Edge (WWE) 6 קעקועים ומשמעויותיהם

אדם ג’וזף קופלנד ידוע בשם אדג ‘הוא מתאבק מקצועי ושחקן קנדי. אדג ‘הוא אחד המתאבקים המעוטרים ביותר בליגת ה- WWE. אדג ‘, זוכה היכל התהילה של WWE, הוא אלוף העולם במשקל כבד ו WWE רב פעמים, זוכה הכסף בבנק לשעבר. הוא נכנס ל- WWE בינואר 2020 לאחר שפרש לאחר רסלמניה XXVII בגלל פציעה קשה מאוד. לקצה יש דיו מרובים על גופו, אולם כולם מתייחסים לאירועים חשובים כאלו או אחרים בקריירת ההיאבקות שלו. הבה נחקור את דיו גופו ונראה איזו משמעות יש להם עבורו.

אדג '(WWE)

“כל קעקוע על הגוף שלי מסמל שלב בקריירה שלי.”

“כשהקריירה שלי תסתיים יהיה לי סיפור לספר על הגוף שלי.” “הקעקועים שלי הם סיפור חיי המבוגרים-מקצועיים מבלי לומר ‘קצה’ או ‘כוכב הדירוג R’ בשום מקום. הקעקועים שלי מכסים את הזמן מגיל 17 ועד עכשיו ”.

קעקועי זרוע שמאליים

1. קעקוע ‘קרוס’

צלב קצה באמה השמאלית

לְקַעֲקֵעַ: יש צלב ענק בצבע אדום ושחור מקועקע על אמה השמאלית של אדג ‘.

המשמעות: צלב מסמל את האמונות והאמונה הדתית של האדם. קעקוע זה מספר לנו על הקשרים הדתיים של אדג ‘, כלומר הנצרות. הוא טוען שקיבל את הקעקוע הזה בימים הראשונים של תחילת קריירת ההיאבקות שלו כשהיה חבר בקבוצה “ברוד הידוע לשמצה”.

“הצלב של ברוד הוא נסיגה לתחילת הקריירה שלי ב- WWE.”

2. שמאל Bicep קעקוע

קצה קעקוע ביסס שמאל

Edge biceps שמאל

לְקַעֲקֵעַ: על הזרוע השמאלית שלו יש קעקוע בעיצוב שבטי כלשהו יחד עם פרחים אדומים קטנים. מעליו מונח כרזה הנושאת את המילה ‘J.E.I.C.C’.

3. קעקוע ‘השבט השבטי’

קעקוע השמש השבטי קצה

לְקַעֲקֵעַ: על כתפו השמאלית של אדג ‘אנו יכולים לראות קעקוע שמש שבטי. הקעקוע הזה הוא הכיסוי של הקעקוע הראשון שלו שהוא קיבל בגיל 17 וזה היה כריש. אדג ‘כיסה אותה עם השמש לאחר פציעתו בצוואר כאשר נאלץ לפרוש מקריירת ההיאבקות שלו.

בגיל 17 עשיתי קעקוע ראשון. עם זאת, אל תטרח לחפש אותו עכשיו; החלפתי אותו בשמש השחורה הפרוסה על כתפי השמאלית.

“שני חברים ואני עשינו קעקועים של חיות ייחודיות”, הסביר. “חבר אחד שלי קיבל בולדוג, חבר שלי קיבל שור ואז קיבלתי כריש. שנתיים לאחר מכן היה קריקטורה בשם רחוב כרישים ובמקרה זה נראה באופן מזעזע את הקעקוע שלי. למעשה, זה היה זהה. “

“מה שעשיתי היה שהשמש הייתה על הגרביונים והמגפיים בחצי הראשון של הקריירה להחליף את הכריש; אני מניח שהשמש מייצגת את מה שעשיתי אז – הנה – לימים בהירים יותר, “אמר בכתפיו.

קעקועי זרוע ימינה

4. קעקוע ‘RISE ABOVE’

קעקוע קצה ימין קדמי

לְקַעֲקֵעַ: הזרוע הימנית של אדג ‘מכילה דיו מרשים מאוד המציג לנו גלילה מתוארת באדום ושחור. הוא נושא בתוכו את המילים האומרות, “*עלייה*מעל*”.

מַשְׁמָעוּת: אדג ‘עשה את הקעקוע הזה בהתאם להחלטתו לזכור לעצמו להתעלות מעל כל החולשות והמכשולים שהוא סובל מדי יום בחייו האישיים או המקצועיים. הוא רצה שיהיה באנר עם ‘RISE ABOVE’ או ‘PERSEVERE’, אבל הוא קיבל דיו של RISE ABOVE.

“האחרון, אני חושב, יהיה כרזה שעליה כתוב ‘התמיד'”, אמר. “זו עמדתי לגבי איך אני מתמודד עם דברים בחיים. בכל פעם שאני חולה או סובל מנסיגה אישית, זה בדיוק מה שאני עושה, אני מתמיד. זה או ‘קום למעלה’, בניגוד להתמיד דרכו “.

5. גולגולות עם ורדים על קעקוע ביסספ ימין

קעקוע קצה הגולגולת

לְקַעֲקֵעַ: על הזרוע הימנית של אדג ‘ישנן שתי גולגולות עונדות בנדנה המחוברות דרך גבן ודיו בדיו אדומה ושחורה. יחד איתם, ישנם שני כוכבים, אחד בדיו אדומה ואחרים בשחור מקועקעים. הגולגולות מעוטרות ורדים ומתוארות בצורת הלב.

מַשְׁמָעוּת: אדג ‘אמר בראיון שהקעקוע הזה הוא קלאסיקה של בית הספר הישן, והוא תמיד רצה לקבל אותו.

“רציתי משהו שמזכיר לי קעקוע קלאסי של בית ספר ישן, ולכן הכנסתי בו את הוורדים והלבבות”, אמר. “זה היה משהו שלא ראיתי, וכך בדיוק אני מתאר את שלב הכוכבים-מדורג R בקריירה שלי. תמיד אמרתי שאני Guns N ‘Roses של היאבקות והקעקוע הזה מגלם את זה “.

“רציתי משהו שמזכיר לי קעקוע קלאסי של בית ספר ישן.”

6. קעקוע ‘כוכבים’

כוכב הקצה טאטוס

קעקועים של כוכבים

לְקַעֲקֵעַ: על כתפו הימנית של אדג ‘יש כוכבים מלאים בשחור כהה. כיוון שאדג ‘תמיד רצה קעקוע יותר בנושאי’ רובים ושושנים ‘. אז, הוא קיבל קעקוע נוסף של הגולגולות מתחת לשלושת הכוכבים כדי לתת מבט שלם של ‘רובים ושושנים’ על כתפו הימנית.

מַשְׁמָעוּת: מכיוון שאדג ‘תמיד רצה קעקוע כדי לגלם את חשיבותו ואת ערכו ב- WWE. אז הוא קיבל קעקוע נוסף של הגולגולות מתחת לשלושת הכוכבים. כוכבים נחשבים לאורות המנחים עבור כולם ואילו לגולגולת יש חשיבות שלילית וחיובית כאחד. Guns and Roses היא להקת הארד רוק אמריקאית מאוד פופולרית מלוס אנג’לס. השיר בשם ‘רובים ושושנים’ מדבר על הצד הרע של לוס אנג’לס שאנשים נתקלים בו כשהם הולכים לשם כדי לרכוש תהילה..