Dondurma Dövmesinin Anlamı: En Popüler Şeker Tasarımlarından Biri

Dondurmayı kim sevmez? Perslerin sıcak bir yaz günü ikramı olarak icat ettiği MÖ 500’den beri hayatın bir parçası olan en popüler donmuş tatlılardan biridir. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı çeşit ve çeşit var ve o kadar iyi düzenlenebilir ki dünyanın en şirin ve en renkli tatlılarından biri olarak öne çıkıyor. Bu nedenle dondurma mükemmel bir sanattır ve kadınların en sevdiği dövmelerden biridir..

Dondurma Dövmesinin Anlamları

Bir dövme eklemeyi seçip seçmediğinizi bilmek ilginç olan bu tatlı zevkle bağlantılı bazı anlamlar var..

Çocukluk anıları

Çoğu insan dondurmayı çocuklukla ilişkilendirir. Dondurma yemek çoğu insan için küçükken günün en sevilen kısmıydı. Asla erimeyen bir hatıradır, bu yüzden bazen insanlar onlara o tatlı, tatlı zamanları hatırlatmak için bir tane mürekkeplemeye karar verirler..

Yaz anıları

Dondurma yaz aylarında en popüler tatlıdır. Çocuktan yetişkine herkes sıcak günlerde bir tane ile tazelenmek ister. İnsanlar onlara güneşi, suyu, kumu hatırlattığı için dondurma dövüyorlar. Bu anlamı yakalayan güzel dövme tasarımları var..

Buz kraliçesi

Kadınlar, dünyaya Buz Kraliçeleri olduklarını göstermek için dondurma dövmeleri eklerler. Dışı soğuk ama içi tatlı. Bu, bir dondurma dövmesi eklemenin en yaygın nedenidir ve çoğu zaman çarpıcı görünen bir tacı olan bir külahtır..

Birçok Dondurma Dövme Tasarımları

Birçok çeşit dondurma düzenlemesini biliyoruz. Öyleyse, bu zevki tasarlamaya gelince ne kadar yaratıcı olabileceğinizi hayal edin. Sundae’den Kurabiye ve Kremalı Dondurma ve Doğum Günü Pastası Dondurma’ya kadar o kadar çok farklı tasarım var ki, üzerine dilediğinizi ekleyebileceğiniz artılar..

Koni Dondurma Dövmesi

En popüler dondurma dövmesi külah dondurma. Gerçekçi bir tasarım ya da tene çarpan renkler ekleyebileceğiniz ve dövmenizin büyülü görünmesini sağlayan sevimli bir çizgi film tasarımı seçebilirsiniz. Harika görünen binlerce külah dondurma dövmesi örneği var. En yaygın olanı, küçük bir yüzü olan ve külahın üstünde bir kafatası olan şirin külah dondurmadır..

NS kafatası koni dövmesi erkekler arasında daha popülerdir ve çoğu zaman bir manşetin parçasıdır veya çevresinde bazı geometrik öğeler bulunur. Sevimli bir hayvan için kulp görevi gören külahın, bahsettiğimiz kafatasının, bir kova çiçek veya etrafı çeşitli eşyalarla süslenmiş en sevdiğiniz dondurma aromasının üzerine tam anlamıyla istediğinizi koyabilirsiniz..

Ayrıca, etrafında ‘Mutlu ol!’ gibi sözler veya iyi hisler uyandıran benzer bir şey olan külah dondurma dövmeleri var..

Bardakta/Bardakta/Çubukta Dondurma

En sevilen ikinci bir bardakta dondurma, bir bardakta dondurma ve ünlü bir çubuk üzerinde dondurma. İnsanlar dondurmanın bardağına dikkat eder ve dövmelerinin göz alıcı görünmesi için çok şık tasarımlar seçerler. Bardak ile aynı ama buradaki fark, sanatsal olarak, bardak tasarımları her zaman daha karikatürümsü ve sevimli ve cam tasarımlar daha gerçekçi ya da çok fazla ayrıntı içeren cidden iyi tasarımlar. Bardak veya fincandaki dondurmanın etrafına kurabiye gibi ne isterseniz ve bu dondurma süslemelerinde görebildiğimiz her şeyi ekleyebilirsiniz..

Çubuktaki dondurma yaygın bir dövmedir ve kadınlar ve erkekler tarafından yapılmıştır. Buradaki dondurmanın şekli, iç kısımda istediğinizi tasarlamak için çok fazla alan sağlar. Bir elips veya bir ısırık olan veya olmayan bir dikdörtgen şeklinde olabilir, ancak ortada resim eklemek için her zaman boşluk vardır. Bunlar en ilginç dondurma tasarımları çünkü insanlar yıldızlarla dolu bir ay veya güneşle bir deniz ve daha birçok tasarım gibi tüm sahneleri ekliyorlar..

Dondurma Dövmesi İçin En İyi Vücut Yerleşimleri

Koldan bahsetmiştik, bu çok ilginç ve insanlar şekerle bütün kolları ekler ve çoğu zaman bir külah dondurma bu muhteşem tasarımlarda bir kraldır..

Sevimli küçük dondurma dövmesi her zaman popülerdir, bu nedenle parmakta veya kulağın arkasında veya ensede küçük dondurma dövmeleri görebiliriz. Çifte dondurma dövmesi de eğlencelidir ve çoğunlukla iki arkadaş tarafından ellerinin arkasına, onları birbirine bağlayan bazı sevimli sözler ile mürekkeplenir..

Bazı insanlar, çoğunlukla diğer şeker türleriyle dolu daha büyük bir tasarımın parçası olan sandıklarının ortasına dondurma dövmeleri ekler. Dondurma dövmesini nereye yaptıracağınız size kalmış ama bu dövmenin görünürlük gerektirdiğini, görülmeyi seven bir tasarım olduğunu unutmayın. Tüm bu parlak renkler ve sevimli görünümler veya şaşırtıcı gerçekçi görünümlerle, bir dondurma aşığıysanız mükemmel bir seçimdir..

En harika dövme tasarımlarından bazılarını görelim:

Elinde bir erkek ve bir kız dövmesi olan dondurma külahı Bir kadının boynuna yapılan dondurma dövmesi Dondurma dövme arkadaşlar Pazı adama dondurma çubuğu dövmesi İki eldeki dondurma külahı dövmesi Eldeki dondurma külahı dövmesi Bir kızın yanındaki dondurma dövmesi Elinde çiçek ve elma dövmesi olan dondurma Elinde kedi dövmesi olan dondurma külahı Dondurma külahı dövmesi yeşil Taç dövmeli dondurma külahı Bacakta dondurma kupası dövmesi Dondurma kupası dövmesi Eldeki dondurma karakter dövmeleri Altta Sweetie Darling yazılı dondurma kupası dövmesi Eldeki dondurma ve şeker dövmesi Kedi ve balon dövmeli dondurma Üzerinde Hayat Tatlı yazan kiraz dövmeli dondurma bardağı. Üzerinde Life is Sweet yazan kurdele dövmeli dondurma külahı. Dondurma külahı canavar dövmesi. Bir kadının yan tarafında şeker dövmesi olan dondurma. Eldeki dondurma külahı dövmesi. Kiraz ve kurdele dövmeli dondurma bardağı. Üç kepçe dövmeli dondurma külahı. Dondurma kupası dövmesi.

  • Dövme Makinesi Çerçeveleri: Bilmeniz Gereken Her Şey
  • Rotary Dövme Kitleri – Artıları & Eksileri
  • Tek Kullanımlık Dövme Tüpleri – Bilmeniz Gereken Her Şey
  • Dövme Güç Kaynağı: En İyisini Nasıl Seçeceğinize Dair 6 İpucu
  • Dövme Uygulaması Cilt: İpuçları & Faydalar