Kişisel İfade ve Sonsuz Anlamlı 14 Bulut Dövmesi

bulut-dövme-adam

Bulut dövmelerini yaptırmanın çekici özelliklerinden biri, tasarım olanakları gerçekten sonsuzdur. Bu dövme tasarımları, kısmen stil ve yaratıcılıkta birçok varyasyonu kullanırken sayısız anlamı temsil etme yetenekleri nedeniyle son zamanlarda tüm öfke haline geliyor..

Pek çok olasılık ile, bulut dövme tasarımının arkasındaki en popüler anlamları tartışarak başlıyoruz, böylece benzersiz kişiliğinize en uygun olanı daraltabilirsiniz..

Bulut Dövme Anlamları Bugün

Yüzeyde, bulut tasarımı kabarık beyaz yüzen bir gaz kütlesi gibi görünebilirken, insanlarla gerçekten farklı şekilde bağlantı kuran sayısız anlam taşırlar. Bulut, ölen sevilen birinin sembolü veya bir tanrı ile bağlantının bir temsili olabilir..

Bulut dövmeleri dine inancı göstermek için ideal, bu din ne olursa olsun. Dövme tasarımında bulut kullanan bir kişi, kişisel gelişim, esneklik veya geçmişteki daha karanlık bir zamanın hatırlatıcısı.

Vücuda mürekkeplenen bu bulutlar, kullanıcı için kişisel bir anlam taşır ve bu nedenle, birden fazla temel anlam varyasyonu kolayca elde edilebilir..

Bulut Dövmesinin Varyasyonları

Bulut dövme tasarımı, bir kişi için tamamen zıt olabilecek bir kişi için kişisel bir anlam taşıyacaktır. Bir kişi için vatanseverliği temsil ederken, diğer yandan yaşanmış bir felaketi veya doğal afeti temsil edebilir..

bulutlar sırlarla ve gizemlerle dolu, bazıları için bir vahiy, aydınlanma veya dönüşümün simgesi olabilirler. Bağlanmaya çalıştığınız anlama bağlı olarak, bulutların farklı boyutları, renkleri ve stilleri mesajınızı iletmenize yardımcı olabilir..

Benzersiz vizyonunuzla kolayca uyum sağlayabilecek farklı anlamlar içeren standart bulut tasarımlarının birkaç varyasyonu aşağıda verilmiştir:

Bulutlar ve Melek Dövmeleri

Bulutlar ve melekler, özellikle benzersiz bulut dövmeleri tasarlarken mükemmel bir uyum gibi görünüyor. Melek, bir koruyucunun temsilcisi olabilir ve bulut, gün boyunca sizi gözetleyip size rehberlik ederken bulundukları yerde olabilir..

Bulutlardaki melek, ölen bir arkadaşın veya sevilen birinin simgesi olabilir, ancak sizin göklerden bulutların arasından aşağıya bakan bir melek olarak gördüğünüz. Bulut dövmeleri, üstünüzde ve her zaman yanınızda olduklarını kalıcı bir şekilde hatırlatıyor..

Bir melekle birlikte daha karanlık ve fırtına bulutları, düşmüş bir meleği, karanlık tarafa geçen veya karanlık güçleri terk eden ve cennete geri tırmanmaya çalışan birini temsil edebilir..

Çin Bulutları

Bulut dövmelerinin ardındaki anlamlar söz konusu olduğunda bazen daha az şey daha fazladır. İşinizi tüm dünyaya anlatmadan sizin için özel anlamlar taşıyan bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız basit bir bulut yeterli olacaktır..

Çin kültüründe bulutlar dönüşümü ve geçişi temsil eder.. Bulutlar bu kültürle çok derin bir bağlantıya sahiptir ve bireyin ilkel dünyadan manevi dünyaya evrimini gösterir..

Çin geleneğindeki tasarımı gerçekten tamamlamak için, koldan omuza dönen bulutlara sahipsiniz ve bulutların altında mürekkeplenmiş dönüşüm veya geçiş için geleneksel Çin sembollerini kullanıyorsunuz. Bu, aynı zamanda güzel ve farklı olan güçlü bir anlamdır..

Mantar Bulut Tasarımı

Mantar bulutu dövme tasarımının ardındaki anlamı bulmak çok fazla düşünmeyi gerektirmez. Bu bulutlar felaket, felaket ve yıkım sembolü. Bu ikonik semboller, atom bombalarının atılmasını ve sonrasında kalan kırımları temsil etmek için onlarca yıldır kullanılmaktadır..

Bombalardan kaynaklanan ölü sayısı trajik olsa da, tasarımlarını teknolojideki ilerlemeler, kazanılan savaşlar veya bilimin evrimi üzerinde daha fazla temsil etmeye odaklayabilir. Bu mantar bulutları kişinin hayatında geride bıraktığı önemli bir zamanı veya olayı belirtmek için kullanılabilir, Bağımlılık, kötü niyetli bir ilişki veya daha genel bir şey gibi.

Bu bulutlarda kullanılan renkler en parlak ve canlı renklerden bazıları olabilir ve gerçekten bir mesajı net bir şekilde iletir. Mantar dövmesi, aynı zamanda geçen yılki insan tipinin de simgesi olabilir ve yeni biri olma arayışlarında sonsuza dek geride kalıyorlar..

Yağmur Bulutları Tasarımı

Yağmur bulutları, bir kişinin hayatındaki karanlık bir tarafı temsil edebilir veya her gün yollarına devam ederken o kara bulutun onları takip etmesi olabilir.. Kara yağmur bulutları aynı zamanda geçmişte kalan, geçmişte gurur duymadıkları şeylerden ileriye doğru hareket eden, aydınlığa doğru ilerleyen daha karanlık günlerin temsilcisi olabilir..

Bu, birçok insanın dinde ışığı gördüğünü, inançla bağlantılı olduğunu ve süreç içinde dönüştüğünü göstermek için kullandığı bir şeydir. Bu sıkıntılı zamanlar geçmişte kaldı, ancak bir kişiye üstesinden gelebildikleri ve sonuç olarak daha güçlü bir insan haline gelebildikleri zor bir durumu hatırlatmak için vücuda kalıcı olarak mürekkeplendi..

Tasarımın varyasyonları arasında düşen yağmur, şimşekler ve hatta bir şemsiye bulunur. Bunlar, tehlikeli bir durumdan kurtulmayı, kişisel gelişimi veya zor bir dönemden başarıyla geçmeyi temsil eder..

Bulutlardaki Haç

Hristiyanlığın en baskın sembollerinden biri haçtır ve onu bulut dövme tasarımıyla birleştirmek, anlamı bir adım öteye taşımanıza olanak tanır. Bulutlardaki haç, bir kişiye inançlarını ve inançlarını ifade etme yeteneği verir ve dünyaya bir gün cennette İsa ile bağlantı kurmayı umduğunuzu gösterir..

Haç, aynı zamanda, şimdi cennette olduğunu ve yaşadığınız dünyaya yukarıdan baktığını hissettiğiniz sevilen birinin geçişinin simgesi olabilir. Kayıp bir arkadaş, bulutlardaki haçta baş harfleri veya adı ile temsil edilebilir, diğer tarafta tekrar buluşana kadar hayatınızın geri kalanında yanınızda taşıdığınız bir şey..

Haç, bulutlarda birleştirildiğinde, fedakarlıktan, güçlü inançlardan, hepimizin daha iyi bir yerde tekrar buluşacağımızı bilmeye kadar benzersiz anlamlar taşır..

Bulut dövmelerinin günümüzde neden bu kadar popüler olduğunu artık daha iyi anlıyorsunuz. Bir arkadaşınızı veya sevdiğiniz birini anıyor, ülkenizdeki sarsılmaz gururunuzu gösteriyor veya ikilik ve karanlık özelliklerinizi sergiliyor olun, tamamen benzersiz bir kişisel tasarım seçerken bulut dövmesi harika bir seçimdir..

Bulutlar kolayca özelleştirilebilir ve vücudun neredeyse her yerine uyacak şekilde uyarlanabilen hem erkekler hem de kadınlar için mükemmeldir..

Diğer Popüler Dövme Fikirleri ve Tasarımları

Bilek Dövmeleri – Baykuş Dövmeleri – Uğur Böceği Dövmeleri – Panter Dövmeleri