Eğlenceli ve Tuhaf Anlamlı 24 Kağıt Uçak Dövmesi

bırak

Bir kağıt uçağı düşündüğünüzde, size hangi görüntüleri ve duyguları çağrıştırıyor? Kaygısız, eğlenceli ve tuhaf dediyseniz, bu yeni nesil ile kağıt uçak dövmelerinin çekiciliğini keşfettiniz..

Dövmeler tamamen kendinizi ifade etmekle ilgilidir ve günümüzde birçok yetenekli ve yaratıcı insan, mürekkeplenmenin ve yine de değerleri, inançları ve hayalleriyle aynı çizgide kalmanın bir yolunu buldu..

İşte kağıt uçak dövmelerinin arkasındaki eğlenceli ve tuhaf anlamlardan bazıları:

Uçmanın Aşkı

Uçma tutkusu olanlar sadece kafaları bulutlarda olan hayalperestler değildir. Genç yaşta gökyüzünün onları çağırdığını biliyorlar ve ergenliklerinin çoğunu nasıl pilot olunacağını eğitim, test ve öğrenme ile geçirdiler..

Bunca yolu gidip gökleri süsleyen o metal kuşları yönetme hakkını kazananlar, kendilerini ödüllendirmek için eşsiz bir yolla geldiler. Kağıt uçak dövmeleri genellikle üç parçaya katlanır ve bu üç parça büyük uçakları uçurmak için gereken üç pilot lisansını temsil eder..

Özel, enstrüman ve ticari lisanslarını aldıktan sonra, küçük dövme sonunda kanatlarına kavuştuklarını kalıcı bir şekilde hatırlatır..

Hepimizin İçindeki Yazar

Yazarlar nadir bir türdür. Günden güne tam bir sessizlik içinde, içeride sıkışıp kalan her şeyi kağıda dökmeye çalışarak sık sık uzaklaşıyorlar. Yazar için kağıt, kendilerini ifade edebilecekleri bir araçtır ve kağıt uçak onlar için uçma, fikir edinmek için nereye gitmeleri gerekiyorsa uçma, masalarından hiç ayrılmadan dünyayı dolaşma yeteneğini temsil eder..

Kağıt uçak dövmeleri, bu yazarlara, evden sık sık çıkmasalar bile, akıllarının rüzgarın estiği her yerde ve her yerde, esintideki kağıt uçak gibi özgürce dolaşabileceğini hatırlatır..

Kağıt Uçak Dövmesinin Anlamları

Bu nesil kesinlikle yaratıcı ve özgür düşünürlerin payına sahiptir. Tarihimizin hiçbir döneminde insanlara istedikleri her şeyi korkmadan yapma, olma ve söyleme yeteneği verilmemiştir. Bu özgür düşünürler, karmaşık duygu ve düşünceleri en basit imgelerle temsil etmenin basit ve sembolik yollarını bulmuşlardır..

Bu insanlar için kağıt uçak dövmeleri, hayatlarını havaya atmayı ve rüzgarın onları gitmeleri gereken yere götürmesine izin vermeyi temsil ediyor. Endişelenmeme, nerede başladığını hatırlamama ve nerede biteceğinden emin olmama konusunda kaygısız bir tutum ve değişim rüzgarlarının estiği yere gidip gitme yeteneği.

Bazı insanlar bu dövmeyi uçağın gölgesiyle boyar, bu da gölgenin kaygısız tutumlarını işaret ettiği anlamına gelebilir. Aynı zamanda kişinin yerdeki uçağın gölgesi gibi yere bağlı olduğu anlamına da gelebilir. Ne kadar ileri giderlerse gitsinler her zaman köklerine (veya memleketlerine/ülkelerine) bağlı kalacaklardır. Ayrıca gölge ile tasarlandığında dövmenin 3D efektini verir ve bu şekilde ortaya çıkması, özgür düşünmelerine daha fazla anlam katar ve akış kararlarıyla hareket eder. Dövmeye daha fazla derinlik veren deriden uçuyor gibi görünüyor. Bazen insanlar, daha büyük bir uçak, jet uçağı veya bedeni ve ruhu simgeleyen uçan bir kuş gibi kağıt uçağın altına farklı bir gölge ekler..

Pop Kültür Bağlantısı

Kağıt uçak dövmelerinin de Japon pop kültürüyle bağlantısı var. Bu kültürde kağıt uçaklar eski origami sanatının temsilcisidir. Bu tasarımdaki katlanmış kağıt sanatı, kendinizi başlatmanın, yeni bir başlangıç ​​yapmanın, kendiniz için yeni bir başlangıç ​​yaratmanın simgesidir..

Etrafta dolaşan küçük kağıt uçağın bu dövme tasarımları, gençliği, tuhaf fikirleri, özgürlüğü, eğlenceyi, kaygısız tavrı ve kaygısız bir varoluşu temsil edebilir. Bu küçük kağıt uçaklar bilek, boyun, kol ve ayak bileğinde harika görünüyor.

Kağıt uçak dövmeleri, ne oldukları için kolayca tanınır, ancak kullanıcı için çok daha derin bir anlamı olabilir..

Bu kişi ister yeni bir maceraya atılıyor, ister hayatının bir bölümünde bir sayfayı çeviriyor olsun, değişim rüzgarlarının onları eninde sonunda olacakları yere eseceğinden pek endişe duymazlar..

Beğenebileceğiniz makaleler:

  • Dövme Güç Kaynağı – En İyisini Nasıl Seçeceğinize İlişkin 6 İpucu
  • Dövme Merhemleri Nelerdir ve Neden Bunları Kullanmalısınız??
  • Dövme Kol Dayanağı – Birini Alırken Nelere Bakmalı
  • Rotary Dövme Kitleri – Artıları ve Eksileri
  • Dövme Makinesi Çerçeveleri – Bilmeniz Gereken Her Şey