29 Sembolik ve Çekici Anlamlı Deniz Kızı Dövmesi

Deniz kızı, uzun zamandır kalbi durduran güzel bir sesi olan denizin güzelliği olarak tasvir edilmiştir. Aslında, denizkızının tatlı sesini duyan herkes onun cazibesinden çaresiz kalacaktı..

Deniz kızı, zarafeti, güzelliği ve hipnotik melodileri ile denizin yolcularını baştan çıkaran, büyünün eşinin simgesidir..

Deniz kızı, en sert denizciyi bile isteklerine boyun eğmeye ikna etme yeteneğine sahiptir ve bugün birçok insan denizkızını bir dövmede tasvir ettikleri şekilde güzelliği ve çekiciliği ile ilişki kurabilir..

Deniz Kızı Tarihi

Denizde yaşayanlar için en eski dövme tasarımlarından biri olan deniz kızı dövmesi anlamı, tutku ve kalbin genel sağduyuya izin vermesinde her zaman bir temele sahipti. Uzun zamandır aşk tanrıçası Afrodit ile ilişkilendirilmiş olan birçok deniz gezgini denizkızını Tethys, Amphitrites, Calypso ve İskandinav deniz tanrıçası Ran ile karşılaştırır..

Denizlerin bu ikna edici ruhları, çoğunlukla cinsel açıdan baştan çıkarıcı güçleri nedeniyle denizcilerin rotalarından sapmalarına ve gemilerini mahvetmelerine neden olmakla suçlandı..

Deniz kızı çekici görünse de, vahşi ruhu ve asi bağımsızlığı asla kontrol altına alınamaz; bu, cilt sanatına bayılan insanlar için kitlesel çekiciliğe sahip bir kalitedir..

Yıllar Boyunca Deniz Kızı

Denizkızının tasarımı yıllar içinde değişti, çünkü birçok denizci onun balık kılçığından yapılmış tutma taraklarını kullanıyordu. Bu kemikler, tüm doğa üzerindeki gücün eski bir denizcilik sembolünü temsil ediyor ve bu eski denizciler, bu balık kemiklerinin deniz kızlarının denizlerin fırtınalarını kontrol etmesine izin verebileceğine inanıyorlardı..

Bir ayna tutan bir deniz kızı tasvir edilirse, bu, ayla veya onun yansıtıcı doğasıyla bir bağlantı ve kendine hayranlığı temsil eder. Deniz kızının bulunması zor ve neredeyse hiç görülmemesine rağmen, bu kıtlık, onun yalnızca dürüst erkeklere göründüğü anlamına gelir..

Deniz kızı, alacakaranlık veya şafak gibi büyülü zamanlarda ortaya çıkar ve bu, ona bakanların hayatlarında sihir yaratabilmek için mükemmel zamanlamasını temsil edebilir..

Deniz Kızı Dövmesi Bugün Anlamları

Bugün birçok insan, kadınsı pin-up nitelikleri nedeniyle bir dövme tasarımı için deniz kızını seviyor. Deniz kızı tamamen aşk, güzellik ve gizemle ilgilidir. O, zor, özel ve son derece şehvetli.

Erkekler denizkızı dövmelerini kadındaki bu cinsel nitelikleri sevdikleri için mi alıyorlar, yoksa kadınlar denizkızı özelliklerinin çoğunu temsil ettiği için mi alıyorlar, anlamlar bu zor deniz güzelliğini çevreleyen gizem kadar geniş ve derindir..

Denizkızının vahşi ruhunu kimse tutamaz ve bu geniş bir kitleye hitap eder. Deniz kızı algılayıcı, ikna edici ve evcilleşmemiş bir kalbe sahip..

Bu kadar geniş bir çağrışım yelpazesi ile deniz kızı dövmesi anlamı, bu deniz canlısını vücuduna kalıcı olarak mürekkeplendirmeye karar veren kişinin kişisel ve derin bir yansımasıdır..

İster arzu ettiğiniz ister şu anda sahip olduğunuz bir özellik olsun, deniz kızı dövmelerinin neden bu kadar küresel bir çekiciliğe sahip olduğu çok açık..

Deniz Kızı Dövme Galerisi

Bu slayt gösterisi JavaScript gerektirir.

Beğenebileceğiniz makaleler:

  • Dövme İğnesi Nedir ve En İyisini Seçmenin Önemi
  • En İyi Dövme Başlangıç ​​Setleri – En İyisini Seçmek İçin Basit İpuçları
  • Dövme Uygulaması Cilt – İpuçları ve Faydaları
  • Dövme Uyuşturucu Krem ile Ağrısız Dövmeler?
  • Tek Kullanımlık Dövme Tüpleri – Bilmeniz Gereken Her Şey