

Panda Dövmelerinin Arkasındaki Anlam

Panda dövmeleri, bir sürü olumlu anlamla gelir; bu, insanların bir panda dövmesi yaptırmayı sevmesinin ana nedenlerinden biridir. Pandaların sevimli, kabarık yüzleriyle olumlu hisler yaydıklarını söyleyebilirsiniz. Bakmak o kadar tatlı ki, insanlar genellikle sevimli ve sevimli yüz özelliklerinden dolayı panda dövmesi yaptırıyor..

eldeki renkli panda dövmesi

Panda dövmesinin ana sembollerinden biri huzur ve barıştır. Her gün akıl sağlığımızı etkileyen bir şeyin olduğu kaotik bir dünyada yaşıyoruz. Bazılarımız için tüm bunlara ayak uydurmak zor. Panda dövmesi yaptırmak size her zaman barışçıl hisler yaymayı ve huzurunuzu ve dinginliğinizi etkileyebilecek durumlardan kaçınmanızı hatırlatabilir..

Kadınlar için arkada panda yüzü dövmesi

Panda dövmeleri ayrıca iyi şans ve bilgiyi sembolize eder. Pandalar etoburdur; o zaman bile bambu yemeye devam ederler. Bu, bu tüylü hayvanların başlarını belaya sokabilecek şeyleri kovalayarak hayatlarını riske atmamak konusunda nasıl sağduyuya sahip olduklarını gösteriyor. Birçoğumuz böyle gerçek bir anlamla ilişki kurabiliriz..

erkekler ve kadınlar için atlama panda dövmesi

Panda dövmelerinin arkasındaki en iyi anlamlardan biri, hayattaki dengeyi temsil etmeleridir. Pandalar, kadın ve erkek arasındaki dengeyi simgeleyen siyah ve beyaz olmak üzere iki renkten oluşur. Bunu almayı planlıyorsanız, daha anlamlı hale getirmek için dövmenize yin ve yang sembolünü ekleyebilirsiniz..

panda yarım kafa dövmesi

Bu dövmeyi yaptırırsanız, kendinizi kesinlikle dengeli bir insan olarak gösterebileceksiniz. Panda dövmeleri ayrıca içinizdeki aptal ve eğlenceli tarafı temsil etmeye yardımcı olur. Pandalar birçok kişiliğin bir karışımıdır. Geri kalanını geride bırakan ana kişilik, aptal ve eğlenceli olanıdır. Pandalar sürekli yemek yemeyi sever; Eğer bir foodie iseniz, mükemmel dövmeyi bulduğunuzu bilirsiniz..

bacağına panda dövmesi

Panda dövmenizin arkasındaki anlamın, anlamlar değişme eğiliminde olduğu için, tasarım ve içerdiği unsurlarla çok ilgisi vardır. Aşağıda belirtilen farklı panda dövme türlerini inceleyerek seçiminizi kolaylaştırın..

Panda Dövmeleri İçin İdeal Yerleşimler

Panda dövmeleri, farklı hayvan tasarımlarının yardımıyla istediğiniz zaman dövmenizi yaptırma özgürlüğü verir. Panda dövmeleri farklı şekil ve boyutlarda gelir ve her yere ulaşmalarını kolaylaştırır. İnce bir şey yapmak istiyorsanız bileğinize, ayak bileğinize, kulak arkasına, boynunuza, parmaklarınıza veya köprücük kemiğinize mini panda dövmesi yaptırabilirsiniz. Panda yüzünün tamamını veya belirli bir sahneyi içeren daha büyük bir şey istiyorsanız, onu göğsünüze, karnınıza, sırtınıza, uyluklarınıza ve kolunuza uygulayabilirsiniz..

kadınlar için kulaklara yakın panda dövmesi

Panda Dövme Türleri

1. Uyuşturucu Panda Dövmesi

Bu uyuşturucu panda dövmesine gidin ve büyük havalı hisler elde edin. Bu dövme, ağzında duman borusu olan siyah beyaz mürekkepli bir panda içerdiğinden oldukça mizahi bir dokunuşa sahiptir. Dövme sanatçısı, borudan çıkan dumanı sergilemek için hafif bir dumanlı etki yarattı. “Umurumda değil” havası vermek isteyen biriyseniz, o zaman nihai panda dövmenizi buldunuz demektir..

ön kolunda yaprak dövmesi olan panda

2. Soyut Panda Dövmesi

Birçok ayrıntıyı içeren bu harika soyut panda dövmesini deneyebilirsiniz. Bu dövme, siyah beyaz mürekkeple boyanmış bir pandanın hırıltılı yüzünü içerir. Arka planda, bazı geometrik şekiller ve çizgilerle birlikte sulu boya mürekkebi sıçramaları var. Bu dövmede daha fazla özellik eklemeye yardımcı olmak için yarım saat de var. Pandalar genellikle sevimli ve kaygısız hayvanlar olarak görülür, ancak bu taraf bir pandanın vahşi kişiliğini tasvir eder. Bu dövme, bir kişinin iki tarafını gösterir ve gerektiğinde hem eğlenceli hem de agresif özelliklere sahipseniz sizin için idealdir..

Bacak üzerine sulu boya panda dövmesi

3. Mini Panda Dövmesi

Küçük ve ince bir dövme görünümü elde etmeyi hedefliyorsanız, bu mini panda dövmesine gitmelisiniz. Bu dövme, yeşil bir yaprak tutan küçük siyah mürekkepli bir pandadan oluşur. Bu mini panda dövmesini başka unsurlar da ekleyebileceğiniz gibi canlandırmanın birçok yolu vardır. Bu dövmelerin en iyi yanı, onları istediğiniz yerde tattırabilmeniz ve sevimli vücut sanatı elde etmenize yardımcı olabilmenizdir..

Kadınlar için bacak üzerinde küçük sevimli panda dövmesi

4. Sevimli Yuvarlanan Panda Dövmeleri

Bu sevimli panda dövmesini deneyin ve sevimli vücut sanatı elde edin. Bu dövme, ince çim özelliği üzerinde yuvarlanan siyah beyaz mürekkepli bir mini panda içerir. Çok küçük istemiyorsanız bu dövmenin boyutunu ayarlayabilirsiniz. Bu dövmeyi yaptırmak, eğlenceli yönünüzü sergilemenize ve diğerlerine tıpkı bu sevimli küçük panda gibi havalı ve kaygısız doğanız hakkında bilgi vermenize yardımcı olacaktır..

Parmağına minik panda dövmesi

Diğer çeşitler

  • Karikatür Panda Dövmesi
  • Kung Fu Panda Dövmesi
  • Kafatası Şeker Panda Dövmesi
  • Kiraz Çiçeği Panda Dövmesi
  • Mandala Panda Dövmesi
  • Geometrik Panda Dövmesi

Son sözler

Artık panda dövmeleri hakkında biraz bilgi edindiğinize göre, nihayet panda dövmesi seçim sürecine başlayabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen birkaç tür, ilk ilham almanıza yardımcı olabilir. Panda dövmeleri, herkesin kişiliğinin iki tarafı olduğu için oldukça ilişkilendirilebilir. Biri sert, saldırgan taraf, diğeri ise aptal taraf. Bunu göstermenin en iyi yolu panda dövmesi yaptırmaktır. Bu yüzden bazı sevimli vücut sanatlarını kaçırmayın!

Sırtlı kadınlar için omzuna şirin panda dövmesi