Bu Melek Dövme Anlamı ile Mükemmel Melek Vibe

Melek dövmeleri, bir sonraki en iyi dövmeniz için tam olarak bakmanız gereken şeydir. Bu dövmeler birçok farklı formda gelir ve birçok dövme kullanıcısı tarafından seçilen en popüler dövme tasarımlarından biridir. Pek çok akıllara durgunluk veren melek dövme tasarımları ile karşılaşacaksınız, ancak bu dövmelerin ardındaki anlamlar daha da güzel..

Erkekler için omuzda melek dövmesi

İster manevi ister asi bir doğadan geliyor olun, bir melek dövmesinde bağlantı kurmak için doğru anlamı bulacaksınız. Tek ihtiyacınız olan melek dövmeleri için doğru rehberlik ve ilham ve bunu burada mükemmel bir şekilde bulacaksınız. Aşağıda daha fazlasını okuyun ve melek dövmelerinin arkasındaki anlamları öğrenin ve bazı harika melek dövme türleriyle karşılaşın..

Melek Dövme Anlamları

Melekler, Hıristiyanlıktan İslam’a birçok dinde önemli bir rol oynamaktadır ve bu, dövme endüstrisinde melek dövmelerinin bu kadar önemli olmasının nedenlerinden biridir. Meleğe dini bir bakış açısıyla bakarsanız, dininize olan inancınızı ve onu takip eden diğer dini kavramları sembolize eder. Bu, inancınızı sergilemenin ve ayrıca size rehberlik eden gerçek koruyucu melekleriniz olduğunu kendinize hatırlatmanın iyi bir yoludur..

Kadınlar için arkadaki renkli kanat dövmesi

Melek dövmeleri korumayı sembolize eder ve birçok kullanıcının özellikle zor ve hayatı tehdit eden durumlardan geçerken güvende hissetmesini sağlar. Pek çok insan, melek dövmelerinde korumanın anlamını sergilemek için başmelekler tattırıyor.

Melek dövmeleri de kayıp ve ıstırabın iyi bir temsilidir. Pek çok insan, ölülerin meleklerle güvende olduğuna veya öldüklerinde melek olduklarına ve sana göz kulak olduklarına inanarak yaşadılar. Yani sevdiğiniz birini kaybettiyseniz, bir melek dövmesi yaptırmak, fiziksel olarak orada olmasalar bile nereye giderseniz gidin yanınızda olduklarını hatırlatabilir..

Erkekler için göğüste klas kanat dövmesi

Bu dövmelerin masumiyeti simgelediği de bilinir ve bir melek her zaman masum ve saf biri olarak görülür. Masum doğanızı bir melek dövmesiyle sergileyebilirsiniz ya da hayata yeni başlıyor olsanız bile bu dövme bunu temsil etmenin iyi bir yoludur. Bazı insanlar melek dövmelerini isyan ve korku işareti olarak görme eğiliminde olabilir. Bu anlam, ‘Lucifer’ gibi bir şeytan meleği dövmesi yaptırdığınızda ortaya çıkar. Bu dövme ölümü ve asi doğanızı sergileyecektir. Ölüm kısmı, geçmişte bıraktığınız bir şeyi de temsil edebilir..

Eldeki sevimli çift dövmesi

Melek dövmelerinin etrafında dönen aşkın büyük bir anlamı vardır. Bu anlam genellikle bir baş melek dövmesi veya bir kalp yayı atarken sergilenen aşk tanrısı ile sergilenir. Bu tür melek dövmesi, aşık olan bir kişiyi temsil eder ve aynı zamanda diğer yarınıza sevgi ve takdir göstermenin iyi bir yoludur.

Erkekler için siyah ve kalın kanat dövmesi

Gördüğünüz gibi melek dövmeleri bir anlam yüküyle gelir; dini bir bakış açısıyla, aşka ve ölüme, bu güzel dövmeleri bağlayabileceğiniz çok şey var. Artık tek ihtiyacınız olan doğru tasarımlar ve buna göre anlamı seçebilirsiniz. Melek dövmenizin mutlaka bir anlamı olması gerekmez. Ayrıca sadece güzelliği veya trendi için bir tane alabilirsiniz..

Melek Dövmeleri için Yerleştirme Seçenekleri

Güzel melek dövmenize adalet sağlamak için doğru yerleşimi seçtiğinizden emin olmalısınız. Bunun için dövmenin tasarımı ve boyutu gibi birkaç şeyi göz önünde bulundurmalısınız. Ayrıca, zaten sahip olduğunuzda yanlış yeri seçtiğiniz için pişmanlık duymamak için Rahatlık seviyenizi de göz önünde bulundurabilirsiniz..

Kadınlar için güzel melek kanatları dövmesi

Melek dövmeleri için birkaç popüler yerleşim kol, omuzlar ve sırttır. Küçük bir melek dövmesi yapacaksanız, onu iç kolunuza, elinize, avucunuza, boynunuza veya ayak bileğinize yaptırmayı düşünebilirsiniz. Büyük melek dövmeleri sırt, göğüs, uyluk ve kolda ideal görünür. Tasarımınız önünüze çıktıktan sonra yerleşim seçimi sizin için çok daha kolay hale gelecektir..

Melek Dövmeleri Türleri

Koruyucu Melek Dövmesi

Dövmenizdeki koruyucu melek anlamını sergilemek istiyorsanız, bu koruyucu melek dövmesine gitmelisiniz. Bu dövme, bir hale ile siyah ve gri mürekkepli eski bir meleği içerir. Dövme sanatçısı, özellikleri doğru şekilde tasvir ederek bu dövmeye böyle bir gerçekçilik katmış ve o sırada kanatlara bazı şaşırtıcı detaylar da eklemiştir..

Erkekler için omuzda koruyucu melek dövmesi

Aşk Meleği Aşk Tanrısı Dövmesi

Aşk meleği dövmesi AKA Cupid, melek dövmesinin çok sevimli bir çeşididir. Bu dövme, mini kanatlı meleklerin küçük isimlerini ve bir nasıl ve ok içerir. Dövme sanatçısı bu dövmelerin bir taslağını oluşturmuştur. Ek bir dokunuş için kırmızı veya pembe mürekkepli kalpler ve aşık olduğunuz kişinin adını ekleyebilirsiniz..

Minik aşk meleği Cupid Tattoo

Düşmüş Melek Dövmesi

Düşmüş melek dövmesi, güç ve isyan duygularını temsil etmenize yardımcı olur ve aynı zamanda karanlık tarafa doğru büyümenin bir yolunu gösterir. Bu dövme, aşağı doğru büyük kanatlarla bakan, çizilmiş siyah mürekkepli düşmüş bir meleği içerir. Sanatçı ayrıca göz alıcı bir görünüm için çok sayıda nokta çalışmasına da yer vermiş..

Vücutta Düşmüş Melek dövmesi

Bebek Melek Dövmesi

Bu bebek melek dövme tasarımının yardımıyla masum doğanızı sergileyin. Bu dövme, bir daire içinde siyah ve gri mürekkepli gerçekçi bir bebek meleği ve etrafta akan bir bez parçasına sahiptir. Bebek melekler de masumiyeti ve yeniden doğuşu simgelemektedir. Hayatta yeni bir başlangıcı sergilemenin iyi bir yolu. Bu gerçekçi dövmeyi yaptırmayı planlıyorsanız, profesyonel olarak eğitilmiş bir dövme sanatçısına gittiğinizden emin olun..

Baştaki erkekler için bebek melek dövmesi

Son düşünceler

Artık önünüzde anlamları ile birlikte en iyi melek dövme tasarımlarından bazılarına sahip olduğunuza göre, dövme randevunuzu almaya başlamanın ve harika vücut sanatı elde etmenin zamanı geldi. Bir melek dövmesiyle asla yanlış gidemezsiniz ve en iyi yanı, göz ardı edilmesi gerçekten zor olan çok fazla anlamla gelmeleridir. Bir dövmeyi daha anlamlı kılan şey, en çok ilişki kurabileceğiniz anlamına gelen bir tasarım seçtiğinizden emin olun..