Gösteriş Yapacak 9 Justin Bieber Dövmesi ve Sembolik Anlamları

Sporcular, film yıldızları ve şarkıcılar gibi dünya çapında popülerlikten hoşlanan farklı insanlardan sıklıkla ilham alırız. En sevdiğiniz şarkıcıyı taklit etmek, onların hayatı, ilgi alanları, nitelikleri ve başarıları hakkında bilgi edinmek istemeniz doğaldır. Günümüz şarkıcıları söz konusu olduğunda, birçok insan Justin Bieber’ı sever, idolleştirir ve hayran olur. Onlardan biri misin? Şarkı söylemesinin yanı sıra birçok kişi onu dövmeleri için seviyor.

En iyi yanı, tutkunuzu ve kişilik özelliklerinizi dövmelerle ifade edebilmenizdir. Ancak dövmeler, kişiliğinizi geliştiren harika sanat eserleridir. Öyleyse, hangisinin size en çok ilham verdiğini görmek için Justin Bieber’ın en popüler dövmelerine girelim. 

Justin Bieber’ın Dövmeleri

Justin Bieber tanınmış bir Kanadalı şarkıcı ve söz yazarıdır. Bieber aynı zamanda bir dövme manyağı ve 21 yaşından beri dövmeler giyiyor. Vücuduna birçok tasarım dövmesi yaptırdı. Cildi genel olarak dövmelerle kaplıdır. Dahası, vücudunda 50’den fazla işaret var. Dövme tasarım yelpazesi hayvanlar, dini semboller, afişler, kuşlar, yıldızlar ve diğer ifadeleri içerir..

Justin Bieber dövmesi

Justin Bieber dövmesi için ideal yerleşimler

Dövmeleri vücudun herhangi bir yerine isteğinize göre yerleştirebilirsiniz. Justin Bieber tüm vücuduna dövmeler yaptırdı. Bu nedenle, Bieber dövme fikirleri söz konusu olduğunda birden fazla seçeneğiniz ve çeşidiniz var. Vücudun her parçası için her boyutta, tasarımda ve şekilde dövmeler bulabilirsiniz. Justin Bieber’ın en çok pazı, kollar, bilek, bacak, göğüs kafesi, köprücük kemiği ve diğer kısımlarında dövmesi var. Niteliklerinize uyan herhangi bir dövme fikrini seçebilirsiniz.. 

Anlamlı Justin Bieber Dövmelerinin Listesi

Kendiniz için en iyisini bulmanıza yardımcı olmak için Justin Bieber’ın dövme koleksiyonuna göz atalım..

1. Kötü dövmeyi yenen iki melek

Kötü dövme ile savaşan iki melek, güvenliği ve her zaman ne kadar iyinin kazanmasını sağlar. Yeni ve cesur dövme tasarımı, korumayı gösterir. Kötü dövmeyi yenen iki melek, olumlu görüntüleri temsil eden koruyucu melek dövmesidir. Din ve ibadet adamını sembolize eder. Dövme, kayıp bir arkadaşın sevgi dolu hatırasını canlandırıyor. Bazı kişiler, ölüme yakın bir deneyim yaşadıktan sonra kılıcıyla kötülüğün üstesinden gelmesi için bir koruyucu meleğe sahip olurlar. Göksel ruh koruyucu azizleri ifade eder.

Justin Bieber melek kanatları dövmesi

2. Dövme tasarımını bağışlayın

Justin Bieber’ın Affet dövmesi basittir ve karmaşık bir tasarım içermez. Affet dövmesi, sağ göğüs kafesinde küçük bir yazı tipiyle Affet’in sadece bir pankartıdır. Dövme, ALLAH korkusunun simgesidir. Giyen kişinin amelinden utandığını ve ALLAH’tan korktuğunu gösterir. Sadeliği seviyorsanız ve ona sahip olabiliyorsanız, dövme tam size göre. Ek olarak, kişilik özelliklerine göre dövme yaptırabilirsiniz..

Justin Bieber dövmeyi affetti

3. Çin Mürekkebi dövme tasarımı

Justin Bieber’ın sol elindeki dövme küçük ve “kalbi takip et” anlamına gelen Çince karaktere dayanıyor. Ancak dövme, zayıflığı ve yetersizliği sembolize eder. Bu dövme sayesinde, hayatınızın zorluklarıyla yüzleşmek için daha az rekabetçi olup olmadığınızı canlandırabilirsiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda özelliklerine uygun özel anlamlarla dövülmüş başka Çince karakterler de alabilirsiniz.. 

Eldeki Justin Bieber Çin dövmesi

4. Gururlu Aslan dövme tasarımı

Gururlu aslan dövmesi, korkusuzluğun ve vahşiliğin en iyi temsilidir. Sol koldaki vahşi görünümlü aslan ve bazı çiçek kombinasyonlarından oluşan dövme mükemmel bir sanat eseridir. Kararlılığınızı ve korkusuzluğunuzu göstermek için gururlu aslan dövmesini deneyin. Yalnızlığın özgürlüğü ve ifadesi gücünü ifade eder. Yani aynı özelliklere sahipseniz kişiliğinizle sembolize edebilirsiniz..

Göğüste Justin Bieber aslan dövmesi

5. “Çi” sembolü

Justin Bieber, koluna “X” Yunan Mesih sembolünü dövme yaptırdı. “Chi” sembolü ve yanında bir baykuş bulunan dövme yeterli ve yeni görünüyor. Bununla birlikte, geleneksel Chi kültürünü temsil eder. “Chi” sembolü dövmesi, Çin felsefesinde dolaşan yaşam enerjisini sembolize eder. Aynı zamanda, iyi sağlık için gerekli kabul edilen vücuttaki negatif ve pozitif güçler arasındaki dengeyi de tasvir eder..

Önkoldaki Justin Bieber chi dövmesi

6. Pusula dövmesi 

Justin Bieber’ın devasa karmaşık tasarım ve birleştirme ile pusula dövmesi, temsilinde benzersizdir. Muazzam siyah beyaz dövme, yüksek kaliteli renklerle boyanmıştır. Sol pazısındaki dövme, neredeyse tamamlanmış bir kol tasarımını gösteriyor.

Justin Bieber pusula yandan dövme

NS pusula dövmesi farklı kültürlerden birçok bireyin tercihidir. Okyanus sembolü, koruyucuları ve güvenliği gösterir. Birçok insan, vücuda bir pusula dövmesi yaptırmanın, sizi karmaşık yaşam zorluklarına karşı koruyacağı ve tüm engellerden korunma sağlayacağı anlamına geldiğine inanır.. 

7. Hokey Dövmesi

Justin Bieber’ın resimli omzunda bulunan Hokey dövmesi, rahmetli büyükbabasına bir övgüdür. Kanada Hokey takımından biraz ilham aldı. Dedesiyle birlikte hokey izlerdi. Böylece dövmeyi kalıcı olarak mürekkepledi. Hokey dövmesi erkeksi gücü, gücü, çevikliği, dayanıklılığı ve hızı sembolize eder. Hokey dövmesi, bu dövmenin hareket halindeki yönünü ölümsüzleştirir. Tutkunuzu bu sembolle ifade etmek istiyorsanız, sizin için en iyi seçenek budur..

Sırtta Justin Bieber Hokey dövmesiJustin Bieber’ın instagram fotoğrafı

8. Amerikan kartalı 

Karın ve göğsü kaplayan ön gövde kısmındaki Amerikan kartalı dövmesi, siyah beyaz dövmeli, sert görünümlü bir dövmedir. Gücünü ve gücünü gösteren kartal, isimsiz bir özgürlük uçuşu yapıyor gibi görünüyor. Dövme, cüret, dayanıklılık, cesaret ve yoğun odaklanmayı temsil eder. Kartal dövmesi, özlem ve yüksek hayallerin simgesidir. Bazı kültürlerde, kartal dövmesinin güzellik, dindarlık ve güçlü kaba kuvvet ile bir ilişkisi vardır..

Justin Bieber karnına Amerikan kartalı dövmesi

9. Kaplan dövmesi

Justin Bieber, dövmeyi, dişleri vahşi görünen, barbar görünümlü siyah beyaz kaplanla mürekkeplendirdi. Sol pazı üzerine yazılan kaplan, vahşet, gaddarlık, güç ve kaba kuvvetin simgesidir. Kaplan dövmesi ayrıca, doğal özellikleri olarak karne ve kurnazlık olarak karşı darbeyi gösterir. Bazı obits yönleri tutku, yüksek yoğunluk ve duygusallığı tasvir eder. Kişiliğinizin güç ve duygusallıkla bağlantılı bazı özellikleri varsa bu dövmeyi giyebilirsiniz..

Justin Bieber Tiger Tattoo yandan

Çözüm

Justin Bieber’ın sürekli büyüyen dövme koleksiyonu size seçim özgürlüğü veriyor. Yukarıdaki en ünlü dövmelerinin listesi, benzersiz bir dövme seçmenize yardımcı olacaktır. Bu yüzden kişiliğinize en uygun olanı seçtiğinizden emin olun.. 

Tüm tasarımlar dikkat çekicidir ve birini seçmek zor olabilir. Yine de anlam ve açıklama sizi bu engelden kurtaracaktır. Bu yüzden en sevdiğiniz dövmeyi vücudunuza yaptırmak için acele edin..