Gücü Temsil Eden Dövmeler

Kendinizi temsil etmek söz konusu olduğunda, dövmeler ideal olarak çok önemlidir. Kendimizi temsil etmeyi zor bulan bazılarımız için dövmeler bunu yapmamıza yardımcı oluyor. Dövme ne kadar küçük veya büyük olursa olsun, sizi diğerlerinden farklı hissettiren ve hayatta size birçok konuda yardımcı olabilecek bir anlamı vardır..

Dövmelerin elde etmemize yardımcı olduğu ana özelliklerden biri güç duygusudur ve sizi güçlü hissettiren ve gücün gerçek anlamını temsil eden birçok dövme vardır. Her dövmenin farklı bir güç anlamı vardır. Aşağıda sözü edilen, gücü simgeleyen ve temsil eden birkaç dövmedir..

1. Ruh Hayvan Dövmesi

Dışarıda gücü ve gücü simgeleyen birçok hayvan var ve herkesin bir ruh hayvanı var. Ruh hayvanı dövmesi, siyah mürekkepli bir kişinin yüzünü ve başın üzerinde veya herhangi bir şeklin içinde maske gibi görünen bir ruh hayvanını içerir. Ayılar ve kurtlar gibi ruh hayvanları, ruh hayvanı dövmelerinde çok yaygındır. Bu dövme son derece şiddetli ve güçlü görünüyor. Bunu yapmak için en iyi yer sırtınız veya kolunuzdur..

Gücü Temsil Eden Kurt Maskesi Dövmesi. Gücü Temsil Eden Kaplan Maskesi Dövmesi.

2. Cho Ku Rei

Cho Ku Rei, gücün bazı büyük anlamlarını içeren, Japon kökenli bir güç sembolüdür. Bu sembol artık dövme olarak yaygın bir şekilde kullanılıyor ve insanlara büyük miktarda güç gerektiren farklı görevleri yerine getirmelerini hatırlatıyor. Bu dövme, saat yönünde (veya saat yönünün tersine) spiral şeklinde görünür ve bir müzik notası gibi görünür. Bu dövmenin boyutu küçüktür, bu yüzden dövme yaptırmak için en iyi yer bileğiniz veya boynunuzdur..

Sulu Boyalı Eldeki Chu Ku Rei Tattoo tarafından temsil edilen güç. Gücü Temsil Eden Bilekte Küçük Chu Ku Rei Dövmesi.

3. Providence’ın Gözü

Kader gözü, halkını izleyen Tanrı’nın gözünü temsil eden ünlü bir semboldür. Bu sembol aynı zamanda Tanrı’nın gözü ile ilişkilendirildiği için gücü temsil eder ve yukarıdaki Tanrı’dan daha güçlü kimse yoktur. Sembol, içinde bir gözü olan ve artık çok popüler bir dövme olan bir üçgen içeriyor. Bu dövme için en iyi yer, daha görünür olduğu için koldur..

Gücü Temsil Eden Eldeki Providence Gözü Dövmesi. Gücü Temsil Eden Eldeki Providence Gözü Dövmesi.

4. Na Maha Samred

Na Maha Samred, gücü simgeleyen ünlü bir semboldür; ancak, başarıdan güç elde edebileceğiniz için bu dövme aynı zamanda gücü temsil eder. Hayatta ne kadar başarılı olursanız, o kadar güçlü olursunuz. Ancak, bu sembolü tam tersi şekilde de görebilirsiniz. Bu dövme benzersiz bir estetik tasarıma sahiptir ve bunun için en iyi yer boynunuzun ensesidir..

Gücü Temsil Eden Boyunda Na Maha Samred Dövmesi. Eldeki Na Maha Samred Dövme Tarafından Temsil Edilen Güç.

5. Kılıç Kanatları

Bu dövme, siyah mürekkeple birkaç siyah kanatla çevrili şık bir kılıç içerir. Kanatlar büyük bir güç sembolüdür, ancak kanatlar bir kuşa uçma gücü verdiği için gücü de temsil eder. Bir kılıç ayrıca size bir savaşta savaşma gücü verir. Bir dövmede bir araya getirilen bu nesnelerin her ikisi de dövmeyi çok güçlü kılar..

Gücü Temsil Eden Sırtta Kılıç Kanatları Dövmesi. Kılıç Kanat Dövmesi Tarafından Temsil Edilen Güç.

6. Zırh Tasarımı

Bir zırh da gücü temsil eder. Bu dövme pek çok detay içerir ve sonrasındaki sonuçlar güzeldir. Zırh için mükemmel bir yer olduğu için bu dövmeyi yaptırmak için en iyi yer göğsünüzdür. Tasarımda her zaman değişiklik yapabilirsiniz. Zırh dövmesi yaptıracak kadar cesursan, dene ve güçlü hisset.

Gücü Temsil Eden Göğüste Zırh Dövmesi. Omuzdaki Zırh Dövmesiyle Temsil Edilen Güç.

7. Çiçeklendirin

Çiçek dövmeleri aynı zamanda gücün harika bir temsilini sergiler ve ayrıca çiçekler tek bir tohumdan büyüdüğü için kötü günleriniz olduğunda sizi motive etmeye yardımcı olur. Bu dövme size kendinizi güçlü hissetmek için yalnızca yüzde 100’ünüze ihtiyacınız olduğunu hatırlatır. Vücudunuza her zaman birden fazla çiçek tattırmayı seçebilirsiniz. Ne kadar çok çiçek, o kadar güçlü hissedersin. Bu dövmeyi yaptırmak için en uygun yer çenenizin altı ya da yazılarınızdır..

8. Savaşçı Kaplan

Bu dövme, elinde yanan bir ateş meşalesi olan bir kaplana binen küçük bir kişiyi veya ağzında yanan bir ateş meşalesi olan kaplanı veya kaplan ve ateş meşalesinin herhangi bir kombinasyonunu içerir. Bu dövme büyük bir güç temsiline sahiptir ve size savaşmayı asla bırakmamanızı hatırlatır. Bu dövme genellikle siyah mürekkepten yapılır. Ama şimdi bir gün insanlar daha ayrıntılı görünmesi için onu renklendiriyor ve dövme oldukça geniş ve büyük olduğu için bunun için mükemmel yer kolunuz. Ancak, boyutu her zaman ayarlayabilirsiniz..

Ateş Meşalesi Dövme Gücü Temsil Eden Kaplan.

9. Meditasyon Sembolü

Arabuluculuk sembolü barışı ve gücü davet eder; Bu dövme, etrafında yapraklarla birlikte yoga pozisyonunda oturan bir Buda’nın görüntüsünü içerir. Size huzuru ve gücü hatırlatan bir şey arıyorsanız bu dövmeyi mutlaka yaptırmalısınız. Boyu büyük olduğu için sırtınızdaki bu dövme için en iyi yer.

Gücü Temsil Eden Sırtta Meditasyon Sembolü Dövmesi. Gücü Temsil Eden Buda Meditasyon Dövmesi. Arkada Lotus Dövmesi Üzerinde Meditasyon Yapan Buddha tarafından temsil edilen güç. Gücü Temsil Eden Buda Meditasyon Dövmesi.

10. Çiçek Geyik

Bu dövme, pembe taç yapraklarıyla çevrili bir geyiğin yüzünü içerir. Geyik gücü ve şiddeti ifade eder. Geyik boynuzu dövmesi de gücü simgelemek için kullanılır. Bu dövme birçok sulu boya içerir ve oldukça cesurdur. Bu dövme için en iyi yer, oldukça büyük olduğu için arkada..

Gücü Temsil Eden Çiçeği Geyik Dövmesi. Uylukta Çiçeği Geyik Dövmesi Tarafından Gösterilen Güç. Güç Dövmesi. Güç Temsil Eden Uylukta Çiçek Dövmeli Bir Geyik.

Çözüm

Yukarıda bahsedilen tüm bu dövmeler, işi üstlenmenize yardımcı olan güç veya daha iyi bir yer olmanın gücü olsun, bir tür gücü temsil eder. Kötüye kullanmadığınız sürece bir güç duygusuna sahip olmak iyidir. Kendinize gücü hatırlatmak istiyorsanız, bu harika dövmelerden birini yaptırın..