24 Melek Kanadı Dövmesi ve Derin Manevi Bağlantıları

angel-wings-tattoos-tam-back-fleur-de-lis-ve-melek-wings-dövmeler-on-back-riovad

Birine veya kendi özgürlüğünüze olan sevginizi ifade etmenin güzel bir yolunu mu arıyorsunuz? Melek kanatları dövme tasarımı tÖlen sevdikleriyle veya dışarıda bir yerlerde beklediğini düşündükleri biriyle bağlantı kurmanın bir yolunu arayanlar için mükemmel bir seçim..

Diğerleri için, melek kanatları dövmesi, kullanıcıya engellerin, korkuların ve dünyanın yolunuza attığı her şeyin üstesinden gelmek için tam olarak gerekenlere sahip olduklarını kendilerine hatırlatma yeteneği sağlar. Bu dövmeler boyut, tasarım, renk bakımından farklılık gösterebilir ve her birinin her kullanıcı için benzersiz bir anlamı vardır..

Melek Kanatlarının Stili

Melek kanatları dövmesi, anlamı geliştirmek için tek başına çizilebilir veya diğer canlıların üzerine yerleştirilebilir. Örneğin, bir evcil hayvanın kanatlarını boyamak, o kişiye sevdiklerinin daha iyi bir yere seyahat ettiğini hatırlatabilir..

Melek kanatları, böcekler, kuşlar veya bu kişinin derin bir yakınlığı olan herhangi bir hayvan üzerinde de tasvir edilebilir. Melek kanatlarına ilahi bağlantı nedeniyle, sadece onları herhangi bir şeye eklemek, her şeyi değiştirmek için manevi bir bağlantı hissedersiniz.

Kanatlar isimlere de eklenebilir, bu da bir ebeveyn, arkadaş ve hatta bir çocuğun kaybını ifade eder. Melek kanatlarını hayatınızdaki bir şeye takmak söz konusu olduğunda olasılıklar gerçekten sınırsızdır..

Melek Kanatları Anlamları

Melek kanatları dövmesinin günümüzde birçok dövme sanatçısı arasında bu kadar popüler olmasının nedeni, tasarım konusunda gerçekten oldukça yaratıcı olabilmeleridir. Bunlar sizin standart dövme tasarımınız değil, onları istediğiniz kadar büyük veya küçük yapabilirsiniz, bir bebeğin adındaki minik kanatlardan hepsinin üzerine çıkma gücünü temsil eden tam arka kanatlara kadar..

Sevilen birinin kaybını temsil eden dövme tasarımına ek olarak, doğaya yakınlığı da ifade edebilir. Belki birini meme kanserinden kaybettiniz veya kendi ruhunuzla daha derin bir bağlantı kurmak istiyorsunuz, melek kanatları dövmesi bu duyguları tasvir etmeyi kolaylaştırabilir. Melek kesinlikle iyi olan her şeyle bağlantılı, hayatta en iyi için savaşan ve kötü olanın üzerine çıkan bir savaşçı.

Ölüm meleği

Kötü olan her şeyden bahsetmişken, melek kanatları dövmesinin de küresel bir izleyici kitlesine hitap eden karanlık bir tarafı var. Bu örnekte, melek kanatları dövmesi ölümün, karanlık tarafla bağlantının veya yaşadığımız dünyayla ilgisi olan her şeyin gözden düşmesinin bir temsili olabilir..

Bu dövmenin karanlık tarafı, şeytanın kendisinden, yeni ruhlar aramak için dünyayı dolaşan kanatlı kölelerine kadar mürekkebi çizmek için oldukça çekici olabilir. Bu düşmüş melekler, yüzeyde kötü gibi görünebilecek niteliklere sahiptir, ancak aslında tam tersi olabilir..

Karanlık taraftaki melek kanatları dövmesi, bu dünyadaki koyunları takip etmek istememek, kukla olmak istememek ya da dünyanın doğru ya da yanlış olduğunu söylediği için sadece dini inançlara uymamak için bir örnek olabilir.. Melek kanatları aşka bir bağlantıdır, ister iyiliğin aşkı, ister kötülüğün aşkı olsun, yine de güçlü bir aşktır..

Değişen Kişilik

Melek kanatları dövmesi, hayatındaki zorlu engelleri aşmak zorunda kalan birçok kişi için bir metamorfozu temsil etmek. Bu insanlar, kötü niyetli bir ilişki, sevilen birinin ölümü veya güçlü bir bağımlılık yoluyla acı çekmek zorunda kaldılar..

Kendilerine mücadeleyi ve bunun üzerine çıkma ve diğer tarafa çıkma yeteneğini hatırlatmak için, melek kanatları dövmesi onlara bir zamanlar nerede olduklarını ve ne kadar ileri gittiklerini hatırlatmaya yardımcı olur. Bu sembolün de ilgisi var özgürlük, İster içki bağımlılığından kurtulmak ister o kötü ilişkiyi bırakmak. Dövmelerini her gördüklerinde, en önemli anda ne kadar güçlü olmaları gerektiği hatırlatılır..

Bugün, farklı nedenlerle melek kanadı dövmesinin çeşitli varyasyonlarının olabileceğini göreceksiniz. Kaybolmuş birini temsil etmek için ayak bileğine bir hale ile veya ortasında bir haç ile arkaya yerleştirilmiş olsun, bir kişiye koruyucu meleğinin her zaman bu kadar yakın olduğunu ve yaptıkları her şeyi gözetlediğini hatırlatabilirler..

Yıldırım ile göğüste kanat dövme tasarımları bu adamı süslemek için harika bir varyasyon. Bu tasarım çok şaşırtıcı çünkü çok dinamik görünüyor. Muhtemelen deneyimli dövme sanatçıları bu cilt sanatını yapmıştır.. Erkekler için kanat dövme tasarımları daha sağlam ve güçlü olma eğilimindedir. Bu, bir kişinin arzusuna ulaşmak için özgür olma gücünü veya hayalini sembolize eder..

Beğenebileceğiniz makaleler:

  • Dövme İğnesi Nedir ve En İyisini Seçmenin Önemi
  • En İyi Dövme Başlangıç ​​Setleri – En İyisini Seçmek İçin Basit İpuçları
  • Dövme Uygulaması Cilt – İpuçları ve Faydaları
  • Dövme Uyuşturucu Krem ile Ağrısız Dövmeler?
  • Tek Kullanımlık Dövme Tüpleri – Bilmeniz Gereken Her Şey