Gezegen Ampul Dövme Arkasındaki Anlamı Öğrenin

İnsanlar genellikle dövme yaptırır çünkü o özel tasarım, sembol veya alıntı onlar için özel bir anlam ifade eder. Örneğin, gül dövmesi yaptıran kişi, kendisine kaybettiği bir yakınını hatırlatmak ister; Bir baklada iki bezelye olan insanlar, önemli olan diğerlerini sergilemek isterler. Dövmeler, kullanıcının daha fazla güven kazanmasına ve kendi gerçek kimliğini anlamasına yardımcı olmada büyük rol oynar. HIV hastaları ve gey topluluğundan insanlar, biyolojik tehlike dövmesini seslerini çıkarmadan kimliklerini ifade etmek için kullanırlar..

Güneş sistemi ile ampul dövme

İnsanların dövme yaptırmasının birkaç nedeni vardır; insanlar kendini ifade etmek, dikkat çekmek veya bir olayı ya da özel birini hatırlatmak için dövme yaptırabilir. Her dövmenin kendi özel anlamı ve tarihi vardır; bugün gezegen ampul dövmesini tartışacağız. Bu kesinlikle eğitici olacağı için okumaya devam edin! Almaya karar verirseniz, bazı yerleşim fikirleriyle birlikte anlamından bahsedeceğiz..

Gezegen Ampul Dövmesi Ne Anlama Geliyor??

Gezegen ampul dövmesinin birkaç çeşidi vardır; bir kullanıcı, ampulün içinde tüm gezegenleri veya belki de belirli bir gezegeni seçmeyi seçebilir. Bunun dışında, bu dövmenin bazı çeşitleri, ampulü çevreleyen gezegenlerden oluşur. Ancak dövmenin anlamı değişmez; arkasındaki fikir olabilir. Ampulün kendisi yaratıcılığı, bir fikri, buluşu ve zekayı sembolize eder..

Erkekler için Blue Rays Güneş ışığı dövmesi

Bunun dışında bazı dindar veya ruhani kimseler için ampul, Allah’ın doğru yola giden ışığını temsil edebilir. Ampul dövmesinin arkasındaki anlam, kültürel inançlara ve ampulün anlayışına göre değişebilir. Kısacası, insanlar olayları farklı görürler; bu nedenle, herhangi bir dövmenin anlamı her kullanıcı için farklı olabilir. Bununla birlikte, aşağıda, dövmenin neyi temsil ettiği ve sembolize ettiği konusunda size daha net bir görüntü vermek için gezegen ampul dövmesinin birkaç anlamından bahsettik..

Bağlantı

Ampulün gezegenleri, insan zihninin anlayamayacağı kadar karmaşık bir bağlantıyı temsil ediyor olabilir. Bu dövmeyi giyen kişi, bu dünyadaki her şeyin içeride ve dışarıda bir şekilde bağlantılı olduğuna dair dini bir inanca sahip olabilir. Her şey Tanrı’nın istediği gibi çalışır. Bu dövmeyi takan kişi, kötü zamanlarda kendilerine umut vermek için bunu kullanabilir, temel olarak, işler ters gittiğinde, bir sebep vardır ve tek yapmanız gereken sabırlı kalmaktır..

Önkoldaki erkekler için bulutlu ampul dövmesi

Temiz Bir Yol

Bir gezegen ampul dövmesinin en yaygın sembolizmi açık bir yoldur. Kırık bir ampul gezegen dövmesi tam tersi anlamına gelir. Ampul parlak bir fikri veya net bir yolu temsil ettiğinden, dövmeye dahil olan gezegenler veya gezegenler de aynı anlamı temsil edecektir. Bu dövme, kullanıcıya evrenin çok büyük olmasına rağmen, başarınıza veya mutluluğunuza giden belirli bir yolunuz olduğunu söylemeye çalışır..

Karanlıktaki Işık 

Ampulün karanlık bir odayı aydınlatması gibi, güneş sistemi de galaksideki belirli karanlık alanları aydınlatan gezegenleri içerir. Bu dövmeyi geçmişte karanlık zamanlardan geçen bir kullanıcı, bu dövmeyi karanlığın ancak siz izin verirseniz sabit kaldığını hatırlatmak için kullanabilir. Bu nedenle, bu dövmeyi takan kişi, ışık olduğuna inanırsa geçmişte travmatik bir olay yaşayabilir..

Erkekler için Kırık Ampul Dövme

Zeka 

Bildiğiniz gibi, ampuller genellikle zeka ile bağlantılıdır. Gezegen ampul dövmesi bu anlamı bir adım öteye taşıyor. Ampul ve gezegenlerin bağlantısı, her şeyi bilen bir zihni temsil eder. Dini inançlara sahip insanlar bu fikri Tanrı’ya bağlayabilirken, bazıları beynimizin sadece belirli bir yüzdesini kullandığımız için kendi akıllarına bağlayabilir..

Dövmenin Yerleştirilmesi

Dövme yerleşimi kullanıcıya bağlıdır; Başkalarının görebilmesi konusunda sorun yaşıyorsanız, dövmeyi kolayca görülebilecek alanlara yerleştirebilirsiniz. Ancak, dövmeyi özel bir şey olarak tutmayı düşünüyorsanız, başka alanlara gitmeniz gerekecek. Herhangi bir dövme yaptırmaya gelince, yerleştirme çok önemlidir. Bu nedenle, aşağıda birkaç fikirden bahsettik.

Kolda Yeşil Ampul Dövmesi

Gezegen ampul dövmesi için en iyi yerleştirme alanları omuz, önkol, bacak, göğüs ve boyundur. Dövme çok büyük veya çok küçük olmadığında en iyi göründüğü için, bu yerleştirme fikirleri dövmenizin daha çekici görünmesini sağlayacaktır..

Bu dövmenin birden fazla çeşidi vardır; Fikrinizi dövme sanatçısına açıklayarak birini seçebilir veya kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Bazı insanlar gezegen ampul dövmesinin gölgeli gri veya koyu olmasını tercih eder, ancak hangi rengi veya genel tasarımı tercih edeceğiniz size kalmış..

Diğer Varyantlar

Aşağıda sizin için bahsettiğimiz gezegen ampul dövmesinin başka ilginç çeşitleri de var..

Karanlık Güneş Sistemi ile Kırık Ampul

Bu dövme dünyadaki karanlığı temsil ediyor. İçinde yaşadığımız evrenin karanlık olduğu ve hayata devam etmek için bunu kabul etmesi gerektiği fikrini verir..

Arkadaki erkekler için güzel ampul dövmesi

Toprak Ile Parlak Ampul

Bu varyant dünyadaki güzelliği temsil eder. Kullanıcının dünya gezegenine ve içindeki tüm canlı varlıklara karşı takdirini göstermesi harika bir dövmedir.. 

Bacakta güneş sistemi ile ampul dövme

Çözüm

Gördüğünüz gibi gezegen ampul dövmelerinin arkasındaki anlamdan bahsetmiştik. Aklında tut; bunlar ortak anlamlardır; ancak anlam, kullanıcının kültürüne veya dini inançlarına bağlı olarak değişebilir. Bu dövmeyi yaptırmakla ilgileniyorsanız, dövmenize tasvir etmek istediğiniz anlamı verdiğinizden emin olun..