Ebeveyn Sevgisini Temsil Eden Dövmeler

Dövme yaptırmak çok korkutucu ve zor bir karar olabilir, bu da anne babanıza adanmış dövmeleri güvenli bir bahis haline getirir. Güzel bir dövme ile anne babanıza ve onların sizin için yaptıklarına olan sevginizi gösterin..

Dövme Tasarımları ve Fikirleri

Dövmeler sadece mürekkepten daha fazlasıdır. Elbette bu şaheserler inanılmaz derecede güzel görünüyorlar ama aynı zamanda derin duygusal anlamlar da taşıyorlar. Bazıları için dövmeler aynı zamanda tedavi edicidir, çünkü onların hayatlarındaki değişiklikleri aşmalarına ya da kabullenmelerine yardımcı olur. Ve hiçbir yerde bu, anne babanıza olan sevgiyi temsil eden dövmelerden daha belirgin değildir..

Bu sevginin bir kısmını göstermenize yardımcı olmak için, işte başlamanıza yardımcı olacak birkaç tasarım ve fikir.

Deniz Feneri Dövmeleri

Deniz fenerleri, meraklılar arasında çok yaygın bir dövmedir, çünkü bu özel tasarımın önemli sembolik anlamı vardır. Bir deniz feneri gemileri kıyıya yönlendirir ve bazı insanlar hayatlarında o ışığı ararlar. Birçokları için tünelin sonundaki bu ışık onların ebeveynleridir..

Ebeveynlerinizin isimlerini dövmeye ekleyebilir ve onlara ithaf edebilirsiniz..

Ebeveynler için bilekte deniz feneri dövmesi. Eldeki deniz feneri dövmesi.

Ebeveynlerinize Adanmış Alıntılar

Çok büyük bir dövme yaptırmak istemiyorsanız ve bunun yerine basit bir şey istiyorsanız, ailenize adanmış bir alıntı tam da aradığınız şey olabilir. Ünlülerden veya etkileyicilerden alıntılar alabilir veya ailenizin günlük olarak söylediği bir şeyden alıntı yapabilirsiniz. Bu ya çok ilham verici bir şey olabilir ya da daha tasasız olabilir, seçim sizin. İşte başlamanız için bazı alıntılar.

Babanın iyiliği dağdan üstün, annenin iyiliği denizden derindir.. 

Japon Atasözü

Ne kadar uzağa gidersek gidelim, ebeveynlerimiz her zaman içimizde.

Brad Meltzer

Yapboz Parçası Dövmeleri

Puzzle parçası dövmeleri, ailenize olan sevginizi göstermenin çok sessiz ve basit bir yoludur. Bu yaratıcı dövmeler, özellikle ebeveynleriniz de benzer bir yapboz parçası dövmesine sahip olduğunda harikadır. Dövme, kullanıcının çok daha büyük bir bulmacanın parçası olduğunu gösterir..

Bir kadının boynuna Yapboz Parçası Dövmesi. Eldeki Yapboz Parçası Dövmesi. Eldeki Anne Gibi Kızı Yapboz Parçası Dövmesi gibi.

Bu özel dövmenin en iyi yanı, küçük şeklini ve minimalist tasarımını görerek saklanmasının ne kadar kolay olduğudur. Bu minimalist tasarım aynı zamanda onu nispeten daha ucuz bir seçenek haline getiriyor. Benzersiz görünmesi için dövmenizin altına biraz yazı da ekleyebilirsiniz..

Ebeveynlerinizin Portreleri

Şimdi bu, bazı insanlar için çok fazla bir taahhüt olabilir, ancak bu, ailenize adamak için çok güzel bir dövme olabilir. Onların dövme olarak çekilmiş bir portresi, onları ne kadar önemsediğinizi gerçekten gösterebilir. Ama unutmayın, eğer çok daha detaylı bir dövme arıyorsanız, size çok daha pahalıya mal olacaktır..

Portre Dövmesi. Portre Dövmesi.

kalp dövmeleri

Kalp dövmeleri, ailenize olan sevginizi göstermenin bir başka harika yoludur. İçinde isimleri olan kalpler veya isim ve tarih yazan bir kalp, son derece iyi görünen güzel tasarımlardır. Kalp tasarımının en iyi yanı, diğer dövmelerden çok daha ucuz olması ve çok daha az yer kaplamasıdır..

Üzerinde Anne Baba Yazılı Kalp Dövmesi. Tarihli Kalp Dövmesi Ve Anne Baba Yazılı. Anne Baba Kalp Dövmesine Yazılı

Sonsuzluk Sembolleri

Kalp dövmesine benzer şekilde, bir isim ile birlikte sonsuzluk işaretinin dövmesini de alabilirsiniz. Kendinizi özellikle şık hissediyorsanız, el yazısıyla yazılmış bir isme sahip olabilir ve oradan isme bağlanan bir sonsuzluk sembolü oluşturabilirsiniz. Bu özel görünüm çok güzel ve o kişiyle sonsuz bir bağı simgeliyor. Bu dövmeyi geçen bir ebeveyne ithaf ediyorsanız, geçtiği tarihi de ekleyebilirsiniz..

Üzerine Tarih Ve İsim Yazılmış Sonsuzluk Sembolü Dövmesi. Anne Baba Ile Sonsuzluk Sembolü Dövme Yazılı.

Çiçek Dövmeleri

Genel olarak dövme yaptırırken en güvenli seçeneğiniz bir çiçek almaktır. Çiçekler güzeldir ve birisine, hatta ailenize karşı güçlü bir sevgiyi sembolize edebilir. İnsanların ebeveynlerine adadığı en yaygın dövmelerden biri, bir gül ve onun yanında bir damgadır. Basittir ve mesajı mükemmel bir şekilde iletir. Bu özel fikri kalp dövmesine de uygulayabilirsiniz..

Ebeveynler İçin Çiçek Dövmesi.

Ebeveynlerinize Adanmış Shlokalar veya Şiirler

Ebeveynleriniz şiirlere düşkünse, onlara adanmış bir şiir dövmesi yüzlerinde bir gülümseme oluşturacağından emin olabilirsiniz. Ebeveynlerinize adanmış şiirler çok içten ve cüzdan üzerinde çok hafif olabilir. Şiir gibi daha küçük dövmeler de çok daha az acı verici olacak ve size çok zaman kazandırabilir..

Daha egzotik bir şey almayı planlıyorsanız, shlokalar dövme gibi harika görünen iki satırlık şiirler olabilir. İşte başlamanıza yardımcı olacak bir tane:

सर्वतीर्थमयी माता सर्वदेवमयः पिता

मातरं पितरं तस्मात् सर्वयत्नेन पूजयेत्

İnsanın kutsal görevi olduğu için anne ve babasını nasıl sevmesi ve saygı duyması gerektiğini anlatıyor..

İnsanın kutsal görevi olduğu için anne ve babasını nasıl sevmesi ve saygı duyması gerektiğini anlatıyor..

Eldeki 'Matru Pitru Devo Bhava' Dövmesi.मातृ पितृ देवो भव:।

Yukarıdaki shloka, anne ve babanın tanrıya eşdeğer olduğu anlamına gelir. 'Pitahi param tap pide sarva devta' Shloka Tattoo On Hand।। पितहि परम् तप पिता सर्व देवता ।।

Anlamı Baba nihai fedakarlıktır. Baba, tüm Tanrılara eşdeğerdir (veya daha yükseğe yerleştirilir)..

Ebeveynlerinizin İsimleri

Anne babanızı onurlandırmanın bir başka harika yolu da isimlerini dövme olarak yaptırmaktır. Adlarını basit kalın harflerle alabilir veya anne babanızın daha iyi el yazısıyla yazmasını sağlayabilirsiniz. Ve eğer ebeveyniniz geçtiyse, tarihlerini de dövmenize yazabilirsiniz..

Bu dövmeler özellikle ön kollarda, göğüste ve arkaya doğru omuzda iyi görünebilir. Göğüs dövmeleri, dövmenin kalbe yakın olduğunu vurguladığından, böyle bir dövme için mükemmel bir yer..

Hayvan Dövmeleri

Ebeveynlerinize adaabileceğiniz en iyi dövmelerden biri, genellikle biri büyük diğeri küçük olan iki hayvan dövmesidir. Bu, bir anne ve bir çocuk arasındaki sevgiyi gösterir. Veya daha küçük bir hayvana sahip iki hayvanın resmini ekleyebilirsiniz, bu da bir çocuğu ebeveynleriyle birlikte gösterir. İster gerçekçi bir sanat tarzına yönelebilirsiniz, isterseniz de minimalist bir tasarımı tercih edebilirsiniz. Gerçekçi bir versiyondan çok daha sevimli olduğu için minimalist tasarımı tercih ediyoruz..

Eldeki Fil Ailesi Dövmesi. Aile Ile Fil Dövmesi. Yavru Dövmeli Aslan Eldeki Fil Ailesi Dövmesi.

Çözüm

Dövme yaptırmak, çok fazla düşünce ve düşünce gerektiren anıtsal bir karardır. Ama bir kez dövmeyi yaptırdıktan sonra, ona dikkat etmeniz gerekecek. Güneşten uzak tutun ve bir enfeksiyondan kaçınmak için her zaman temiz tutun. Kaşıntıya neden olabileceği için dövme yapılan bölgeyi çok fazla yıkamaktan da kaçınmalısınız..

Sonuç olarak, bedeninizin bir bölümünü anne ve babanıza adamaya çalışın, tıpkı onlar size hem zaman hem de para ayırmışlar gibi..