Büyük Maymun Dövmesi Anlamı Neyi Gösterir?

Hayvan dövmeleri bir süredir karıştırılıyor ve vücuda tatbik edilmeleri harika. Bu tür dövmeler çok fazla önem ve anlam taşır. Güçlü bir insan benzeri anlamı olan bir hayvan dövmesi arıyorsanız, bir maymun dövmesi yapmalısınız. Maymunlar, insan benzeri özelliklere sahip en yakın hayvanlardan biridir ve ormanın kralı olarak kabul edilir. Birçoğumuzun maymunlara karşı yanlış yorumlanmış bir yaklaşımı var..

Kolda yarım kafatası dövmesi olan maymun kafası

 Uzaktan bir maymun görürseniz, bazı kısır ve agresif hisler alırsınız, ancak maymunlar böyle görünür. Tehlikeli görünseler de aslında en sevecen ve sevecen hayvanlardan biridirler ve yalnızca kendilerini tehdit altında hissettiklerinde misilleme yaparlar. Maymun dövmeleri tamamen güç ve cesaretle ilgilidir ve bunlar kişiliğinizde tasvir etmek istediğiniz özelliklerden bazılarıysa, bir maymun dövmesi yaptırmalısınız. Maymun dövmesi hakkında daha iyi bir anlayışa sahip olmak için bu makaleyi kesinlikle aşağıda okumalısınız..

Maymun Dövmelerinin Arkasındaki Anlam

Maymun dövmeleri, çok ilişkilendirilebilir ve gerçekçi bir anlam bagajıyla birlikte gelir. Maymunlar, şiddetli ve korkutucu bir ifade verirken, derinlerde, aslında en duygulu ve sessiz hayvanlardan biridir. Sadece sevdiklerini korumak söz konusu olduğunda misilleme yaparlar. İnsanlar kişiliğinizi bu şekilde yanılıyorsa, o zaman maymun dövmesi yaptırmak verebileceğiniz en iyi karardır..

Erkekler için arkada maymun dövmesi

Bir maymun dövmesinin simgelediği temel özelliklerden biri, liderlik kadar güçtür. Maymunlar güçlü liderlik becerilerine sahiptir ve durum ne kadar yoğun olursa olsun ailelerine doğru yolda rehberlik eder. Birçok insan, özellikle de kendi büyük ailelerine bakmak zorunda olanlar, bununla ilgili olabilir. Bu tür dövmeler, sorumlu bir kişiyseniz ve maymun dövmesinin sizin için ideal olduğunu göstermek istiyorsanız, büyük liderlik içgüdülerine sahip bekar anneler için idealdir..

Bacağında boynuz dövmesi olan cesur görünümlü maymun

 Maymunlar, çevreleri ne kadar büyük bir maymun klanı ile çevrili olursa olsun, her biri özellikle klandaki yetişkinleri korurken birbirlerinin sorumluluğunu üstlendiği için sorumluluğu sembolize eder. Bu anlam, gençlerin yaşlıları için tam sorumluluk almaları gerektiğini gösterir, bu da oldukça iyi bir hatırlatma ve dinlemedir..

Erkekler için bilekte mavi goril dövmesi

Maymun dövmeleriyle bağlantılı diğer birçok sembolizm, topluluk, asalet, erkeklik, güç, zeka, aile ve sadakati içerir. Tüm anlamlarla bağlantı kuramıyorsanız, kesinlikle en az biriyle bağlantı kurabilirsiniz. Bahsetmemek gerekirse, bunlar her insanın ilişki kurabileceği veya onlardan öğrenebileceği en gerçekçi anlam ve sembollerden bazılarıdır..

Maymun Dövmeleri için Yerleştirme

Maymun dövmeleri farklı şekil ve boyutlarda gelir, bu nedenle bu iki faktöre bağlı olarak dövmenizi vücudunuzun doğru bölgesine yerleştirebilirsiniz. Maymun dövmelerinin çoğu, ifadesinde tasvir edilen farklı özelliklere sahip maymun yüzünün cesur bir görüntüsünden oluşur. Bu tür dövmeleri yaptırmak için en iyi yerler kolunuzda, sırtınızda, uylukta veya baldırda olacaktır. Kolunuzda, göğsünüzde veya sırtınızda birçok öğe bulunan abartılı bir maymun dövmesi yaptırabilirsiniz. Bazı insanlar boyun, el ve ayak bileğine veya köprücük kemiğine yakın olan küçük maymun dövmelerini tercih ederler..

erkekler için köprücük kemiği iç küçük kroki maymun dövmesi

Maymun Dövme Türleri

1. Neo-Geleneksel Maymun Dövmeleri

Neo-geleneksel maymun dövmeleri, maymun dövmelerinizde benzersiz bir dokunuş elde etmenin iyi bir yoludur. Bu dövmeler, yeşil, kırmızı, sarı, turuncu ve çok daha fazlası gibi çok çeşitli cesur renkleri kullanan yaratıcı görüntülerden oluşur. Çekici bir dövme oluşturmaya yardımcı olan farklı şekiller ve öğelerle birlikte farklı renklerle oynayabilirsiniz. Neo-geleneksel maymun dövmesi, genellikle ağzı açık ve vahşi, keskin dişleri gösteren bir maymunun öfkeli özelliklerini tasvir eder. Bu tür dövmelerde yapabileceğiniz çok şey var; tek yapman gereken yaratıcılığını iyi kullanmak.

Erkekler için kolda goril dövmesi kafa dövmesi

2. Suluboya Maymun Dövmeleri

Suluboya maymun dövmeleri, geniş bir renk yelpazesi kullanan diğer dövme türleridir. Bu dövmelerde sanatçı sarı, kırmızı, pembe ve turuncu gibi farklı renkler kullanacak ve bazı parlak görüntüleri canlandırmak için benzersiz bir şekilde kullanacak. Sulu boya dövmeleri genellikle maymundan damlayan renklerden oluşur. Maymun dövmenizde hangi ifadeyi canlandırmak istediğinize dair seçiminiz. Basit, huzurlu görünen, parlak gözlü bir maymunu seçebilir veya maymun birine saldırmak üzere gibi görünen birini seçebilirsiniz. Ayrıca maymun dövmenizde ne anlam ifade etmeye çalıştığınıza da bağlıdır..

erkekler için güzel suluboya goril dövmesi

3. Siyah Beyaz Gerçekçi Maymun Dövmeleri

Vücudunuzda gerçekçi görüntüler elde etmek istiyorsanız, siyah beyaz gerçekçi bir maymun dövmesini de tercih edebilirsiniz. Bu dövmeler, gerçekçiliği ortaya çıkarmaya yardımcı olan bazı şaşırtıcı özelliklere sahip siyah, beyaz, gri bir maymundan oluşur. Bu dövmelerin daha olağanüstü görünmesini istiyorsanız, yapraklar, binalar, şekiller veya dövmenin tasarımı ve anlamı ile uyumlu olduğunu düşündüğünüz diğer öğeler gibi bazı öğeler ekleyebilirsiniz..

Erkekler için boyunda maymun dövmesi

Bu dövmeler için profesyonel ve deneyimli bir dövmeciye gitmeniz gerekir ki aradığınız tam, gerçekçi görünüme kavuşabilirsiniz. Bu tür dövmeler, görünümünüze büyük bir vay unsuru ekler ve kesinlikle harika bir vücut sanatı elde etmenize yardımcı olur..

Diğer çeşitler

  • Kızılderili Maymun Dövmesi
  • Karikatür Maymun Dövmeleri
  • Küçük Geometrik Maymun Dövmeleri
  • İsimli Maymun Dövmeleri
  • Maymun Dövmeleri
  • Yaban Hayatı Maymun Dövmeleri

Maymun dövmesinin baş çizgileri

Götürmek

Maymun dövmeleri hala diğer hayvan dövmeleri kadar popüler olmayabilir, ancak bu dövmeler günlük yaşamınızda ilişki kurabileceğiniz bazı gerçek anlamlar elde etmenize yardımcı olur. Bazen insanlar bir dövmenin arkasındaki anlamı gerçekten umursamazlar ve sadece tasarım için giderler. Bununla birlikte, bir dövmeyi daha özel ve gurur verici yapan şey, onunla birlikte gelen anlamdır. Maymun dövmeleri, karşılaşacağınız en anlamlı dövmelerden biridir ve özellikle dövmenizde güç, güç ve sorumluluk özelliklerini canlandırmak istiyorsanız, kaçırmak istemeyeceğiniz bir şeydir..

Erkekler için Karikatür Maymun Dövmesi