Dövme Dünyasının Gizli Mücevherinin Güzelliğini Keşfetmek

Bir zamanlar dövmelerin hiçbir önemi yoktu ve kimse onlardaki güzelliği görmedi. İnsanlar asileri dövmelerle ilişkilendirirdi; vücuduna mürekkep yaptırmak bir tabuydu. Ayrıca, suçlular ve mafyadan insanlar, birlik veya tehlikeyi göstermek için dövmeler yaptırdıkları içindi. Ancak zamanla dövmeler gelişmeye başladı ve insanlar büyük resmi görmeye başladılar..

Erkekler İçin Baldırda Mücevher Dövmesi

Şimdi, vücutlarını kendileri için bir anlam ifade eden bir alıntı veya sembolle boyayan birçok insan görüyoruz. Dövmeler, insanların hiçbir şey söylemeden duygu ve düşüncelerini ifade etmelerine yardımcı olur. Birçok insan vücutlarını süslemek için dövme yaptırır; bir sanat formu haline geldi.

Mücevher Dövmesi – Mükemmel Aksesuar

Farklı şekil, tasarım ve renklerde çeşitli dövmeler var. Her birinin farklı bir anlamı vardır ve içinde daha derin bir mesaj taşır. Ancak bazı dövmeler sadece sembolik değil, aynı zamanda göz alıcı bir görünüme de sahipler; mücevher dövmeleri onlardan biri.

Kadınlar için parmakta mücevher dövmesi

Görünüşünden dolayı hemen hemen herkes bu dövmeye aşinadır. Ancak, herkes anlamını ve neden dövme olarak kullanıldığını bilmiyor. Mücevher dövmesinin güzelliğini keşfetmek için bu makaleyi okumaya devam edin.

Menşei

Değerli taşlar kadınların favorisidir; hiçbir şey parıldayan bir yakutu veya bir pırlantayı gölgede bırakamaz. Kadınlar için bir hayranlıktır. Elmasların diğer değerli taşlardan daha pahalı olması muhtemeldir. Elmas bir kızın en iyi arkadaşı olsa da, diğer değerli taşların popülaritesinde de bir artış var..

Kadınlar için bilek üzerinde kırmızı elmas dövme

Mücevherler toprağın altından gelir. Bu kayaçlar, magmanın soğuması ve kristalleşmesiyle oluşur. Bazı volkanik patlamalar da bu kayaları oluşturmanın bir yolu olabilir. Kuyumcular süsleme yapmak için bu kristal mineralleri keser ve parlatır.

Kadınlar için Bilekte Güzel Kristal Dövme

Değerli taşları çıkarma bilimi ile sizi korkutmak istemiyoruz. Bu sadece size bu kristaller hakkında bir fikir vermek içindir. Sadece kadınlar değil, erkekler de değerli taşlar takar; popülaritesi, onu dövme fanatikleri arasında popüler bir dövme tasarımı haline getirdi..

Tayca Mücevher Dövmesi

Anlam

Bir dövmenin her zaman arkasında bir anlamı vardır. Bu anlamı anladığınızda, o dövmedeki güzelliği görürsünüz. Örneğin, en popüler Gül dövmesi, kadınsı bir görünüme sahip olmasına rağmen fedakarlık ve sıkı çalışma imajını canlandırıyor. Fark etmiş olabileceğiniz gibi, anlam, kişinin tüm bakış açısını değiştirir..

Kadınlar için Küçük Mavi Elmas Dövme

Değerli Taşlar Güç Yayar

Popüler ve pahalı pırlantadan bahsedecek olursak, kıvılcımı elde etmek için pek çok aşamadan geçtiğini göreceksiniz. Çizgili düz geometrik şekillerdir. Bu mücevherin zarif bir görünümü, güç ve dönüşüm gibi güçlü bir anlam yaratır..

Kadınlar için Tayca Mücevher Dövmesi

Değerli Taşlar Aşk Yayar

Bu taşlar farklı şekil ve boyutlarda gelir. Her pırlantanın farklı bir anlamı vardır ve taşıyıcı hakkında benzersiz bir şey ifade eder. Örneğin, siyah elmas bir kişiye olan sevgiyi ve bağlılığı ifade eder ve bir sadakat imajını tasvir eder..

Erkekler için göğüste siyah elmas dövme

Değerli Taşlar Tutkunu Temsil Eder

Kırmızı elmas, tutkuyu ve hayatta bir şeyler başarma arzusunu temsil eder. Kırmızı elmas dövme yaptırmak size yaşam hedeflerinizi hatırlatacaktır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için çok çalışmanız için sizi motive edecektir. Ayrıca çekiciliği temsil eder.

Sırtta Kalp Şeklinde Mücevher Dövmesi

Değerli Taşlar Zarafeti Yansıtır

Yeşil elmasın doğa ile bağlantısı vardır ve kişinin kıskançlığı yenme yeteneğini ifade eder. Beyaz taşlar zarafeti temsil eder ve mavi taşlar, belki de korkunç bir geçmiş veya sevilen birinin kaybından kaynaklanan üzüntüyü temsil eder..

Okyanusun Kalbi Omuz Dövmesi

Bir mücevher dövmesi, bir kişinin kim olduğunu kabul etmesine yardımcı olur ve hayatta ilerlemeye izin verir. Bu dövmelerin taşıdığı anlam ve mesaj garip şekillerde çalışır; bu dövmeler, insanların korkularını yenmelerine ve güçlü yanlarını kendi çıkarları için kullanmalarına yardımcı olur..

neden dövme?

Daha önce de belirttiğimiz gibi, dövmeler duygularınızı ifade etmenin bir yoludur ve gerçek kimliğinizi kabul etmenizi sağlar. Dövme yaptırmanın bir başka nedeni de, dövmenin ne anlama geldiğini temsil etmek veya insanların belirli bir imaja yönelik düşüncelerinde değişiklik getirmektir..

Erkekler için omuzda yeşil kristal dövme

Mücevher dövmelerindeki artışın tek nedeni, taşıdıkları derin anlamlardır. İster yakut ister elmas olsun, her mücevher farklı bir şekle, gölgeye, renge, boyuta sahiptir ve bazen diğer dövmelerle bağlantılıdır. Örneğin, özel birinin adıyla mürekkeplenmiş bir elmas, o kişiyle paylaştığınız güçlü sevgi ve bağın görüntüsünü oluşturabilir..

Kadınlar için parmakta minik elmas

Dövme, insanların sahip oldukları korkunç geçmişi atlatmalarına veya onları içeriden yok eden bir şeyi geride bırakmalarına yardımcı olur. Mavi elmas gibi dövmeler, bireyin geçmişte yüzleşmek zorunda kaldığı üzücü bir trajedinin üstesinden gelmesine yardımcı olur..

Kadınlar için Küçük Mücevher Dövmesi

Yerleştirme

Bu dövmeler farklı şekil ve boyutlarda olduğu için yerleşimi çok önemlidir. Elmas dövmelerden bahsedecek olursak, gerçek aşkı ifade etmek isteyen bir kişi parmağına bir pırlanta boyayabilir. Temel olarak, mücevherinizle ifade etmek istediğiniz anlam ne olursa olsun, onu doğru konuma yerleştirmelisiniz. Örneğin, gücü ifade etmek için sırtta veya göğüste bir dövme yapmak en iyisidir çünkü dövme vücudun daha geniş bir bölümünü de kaplar..

Eldeki Mücevher Dövmesi

Zarif bir dokunuş için, genellikle boyun, parmak gibi aksesuarların kullanıldığı noktalara pırlanta dövme yaptırabilirsiniz. Bu pozisyonlardaki bir pırlanta zarafeti, güveni ve sevgiyi sembolize eder..

Neden bu dövmeyi yaptırdın??

Kendinizi benzersiz olarak gösterecek veya ne kadar sadık olduğunuzu gösterecek bir şey arıyorsanız, bir mücevher dövmesi her zaman doğru seçimdir. Bir şeye güçlü bir bağlılık imajı yaratan ince, düzgün ve hoş bir görünüme sahiptirler..

Kadınlar için ayak bileği dövmesi

Çözüm

Gördüğünüz gibi, taş dövmesinin anlamı, taşın türüne, rengine ve boyutuna göre değişir. Bu dövmeler, bir kişinin kendine güven geliştirmesine ve hayattaki zor zamanların üstesinden gelmesine yardımcı olmada hayati bir rol oynar..

Kadınlar için Mücevher Dövme Sandığı

Bu nedenle, bir mücevher dövmesi yaptırmayı düşünürseniz, mevcut tüm seçenekleri gözden geçirdiğinizden ve kişiliğinize uyan bir şey seçtiğinizden emin olun. Geçmişte olan bir şeyi atlatmak için bir dövme istiyorsanız, zihninizi ve ruhunuzu iyileştirmeye yardımcı olabilmesi için dövme için ideal yeri bulduğunuzdan emin olun..