Kan Dövmesinin Arkasındaki Anlam

Dövmeler bir şeydir; 3100 -3370BC arasında Buz Adam’ın cesedinde keşfedildiklerinden beri bir oldular. Dünyanın her yerindeki insanlar, ister kollarına, ister boyunlarına, bacaklarına ve hatta bazen yüzlerine olsun, derilerine dövme yaptırmayı severler. Dövme yapanlar sadece gotikler değildir ve her biri birbirinden farklı bir şeyi sembolize edebilir..

Erkekler için önkolda kan dövmesi

Dövme yaptırmak kesinlikle korkutucu bir deneyimdir, ancak çoğu insan için acıya değer. Bazıları vücutlarının bir tuval olduğuna inanmaktan ve kişiliklerini, duygularını veya hayatta sahip olabilecekleri kişisel deneyimlerini ifade etmek için dövmeler kullanmaktan hoşlanırlar..

Renkleri, şekilleri ve desenleri, duyguları ve anıları tasvir etmenin bir biçimi olabilir. Herhangi bir vücut sanatı, hayattaki belirli bir olay veya kişi ile bir bağlantıyı sembolize etmenin bir yolu olarak kabul edilir. Kişinin geçmişinin veya hatta şimdiki zamanın bir parçası olabilir..

Boynundaki kadınlar için kanlı dövme

Bazı insanlar vücudunu bir hatıra olarak kullanmayı ve hayatında vefat eden her anlamlı insan için dövme yaptırmayı sever. Bu, sahibi için biraz daha özel olsa da, bazı dövmeler ortak dövmeler, farklı anlamlarla daha genelleştirilir ve çoğu zaman inatçıdır..

kan dövmeleri nelerdir?

Karşılaşabileceğiniz her türlü dövme var ve evet, her biri anlamlı değil. Bazıları bir fandomu temsil etmek için kullanılabilir veya sadece bir kişi önemli bir sembolün kendilerine dövme yapıldığında iyi göründüğünü düşünebilir..

Erkekler için sahte dikişler Blood Tattoo

Bazı insanlar, bu dövmeyi yaptırırken kelimenin tam anlamıyla cildinizin kesildiğini düşünerek ironik olan ‘kan dövmelerini’ tercih ederler. Ancak, düşündüğünüz gibi değil. Bir kişinin beğenisine göre seçebileceği bir sembole kanın kasıtlı olarak dahil edilmesidir..

Bu makale, kan dövmesine iliştirilmiş bazı yüzlerde size yol gösterecek ve derinlemesine gideceğiz, yorumlayacağız ve bu özel ancak çeşitli dövmelerin çoğunun arkasındaki gerçek anlamı keşfedeceğiz..

Erkekler için göğüste kan dövmesi

Tek başına dövmeler, kanlı dövmeler bir yana, en azından söylemek gerekirse oldukça eğlenceli olabilir! Kan dövmeleri olağandışı görünmeye meyillidir ve bazıları için oldukça şok edici olabilir. Dövmeler, daha gerçekçi bir etki için kanın doğal tonlarıyla eşleşen mürekkeple dikkatlice çizilir ve renklendirilir. Kanlı dövme tasarımları için, dövme sanatçıları çoğu için kırmızı kullanma eğilimindedir ve nadiren mavimsi veya morumsu tonları sanat eserlerine dahil eder..

kanlı metin

Tasarım kanlı bir metin şeklinde de olabilir. Örneğin, ‘kan yerine kan’ ifadesi, dövme sahibinin herhangi bir olay için veya hayatında karşılaşmış olabileceği bir kişiden intikam alma biçimini tasvir eder. Suçluları yakalamaya hevesli ve kararlıdırlar ve ceza veya ceza olmadan onları esirgemezler. Bu, birçok dövme hayranı tarafından tam kan, gotik ve kült kültürüne seçilen çok ünlü bir tasarımdır..

Göğüsteki erkekler için Bloody Text Tattoo

Savaşçı Kan Dövmesi

Bu tür tasarımlar çoğunlukla kadınlara göre erkekler tarafından tercih edilmektedir. Guy’s bunu güç, erkeklik ve sertlik göstermenin bir yolu olarak da kullanabilir. Bazı kan dövmeleri, bir savaşçı ruhu sembolü ile karıştırılabilir ve benzer bir ifadeyi ve intikam almak veya başka birinin kanının intikamını almak için güçlü bir arzuyu tasvir edebilir. Kan, birkaç damla veya “damla” şeklinde gösterilebilir. Bir asker, kişisel bir bağlantı hissedebileceği için böyle bir dövmeyi tercih edebilir. Benzer şekilde, vampir fandomuna takıntılı dövme hayranları buna benzer bir kan dövmesi bile yaptırabilir..

Erkekler için omuzda Warrior Blood Tattoo

kanayan boğa

Kanayan bir boğa dövmesi, yeniden doğuşu ve bir enerji parlamasını ifade ettiği için bir anka kuşuna benzer. Bu, boğa kanını sağlığı, önemi veya canlılığı ifade eden bir unsur olarak gören eski Romalılara dayanan tarihi bir dövmedir. Bu dövme gibi, diğer birçok dövmenin kendisine bağlı bir tür tarihsel inancı olabilir ve belki de nesiller boyunca aktarılan bir uygulama olabilir ve gençlere kültürel inançlarının izinden gitmeleri için ilham verebilir..

Erkekler için kan kol bandı Dövme

Kanayan Gül

Bu, çoğu durumda bir sevgilinin aşk hikayesiyle ilgilidir. İçinden kan akan bir gülü gösteren dövme, aynı şekilde geri dönmeyen bir tür sevgiyi gösterir. Bazen insanlar bu dövmeyi, bülbülün büyüleyici bir güle aşık olduğu ve ısrarla onun için şarkılar söylediği efsanevi Osmanlı anekdotundan esinlenen hüzünlü hikayeye bağlardı. Diğer tüm aşk hikayelerinde olduğu gibi, sonunda gül bülbülü deldi ve umutsuz romantik, aşkı çağrılmadan veya ona karşılık verilmeden öldü..

Ayakta kanayan gül dövmesi

Kan Damlaları

Bu her şekilde gotik çığlık atıyor. Bu tür dövmeler, çok gerçekçi ve koyu renkli kan damlaları çizilerek yapılır. Genellikle derinin veya bir organın dikişlerinden sızacak şekilde damlarlar. Dövme, dövme sahibinin zihinsel bozukluğunu (varsa) bile tasvir edebilir. Bu tür dövmeler sıra dışı bir şey olmasa da ve nadiren benzersizliği tasvir eder veya kalabalığın arasından sıyrılır..

Kadınlar için kırmızı kan El dövmesi

İnsanların sahip olabileceği dövme türleri, yalnızca beğenilerine ve kişisel tercihlerine bağlı olacaktır. Kan dövmeleri kesinlikle insanların kafalarını çeviren ve her türlü yoldan geçenlerden farklı görüşler taşıyan bazılarıdır. İnsanların kan gruplarını ve RH faktörünü, gerçekçi, yürek burkan çizimleri, tutkuyu ve hatta vampir ve Drakula gibi kurgu temalarını içeren birkaç kan dövmesi türü daha vardır..

Erkekler için kan damlası dövmesi

Bir dövmenin arkasındaki yorum, esas olarak bir kişinin anlayışına göre özneldir. Sadece dövmenin sahibi, arkasındaki bağlantıyı ve gerçek derin anlamı anlayabilirdi. Bu makale, çoğu kan dövmesinin nasıl görüldüğüne dair genel bir bakıştır ve hiçbir şekilde dövmeleri gerçek anlamları için yanlış anlamaya çalışmaz..