Bitki Dövme Anlamı – Organik Dokunuşlu Dövme

Bitkiler doğanın en güzel parçalarından bazılarıdır. Tarih boyunca sanata ilham kaynağı olmuşlardır. Çok yönlülükleri nedeniyle, bitkiler herhangi bir şekilde, boyutta veya biçimde dövülebilir, bu da vücudunuzu kıvrımlarına göre süslemeyi kolaylaştırır..

Bitkiler, büyümek ve hayatta kalmak için toprağa kök salmakla bilinir. Bitki dövmeleri, basit bir yeşil yaprak veya asma örneği olabilir ve farklı renklerde soğan ve çiçeklerle daha ayrıntılı hale gelebilir. Her zaman tarz sahibidirler ve asla kötü görünmezler. Dövmenizden sıkılmaktan veya modası geçmiş olmaktan endişeleniyorsanız, muhtemelen alabileceğiniz en güvenli dövmedir..

Hem Kelt hem de Maori kültürleri doğaya olan hayranlıkları ve sanatlarında asma, eğrelti otu ve yaprak dövmelerini kullanmalarıyla tanınırlar. Kol bandı olarak veya bacakların etrafına yerleştirilirler. Bu kültürler doğanın önemini biliyorlardı, ona saygı duyuyorlardı ve ona saygılarını göstermek için kabile ve Kelt dövme tasarımlarını kullanıyorlardı..

Antik Asya’da birçok dövme tasarımı doğa ve bitkilere sahiptir. Japonlar, tüm bacak, kol, sırt veya omuzları kaplayan çok daha büyük dövme tasarımları yaratmalarıyla tanınırlar. Ejderhalar, Samuraylar, Geyşalar ve Koi balıkları gibi diğer sembolleri içeren bir çalışmayı çerçevelemek ve tamamlamak için bitki dövmeleri kullanıldı..

Bitki Dövmeleri Gökyüzüne Ulaşıyor

Kadına Bitki Dövmesi

Bitkiler fotosentezleriyle bilinirler – bu da güneş ışığını alıp enerjiye çevirmeleri anlamına gelir. Bir bitkiye bakarsanız, onun her zaman ışığa doğru büyüyeceğini görürsünüz. Bitki dövmesi yaptıran insanlar, engel ne olursa olsun savaşacaklarını, ışığa doğru büyüyeceklerini ve gökyüzüne ulaşacaklarını göstermek isteyebilirler..

Gökyüzüne doğru büyümek, bir kişinin ulaşması gereken hayalleri ve hedefleri olduğu anlamına gelebilir. Ayrıca dövme yaptıran kişinin kişisel gelişim geçirdiği ve karakterini geliştirdiği anlamına da gelebilir..

İstikrar ve Güvenlik için Bitki Dövmeleri

Hiç çiçek yerine bitki hediye ettiniz mi? Tek tek alınabilen çiçekler kısa ömürlüdür ve kaynağından kesildiği için bir daha asla büyümez. Bitkiler ise bakım yapılırsa ömür boyu sürebilir ve her ay yeni bir gövde büyür..

Bitkilerin toprağa iyi kök saldığı bilinmektedir ve en güçlü olanlar en soğuk kışlarda, en sıcak yazlarda ve en yoğun alanlarda hayatta kalır. Tüm zorluklara karşı kararlıdırlar ve hayatta kaldıklarında, bir güvenlik hissi veren büyümeye devam edeceklerinden emin olabilirsiniz..

Bir bitki dövmesi kullanıcısı, bu sembolü, yaşam boyunca kararlılıklarını ve hayatta ve güvende kalmak için dayanıklılıklarını temsil etmek için seçmiş olabilir. Asma dövmeleri bu anlam için mükemmeldir.

Bir Kızın Bacağına Bitki Dövmesi

Doğa Severler İçin Bitki Dövmeleri

Bazıları sırf doğayı sevdikleri için bitki dövmesi yaptırır. Bitkilerin insanları rahat ve gezegenle temas halinde hissettirmenin bir yolu vardır. Onlar önemli bir yaşam kaynağıdır. Bitkiler yaprakları aracılığıyla oksijeni serbest bırakır ve karbondioksiti emer..

Bir Kızın Elindeki Bitki Dövmesi

Canlı türleri yaşamak için bitkilere ihtiyaç duyar. Çeşitli hayvanlar, böcekler, amfibiler ve insanlar tarafından yenebilir veya barınak olarak kullanılabilirler. Ve unutmayalım ki bitkiler, bildiğimiz kadarıyla evrende dünya gezegeni dışında başka hiçbir yerde bulunamaz..

Bir Gardner, Botanist veya sadece bitkileri seviyorsanız, bitki dövmesi asla pişman olmayacağınız bir dövmedir! Bir saksı ve bitki karikatürü almayı düşünün veya bir eskiz stiline sadık kalın. Daha eğlenceli hale getirmek için bahçe aletleri bile ekleyebilirsiniz.!

Bir Kadının Elinde Bitki Dövmesi

Bitki Dövmeleri Klasiktir

Birçok insan, iyi yaşlandıkları ve modası asla geçmeyecekleri için bitki dövmeleri yaptırır. Ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla tasarım var. Bitki dövmeleri hem erkekler hem de kadınlar için mükemmeldir. Vücudun herhangi bir yerine gidebilirler ve vücudun şekline ve kıvrımlarına göre kolayca çizilebilirler..

Bir Kadının Vücuduna Bitki Dövmesi

Bitki dövmeleri çoğunlukla siyah ve gri renkte yapılır, ancak bitki dövmesine yıkanmış ve açıklayıcı bir his veren modaya uygun suluboya tarzında yapılmış birçok dövme bulabilirsiniz. Ayrıca, neredeyse bir damga gibi görünen küçük ve basit çizgili bir bitki dövmesini de tercih edebilirsiniz. Dövmeciler, vücuda küçük bir bitki yerleştirebilir veya müşterilerine büyük bir tane almalarını önerebilir..

Kadına Bitki Dövmesi

Hangi Bitki Dövmesine Karar Vermek

Bitki dövmesi için çok fazla seçenek var. Asmalar, yeşil yapraklar, eğrelti otları ve hatta küçük bir ağaç bile alabilirsiniz. En önemli şey, sizin için anlamı olan ve asla bıkmayacağınız birini seçmektir..

Ardından, bitki dövmenizi istediğiniz gibi gerçekleştirecek mükemmel sanatçıyı bulmalısınız. Bitki dövmeleri, dövmenizi bir sanat eseri gibi gösterecek gölgeleme veya noktalı teknikleri keşfetmenin harika bir yoludur..

Bazı havalı bitki dövmelerine bir göz atın.

Bir Kızın Bileğinde Bitki Dövmesi Bir Kızın Önkolunda Bitki Dövmesi Bir Kızın Uyluğuna Bitki Dövmesi Bir Kadının Elinde Bitki Dövmesi Bitki Dövmesi Bir Kadının Sırtında ve Omzunda Asma Bitki Dövmesi Bir Adamın Bileğinde Asma Dövmesi Kıza Bitki Dövmesi Bir Kızın Elindeki Bitki Dövmesi Bir Kadının Elinde Bitki Dövmesi Omuzda Bitki Dövmesi Bir Çocuğun Koluna Asma Bitki Dövmesi Bir Kadının Uyluğuna Bitki Dövmesi Bir Kızın Koluna Bitki Dövmesi Bir Kızın Ayak Bileğine Asma Bitki Dövmesi Agave Bitki Dövmesi Eldeki Yaprak Dövmesi Bir Kadının Elinde Bitki Dövmesi Bitki Dövmesi Bir Kızın Bileğinde Bitki Dövmesi Bir Kızın Koluna Bitki Dövmesi Bir Kadının Omzuna Bitki Dövmesi Bir Kızın Bileğinde Bitki Dövmesi Önkolda Bitki Dövmesi Bir Kadının Elinde Bitki Dövmesi Kadına Bitki Dövmesi Bir Kızın Ayak Bileğine Bitki Dövmesi Bir Kızın Elindeki Bitki Dövmesi Bilekte Asma Bitki Dövmesi Bir Kadının Omzuna Bitki Dövmesi

  • Dövme Merhemleri Nelerdir ve Neden Bunları Kullanmalısınız??
  • Dövme Uyuşturucu Krem ile Ağrısız Dövmeler
  • Dövme Uygulaması Cilt: İpuçları & Faydalar
  • Dövme Güç Kaynağı: En İyisini Nasıl Seçeceğinize Dair 6 İpucu
  • Dövme Makinesi Çerçeveleri: Bilmeniz Gereken Her Şey