Güçlü ve Yaratıcı Anlamları Olan 20 Dikenli Tel Dövme

dikenli tel-dövme-bilek-tb131

Dikenli tel dövmesi, başkalarına kendinizin olduğunu düşündüğünüzü göstermenin harika bir yoludur. müthiş bir düşman, olağanüstü bir güce sahipsin ya da hayatında çok zorlu bir deneyimin üstesinden nasıl geldin. Dikenli tel dövmesi kesinlikle uzun zamandır erkeklerle ilişkilendirilmiş olsa da, bugün her yaştan kadın bu yaratıcı vücut mürekkebi tasarımının çekiciliğinden ve güçlü anlamlarından yararlanıyor..

Sayısız anlamı ve çeşitli şekillerde kolayca kişiselleştirme yeteneği ile dikenli tel dövme, ellinci mürekkep tasarımınızın ilki için mükemmel bir seçimdir..

Dikenli Tel Dövme Anlamları

Dikenli tel dövmesi kesinlikle sizin ve arzularınız ve deneyimleriniz için çok kişisel bir anlama sahip olsa da, ona bu kadar büyük bir çekicilik kazandıran bazı ortak anlamları da vardır..

Birincisi, bu dikenli teli pazılarına sarmak isteyen herkes, dünyaya sahip olduklarını söylemeye çalışıyor. acı için yüksek bir eşik ve sınırsız güce sahip.

Bu inanılmaz derecede ayrıntılı vücut mürekkebi tasarımı, hayattaki zorlukların üstesinden gelmeyi, sevilen birinin ölümüyle uğraşmayı ve aşkta önemli acı çekmeyi temsil ediyor..

Dikenli tel aynı zamanda Hristiyan inancını, İsa’nın başına takmak zorunda kaldığı dikenler bandını, kırık bir kalbi ve hedeflere ulaşmak için her türlü acıdan geçmeye hazır olmayı sembolize edebilir..

Dikenli Tel Dövme Çeşitleri

Dikenli tel dövmesi konseptte oldukça basit olsa da, kullanıcı için anlamı gerçekten dönüştüren tasarıma diğer sembolleri dahil ettiğiniz zamandır. Bu tasarımlardan bazıları hapsedilmeyi temsil edebilirken, diğerleri bir güç gösterisi veya inanılmaz bir cesarete sahip olma yeteneğidir..

Hangi varyasyonu seçtiğinize bağlı olarak, aşağıdaki dört dövme tasarımı, son zamanlarda neden tüm odağın bu çekici stillerde olduğu konusunda size daha iyi bir fikir verecektir..

Düz ‘Ole Dikenli Tel

Vücutlarını mürekkeplendiren birçok insan, bir bilek, pazı veya uyluk etrafına dikenli tel sarmayı sever. Bazen en basit dövme tasarımları en büyük etkiye sahip olabilir. Dikenli tel tek başına, sözde kral olduğu için alay konusu edildiğinde İsa’nın takmaya zorlandığı dikenli tacın simgesi olabilir..

Dikenli tel, ister içsel şeytanlarla, ister bir eklemeyle, hatta kötü niyetli bir ilişkiyle olsun, bir mücadeleyi temsil eder. Vücuda dikenli tel dövmesi yapmak, inancınızı, hapiste geçirdiğiniz süreyi veya İkinci Dünya Savaşı sırasında savaş esirlerine atıfta bulunduğunuzu hatırlatabilir.. Pazıdaki dövme, bazı dövüşlere katılırken karşılaşılan zorlukların üstesinden gelmeyi sembolize eder..

Haç & Dikenli tel

Vücudunuzu sadece dikenli telle boyamak, inancınızın derin bir temsili olabilirken, haçın etrafına tel sardığınızda kimse niyetinizi yanlış anlamaz..

Bu, Hıristiyan inancınızın açık bir göstergesidir ve İsa ile bağlantınızı ve onun çektiği acıyı ve dikenli tacı ile tüm insanlığı kurtarmasını ve çarmıha gerilmesini sembolize eder..

Bu özel dövme tasarımını gerçekten daha kişisel hale getirmenin yollarından biri, çarmıhın üstüne veya altına anlamlı bir mezmur yazdırmaktır.. İlgili olduğunuz bir mezmur seçmek size bu parçayı gerçekten eşsiz kılma gücü verir..

Kafatası & Dikenli tel

Kafatasları ve dövmeler bugünlerde çok revaçta. Okült için derin bir yakınlığınızın olması veya sadece bu stili sevmeniz önemli değil, kafatası tasarımı, dövme tasarımınızı gerçekten öne çıkarmanıza izin veriyor. Dikenli tel ve kafatasını birleştirerek, artık birçok kişiye hitap eden benzersiz bir temsile geçiyorsunuz..

Dikenli teli kafatasındaki açıklıklardan geçirmek, bir kişinin ölüm korkusunu, onları sürekli çevreleyen bir şeyi veya Azrail’in köşede hepimizi beklediğini hatırlatan basit bir hatırlatmayı temsil eder..

Kafatasının gözlerinden geçen dikenli teller, bir bağımlılığın üstesinden gelmenin, onu geride bırakmanın ve hayatınızdaki zamandan çok boşa harcamanın simgesi olabilir..

Benzersiz bir varyasyon, insan kafatasından çıkarıldı ve bunun yerine bir hayvan kafatası seçildi. Bu, avlanma sevgisinin, ilk öldürmenizin veya anmak istediğiniz bir evcil hayvanın ölümünün simgesi olabilir..

Gül & Dikenli tel

Gül ve dikenli tel söz konusu olduğunda, birçok dövme sanatçısı ikisini tek bir tasarımda birleştirmenin çok yaratıcı yollarını buldu. Daha popüler tasarımlardan birinde, dikenli tel gülün sapı olarak kullanılır ve dikenler onu takip eden birçok dikendir..

Her gülün bir dikeni vardır sözü gibi, bu görüntü de giyen kişinin gülün güzelliğinin ima ettiği kadar mükemmel olmayabileceğini ima eder. Yüzeyin hemen altında, onları benzersiz, benzersiz ve kim oldukları yapan kendi kusurları vardır..

Bu güzel yüzeyin hemen altında, pek çoğunun asla göremediği karanlık bir taraf yatıyor olabilir. Aşık acı genellikle gül ve dikenli tel ile temsil edilir, gülü çevreleyen ve kişinin katlandığı acıyı gösterir..

Ayrıca temsil edebilir kırık bir kalp ve bu kişinin buradan kalbine yaklaştırdığı kişiler konusunda dikkatli olması. Gülün rengini değiştirerek ve daha fazla diken ekleyerek bu tasarımı hayatınıza anlamlı ve benzersiz kılabilirsiniz..

Kalp & Dikenli tel

Benzersiz bir dikenli tel dövme varyasyonu, dikenli tele bir kalbi sarmaktır. Bu aşk tarafından kapana kısılmış hisseden bir kişiyi temsil eder, bir ilişkideyken hapsedilmiş hissettiklerini göstermek, tüm dolaşımı kesmek ve bir kişiyi boğmak.

Bu, birinin kaçtığı boğucu bir ilişkinin, bu kişinin bir daha asla maruz kalmayacağı kötü niyetli bir ilişkinin veya ruh eşinin başka birini bulduğunu bilmenin ve onu sonsuza dek acı içinde acı çekmesine izin verilmeyen sevginin acısı olabilir..

Tel gerçekten kalpten geçtiğinde, bu kişinin sevilen birinin kaybından büyük acı çektiğini veya başka birinin sevgisi olmadan baş edemediğini gösterir. Bu kalpler, daha derin bir anlam ve bağlantı eklemek için bir kişinin adıyla kolayca kişiselleştirilebilir..

İşte karşınızda, dikenli tel dövme tasarımının arkasındaki yaratıcı ve güçlü anlamlar. Bu dövme tasarımları, kısmen bu dövmeyi kendinize ait yapmak için diğer sembollerle çok çeşitli tasarımlar oluşturabilmeniz nedeniyle hem kadınlar hem de erkekler arasında eşit derecede popülerdir..

Bu popüler varyasyonlardan biriyle gidin veya bu tasarımla daha da derin bir düzeyde bağlantı kurmanıza izin veren kendi stilinizi yaratın.

Beğenebileceğiniz makaleler:

  • Dövme İğnesi Nedir ve En İyisini Seçmenin Önemi
  • En İyi Dövme Başlangıç ​​Setleri – En İyisini Seçmek İçin Basit İpuçları
  • Dövme Uygulaması Cilt – İpuçları ve Faydaları
  • Dövme Uyuşturucu Krem ile Ağrısız Dövmeler?
  • Tek Kullanımlık Dövme Tüpleri – Bilmeniz Gereken Her Şey