Hayalet Dövmesi ve Anlamı

Belki paranormali seviyorsun ya da sadece büyük bir cadılar bayramı hayranısın. Sebebi ne olursa olsun, hayalet dövmesi sevimli, eğlenceli ve vücudunuza mürekkeplenecek farklı bir dövmedir. Klasik, çizgi film veya illüstrasyon stili seçin. Bir hayalet dövmesi sizi korku, ürkütücü ve ürkütücü her şeyi seven bir grubun parçası yapacaktır..

Erkekler için Hayalet Dövme

Hayaletleri Karşılayan Törenler

Bazı insanlar hayalet kültüründen etkilenir. Ve neden olmasın? Büyüleyici. Hayaletler binlerce yıldır hikaye anlatımının bir parçası olmuştur. 31 Ekim’de hayaletlere ve perilere açılan kapının açılışını kutlayan Cadılar Bayramı, 2000 yıl önce Keltlerden geliyor..

Erkekler için eldeki hayalet dövme

Ölüler Günü veya El Día de los Muertos, 1 Kasım’da Meksika’da kutlanan benzer bir törendir. Efsaneye göre diri ile ölü arasındaki kapı açılır ve aileler her iki uçakta da sevdiklerini ziyaret edebilir. Bu törenin Aztekler döneminde 3000 yıl öncesine ait olduğu söyleniyor..

Hayalet Hikayelerinin Kökeni

Ateşin yanında kıvrılıp hayalet hikayeleri anlatmayı kim sevmez ki? Ya da bir pijama partisi veya kamp gezisi sırasında yatmadan önce anlatılan hikayeleri hatırlamaya çalışın. Hayalet hikayeleri aynı zamanda hem eğlendirici hem de ürpertici. Ama ne zaman bu kadar popüler oldular?

Bacaktaki Hayalet Dövme

Viktorya dönemi, aktarılan, yazılan veya yaratılan pek çok hikayeye sahip olmasıyla bilinir. Bu, evlerin büyük, ahşap zeminli ve cereyanlı olduğu bir dönemde oldu. Rüzgar esecek, ağaç gıcırdatacak ve alçalacaktı ve işte, olay yerine bir hayalet geldi. Paranormal, göremediğimiz başka bir boyut olduğuna inanan insanları büyülemeye başladı.. 

Çarşafta Hayalet Dövmesi

Hiç bir çarşafa göz delikleri açıp vücudunun üzerine attın mı? Yaprak dövmede bir hayalet alarak dövmenizi orijinal ve klasik tutun. Bu dövme tarzı biraz daha eski bir okul. Birçok insan dövmeyi önkol, baldır veya uyluğa yerleştirmeyi sever..

Hayalet Sac Dövme

Bu dövme en iyi siyah beyaz tutulur. Hayalet ve göz şeklini oluşturan ince çizgilerle çok minimal hale getirebilirsiniz. Veya yaprakta kırışıklıklar oluşturmak için dövmeyi ekstra gölgeleme ile daha ağır hale getirebilirsiniz. Ayrıca paftayı kendi yöntemlerine göre çizerek hareket oluşturabilirsiniz..

Omuzdaki erkekler için havalı Ghost Tattoo

Mario Hayalet Boo Diddly

Dövmeler, olumlu, ömür boyu süren bir hafızadan veya sadece büyük bir hayran olmaktan kaynaklanabilir. Mario, uzun yıllardır insanların hayatlarının bir parçası. Bazı insanlar, Switch’te bulunan en yeni oyunun ilk versiyonundan bu yana oyunu oynamıştır. Ve oyunun her versiyonunda Boo Diddly var – hayalet. 

Mario Hayalet Boo Diddly Dövme

Boo küçük, yuvarlak ve birkaç pozu var. Biri sizi görmediği için ürperirken, diğeri ise menzile girdiğiniz için saldırırken. Ayrıca dilini dışarı çıkarıp ona ekstra eğlenceli, tehditkar bir etki verebilir! Ayrıca minik kolları var ve ana kötü adamla savaşıyorsanız, Kral Boo olarak bir taç takabilir..

Mario Ghost Boo Diddly midede

Ayaksız Hayalet Dövmesi

Böcek suyu gördün mü? Filmin etrafında, ölümsüz hayranlarla dolu bir kültür var. En unutulmaz anlardan biri, Wynona Rider’ın canlandırdığı filmin bir karakterinin sonunda yeni evinde gördüğü insanların hayalet olduğunu anlamasıdır. Dahası, o yılın başlarında bir araba kazasında ölen evinin önceki sahipleri onlar..

Bacakta Ayak Yok Hayalet Dövmesi

Wynona Rider, onu çarşaf taktiğiyle korkutmaya çalışan önceki sahiplerin fotoğrafını çektiğinde an gelir. Polaroid bir fotoğraf çekiyor ve görüntü bakmaya hazır olduğunda, sadece sayfaların göründüğünü fark ediyor. “Ayak” yok. Bu polaroid resim, dövme severlerin süslendiği görüntüdür..

Hayalet Ayaksız dövme

Hayalet Dövmeli Ünlüler

Courtney Love ve merhum Kurt Cobain’in kızı Frances Bean Cobain, çarşaf dövmesinde açıklayıcı bir hayaletle dünyayı şok etti. Dr. Woo tarafından tasarlanan ve dövülen hayalet oldukça büyük ve çok fazla gölgeye sahip. Frances kendini bir korku meraklısı olarak tanıtıyor, bu yüzden bu dövmeyi alması hiç de garip değil!

Omuzdaki Hayalet Dövme

Alannah Materson ve Hilary Duff, arkadaşlıklarını eşleşen hayalet dövmeleriyle mühürledi. Yine, hayalet ve çarşaf ortaya çıkıyor, ancak bu sefer dövme sanatçısı Dr. Woo, kızların istediği gibi alt sayfaya bir “devam et ya da öl” yazısı ekledi..