Palmiye Ağacı Dövme Anlamı

Palmiye ağaçları, tropik yaşamın temelidir ve kıyı kentlerinde ortak bir manzaradır. Uzun asılı dallar ve sivri yapraklar onları anında tanınabilir kılar ve bu da onu sörfçüler arasında yaygın bir tasarım haline getirir..

Plajın belli bir düşkünlüğü var, ne kadar uzağa giderseniz gidin sizi geri çağıran sakinleştirici bir havası var. Bu özellikle sahillerin yakınında doğan insanlar için geçerlidir. Hiçbir şey kumlu esintilerin sakinliğini ve kıyıya çarpan dalgaların sesini yenemez..

Palmiye ağacı dövmeleri, plajlara olan sevginizi ve düşkünlüğünüzü göstermenin harika bir yoludur. Bu kısa kılavuz, palmiye ağacı dövmelerinin sembolizmini, yerleşimi ve çeşitli tasarım fikirlerini gözden geçirecektir..

sembolizm

Palmiye ağaçları en çok plajla ilişkilendirilir ve bu anlamı dövmelerine taşır. Bir palmiye ağacı dövmesinin genel teması bir plajınki olsa da, onunla birlikte birçok ek anlamı olabilir. Dövmeniz için seçtiğiniz tasarıma ve sanat tarzına bağlı olarak, bir palmiye ağacı dövmesinin tamamen farklı bir anlamı olabilir..

İzolasyon ve Bağımsızlık

Bir palmiye ağacının içerdiği daha yaygın temalardan biri, izolasyon ve bağımsızlıktır. Tek renkli bir renk paleti ile daha gerçekçi bir sanat tarzı gerçekten yalnızlık hissini satıyor. Bu özel dövme, etrafınızda olup bitenlerden ne kadar uzak olduğunuzu gösterebilir. Başkalarını birbirine bağlayan şeylerden ne kadar özgür olduğunuzu göstermek için bir güç işareti de olabilirler..

Palmiye ağacı dövmeleri, Aslan veya Jaguar gibi bir hayvanla birlikte gerçekten bağımsızlık sembolizmini satabilir. Bazıları yalnız olmayı zayıflık olarak görse de, hiçbir şey sizi kendi başınıza zaferden alıkoyamaz..

Barış

Plajdayken aldığınız sakinlik hissi ile hiçbir şey kıyaslanamaz. Kumlu esinti ve çarpan dalgaların sesi, hepsi çok huzurlu bir atmosfer yaratır. Bu palmiye ağacı dövmesine bir göz atmayı başaran insanlara bu güzel hislerin bir kısmını verin. Sahilde kum ve su ile tek bir ağaç çok sakinleştirici ve rahatlatıcı bir yer ve daha da rahatlatıcı bir dövme yapabilir..

Siluetler, sakinleştirici ve huzurlu bir palmiye ağacı dövmesi yaptırmak isteyen herkes için iyi bir tasarım seçimidir. Sadece çok sakin görünmekle kalmaz, aynı zamanda siluet ağacı da dövmenin çok güzel görünmesini sağlayabilir..

Diğer Sembolik Anlamlar

Bir palmiye ağacı dalı aynı zamanda eski Yakın Doğu dinlerinde zafer ve zaferin simgesidir. Güzel bir palmiye ağacı dövmesi ile Mezopotamya dinleri hakkındaki derin anlayışınızı gösterebilirsiniz. Bu dövme aynı zamanda hayatınızdaki farklı zorluklara karşı kazandığınız zaferin simgesi olabilir..

Sizin Vücudunuz Sizin Seçiminiz

Palmiye ağacı dövmelerinin en iyi yanlarından biri, özellikle vücudunuza yerleştirdiğiniz yerde inanılmaz derecede çeşitli ve çok yönlü olmalarıdır. İstediğiniz yere bağlı olarak, o yer için tasarlanmış bir palmiye ağacı dövmesi var. Ancak, dövmeyi yaptırmak için vücudunuzda rastgele bir yer seçmeyin. Aslında, dövmenizin nerede olduğu da büyük bir anlam taşır ve çoğu kişinin dövme yaptırırken dikkate alınması gereken en önemli şey olduğunu düşünür. İşte vücudunuzda mükemmel bir dövme yapan birkaç yer.

Silâh

Bir Adamın Ön Koluna Palmiye Ağacı Dövmesi

Dövme yaptırmak için bir yer seçmek söz konusu olduğunda, kollar muhtemelen en iyi seçeneğinizdir. Kollarınızın derinliği, alanı ve sadece görünürlüğü, dövmeniz için çok daha iyi bir yer sağlar. Bununla birlikte, çoğu işin dövmelere izin vermediğini görünce, kollar insanların tercih ettiği bir yer değil..

Burada dövme yaptıran çoğu insan, iyi tonlu kaslarını tamamlamak için yaptığından, önkollardaki dövmeler, dayanıklılığı ve gücü sembolize eder. Kaslar bir yana, bu aynı zamanda vücudun dövme yaptırmak için en görünür kısmıdır..

bacaklar

Bacakta Palmiye Ağacı Dövmesi.

Bacaklar, gizlemesi en kolay olduğu için muhtemelen hem erkekler hem de kadınlar arasında en popüler seçenektir. Bir gün tüm kolunuzu bacağınıza geçirebilir ve ertesi gün kimse öğrenmeden işe gidebilirsiniz..

Bir Kadının Uyluğuna Palmiye Ağacı Dövmesi

Uyluğunuzdaki bir dövme çok fazla duygusal değere sahiptir ve vücudun çok görünür bir parçası olmadığını düşünürsek çok kişiseldir. Buzağılar, özellikle sporcular olmak üzere erkekler arasında dövme yaptırmak için çok popüler bir yerdir. Buzağılar hemen hemen her sporda çok dikkat çekicidir, bu da onu sporcuların dövme yaptırması için en önemli yer haline getirir..

Yaratıcı Palmiye Ağacı Dövme Tasarımları

Mürekkep, yalnızca arkasındaki mesaj kadar anlamlıdır ve her iyi dövmenin arkasında önemli bir anlam vardır. Ancak doğru dövmeyi bulmakta zorlanıyorsanız, ilham alabileceğiniz birkaç yaratıcı palmiye ağacı dövmesi tasarımı burada..

Siluet Ağaçları

Ayak Bileğine Kalp Şeklinde Palmiye Ağacı Dövmesi

Siluet ağaçları, tasarımcının sanatını ve dövmenin arkasındaki anlamı göstermenin harika bir yoludur. Bu dövme, özellikle tek başına iki palmiye ağacını gösteriyor, bu da tek başına birlikteliği veya dünyaya karşı iki kişiyi gösterebiliyor. Siluet dövmelerinin en iyi yanı, çizimlerinin kolay olması ve boyutlarında çok yönlü olmalarıdır. İyi bir palmiye ağacı silüeti ön kolu kaplayabilir veya elinizde küçük bir minimalist dövme olabilir..

Sulu Boya Plaj

Palmiye Ağacı Dövme Sulu Boya

Bu çok güzel palmiye ağacı dövmesi, abartılı suluboyalara sahiptir ve bu da onu hem güzel hem de rahatlatıcı hale getirir. Bu harika omuz dövmesi, iyi bir palmiye ağacı dövmesinin tüm huzurlu, sakinleştirici ve izole edici özelliklerini mükemmel bir şekilde bünyesinde barındırır. Turuncu gün batımı ve güzel mavi su güzel rahatlatıcı hisler verirken, siluet ağaçları tecrit edici bir his veriyor. Birçokları için bu mükemmel bir dövme olurdu, omzunuzu nasıl kolayca gizleyebileceğinizi görünce..

Çözüm

Dövme yaptırmak önemli bir karar olabilir, bu yüzden her zaman düşünmek için zaman ayırmalısınız. Bu kısa kılavuz, palmiye ağacı sembolizmi, yerleşimi ve tasarım fikirleri gibi önemli konuları kapsamasına rağmen, bakım sonrası, dövme etiği ve dövmeye hazırlık gibi konuları kapsamaz. Bunlar, dövme yaptırırken göz önünde bulundurmanız gereken önemli şeylerdir..

Bazı havalı Palm Tree Dövmelerine bir göz atın.

Palmiye Ağacı Dövmesi Bir Kızın Belinde Palmiye Ağacı Dövmesi Kadınlar İçin Sırtta Palmiye Ağacı Dövmesi Bir Kızın Yanında Palmiye Ağacı Dövmesi Bir Kızın Arka Yüzüne Palmiye Ağacı Dövmesi Bilekte Küçük Palmiye Ağacı Dövmesi Bir Kızın Elinde Palmiye Ağacı Dövmesi Boyunda Palmiye Ağacı Dövmesi Bilekte Palmiye Ağacı Dövmesi Eldeki Palmiye Ağacı Dövmesi Bir Kadının Tarafında Palmiye Ağacı Dövmesi. Bacakta Palmiye Ağacı Dövmesi Bir Kızın Belinde Palmiye Ağacı Dövmesi Bir Kızın Elinde Bir Palmiye Ağacı Dövmesi.