Bilek Dövmeleri – Neden Basit ve Harikalar?

Yani hepiniz bileğinize mürekkep alma düşüncesi sizi heyecanlandırıyor..

Şimdiye kadar ideallerinizi ve inançlarınızı öne çıkaran, tehlikeli yanınızı gösteren ve bağlantınızı daha yüksek bir güçle ifade eden sevimli ve akıllı bir tasarım buldunuz..

Bilek dövmesinin görünürlüğünü, içerdiği acıyı ve bu özel yapıdaki dövmelerle tarihsel bağlantıları düşündünüz mü?.

Bilek Dövme Galerisi

Bu slayt gösterisi JavaScript gerektirir.

Kollarınızı sıvayıp bileklerinize mürekkep sürmeden önce, işte size bilek dövmesi yaptırmayla ilgili bazı faydalı bilgiler..

En İyi Bilek Dövmeleri Hangileri?

Hata yapmayın, bilek dövmeleri kişiliğinizi vücudunuzdaki mürekkeple ifade etmenin en popüler yollarından biri haline geldi..

Büyük ekrana bir göz atın ve Angelina Jolie, Lindsay Lohan ve Posh Spice gibi A listesindeki birçok ünlünün bileklerine siyah mürekkep bulaştığını göreceksiniz..

Daha fazla insan bilek dövmelerini yaptırdıkça, belirli tasarımlar ve semboller diğerlerinden daha yaygın olarak kullanılmaya başlandı..

Erkekler için bilek dövmeleri alevler, Kelt tasarımları, yıldızlar, isimler, kafatasları, anahtar delikleri, alıntılar ve haçlardan oluşur..

Bayanlar için popüler bilek dövmeleri çiçekler, isimler, kalpler, güneş, ay, kuşlar ve tespih boncuklarından oluşur. Bir şeyle bağlantı kurarsan, şansın yüksek, bileğinde harika görünecek.

Bilek Dövmeleri Acıtır mı??

Bu soruyu daha iyi cevaplamak için önce herhangi bir dövme yaptırmanın zarar vereceğini varsayalım..

Dövme iğnelerini tekrar tekrar cilde sokma işlemi, nazik cilt masajlarının görüntülerini çağrıştırmaz, sonuçta dövmelerin zarar görmesidir..

Bununla birlikte, bu kadar çok insanın mürekkeple kaplı olmasının nedeni, o acı anlarının bir ömür boyu güzelliğe bedel olmasıdır..

Ancak bu sizin ilk dövmenizse, mürekkeplenmek için vücudun daha acı veren bölgelerinden birini seçmişsinizdir..

Etrafında gerçekten bir yol yok, bilek cilt, kemikler, sinirler arasında çok az dolgunun olduğu veya hiç olmadığı bir yer ve ağrıyor. Bir dövme uyuşturma kremi ile ağrı seviyesi azaltılabilir.

Bununla birlikte, acı eşiğiniz yüksek olabilir, bu durumda bu parkta bir yürüyüş olacaktır. Dövmelerin rötuşlara ihtiyaç duyabileceğini ve bu hassas bölgenin daha sonra iğne tarafından tekrar ziyaret edilmesi gerekebileceğini düşünün..

Bilek Dövmesi Linkleri

Bu noktada sizi durdurabilecek hiçbir şey olmayabilir. Bileğinize mürekkeplenmesini istediğiniz bu küçük kuşların gerçekten harika tasarımına karar verdiniz, o sanat eserinin vücudunuza kalıcı olarak yerleştirilmesi için birkaç dakikalık acıyla uğraşmaya hazırsınız..

O kolsuz bluzu giyip dövme salonuna gitmeden önce, bileğe mürekkep basılmasıyla ilgili tarihi bağlantıları anladığınızdan emin misiniz??

Yıldız tasarımlı bilek dövmeleri, tarihsel olarak eşcinsel ve lezbiyen yaşam tarzlarıyla bağlantılıdır..

Şimdi, toplum yıllar içinde bu gruplara ilişkin görüşlerini değiştirmiş olsa da, tasarımınızdan emin olmak için birkaç dakikalık araştırma yapmanız faydalı olabilir ve özellikle bilekte olduğu gerçeği, yapamayacağınız bir organizasyonla bağlantılı değildir. ile ilişkilendirilmek istiyorum.

Çoğu vücut mürekkebi sever sisteme kafa tutup kendi kurallarına göre uçarken, sevdiğiniz tasarımın ilk düşündüğünüzden daha derin bir çağrışımı olup olmadığını görmekten zarar gelmez..

Bilek Dövmelerinizi Gizlemek

Bileğinize mürekkep sürmeden önce, çalışma ortamı gerektiriyorsa dövmenizi gizlemek zorunda kalma fikrini çok düşündüğünüzden emin olun..

Belki bugün kıyafetlerinizin mürekkebi kolayca gizleyebileceği bir iş konumundasınız, ancak ya iş unvanınız değişirse veya kısa kollu kıyafetlerin kıyafet kuralı olduğu sıcak bir iklime taşınırsanız??

Bilek dövmelerine sahip olmak, artık hayatınızın geri kalanında vücudun daha görünür kısımlarından birinde mürekkebe sahip olacağınız anlamına gelir..

Dövme sırta, omuza veya uyluğa yerleştirildiğinde, işte kaybolması kolaydır. Bir bilek dövmesi söz konusu olduğunda, tıpkı alyans dövmeleri gibi, dövmenizi gizli tutmak neredeyse imkansızdır..

Seviyor olsanız da, patronunuz, müşterileriniz, ebeveynleriniz ne olacak, bu önceden iyi düşünmeniz gereken bir dövme kararıdır..

Bir bilek dövmesi hakkında karar vermenin en kolay yollarından biri, bundan 20 yıl sonraki hayatınıza bakmaktır. Kendini nerede görüyorsun?

Kanlı hançerin bilek dövmesi, çocuklarınızın PTA toplantısında sorunlu olabilir. Bileğinizdeki o kafatası dövmesi, yeni kayınvalidenizle tanıştığınızda bugün olduğu gibi aynı çekiciliğe sahip olmayabilir..

Ne olursa olsun bir tane alacağınıza karar verdiyseniz, tebrikler, yeni mürekkeplenmiş bilek dövmenizin yerleşimi ve güzelliğine yıllarca hayret edeceksiniz..

Beğenebileceğiniz makaleler:

  • Dövme Güç Kaynağı – En İyisini Nasıl Seçeceğinize İlişkin 6 İpucu
  • Dövme Merhemleri Nelerdir ve Neden Bunları Kullanmalısınız??
  • Dövme Kol Dayanağı – Birini Alırken Nelere Bakmalı
  • Rotary Dövme Kitleri – Artıları ve Eksileri
  • Dövme Makinesi Çerçeveleri – Bilmeniz Gereken Her Şey