Bu Beyin Dövmesi Neyi Simgeliyor?

Dövmeler genellikle bizi yaratıcı düşünce süreci dünyasına aydınlatır. Modern dünyanın insanları, bu sanat biçiminde ifadelerini kullanmak için her türlü özgürlüğe sahiptir. Gittikçe daha fazla insanın çeşitli şekillerde mürekkebi kullanmasının ana nedeni budur. Cildinizin içine gömülü olan bu mürekkep, hayatın bir dizi erdemli ve estetik yönünü temsil edebilir. Dahası, dünya görüşünüzün, düşüncelerinizin ve arzularınızın bir tasviri bile olabilir. Dövme dünyası, sanat ve yerleştirme konusunda sınır tanımıyor.

Beyin dövmesi

Ayrıca sadece takdire dayalı bir dövme yaptırabilirsiniz. Farklı insanlar sayısız şey hakkında çeşitli görüşleri paylaşırlar. Bir şeyi fiziksel özellikleri ve işlevleri ve ayrıca sembolik anlamı ve duyarlılığı için takdir edebilirsiniz. Pek çok insanın anlamadığı şey, dövme söz konusu olduğunda sınırların olmadığıdır. Güzelliği, çeşitli doğasında yatmaktadır. Eski atasözüne göre, güzellik gerçekten bakanın gözündedir ve dövme yapmak bu gerçeğin mükemmel bir örneğidir..

Kadınlar için eldeki çekiç ve beyin dövmesi

Örneğin, bazı insanların insan organlarında güzellik bulabildiğini hayal etmekte zorlanabilirsiniz. Organlar gerçekten göze hoş görünebilir, özellikle de bir dövme sanatçısı teninizde onlara mürekkebi sunduğunda. Bu nedenle, beyin dövmesi ilk başta size garip gelebilecek bir fikirdir, ancak bazı tasarımlara çok daha yakından, daha ayrıntılı bir bakış, fikrinizi değiştirebilir..

Kadın bacağına minik beyin dövmesi

Beyin yapısı hakkında, onu gözler için çok ilgi çekici kılan bir şey var. Yapısal karmaşıklığı, onu herhangi bir dövme sanatçısı için zorlu bir mürekkep seansı haline getirir. Sıra dışı bir insan organının sıradan görünümlü bir tasarımı olan tuhaf şekilli kıvrımlardan ibarettir. Bu yan yana gelen düşünceler, bu dövme fikrini muhteşem bir seçim yapan birçok nedenden biridir..

Kadınlar için sulu boya ile beyin dövmesi

Sinirbilimciler hala beynin nöro kimyası hakkında tam bilgi sahibi değiller. Ancak herkes bunun vücudunuzun merkezi rehberi olduğunu bilir. Ayrıca vücudumuzda meydana gelen gönüllü ve istem dışı mekanizmaların çoğunu kontrol eder. Bu nedenle, en temel organlardan biridir ve bizi biz yapan şeydir. Sembolik olarak, bir beyin dövmesi birçok anlama gelebilir; İşte bir beyin dövmesinden kaynaklanabilecek bazı anlamlar.

Bilgi ve Hikmet

Bir beyin dövmesi, nihayetinde bilgi edinmeye ve paylaşmaya önem verdiğiniz anlamına gelebilir. Beyniniz yolda topladığınız tüm bilgilerden sorumludur. Bu, çeşitli kitapları okumayı sevdiğiniz ve zaman alan, bilgili ve bilgili materyallere yatırım yaptığınız anlamına gelebilir. Bol miktarda bilgi ile makul miktarda bilgelik gelir. İkisi el ele gider ve beyin bunu düzenler. Bu nedenle, bir beyin dövmesi sizi bilge ve bilgiye sahip biri olarak temsil edebilir..

Erkekler için eldeki süper havalı Beyin dövmesi

Mantık ve Gerekçe

Mantıklı ve rasyonel kararlar verdiği için kendisiyle gurur duyan biriyseniz, beyin dövmesi buna değer olabilir. Bazen, özellikle yalan haberlerle, kafa karıştıran yanlış anlatılara düşebilirsiniz. Sahte propagandanın kurbanı olduğunuz zamanlarda, beyin dövmesi daha mantıklı ve akılcı bir yaklaşım kullanmanız için size bir hatırlatma olabilir. Bu tür bir düşünce süreci, hayatınızda daha iyi kararlar vermenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, kritik durumlarda sizi daha hesaplı ve toplu hale getirmesi muhtemeldir..

Mavi renk devresi Beyin dövmesi

Brawn üzerinde beyin

Daha anlayışlı ve bilge bir kişi, çatışmaları şiddet yerine diyalogla çözecektir. Bu notta, bir beyin dövmesi, bir kişinin sorunları kas yerine beyinle çözme mesajını iletmesini sağlar. Profesyonel bir dövme sanatçısı, cildinize bir beyin dövmesi yaparak bu mesajı harika bir şekilde tasvir edebilir..

Erkekler için küçük ve sevimli Beyin dövmesi

Zihin, maddeden üstündür

İnsanlar bu güçlü ifadeyle yaşarlar, irade gücüyle fiziksel engellerin ve duygusal kargaşaların üstesinden gelmek anlamına gelir. Zihnin gücü, hayatın önünüze çıkardığı tüm engelleri aşabilir. Bu nedenle, bir beyin dövmesi, güçlü bir zihne sahip olduğunuz ve mücadele zamanlarının sizi korkutmadığı anlamına gelebilir. Bu, bir dövme sanatçısının daha fazla ayrıntı eklemek için bir beyin resmiyle birlikte cildinize basabileceği güçlü bir ifadedir..

Bacakta beyin dövmesi

Yerleşim ve Tasarım Seçenekleri

Beyin dövmesinin tasarımını seçmek, mevcut seçeneklerin miktarı nedeniyle zor bir karardır. İşte hoşunuza gidebilecek birkaç yerleşim seçeneği.

Erkekler için vücutta beyin dövmesi

Kolda Beyin Dövmesi Çizimi

Kurşun kalem stili gölgeleme ile bir beyin dövmesi yaptırmalısın. Ancak, bu tür bir dövme yaptırmak için sanatçının inanılmaz derecede yetenekli olması gerekir. Çünkü bu dövme beynin kesin ve karmaşık detaylandırılmasını gerektirecektir. Bu tür bir beyin dövmesi, çizimin boyutuna bağlı olarak cildinizin herhangi bir yerinde iyi görünecektir..

Erkekler için kol üzerine siyah mürekkepli beyin dövmesi

Biceps Beyin Dövmesi

Pazı üzerine beyin dövmesi yaptırmak iyi bir yerleştirme seçeneğidir çünkü pazı yuvarlaklığı yuvarlak bir beyin için mükemmel bir tuval sağlar. Ayrıca güç ve zeka arasındaki ikiliği de sembolize etmeyi başarıyor..

Erkekler için pazı üzerine beyin dövmesi

Beyin & Kalp Dengeleme

Bu ilginç dövme tasarımı, yankılanan bir konsepti çok güzel bir şekilde yakalar; iki organ, merkezden dönen bir çubuğun ekseninin her iki yanında birlikte. Duygusal zekanın temel fikrini temsil etmek için bu tür bir dövme yaptırabilirsiniz. Bu dövme türü, kalp ve beyin arasındaki bağlantıyı sanatsal olarak özetlemenizi sağlayacaktır..

Erkekler için arkada beyin ve kalp dengeleyici dövme

Sonuçlandırmak

İster analist, ister kitap kurdu, akademisyen veya hevesli bir düşünür olun, kullanabileceğiniz seçeneklerin miktarı nedeniyle bir beyin dövmesi size mümkün olan her şekilde uyacaktır. Serebral beyin dövmesi nadir ve benzersizdir, bu yüzden yaptırmayı düşünmelisiniz. Halkın dikkatini çekebilir ve kesinlikle mürekkep koleksiyonunuzun bir parçası olarak düşünmelisiniz. Bir beyin dövmesi aynı zamanda bir düşünür olduğunuzu ve mesajının arkasında durursanız sizi aydınlanmaya doğru yönlendirebileceğini gösterir. Bu nedenle, bir beyin dövmesi yaptırmalı ve güvenle göstermelisiniz..

Erkekler için göğüste beyin dövmesi