Ampul Dövmesinin Arkasındaki Anlam

Ampul, bir fikri temsil etmenin sembolü olarak kabul edilir. Aynı anlamla etrafta dolaştı. Ampul, filmlerden çizgi filmlere ve emojilere kadar çoğumuzun aşina olmadığı bir şey değil, yaratıcı bir fikre sahip olmakla ilişkilendiriliyor.. 

ampul dövme

Beyniniz size Tom’un geri dönüşlerini veriyorsa & Jerry, Tom iğrenç veya yaratıcı bir fikir bulduğunda ve kafasının üstünde bir ampul belirdiğinde, sanki bir fikir bulmuş gibi, evet, tam olarak bundan bahsediyoruz. Ancak ampulün anlamı bununla sınırlı değildir; buna birkaç yorum daha eklenmiştir. Bazıları kişinin inançlarına göre değiştirilebilir, bu da sonunda sembolle kişisel bağlantıya dayalı olarak dövme yaptırmalarına yol açar.. 

Erkekler için önkolda cesur ampul dövmesi

Bu makale, ampuller ve tarihsel temsil hakkında bilmeniz gereken her şeyde size yol gösterecektir. Ampul içeren dövme tasarımlarından bazılarını değerlendirip yorumlayarak tartışacağız. Bu dövmeler, onları giyen insanlar için çok şey ifade edebilir ve herkesin bağlantısı, deneyimlerine ve kişisel inançlarına göre olacaktır.. 

Ampuller Hakkında Gerçekler

Ampul dövmesi hakkında daha fazla şey öğrenmeye başlamadan önce, bazı ampul gerçekleriyle kendimizi aydınlatmalıyız (amaçlanan). 

Birkaç yıl boyunca insanlar, işyerlerini veya evlerini fenerler veya mumlarla aydınlatmak için geleneksel yola başvurdu. Bu, her ikisinin de neden olduğu ortak ev yangınları nedeniyle rezil oldu. Elektrik ark aydınlatması, insanlar bunun küçük alanlar için fazla parlak olduğunu fark edene kadar süren geçici bir alternatifti; bu nedenle, yeni bir buluş gerekliydi. 

Kırık Ampul Dövme

Thomas Edison, 1880’de ilk ticari kullanımlı elektrik ampulünü icat etti. Ancak Edison’dan önce patentli 23 farklı ampul olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. Bir ampulün ideolojisi, yanma yaratacak kadar güçlü olmadan bir filaman üzerinde parlayan güçlü bir akım yaratma girişimine dayanıyordu. Uzun süre kullanılan bir ampul yaratmak için uğraşılması gereken en büyük sorun buydu. Edison’un ampulü ve diğerleri hakkında farklı olan şey, diğer mucitlerin belirli bir süre için ışık üretecek kadar ucuz bir filamana rastlayamamalarıydı.. 

Benim için basit ampul dövmesi

Öte yandan Edison’un “Muckers” grubu ve kendisi, akıllıca, karbonize bir pamuk ipliği kullanmanın ampuller için kullanılacak ideal bir filaman şekli olacağını düşündü. Edison, sonraki 13 sürekli saat boyunca yanık kalması gereken pamuk ipliğinin yeni filamanı ile başarılı bir şekilde bir ampul icat etti ve gerisi tamamen tarih oldu.. 

Ampulün Arkasındaki Anlam Dövme

Edison’un icadı, ampul dövmesi yaptırmayı tercih eden insanlar için genellikle ilgi çekicidir..

Dövme genellikle yaratıcılık ve deha fikirleri sunar. Ampulün de zeki olmakla yakın bir ilişkisi vardır. Konsept şunları içerir; kafasında akıllı bir fikir geliştiren bir kişi için ışık yanar.

Erkekler için vücut üzerinde süper havalı ampul dövmesi

Karanlık, parlak bir ışıkla değiştirilir. Tıpkı üzerinde kafa yorduğunuz bir sorunun cevabını nihayet hatırladığınız ya da sonunda sahip olduğunuz bir sorunu çözdüğünüz zamanki gibi olabilir..

Zeka söz konusu olduğunda, yanan bir ampul ya çok akıllı olduğunuzu ya da harika bir fikriniz olduğunu gösterir. ‘Işıklar yanmıyor’, zekalarından veya zihinsel kapasitelerinden bahseden insanlar arasında yaygın olarak kullanılan bir tabirdir.. 

Bacakta Kafatası ile Ampul Dövme

Ampul dövmesi de zarafetle geliyor. Bir ampulün harika bir fikre atıfta bulunması gibi, dövme de aydınlatılmış ve aydınlatılmış bir yolu temsil eder. Bunlardan bazıları dini geçmişe sahiptir ve yaşam yolunuzun Allah’ın yardımı ve O’nun lütfuyla aydınlandığını vurgular. Ampul dövmesi prestije bağlıdır ve birçok insan benzer fikirleri temsil etmek için böyle bir dövme yaptırır.. 

Ampul Dövmesinin Varyasyonları

Dövme oldukça belirgin olmasına ve fazla netlik gerektirmemesine rağmen, bunun farklı versiyonları vardır ve arkasındaki genel veya benzersiz anlamlara göre farklılık gösterebilir. Bazıları şunları içerir:

Kırık Ampul

Bu dövme türü bazen bir kişinin hayatında yaşamış olabileceği bir trajedi ile ilgilidir. Kişinin yaşadığı bir kaybı gösterebilir veya kalbine yakın bir şeyin veya birinin gitmesine izin vermenin üzüntüsünü tasvir edebilir. Onları daha iyi bir insan haline getiren, bir kayıp veya kontrol eksikliği veya değişiklik olabilir..

Erkekler için Kırık Ampul Dövme

Beyin Ampul 

Birçok insan, ampulün soğanlı kısmı yerine insan beyni dövmesi yaptıran bir dövme yaptırmaya meyillidir. Bu, zeka ve fikirler arasındaki bağlantıyı tasvir etmektir. Bu nedenle, beyin ve ampul dövmesini birleştirmek yasaldır. Bu dövmeye sahip olan kişi, bu dövme ile önemini veya zekasını belirtmek isteyebilir..

Erkekler için beyin ile ampul dövme

Suluboya Ampul

Bu dövme daha çok karışık bir çanta ve onunla ilişkili zeka ve akıllı fikirlere sahip. Kişinin zihnindeki fikirler suyun akışı gibi gelebilir. Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda ortaya çıkma eğilimindedirler ve sonunda tıpkı bir gelgit gibi ayrılırlar. Neredeyse fikirler bir sıvı gibiydi. Bu, esas olarak bazı harika fikirlerin özgürleşmesini gösterir.. 

Kadın için bilekte süper havalı Ampul Dövmesi

Bir kişinin tercih edeceği dövme türü ve arkasındaki anlam, bir kişinin onu gördüğü kişiden ve bakış açılarından gelebilir. Bu makale, en yaygın ampul dövmelerinin neler olabileceğine dair genel bir tartışmaydı. Her insan kendi inancına sahiptir.

Karnındaki erkekler için ampul dövmesi

Çiçek Ampul Dövme Arkasındaki Anlamı Ödeme & Gezegenin Arkasındaki Anlamı Ampul Dövmesi