Kızkardeşimin Koruyucusu Dövmesi: Asla Bozulmayacak Bir Ömür Boyu Söz

Brother’s Keeper kelimesini hepimiz biliriz, nesiller boyu devam eden ve aile ve kardeşlerle bağlantılı olmasının yanı sıra daha derin bir anlamı olan bir deyimdir. Bu alıntı, Yaratılış kitabındaki Kabil ve Habil’in hikayesiyle bağlantılıdır ve gençler arasında en çok dövmeli alıntılardan biri olarak öne çıkmaktadır. Bu alıntının diğer versiyonu Sister’s Protector veya Sisters’ Keeper’dır. Kadınların gücünü gösterir ve anlamı Brother’s Keeper alıntısından çok farklı değildir..

Kız Kardeşin Koruyucu/Bekçi Dövmesinin Anlamı

Sorumluluk

Kız kardeşlerine, erkek kardeşlerine, tüm aileye karşı sorumluluk taşıyan her kadın, bir Kız Kardeşin Bekçisi veya Koruyucusudur. Bu dövme çoğunlukla birlikte büyüyen ve birbirlerini koruyarak hayat süren iki kız kardeş tarafından eklenir. Bir Kız Kardeşin Koruyucusu olmak, kardeşinizin yolunu her zaman aydınlatmak demektir..

Aşk

Birbirini sevmek, bu anlama eklenen en önemli sözdür. Bugün bazı şeyler değişti, bu yüzden erkek ve kız kardeşler her zaman birbirleriyle aynı fikirde değil. Kardeşleri birbirinden ayırabilecek mal mülk kavgaları ve daha pek çok sebep var. Ancak aşk galip gelmeli. Bu konuyla ilgili bütün dersler var ve çoğu zaman o önemsiz şeyler yüzünden neler kaybedebileceğimizi keşfettikten sonra ilham alıyoruz ve aşkımız ikiye katlanıyor..

Aşkın anlamı daha da derine iner. Tarih boyunca bu sözün en iyi tanımı olan pek çok kardeşlik ve kardeşlik vardır. Grupları her zaman barış ve uyum içinde tutan daha derin bir saygıyı içerir. Birçok dini topluluk onlara öz kardeşler veya kardeşler diyor, bu da hepimizin Tanrı’nın eli altında bir olduğumuz anlamına geliyor. Bu, her zaman yanınızda olan yakın bir arkadaşınıza adanmış bu alıntıyı da yazabileceğiniz anlamına gelir..

Rehberlik

Çok sevdiğiniz bir kız kardeşiniz varsa bu dövme tam size göre. Sen her zaman onun koruyucususun ve onun güvende olması için her şeyi yapacaksın. Ablası olarak onun rehberi sensin ve o her zaman her şey için senin sırtına yaslanabilir..

Bu dövme her iki yöne de gidebilir. Bazen erkek kardeş bu dövmeye sahip olur ve kız kardeşine olan ilgisini gururla gösterir. Ona onu ne kadar sevdiğini göstermek istiyorsan dövme kesinlikle kötü bir fikir değil..

 Kız Kardeşin Koruyucu / Bekçi Dövme Tasarımları

Yukarıda açıklanan bazı anlamlarla, kız kardeşinize, erkek kardeşinize veya arkadaşınıza olan sevginizi yakından tanımlamak için dövme tasarımınızı seçebilirsiniz..

En göz alıcı tasarımlardan biri, arkasında sonsuzluk işareti olan Sister’s Keeper alıntı dövmesidir. Kız kardeşin sevgisi sonsuzdur ve onları ayırabilecek hiçbir şey yoktur..

Bir başka ilginç tasarım, harika bir yazı tipiyle yazılmış alıntı ve altında küçük sayılarla kız kardeşinizin doğum tarihi. En popüler olanı, çift Sister’s Keeper dövmesidir..

Bu dövmenin binlerce örneğini görebiliriz, iki kız kardeş çoğunlukla elin üstünde aynı dövmeye sahiptir veya kollarını yaklaştırdıklarında bir bütün oluşturan iki parçaya bölünmüş bir dövme. Bunun için güzel bir seçim bir kelebek veya melek kanatlarıdır çünkü simetriktirler ve kanatların kenarlarında Rahibe’nin kaleci alıntısı vardır. Tek bir dövme olarak çiçekler her zaman söz konusu olabilir ve en güzel renkleri ekleyebilirsiniz. Dövmenizi daha iyi hale getirmek için istediğiniz her türlü unsuru seçebilirsiniz, sınır yoktur, anlamı kalbe yakındır ve her zaman harika görünecektir..

Bugün Kız Kardeşin Kaleci Dövmesinin Popülerliği

2004’ten beri, bu dövme o kadar popüler oldu ki, onu mürekkepleyen bir kadın dalgası vardı. Bunun nedeni Jodi Picoult’un yazdığı Kız Kardeşimin Muhafızı adlı kitaptı. Ana karakter Anna Fitzgerald, tek bir amaç ile dünyaya geldi: lösemi hastası kız kardeşinin organ bağışçısı olmak. Kitaptaki bükülme, Anna’nın anne babasına hayatı için dava açmaya karar vermesi ve bu fikrin ona hasta kız kardeşi Kate tarafından verilmesiyle gerçekleşiyor..

Bu hikaye oradaki birçok kadının kalbine dokundu ve alıntının anlamı onlar için derinden duygusal hale geldi. Ölü bir kötüde bile Kate, Anna’nın kız kardeşinin koruyucusudur. Kız kardeşlerin aşkı hakkında yapılmış en iyi filmlerden biri olarak kabul edilen aynı isimde bir film de var..

Tüm söylenenlerle, belki bir sonraki dövmeniz için ilham aldınız ve herhangi bir dövme için, nihai tasarıma karar vermeden önce araştırın ve size en uygun olanı görmek için kız kardeşinizle tartışabilirsiniz. Bu dövme, asla bozulmayacak en büyük sözlerden biridir..

Kızkardeşlerim Önkolda Koruyucu Dövme Abi kardeş dövme bacak üzerinde Ablamın Koruyucu Dövmesi & Kardeşimin Elindeki Kaleci Dövmesi Ablamın Koruyucusu & Kardeşimin Önkoldaki Kaleci Dövmesi kız kardeş dövme Kızkardeşin Bileğindeki Dövmesi Elinde Kelebekli Üç Kız Kardeş Dövmesi Ablamın Koruyucusu & Kardeşimin Önkoldaki Sonsuzluk ve Kalpli Kaleci Dövmesi Abi Kız kardeş Dövme Eldeki Kız Kardeş Dövmesi Ablamın Koruyucusu & Kardeşimin Sırtındaki Kaleci Dövmesi

  • Dövme Kol Dayanağı – Birini Alırken Nelere Bakmalı
  • Dövme Uyuşturucu Krem ile Ağrısız Dövmeler
  • Tek Kullanımlık Dövme Tüpleri – Bilmeniz Gereken Her Şey
  • Dövme Güç Kaynağı: En İyisini Nasıl Seçeceğinize Dair 6 İpucu
  • Rotary Dövme Kitleri: Artıları & Eksileri