Büyülü Alice Harikalar Diyarında Dövme Fikirleri ve Anlamları

Alice Harikalar Diyarında, çocukluk hayal gücünüzde büyük bir rol oynamış olabilir. Bu kitap ve film, özellikle muhteşem Disney uyarlamasından ve ondan sonraki pek çok diğerinden sonra, kimsenin vazgeçemeyeceği bir klasik. İzlenmesi gereken bir filmdi ve bugüne kadar hem yetişkinler hem de çocuklar eskisi gibi aynı ilgi ve heyecanla izliyorlar. Alice Harikalar Diyarında’nın fantastik dünyasına olan sevginizi ve hayranlığınızı ön plana çıkarmak için Alice harikalar diyarında dövme.

Alice harikalar diyarında kadınlar için eldeki dövme

Bu dövmelerin sadece kitabı ve filmi beğenmekten daha derin bir anlamı var; bu filmdeki büyülü ve yaratıcı temalar büyüleyici. Günümüz dünyasında, biraz gerçekçi görünmese de, bireylerin yaşamlarını sürdürmelerine yardımcı olabilirler. Alice’in kendisinden filmdeki farklı karakterlere, beğendiğiniz herhangi bir Alice Harikalar Diyarında dövmesini yaptırabilirsiniz..

Bu dövmenin en iyi yanı, her yaş için uygun olmaları ve bu dövmeleri oldukça çekici kılan birçok renge sahip olmalarıdır. Öyleyse Alice’in rüyasına adım atın ve bu sihirli Alice Harikalar Diyarında dövmesi doğru olanı seçmenize yardımcı olacak fikirler ve anlamlar.

Alice Harikalar Diyarında Dövmelerinin Arkasındaki Anlam

Alice Harikalar Diyarında dövmenizin anlamı, tercih ettiğiniz dövme tasarımına bağlıdır. Bu dövmeler, ilk kitaptan ve Disney versiyonundan da karakterlerden oluşuyor. Bu dövmelere bağlanan ilk anlamlardan biri çocukluğunuzdur. Birçoğumuz Alice Harikalar Diyarında’yı tekrar tekrar izleyerek büyüdük ya da kütüphanede bu büyülü hikayeyi anlatan farklı hikaye kitaplarına rastladık. Bugün bunun dövmesini yaptırmak ilginç çocukluğunuzu ve bu kitabın/filmin hayatınızda nasıl önemli bir rol oynadığını ve çocukken yaratıcı düşüncenizi nasıl etkilediğini temsil eder..

Erkekler için siyah beyaz dövme

İkincisi, Alice Harikalar Diyarında dövmeleri, sizinle ilgili çok benzersiz ve eksantrik bir özellik verir. Hikayeden birkaç karakter, özellikle alegorik olanlar, dünyayı nasıl farklı gördüğünüzü sembolize ediyor. Sıra dışı biri olmaktan hiç utanmadığınızı temsil ederler çünkü sizi devam ettiren ve sizi diğerlerinden farklı kılan şey budur..

Alice harikalar diyarında dövmeleri de gizemi temsil eder, özellikle de ünlü karakter Cheshire Cat’in dövmesini yaptırırsanız. Bu kedi, hikayedeki en eğlenceli ve gizemli karakterlerden biriydi ve muhtemelen şimdiye kadar gördüğünüz ilk menekşe kedilerinden biriydi. Kedi kurnazlık ve yaramazlık özellikleri verir. Bu dövmeyi yaptırarak, aynı niteliklere nasıl sahip olabileceğinizi ve kendinizle ilgili her şeyi herkesle paylaşmayan, sizi doğada gizemli kılan, tıpkı Cheshire kedisi gibi nasıl bir insan olduğunu gösterebilirsiniz..

Kadınlar için vücut üzerinde Cheshire Kedi Dövmesi

Alice Harikalar Diyarında dövmeleri, özellikle ünlü Çılgın Şapkacı’nın karakteri aracılığıyla, otorite ve çılgınlık anlamı etrafında döner. Bu dövmeyi sergilemenin birçok yolu var ve yetkili anlamı tasvir etmeye nasıl yardımcı oluyor. Ayrıca, yemeklerin kraliçesi karakteriyle deliliğin anlamını ve sembolizmini de elde edebilirsiniz. Bu karakter, deliliği temsil eden kırmızı nesneler ve güllerle çevrilidir..

Çılgın yönünüzü diğer insanlara kurnazca sergilemek istiyorsanız, bu dövmeyi yaptırmalısınız. Alice’in dövmesi, akıl sağlığını simgelediği için oldukça anlamlıdır. Karakteri oldukça basittir ve hayatınızdaki sadeliği ve masumiyeti temsil etmenin iyi bir yoludur. Artık anlamın farkında olduğunuza göre, bir Alice harikalar diyarında dövme aşağıdan bir tasarım seçerek. Bir tane almak, her karaktere olan sevginizi ve bu kurgusal karakterlerin hayatınız üzerinde nasıl daha büyük bir etkiye sahip olabileceğini basitçe sembolize edebilir..

İdeal Alice on Wonderland Dövme Yerleştirme Seçenekleri

Alice’in harikalar diyarında dövmelerinin en yaygın yerleşimlerinden biri önkoldur. Bu yerleştirme, size ve dövme sanatçınıza, karakterlerden birinin veya hikayeyle ilgili herhangi bir şeyin uzun ve ayrıntılı bir dövmesini yapma özgürlüğü verir. Yerleşim de oldukça görünür, böylece onu kolayca görebilir ve başkalarına da sergileyebilirsiniz. Kol, bacak, göğüs, karın ve sırt bölgelerini de tercih edebilirsiniz.

5 Alice Harikalar Diyarında Dövme Fikirleri

Klasik Alice Harikalar Diyarında Dövmesi

Alice’i dövmenize dahil etmek istiyorsanız, siyah, beyaz ve mavi mürekkep dahil olmak üzere renkli bir Alice portresi içeren klasik bir dövmeye gidebilirsiniz. Bu dövmeyi daha çekici hale getirmek için, her yerinde güllerle oval bir aynadan onu görebileceğiniz Alice harikalar diyarında dövme yansımasını deneyebilirsiniz..

Harika Alice Harikalar Diyarında Bacak dövmesi

Mart Tavşanı Dövmesi

Mart Tavşanı, bu hikayenin, boyunca tuttuğu saat aracılığıyla durağanlığı ve hafızayı temsil eden bir başka ünlü karakteridir. Bu dövme, arka planda bir saat ve birkaç çiçek özelliği ile beyaza boyanmış Mart tavşanını içerir..

Kadınlar için cesur Mart tavşan dövmesi

Çılgın Şapkacı Dövmesi

Ayrıca film uyarlamalarından herhangi birinden bir portre seçerek Mad Hatter dövmesine ulaşabilir ve gerçekçi bir portre dövmesi yaptırabilirsiniz. Ayrıca deli şapkacının şapkasını dövme yaptırarak ve ona ilginç renkler ekleyerek minimal bir görünüm elde edebilirsiniz..

Erkekler için eldeki Mad Hatter Tattoo

Cheshire Kedisi Dövmesi

Renk patlaması için bu Cheshire kedi dövmesi ideal bir seçimdir. Bu dövme, yaramaz bir görünüm sergileyen kedinin yüzünü içerir ve arka planda, suluboya dövme tekniğini kullanan bir mor mürekkep patlaması vardır..

Kadınlar için omuzda güzel Cheshire Kedisi dövmesi

Alice Harikalar Diyarında Alıntı Dövme

Hikayeden veya filmden en sevdiğiniz cümleyi veya diyaloğu seçerek dövmenize sadece kelimeler ekleyebilir ve benzersiz bir yazı tipinde siyah renkte tattırabilirsiniz. Ek bir dokunuş için tavşan saati veya deli şapkacının şapkası gibi bazı semboller ekleyebilirsiniz..

Kadınlar için alıntı dövme

Götürmek

Bir deneme yaparak hayatınıza biraz sihir eklemenin zamanı geldi. Alice harikalar diyarında dövme. Günümüz dünyasında hala bazı anlamlarla ilişki kurabilmeniz ve sihrin gerçekten birçok şeyi nasıl canlı tuttuğunu gösterebilmeniz inanılmaz.!