20 קעקועים של תיל עם משמעויות עוצמתיות ויצירתיות

תיל-קעקוע-על-פרק כף היד-tb131

קעקוע תיל הוא דרך מצוינת להשוויץ באחרים שאתה מחשיב את עצמך אויב אימתני, שיש לך כוח יוצא דופן, או איך התגברת על חוויה מאתגרת מאוד בחייך. בעוד קעקוע תיל בהחלט קשור מזמן לגברים, כיום נשים בכל הגילאים מנצלות את הערעור והמשמעויות החזקות הקשורות בעיצוב דיו גוף יצירתי זה..

עם משמעויות רבות והיכולת להתאים אישית בקלות במספר דרכים, קעקוע התיל הוא בחירה מצוינת לעיצוב הדיו הראשון שלכם בחמישים..

משמעויות קעקוע תיל

למרות שלקעקוע תיל תהיה בהחלט משמעות מאוד אישית לך ולרצונותיך וחוויותיך, יש לו גם כמה משמעויות נפוצות המעניקות לו משיכה המונית כזו..

ראשית, כל מי שמוכן שהחוט התיל הזה יעטוף את שרירי הזרוע שלו מנסה לספר לעולם שיש לו סף גבוה לכאב ובעלי כוח בלתי מוגבל.

עיצוב דיו גוף מפורט להפליא מייצג את ההתגברות על מצוקות בחיים, התמודדות עם מותו של אדם אהוב וסבל מכאב משמעותי באהבה..

חוט התיל יכול גם לסמל את האמונה הנוצרית, את רצועת הקוצים שישו נאלץ לענוד סביב ראשו, לב שבור והנכונות לעבור כל רמה של כאב כדי להשיג מטרות..

וריאציות הקעקועים של חוט התיל

בעוד שקעקוע תיל יכול להיות די פשטני ברעיון, זה כשאתה משלב סמלים אחרים בעיצוב זה באמת משנה את המשמעות של הלובש. בעוד שחלק מהעיצובים הללו יכולים לייצג מאסר, אחרים הם מפגן של כוח או יכולת להחזיק באומץ מדהים.

בהתאם לאיזו וריאציה אתה בוחר, ארבעת עיצובי הקעקועים הבאים יתנו לך מושג טוב יותר מדוע כל ההתמקדות הייתה בסגנונות מושכים אלה בזמן האחרון.

‘תיל אולה רגיל’

אנשים רבים שמכסים את גופם פשוט אוהבים לעטוף חוט של חוט התיל סביב פרק ​​כף היד, הזרוע או הירך. לפעמים לעיצובים הקעקועים הפשוטים ביותר יכולה להיות ההשפעה הגדולה ביותר. התיל לבדו יכול להיות סמל לעטרת הקוצים שישו נאלץ לענוד כאשר לעגו אותו בשל היותו מלך כביכול..

קווצת התיל מייצגת מאבק, בין אם עם שדים פנימיים, תוספת או אפילו מערכת יחסים פוגענית. דיו לגוף עם קעקוע תיל יכול להוות תזכורת לאמונתכם, לזמן שישב בכלא או להתייחסות לשבויי המלחמה במהלך מלחמת העולם השנייה. הקעקוע על הזרוע מסמל את ההתגברות על מצוקות בהן היה מעורב בקרבות כלשהן.

הצלב & חוט תיל

בעוד שהגוף שלך דיו רק בחוט התיל יכול להיות ייצוג עמוק של האמונה שלך, אף אחד לא יטעה בכוונות שלך כאשר החוט עוטף את הצלב.

זהו אינדיקציה ברורה לאמונתך הנוצרית ומסמל את הקשר שלך עם ישו וסבלו והצלת כל האנושות עם כתר הקוצים שלו ומוסמר לצלב.

אחת הדרכים להפוך את עיצוב הקעקועים הספציפי הזה ליותר אישי היא להחזיק מזמור משמעותי מעל או מתחת לצלב. בחירת מזמור שאליו אתה מתייחס נותנת לך את הכוח להפוך את היצירה הזו לייחודית באמת.

הגולגולת & חוט תיל

גולגולות וקעקועים הם כל הזעם בימים אלה. זה לא משנה אם יש לך זיקה עמוקה לתורת הנסתר או שאתה פשוט אוהב את הסגנון הזה, עיצוב הגולגולת מאפשר לך באמת להבליט את עיצוב הקעקועים שלך. על ידי שילוב של חוט התיל והגולגולת, אתה עובר כעת לייצוג ייחודי שפונה לרבים.

העברת חוט התיל דרך הפתחים בגולגולת מייצגת פחד של אדם ממוות, משהו שמקיף אותם כל הזמן, או את התזכורת הפשוטה כי הקוצר האפור מחכה לכולנו מעבר לפינה.

חוט התיל העובר בעיני הגולגולת יכול להיות סמל להתגברות על התמכרות, לשים אותה מאחוריך ולהיות בזבוז מאשר זמן בחייך.

וריאציה ייחודית אחת נבחרת מהגולגולת האנושית ובוחרת במקום זאת גולגולת של חיה. זה יכול להיות סמל לאהבה לציד, להרוג הראשון שלך או למותו של חיית מחמד שאתה רוצה להנציח.

הורד & חוט תיל

בכל הנוגע לשושנה וחוט התיל, אמני קעקועים רבים מצאו כמה דרכים יצירתיות מאוד לשלב בין השניים לעיצוב אחד. באחד העיצובים הפופולריים יותר, חוט התיל משמש כגזע הוורד והדוקרנים הם הקוצים הרבים הבאים.

אז כמו לאמרה שלכל ורד יש את הקוץ שלה, הדימוי הזה מרמז שאולי הלובש אינו מושלם כמו שיופיו של הוורד. ממש מתחת לפני השטח, יש להם פגמים משלהם שהופכים אותם לייחודיים, ייחודיים ומי שהם.

ממש מתחת למשטח היפה הזה יכול להימצא צד אפל שרבים לא יכולים לראות אותו. כאב מאוהב מיוצג לעתים קרובות על ידי הוורד וחוט התיל, מקיף את הוורד ומדגים את הסבל שסבל.

זה יכול גם לייצג לב שבור ושהאדם הזהיר מפני מי שהם נותנים ללבם מכאן החוצה. על ידי שינוי צבע הוורד והוספת קוצים נוספים, יש לך את היכולת להפוך עיצוב זה משמעותי וייחודי לחייך..

הלב & חוט תיל

וריאציה ייחודית אחת של קעקוע תיל עוטפת לב בחוט התיל. זֶה מייצג אדם שמרגיש לכוד באהבה, מראה שהם מרגישים כלואים כאשר הם במערכת יחסים, מנתקים את כל מחזור הדם וחונקים אדם.

זה יכול להיות סמל של מערכת יחסים חונקת שמישהו ברח, מערכת יחסים פוגענית שהאדם הזה לעולם לא יכפיף את עצמו אליה שוב, או את הכאב של אהבה לא מוערכת בידיעה של בן זוג נפש מצא אדם אחר והשאיר אותו לסבול לנצח בכאבים..

כאשר החוט אכן חודר דרך הלב, זה מצביע על כך שאדם זה חי בכאב רב מאובדן של אדם אהוב או שאינו מסוגל להתמודד ללא אהבתו של אחר. לבבות אלה יכולים להתאים אישית בקלות את שמו של אדם כדי להוסיף משמעות וחיבור עמוקים יותר.

אז הנה לכם, המשמעויות היצירתיות והעוצמתיות שמאחורי עיצוב קעקוע התיל. עיצובים קעקועים אלה פופולריים לא פחות בקרב נשים וגברים כאחד, בין היתר בשל העובדה שאתה יכול ליצור מגוון רחב של עיצובים עם סמלים אחרים כדי להפוך את הקעקוע הזה לשלך..

צא עם אחת הווריאציות הפופולריות הללו או צור סגנון משלך המאפשר לך להתחבר לעיצוב זה ברמה עמוקה עוד יותר.

מאמרים שאתה עשוי לאהוב:

  • מהן מחטי קעקוע וחשיבות בחירת הטובות ביותר
  • ערכות המתחילים הטובות ביותר לקעקוע – טיפים פשוטים לבחירת הטוב ביותר
  • קעקוע עור – טיפים והטבות
  • קעקועים ללא כאבים עם קרם קהות לקעקוע?
  • צינורות קעקוע חד פעמיים – כל מה שצריך לדעת