23 Popüler Savaşçı Dövmeleri ve Anlamları

koldaki en iyi 3d-savaşçı-yüz dövmesi

Hem kadınlar hem de erkekler için savaşçı ve savaşçı dövmeleri bu yıl tüm öfke haline geliyor. Savaşçı bir tasarımla mürekkeplenmek bir dereceye kadar iç gücü tasvir eder kitlelere hitap eden.

Savaşçı dövmesi, bireyin mirasını, hedeflerin hatırlatılmasını ve özlemlere odaklanma arzusunu sembolize eder. Diğerleri için, savaşçı dövmesi, birinin inandığı, aileyi koruduğu ve korkusuzca savaştığı nedenler için savaşma istekliliğinin temsilcisidir..

Sayısız tasarım olanağı, bu savaşçı dövmelerini inanılmaz derecede kişisel kılıyor..

Modern Zaman Savaşçısı Dövme Anlamı

Savaşçı dövme tasarımı nedeniyle sayısız anlamı vardır, hızla etrafındaki en popüler gövde mürekkebi stillerinden biri haline geliyor. Bazıları için dövme, içsel güçlerinin, güçlerinin ve kültürel miraslarının bir temsili olabilir..

Diğerleri için savaşçı tasarımı koruma, feminizm veya erkekliğin simgesi olabilir.. Bir savaşçı gururla, erkeklikle doludur ve inançları için savaşma konusunda bu inanılmaz istekliliğe sahiptir.. Savaşçı, tarihi savaşlarda yer almaktan korkmaz ve daha büyük düşmanlar tarafından meydan okunduğu için genellikle daha da güçlenir..

Savaşçı Dövme Çeşitleri

Savaşçı dövmesi için pek çok farklı anlam ve varyasyonla, mürekkeplenmeden önce her birinin ne anlama geldiğini iyi anlamanız önemlidir..

Bu şekilde savaşçı tasarımınız size özel olacak ve temel değer ve inançlarınızla uyumlu olacaktır. Dövmenizi daha da kişiselleştirmek için resme ayetler veya silahlar eklemeyi düşünün.

Burada, mevcut savaşçı stillerinin ve benzersiz anlamlarının belirli bir sıralaması olmayan ayrıntılı bir listesi bulunmaktadır:

Kelt Savaşçısı – Gal, İskoç ve İrlanda kökenli insanlar arasında en popüler savaşçı dövmesi tasarımlarından biri olan bu dövmeler, kalkanlar veya miğferler üzerinde karmaşık düğüm detaylarına veya savaşçıların ayakta durması için arka plana sahiptir..

Bu dövmeler, erkeklik ve güç ile yolunuza çıkan herhangi bir rakibe veya herhangi bir şeye karşı çıkma istekliliğini gösterir..

Kabile Savaşçısı – Kabile savaşçısı tasarımları çok yıllık favori, tasarımınızı tüm kitlelerden ayırarak. Geleneksel kabile dövmeleri tarzı, tasarımı oluşturan geniş siyah vuruşları içerir..

Bu kabile tarzı aileye, namusa ve ne kadar büyük olursa olsun herhangi bir rakiple savaşmak için korkusuzluğu temsil eder.. Bu sembolik dövmeler, sayılardaki gücü ve sarsılmaz gücü gösterir..

Antik Savaşçı – Binlerce yıl önce yaşamış en güçlü savaşçılar, yalnızca en yedek zırh ve silahları kullanarak büyük savaşlarda savaştılar.

Bu korkutucu savaşçılar, Yunanlılar, Vikingler ve Moğollar gibi kültürlerin bir parçasıydı. Bu özel dövme tasarımı, korkusuzluğun, ilkel gücün ve gücün bir temsili olabilir..

Kadın Savaşçılar – Bu savaşçı dövmelerinin tamamen erkeklerle ilgili olduğunu düşünmeyin, tarihimizde de bazı istisnai kadın savaşçılar olmuştur. Kelt savaşçı Maeve ve Joan of Arc sadece iki kişidir, ancak bu kadın savaşçılar, savaşçı dövmenizi yaptırmak için harika bir seçimdir..

Bu dövmeler sahip olmayı temsil ediyor güçlü inançlar, kadınsı güce saygı gösterin ve kendi feminist inançlarınızın simgesi olabilir.

Romalı Savaşçı – Belki de dünyanın tanıdığı en dikkate değer savaşçılardan bazıları, Romalı savaşçılar gerçekten ayrı bir türdü.. Rakipleri ne kadar büyük olursa olsun, bu muhteşem dövüşçüler sayıca esas güçle yaşadılar..

Roma dövmelerinin çoğunda, Latince yazılmış, carpe diem, yani günü yakala veya Veni, Vidi, Vici, yani geldim, gördüm, fethettim anlamına gelen tasarımın altına mürekkeple yazılmış yazıtlar var..

Geleneksel miğfer, kılıç veya kalkanı seçseniz de dövmeniz sınırsız güç, kuvvet ve koordinasyonu temsil eder..

Hawaii Savaşçısı – Hawaii halkı ve kültürü Amerika’da benzersizdir, bu nedenle Hawaii savaşçı dövmesi yaptırmak eyalet gururunu göstermenin en iyi yollarından biridir. Bu dövmeler kültürün gücünü ve güzelliğini temsil eder ve genellikle düşmanlarını korkutan maskeli savaşçılar olarak tasvir edilir..

Siyah çapraz tarama desenini kullanan bir savaşçı kol bandı bugün çok popüler, kolunuzun etrafında dolaşıyor ve koldan göğse devam ediyor, kalbin üzerinde konumlanıyor.. Geleneksel Hawaii stiline uymak için siyah mürekkep kullandığınızdan emin olun..

samuray savaşçıları – Samuray dövmesi yaptırmak, günümüzde pek çok kişinin hâlâ saygı duyduğu eski savaşçı kültürünü temsil etmenin harika bir yoludur. Bir samuray dövmesi, bu eski savaşçı sınıfına olan yakınlığınızı gösterir.

Bu tasarımlar, kaç düşmanın zaten yenildiğini göstermek için genellikle üzerlerinde taze kan bulunan kılıçları çekilmiş savaşçıları tasvir eder. Samuray gelenek açısından zengin, korkusuz, kendine güvenen ve onlara karşı çıkmak isteyenlerin yüreklerine korku salan bir samuraydır..

Eski kabile üyelerinden ölen yoldaşlar için yapılan tüm anıtlara kadar pek çok savaşçı dövmesi çeşidiyle, bu dövmeler hem erkekler hem de kadınlar için harikadır..

Savaşçı dövmeleri, dünyanın her yerinden zengin bir kültür tarihi getiriyor, bu da sizin için doğru olan mükemmel savaşçı dövmesini bulabileceğiniz anlamına geliyor..

Beğenebileceğiniz makaleler:

  • Dövme Güç Kaynağı – En İyisini Nasıl Seçeceğinize İlişkin 6 İpucu
  • Dövme Merhemleri Nelerdir ve Neden Bunları Kullanmalısınız??
  • Dövme Kol Dayanağı – Birini Alırken Nelere Bakmalı
  • Rotary Dövme Kitleri – Artıları ve Eksileri
  • Dövme Makinesi Çerçeveleri – Bilmeniz Gereken Her Şey