Gül Dövme Anlamı

Uzun zaman önce, bir dövme, bir suçlu ya da yanlışa doğruya oy veren biri olduğunuz anlamına geliyordu. Çünkü çoğu hükümlüde vardı. Aynı zamanda, bir kişinin şiddete başvurma olasılığının daha yüksek olduğu anlamına geliyordu. Ancak, bu görüş yıllar içinde değişti.

Erkekler İçin Kafatası ile Gül Dövmesi

Dövmeler yaygınlaştı. Çeşitli semboller vardır ve en yaygın olanı güldür. Herkesin bir tane almak için farklı bir nedeni vardır.

Nedenleri arasında kendini ifade etme, sanatsal özgürlük ve kendilerine yakın birini sembolize etme sayılabilir. Gül dövmeleri popülerdir. Bu yazıda dövmelerin özelliklerini ve bir erkek için dövme yaptırmanın ne anlama geldiğini tartışacağız..

Erkekler Neden Gül Dövmesi Yaptırmayı Seçer??

Her gülün farklı bir algı oluşturduğunu anlamalısınız. Her gülün, kişinin kişiliğini ifade eden bir güzelliği ve aurası vardır. Kırmızı gül iyimserliği ve yeni başlangıçları, sarı gül ise sevinci temsil eder. Siyah gül depresyon, ölüm vb. anlamına gelir. Gülün dikenleri koruma, yenilgi ve özen anlamına gelir. Bu görüntü ise bir gül dövmesi sergiliyor. Şimdi, bir erkekte gül dövmesi ne anlama geliyor ve bir önemi var mı??

Erkekler İçin Göğüste Gül Dövmesi

Güller, doğası gereği kadınsı kabul edilir. Ancak gül, denizde savaşan denizciler ve ülkeleri için savaşan askerler de dahil olmak üzere cesur ve etkili erkeklerin süslediği bir semboldür. Yunan metodolojisinde gül, kan dökülmesini sembolize eder. Bu nedenle güller, farklı dönem ve mesleklerdeki erkekler arasında farklı bir önem ve anlam göstermiştir. Dövmeli bir adamı hayal ettiğimizde onu asi bir insan olarak görürüz. Ancak, hepsi bu imajı amaçlamaz; bunun yerine kendilerinin daha tatlı bir resmini çizmeye çalışırlar. Böylece gül erkekler için doğru kategoriye girer ve barışçıl doğası nedeniyle en sık dövme olarak seçilir. Gül, bir kafatası ya da ateşin yapacağı gibi suçlu ya da dengesiz bir imajı tasvir etmez..

Erkeklerde Dövme

Dövmeler, erkeklere gerçek duygularını ifade etme veya kendilerine belirli bir kişiyi veya durumu hatırlatma konusunda bir özgürlük duygusu verir. Sonsuza kadar seninle kalan ve senin bir parçan haline gelen bir şey. Bu nedenle, doğru dövmeyi seçmek çok önemlidir..

Dövme sadece iyi görünmekle kalmıyor. Bunun yerine, sahip olmanın ardındaki güzellik her zaman ilgi çekicidir. Kimse birinin arkasındaki sebebin ne olduğunu gerçekten bilmiyor. Çoğu erkeğin kendine sakladığı, dolayısıyla ona daha fazla önem ve uzmanlık kazandıran bir şeydir..

Dövme sadece iyi görünmekle kalmıyor. Bunun yerine, sahip olmanın ardındaki güzellik her zaman ilgi çekicidir. Kimse birinin arkasındaki sebebin ne olduğunu gerçekten bilmiyor. Çoğu erkeğin kendine sakladığı, bu yüzden ona daha fazla önem ve uzmanlık kazandıran bir şeydir. İnsanlara dövme yaptırmanın bir başka nedeni de moda haline gelmesidir. Küçük kelebek dövmelerinden göğüsteki aslan yüzüne kadar artık bir şey oldu.

Önkolda Gül Dövmesi

Sporcuların, özellikle dövüşçülerin dövmeleri vardır ve bunun nedeni, kendilerini daha sert hissettirmesi ve onlara aidiyet duygusu vermesidir. Agresif insanlar olarak görüldükleri için tüm yumruk ve tekmeler başlarına gelebilir. Dövmeleri onları tüm dövüşlerin arkasında farklı biri olarak gösterebilir..

Erkekler Neden Böyle Dövmeler Yapar??

Nedeni basit, erkekler duygularını sözlü olarak ifade etme yeteneğinden yoksundur. Dövme onlar için sessizce bir hatırlatma görevi görür ve kendilerini özgür hissetmelerini ve duygularına hapsolmamalarını sağlar. Erkeklerin de duyguları vardır ve duygularını farklı şekillerde ifade ederler. Duygularını anlamak zor olabilir çünkü olaylar hakkında çok fazla açık değillerdir..

Cesur Gül Dövmesi

Dövme, bir kişinin duygularını farklı bir düzeyde ifade etmesine izin verir. Her dövmenin bir “bireyin” hayatında farklı bir etkisi ve önemi vardır. Örneğin, silah dövmesi olan bir kişiye şiddetli bir kişi olarak bakılabilirken, romantik bir alıntı barışçıl olarak görülebilir. Ancak, ‘kişinin karakterine’ bakılırsa bu durum tam tersi olabilir..

Siyah Gül Dövme

Duygularınızı ve duygularınızı sanat yoluyla ifade edebilmek, kendinizi kabul etmenin harika bir yoludur. Dövmeler bir sanat eseridir ve yavaş yavaş değerlerinin “dünyanın gözünde” arttığını görebiliriz..

Gül Dövmesinin Gerçek Sebebi

Gül dövmeleriyle ilgili tek yanlış anlama, onu sadece kadınların kullanabileceğidir. Ancak bu yanlış bir teoridir. Erkekler, kişiliklerini farklı şekillerde tasvir etmek için dövmeler kullanırlar ve gül dövmesi de bunlardan biridir. Dövmeler motivasyon faktörü olarak çalıştığından bunu anlamak önemlidir. Bunun nedeni, ‘Sonsuza kadar sizinle kalacağını bilerek vücudunuzu mürekkeplendirmek için büyük bir adım. Dövmeye olan bu bağlılık, bir bireyin onu hayatta ilerlemek için kullanmasına izin verir..

Omuzda Gül Dövmesi

Dövmeye bakmak size deneyiminizi hatırlatır ve aynı hataları tekrar yapmamanıza yardımcı olabilir. Sembolün varlığı, hatalarınızı kabul etmenize ve ‘bir daha yapmayacağınıza’ emin olmanıza yardımcı olacaktır..

Ortak mı?

Onlar popüler. Erkekler ve gençler dövmelere büyük önem vermişlerdir. Ancak, her iki yaşın da sahip olmak için farklı nedenleri vardır. Gençler, kadınları cezbetmek için gülü kendilerini romantik olarak göstermek için kullanıyorlar. Hayatta zor zamanlar geçiren gençler, alıntıları seçecek ve farklı görüntülerle karıştırabilecekler..

Eldeki Gül Dövmesi

Gül Dövmeleri Neden Yeni Bir Başlangıcı Simgeliyor??

Dövme ne kadar görünürse, o kadar çekici görünür. Sembol kolunuzda veya elinizdeyse, onu sürekli görmek, size hatırlattığı trajediyi veya olayı atlatmanıza yardımcı olabilir. Gül dövmesi, erkekler için günlük bir terapi seansı olarak çalışır ve en zor zamanlarını atlatmalarına yardımcı olduğu kanıtlanmıştır..

Çift Gül Dövme

Bu nedenle gül, yeni bir başlangıcın imajını tasvir eden en geçerli dövmedir. Doğası ve sanatsal parıltısı, bir insanın talihsizliklerine ve trajedilerine bakarken güçlenmesine yardımcı olabilecek birçok şeyi sembolize ediyor..