Havalı Para Dövmelerinin Arkasındaki Anlamı Keşfedin

Dövmenizle cesur bir stil ifadesi yapmak ister misiniz? Yoksa yağmanızı dünyaya göstermek mi istiyorsunuz? Havalı bir görünüm elde etmenin para dövmesi yaptırmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Para dövmeleri, erkekler arasında ünlü olan en yaygın dövme tasarımlarından biridir. Ancak doğru tasarımı seçerlerse kadınlarda da havalı görünüyorlar. Para dövmeleri, dolar işaretleri, ifadeler, madeni paralar, para yığınları ve çok daha fazlasını içeren farklı boyut ve tasarımlarda gelir..

Önkoldaki kadınlar için para dövmesi

Şimdi, biri neden vücuduna birkaç dolar dövmesi yaptırmak istesin ki? Cevap basit. Para dövmesi yaptırmak, para kazanmaya takıntılı olduğunuzu veya zengin olduğunuzu göstermenin bir yolu değildir. Bu dövmelerin daha derin bir anlamı var ve para dövmelerinin arkasındaki havalı ama derin anlamları keşfetmek için aşağıdan daha fazlasını okumalısınız..

Erkekler için para dövme ile kaplı yüz

Para dövmeleri çok basit görünüyor ve çoğu diğer dövmelerden daha karmaşık tasarımlar içermiyor. Ancak, bu dövmelerin arkasındaki anlam tasarımdan daha güçlüdür, bu yüzden bunları kaçırmak istemezsiniz. Öyleyse aşağıda daha fazlasını okuyun ve neden vücudunuza para dövmesi yaptırmanız gerektiğini görün..

Para Dövmelerinin Arkasındaki Anlam

Para dövmeleri şık görünüyor ve bazı derin anlamlar içeriyor, bu yüzden insanlar böyle bir dövme yaptırmayı tercih ediyor. Anlamının yanı sıra, para dövmeleri farklı varyasyonlarda gelir ve her tasarımın farklı bir anlamı vardır. Böylece para dövmeleri söz konusu olduğunda farklı anlamlarla karşılaşacaksınız. Para dövmelerinin arkasındaki ana anlamlardan biri zenginliktir. Ancak, biraz daha derine inerseniz, para dövmeleri size ilham verebilir ve hayatta daha iyisini yapmanız için sizi motive edebilir..

Bacakta para ve kum saati dövmesi

Ne kadar çok çalışırsan o kadar çok para kazanabilirsin. Bu nedenle, vücudunuza dolar dövmesi yaptırmak, şu anda mali durumunuz ne kadar kötü olursa olsun, sıkı çalışmaya devam etmeniz gerektiğini size hatırlatacaktır. Bir gün, istediğiniz şeyleri yapmak ve hayattan zevk almak için yeterli paranız olacak. Bu dövmeleri yaptırmak, yalnızca sizi gelecekte daha fazla kazanmanız için motive etmek için değildir. Sizi çok çalışmaya ve asla pes etmeye zorlamaya devam edecek sürekli bir hatırlatmadır..

Erkekler için bacak üzerinde bir demet para dövmesi

Para dövmeleri ayrıca sizi para kazanmak için birçok stratejik planı olan iş odaklı bir kişi olarak tasvir eder. Özellikle yığılmış dolarlardan oluşan bir dövme yaptırırsanız, finansal olarak güvenli bir gelecek için kazanma yeteneğinizi sembolize eder. Sizi iş konusunda bilgili bir kişi olarak gösterir.

Erkekler için kafaya para dövmesi

Hayatta birçok şey için minnettar olmalısınız ve ayrıcalığınızı ve bunu nasıl bir nimet olarak gördüğünüzü göstermek istiyorsanız para dövmesi yaptırmalısınız. Aynı zamanda mutluluğunuzu sergilemenin sevimli bir yoludur. Bazen mutluluk, iyi bir servetin işaretidir, bu nedenle tüm nimetleriniz ve sevdikleriniz için mutluluk ve takdir duygusunu para dövmeleriyle canlandırabilirsiniz..

Bilekte kadınlar için para dövmesi

Aşkı para dövmeleriyle de canlandırabilirsiniz. Şaşırmış? Para yerine aşkı nasıl seçtiğinizi gösteren bir gül şeklinde sarılmış bir dolarlık banknot içeren bir para dövmesi yaptırabilirsiniz. İnsanlar, özellikle günümüz dünyasında, para söz konusu olduğunda oldukça açgözlü olma eğilimindedir. Yani bu dövme size ve çevrenizdekilere, paradan çok ilişkilerine değer vermenizi hatırlatacak. Para önemlidir, ama gelir ve gider. Buna karşılık, arkadaşlarınız ve aileniz hayatınızda her zaman sabittir ve her zaman sizinle birlikte kalırlar..

Omuzdaki çizgi film para dövmesi

Bununla birlikte, para dövmeleri, paranın sizi nasıl açgözlü yapabileceğini veya sizi nasıl yanlış yola götürebileceğini simgeleyen olumsuz tarafı da gösterir. Alaycı yüzleri veya Joker’in yüzünü içeren para dövmeleri genellikle paranın tehlikelerini temsil eder. Bu sürekli bir hatırlatmadır – asla para kazanma tuzağına düşmeyin veya yasadışı kazanç yollarını seçmeyin. Para dövmeniz, bankacılık sektörüne olan sevginizi ve bağlılığınızı da gösterebilir. Ayrıca para dövmenize her şeyi gören göz veya piramit ekleyerek, bankacılık sisteminin kontrollü ve olumsuz etkilerini ikonografi ile canlandırabilirsiniz..

Göğüste dolar dövmesi

Gördüğünüz gibi, para dövmelerinin onlarla ilişkili birçok farklı anlamı var, bu yüzden bunları kaçırmamalısınız. Para dövmenizin arkasındaki anlamı görmezden gelebilir ve sadece gösterişli tasarıma gidebilirsiniz. Hangi para dövme tasarımını seçtiğiniz önemli değil; havalı bir dövme görünümü elde etmenize yardımcı olacak.

Erkekler için eldeki Siyah Katı Para Birimi dövmesi

Para Dövme Çeşitleri

1. Para Gül Dövmesi

Para gülü dövmeleri, daha çok kadınsı bir dokunuş vererek, şık bir vücut sanatı elde etmenize yardımcı olur. Bu dövmeler genellikle güzel görünen katlanmış bir gül oluşturan siyah ve gri dolarları içerir. Bu dövme, erkeklerin kadınlarını nasıl paradan daha çok takdir ettiğini ve kadınların onları çok çalışmaya ve temiz para kazanmaya nasıl motive ettiğini sembolize eder. Bu, herkesin hatırlaması gereken bir şey olan para yerine aşkı seçmeyi gösteriyor.

Erkekler için omuzda para dövmeli gül

2. Para Saat Dövmesi

Bu, “Vakit nakittir” dövmesi olarak da bilinen Money Clock Tattoo, bulabileceğiniz en havalı tasarımlardan biridir. Bu dövme genellikle siyah ve gri renkte tatbik edilmiş durmuş bir saate sahip dolar faturalarından oluşur ve dövmenin etrafında “Zaman Paradır” kelimeleri görünür. Zamana değer vermek ve ondan en iyi şekilde yararlanmak için iyi bir hatırlatma. Bazı insanlar için bu dövme, zamanlarını ve paralarını her zaman becerikli ve etkili bir şekilde kullanmak için bir motivasyondur. Bahsetmemek gerekirse, bunlar insanların kötüye kullanma eğiliminde olduğu dünyadaki en önemli şeylerden ikisidir..

Zaman, erkekler için eldeki para dövmesidir

Diğer çeşitler

  • Para Dövmeleri
  • Alevli Para Dövme
  • Dolar İşareti Para dövmesi
  • para demetleri dövme
  • Her şeyi gören göz para dövmesi
  • Suluboya para dövme
  • Uğursuz dolar işareti para dövme

Erkeklerin yüzündeki para çantası dövmesi

Çözüm

Para dövmelerinin ardındaki bu farklı anlamların yardımıyla, umarım şimdi bu dövmelerin neyi tasvir ettiğini daha iyi anlamışsınızdır. Dövme seçimi kararınızı çok daha kolay hale getirdiğini umuyoruz. Bazı insanlar tasarımdan çok dövmenin anlamına daha fazla önem verir ve bu dövmelerin güzelliğidir. Para dövmenizin arkasındaki anlamı bilseniz de, güçlü bir mesaj iletecektir. Ve sonunda bir tür motivasyon ve ilham bulacaksınız..

Erkekler için göğüste para dövmesi