Neden Betty Boop Dövmeleri Cinsel Kadın Tarafından Tanımlanıyor?

Betty Boop karakterini birçok çizgi filmden, filmden, çizgi romandan ve şimdi de ticari ürünlerden tanıyor olabilirsiniz. Betty olarak bildiğimiz karakter, Max Fleischer’ın yaratıcı düşüncesiyle yıllar önce hayat buldu. Bu karakter, bir kadını seks sembolü olarak gösteren ilk animasyondu. Resme yakından bakarsanız, Betty’nin gözleri masumca ağlıyor, ancak vücut özellikleri bu karakterin cinselleştirilmiş davranışını ortaya çıkarıyor..

Eldeki erkekler için Betty boop Tattoo

Betty’nin her zaman kendine güveni ve olgunluğu yansıtan en seksi kıyafetlerden bazılarını giydiği bilinir ve bu da cinselleştirilmiş kararlarını kendisi verir. Bu çizgi film çok küçük bir hayran kitlesine sahip olsa da hala hayatta. Betty Boop dövmeler arasında da popüler hale geldi ve birçok Betty hayranı bu eşsiz animasyonlu vücut sanatına anında sahip oldu. Betty Boop hayranıysanız veya bu karakterin arkasındaki özellikleri seviyorsanız, bu dövmeye bakmalısınız. Aşağıda belirtilenler, Betty Boop dövmelerinin arkasındaki anlamlar ve bir sonraki dövmeniz için birkaç fikirdir.!

Powerpuff Girls Dövme Anlamına Bakın.

Betty Boop Tattoo’nun Arkasındaki Anlam

Betty Boop dövmesinin etrafında dönen ana temalardan biri, bir kadının cinselliğidir. Bir kadının cinselliği, insanların her zaman yorganın altına saklamak istediği bir şeydir. Betty’nin özellikleri, bir kadının cinselliğine bağlı bu düşünceyi ve damgalamayı ortadan kaldırır. Çeşitli anlamlar ve özellikler taşıyan farklı Betty Boop dövmeleri vardır. Standart bir Betty Boop dövmesi, bir kadının vücuduna ve cinselliğine olan güvenini sembolize eder. Ayrıca, bir kadının kendi arzularına sahip olma hakkına sahip olduğunu ve bunları gizlemek için hiçbir neden olmadığını gösterir..

Bacağındaki kadınlar için klas Betty boop dövmesi

Bu dövme aynı zamanda kadınlara, özellikle de görünüşleri konusunda çok acımasız olan biri için kendini sevme fikrini verir. Pek çok kadın, toplum onlardan iyi bir vücutla “mükemmel görünümü” korumalarını beklediği için güvenlerini kaybetme eğilimindedir. Ama ne kadar zayıf ya da şişman olursa olsun her kadın seksi ve muhteşemdir. Bazı Betty Boop dövmeleri de olgunluğu simgeliyor. Betty’nin karakteri her zaman baştan çıkarıcı ama aynı zamanda masum biri olarak tasvir edilmiştir..

Bu dövme, görünüşünüzün olgunluğunuzu tanımlamadığını gösteriyor. Çizgi filmde Betty’nin erkeklerle farklı cinsel ilişkilerinin görüldüğü bazı sahneler vardı. Bu onun olgunluğunu simgeliyordu, çünkü Betty’nin çok masum bir kız gibi havası olduğunu gösterdiği için birçok hayran zaman zaman karakteri hakkında kafasını karıştırıyordu. Böyle bir dövme yaptırmak, bir kadın olarak nasıl büyüdüğünüzü sembolize edebilir ve bir bakıma kendi kararlarınızı verme özerkliğinizi temsil edebilir..

Betty Boop dövmesi

Betty Boop dövmelerinin tasvir ettiği aldatıcı cinsel anlamlar dışında, bu dövme yoluyla iletilen ana mesaj, bir kadının cinselliğini tanımaya başlaması ve onun üzerinde tam kontrole sahip olmasıdır. Ayrıca, bir kadının bu yönünü istediği zaman ve istediği şekilde ifade etme seçeneğine sahip olduğunu, çünkü bu onun bedeni, onun seçimi olduğunu gösteriyor. Kendini sevmenin ve kendine güvenin anlamı oldukça çekicidir ve ne tür bir Betty Boop dövmesi alırsanız alın bu anlamı geride bırakamazsınız..

Kadınlar için arkada Betty boop dövmesi

Bazı insanlar bu dövmeyi sadece bu kurgusal karaktere duydukları sevgiden dolayı alıyorlar. Ne de olsa Betty Boop gibi çok fazla animasyon karakteri yok. Hem erkekler hem de kadınlar bu dövmeyi alıyor ve oldukça benzersiz görünüyor ve bu dövmeyi giyen kullanıcıya rastlayanlar için çok fazla merak bırakıyor. Betty Boop’un dövmesinin anlamı oldukça gerçekçi ve anlaşılır; bu nedenle, anlaşılması kolaydır. Bu dövmenin arkasındaki anlamlar size mantıklı geliyorsa, aşağıda belirtilen farklı Betty Boop dövme türlerine bir göz atmalısınız..

Betty Boop Dövme Yerleştirme

Betty Boop’un dövmelerindeki çeşitlilik nedeniyle, Betty Boop dövmenizi istediğiniz yere yaptırma özgürlüğüne sahipsiniz. O kadar çok yerleştirme seçeneği var ki bazen biraz bunaltıcı olabiliyor. Ancak başlamanın en iyi yolu tasarımınızı seçmektir. Bunu seçtikten sonra, dövmenizin boyutuna ve tasarımına göre yerleşiminizi seçebilirsiniz. Boyutu göz önünde bulundurarak, küçük veya orta boy bir Betty Boop dövmesi yapacaksanız, ayak bileği, bilek, kol, göğüs, göğüs kafesi, boyun veya kulak arkası harika yerlerdir. Daha büyük ve daha belirgin bir şey arıyorsanız, bunun için en iyi yerleştirme seçenekleri uyluklarınız, bacaklarınız, kolunuz, sırtınız, karnınız ve göğsünüzdür..

Kadınlar için bacak üzerinde seksi Betty boop dövmesi

Betty Boop Dövme Türleri

1. Klasik Betty Boop Dövmesi

Klasik Betty Boop dövmesi, siyah yüksek topuklu ayakkabılarla rüzgarla biraz kıvrılan tatlı kalp boyunlu kısa kırmızı bir elbise giydiği yerdir. Bu dövme, siyah ve kırmızı renklerde renkli mürekkep içerir. Betty’nin sol uyluğunda da görünen küçük kırmızı bir jartiyer var, çoğu kıyafetinde görebileceğiniz standart bir aksesuar. Bu, bu cesur karakterin arkasındaki temel anlamı simgeleyen sevimli ve basit bir Betty Boop dövmesidir..

2. Adlı Betty Boop Dövmesi

Betty Boop dövmenize daha fazla öğe ekleyerek oynayabilirsiniz. Bu Betty Boop isim dövmesi gibi bir şey, klasik kırmızı elbisesinde Betty’nin renkli mürekkepli dövmesinin hemen altında siyahla mürekkeplenmiş bir kişinin adını içerdiği için iyi bir fikirdir. Betty’nin karakterine ne kadar benzediğinizi gösteren dövmeye adınızı yazdırabilirsiniz. Bu isim dövmesi için isminizi havalı bir yazı tipinde tasarlamak ve eklemek için herhangi bir Betty dövmesi türü seçebilirsiniz..

Bacağındaki Kırmızı Elbise Betty boop dövmesi Boop'un dövmesi

Diğer çeşitler

  • motorcu betty boop dövme
  • Mahkeme Betty Boop Dövme
  • Çiçek Betty Boop Dövme
  • Siyah Beyaz Betty Boop Dövme
  • Hemşire Betty Boop Dövme

Götürmek

Betty Boop, birçok insanın bugün bile hatırladığı ve hakkında konuştuğu güçlü bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Bu karakter 90’ların başındaki kadar ünlü olmasa da, bu dövmenin ardındaki güçlü kadınsı anlam hala yaşıyor ve insanlar artık dövmelerinde bir mesaj iletmek için kullanıyorlar. Bu, özellikle hırslı ve cüretkar bir kadınsanız, kaçırmamanız gereken bir dövme..