קעקוע על טבעי: מדריך אולטימטיבי ו 80+ רעיונות עיצוב הטובים ביותר

מעריץ של הכל מפחיד ועל -טבעי? אולי יש לך קשר עמוק עם הצד השני שאתה רוצה לחגוג? קבל קעקוע על טבעי לייצג את ההתמודדויות שלך, לאמץ את העוצמה שלך או להראות לך הערכה לסרט או תוכנית טלוויזיה מסוימת..

קעקוע על טבעי: מדריך אולטימטיבי ו 80+ רעיונות עיצוב

מדריך לקעקועים על טבעייםאַשׁרַאי: אינסטגרם

להלן כמה מהקעקועים העל טבעיים האהובים עלינו וכמה דוגמאות לעיצובים שאנו אוהבים.

תכנית טלוויזיה על טבעית קעקוע

תכנית טלוויזיה על טבעית קעקוע 1אַשׁרַאי: אינסטגרם תכנית טלוויזיה על טבעית קעקוע 2אַשׁרַאי: אינסטגרם תכנית טלוויזיה על טבעית קעקוע 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

לקעקועים יש תפקיד חשוב במאפייני התוכנית CW ארוכת השנים. קעקועים מגנים מפני החזקה כאשר הדמויות הראשיות בעלות עיצוב ייחודי על חזהן. חלק מהמעריצים מקבלים את המילים מהשיר של קנזס ‘Carry On Wayward Son’, שיר הנושא הלא רשמי של ההצגה או אחד מהציטוטים הרבים של האח ווינצ’סטר.

קרא גם: קעקועי שמש וירח: משמעות ו -47 רעיונות העיצוב הטובים ביותר

האם ידעת:

לשחקנים על טבעיים ג’פרי דין מורגן, ג’נסן אקלס וג’ארד פדאלצקי אין את הקעקועים מההצגה, אבל לכולם יש קעקועי כתר תואמים..

קעקוע ערפדים

קעקוע ערפדים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע ערפדים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע ערפדים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

ערפדים היו פופולריים כל הזמן בקרב חובבי הקולנוע והטלוויזיה. הם קשורים למוות, כוח, סקס ותשוקה. מדמויות פופולריות ועד סימני נשיכה, ערפדים הם קעקוע על טבעי פופולרי לאורך זמן. בין אם אתה רוצה משהו אפל וסקסי, או משהו יותר לכדור הארץ, קעקועי ערפדים לעולם לא ייצאו מהאופנה.

האם ידעת:

בעוד פולקלור הערפדים עלה לפופולריות במערב אירופה במאה ה -18, הוא מתוארך למעשה עד העברים, הרומאים, היוונים הקדמונים והמסופוטמים..

קעקוע זאב

קעקוע זאב 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע זאב 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע זאב 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

קעקועי זאב אידיאליים לכל מי שמרגיש כמו זאב בודד וכאילו לא ממש משתלב בו. הם גם מסמלים מישהו שמסתיר את החיה הפנימית שלהם. קעקועי זאב הם קעקועים אכזריים עם שיניים חדות וטפרים ארוכים. בחר תמונת קולנוע אייקונית של איש זאב בירח מלא, היצור העל-טבעי באמצע היווצרות או משהו לא ברור יותר.

קעקוע מלאך

קעקוע על טבעי מלאך 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע על טבעי מלאך 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע על טבעי מלאך 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

קעקועי מלאך נלקחים לעתים קרובות כדי להביא הגנה לכל אחד מהלובשים, בין אם זה מכוח עליון ובין אם מרוחו של אדם אהוב שנפטר. לא משנה מה מערכת האמונות האישית שלך, מלאכים מייצגים משהו הרבה יותר עמוק מהדת. מלאכים קשורים לאידיאל שלכל אחד יש מגן מיוחד ששומר עליהם.

קעקוע שד

קעקוע שדים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע שדים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע שדים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

קעקועי שדים עוקבים באופן מסורתי אחר התיאולוגיה הנוצרית. שדים הם בדרך כלל יצורים לא אטרקטיביים עם עור אדום, קרניים ותכונות שטניות. קעקועי שדים בדרך כלל בדיו כדי לעורר פחד או להזכיר ללובש את השדים הפנימיים שלהם. קעקועי שדים הם רב תכליתיים ויכולים להיות כל דבר, החל מצויירת ועד מפחידה או בהשראה יפנית.

קעקוע ציפור אש

קעקוע ציפור האש 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע ציפור האש 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע ציפור האש 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

ציפורי האש מייצגים בעיקר אלמוות ותחייה. בתרבות כלשהי ציפור האש מייצגת גם נצח ואינסוף. ציפור אש על הכתף או הצוואר, במבט קדימה, יזהיר מפני סכנה ויגן על הלובש. קעקועים של Firebird מעוצבים בצבעים בהירים ודםיים, ומשפיעים רבות.

קרא גם: 20+ עיצובים הקעקועים הטובים ביותר של פיניקס (שימו את החיך המיסטי שלכם)

קעקוע בתולת ים

קעקוע בתולת ים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע בתולת ים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע בת הים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

קעקועים של בת ים פופולריים להפליא. דמויות נשיות חזקות, הן נתפסות כעצמאיות וחופשיות. בתולות ים נחגגות גם בזכות הקשר שלהן עם הים. נאמר כי בתולות ים מפתות מלחים אל מותם, כלומר הן מייצגות גם סכנה ופיתוי. חלק מהאנשים בוחרים בקעקועי בת ים מסורתיים, אחרים מקבלים דיוקנאות מציאותיים יותר בעוד שחלק חוגגים את הדמות האהובה עליהם על דיסני.

האם ידעת:

האגדה של בת הים משתנה בתרבות שונה. בפולקלור הקוריאני, בנות ים מתנהגות טובות וחביבות. במסורת הטרום-נוצרית מתוארים מרפולק כאלות פוריות.

קעקוע רפאים

קעקוע רפאים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע רפאים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע רפאים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

קעקועי רפאים יכולים להחזיק במגוון משמעות. בדרך כלל קעקועי רפאים הם קומיים ומייצגים פשוט את האהבה של מישהו לסרטי אימה. מכיוון שקשה לתאר רוחות רפאים, הן מקועקעות לעיתים קרובות עם הסדין הקלאסי מעל הראש. קעקועי רפאים יכולים גם לייצג את הלא נודע ולחגוג את מה שעלול לקרות לנו לאחר המוות.

קעקוע זומבי

קעקוע זומבי 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע זומבי 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע זומבי 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

קעקועי זומבי הם מרכיב מצוין עבור חובבי סרטי אימה. אומנם קעקועי זומבים הם בדרך כלל האנימציה של גופות האדם, אך הם יכולים להיות גם בעלי חיים. עיצוב זה מתאים לאמני קעקועים חדשים מבית ספר וקריקטורות שאוהבים להתנסות בצבע ובאלמנטים פנטסטיים. זומבים הם עיצוב כל כך איקוני ומוכר, אבל אתה יכול לבחור דמות מתוך מופע כמו המתים המהלכים או סרטים כמו זומביאלנד.

קעקוע חד קרן

קעקוע חד קרן 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע חד קרן 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע חד קרן 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

חדי קרן הם אחד העיצובים הטרנדיים ביותר, לא רק לקעקועים אלא לבגדים ואביזרים. למרות שבדרך כלל חדי קרן הם לבנים עם קרן אחת, הם מגיעים כעת במגוון צבעים חמודים. קעקועים של חד קרן נוטים להישען לעבר היותם חמודים ופסטליים, לעתים קרובות בוורודים, ירוקים וסגולים.

האם ידעת:

בימי הביניים נאמר כי חד קרן נלכד על ידי מריה הבתולה ונרדם בחיקה. סופרים דתיים מאמינים שחד הקרן מתאר תמימות ומסמל גלגול.

קעקוע ג’יני

קעקוע ג'יני 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע ג'יני 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע ג'יני 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

קעקועים של ג’יני פופולריים בקרב גברים ונשים כאחד. עיצוב צדדי זה מתואר בדרך כלל יוצא מבקבוק. השד הכחול האייקוני מסרט האנימציה דיסני אלאדין הוא גם עיצוב פופולרי ביותר. אולי אתה רוצה לחגוג משאלה או רוצה לשנות את שרשרת המזל הרע שלך.

קעקוע גובלין

קעקוע גובלין 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע גובלין 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע גובלין 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

בפולקלור הצרפתי, גובלין הוא רוח קטנה שובבה שאוהבת לצרף את עצמה למשקי בית. גובלינים הם מכוערים ומזגיים, ולעתים קרובות מבצעים מתיחות על משפחות. בסרטים ובספרים של הארי פוטר גובלינים עובדים בבנק ומתוארים כיצורים ערמומיים.

האם ידעת:

ביפן, טנגו הם גובלינים שחיו בהרים וביערות. למרות המראה המפחיד, הם ידועים כמגיני הדהרמה הבודהיסטית.

קרא גם: 30 רעיונות עיצוב קעקועים אחילי מוות (צבעוני, שחור & לבן)

קעקוע לוח לוח Ouija

קעקוע לוח לוח Ouija 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע לוח לוח Ouija 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע לוח לוח Ouija 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

קעקועי לוח Ouija היו קעקוע פופולרי בעקביות עבור אנשים שאוהבים סרטי אימה ונהנים מאסתטיקה גותית. סבורים כי לוחות Ouija עוזרים לאנשים להתחבר לרוחות. הפלנצ’ט מקושר לגורל ולרוחניות. קעקועי לוח Ouija הם רב תכליתיים עם הרבה תמונות בעלות השפעה גבוהה שניתן להתאים אותם לסגנונות קעקוע שונים.

האם ידעת:

אין עיצוב ספציפי לפלנצ’ט, כך שיש הרבה מקום לאמן הקעקועים שלך להיות יצירתי.

קעקוע כישוף

קעקוע כישוף 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע כישוף 3אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע כישוף 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

כישוף היה קשור לרוע וקסם שחור, עכשיו הוא אהוב על חובבי תרבות גותית ונשים צעירות. כישוף קשור לכובעים מחודדים, חתולים שחורים וקדירים אך הוא מקושר גם לסרטים כמו הארי פוטר והקראפט. תן לדמיון שלך להשתולל עם קעקוע כישוף.

קעקוע באנשי

קעקוע באנשי 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע באנשי 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע באנשי 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

בנשי היא רוח נשית מהפולקלור הגאלי. היא תופיע ותזהיר משפחה, בדרך כלל דרך יללות, שאחד מהם ימות בקרוב. בתרבויות אחרות, בנשי יופיע כמו כאשר מישהו עומד למות מוות כואב. קעקועים של בנשי הם בדרך כלל אפלים ודרמטיים, המתארים נשים בשמלות ארוכות.

קעקוע של כימרה

קעקוע כימרה 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע כימרה 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע כימרה 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

במיתולוגיה היוונית כימרה היא מפלצת נושמת אש הדומה לאריה עם ראש עז באמצע גבו ונחש או ראש דרקון לזנב. כימרה משמשת כעת לציון רעיון פרוע או דמות או דמיון של מישהו. כימרה היא תמונת קעקוע ייחודית ובאופן כללי מגניבה, במיוחד אם אתה חובב מיתולוגיה יוונית.

קעקוע גורגון

קעקוע גורגון 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע גורגון 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע גורגון 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

גורגונים היו נשים מרושעות במיתולוגיה היוונית עם ראש מלא בנחשים. ראיית פניהם עלולה לגרום למוות מיידי ולגרום להם להיות קטלני אך יפה. קעקועי גורגון יכולים להתפרש גם כסמל פמיניסטי. הם מאומצים כסמל לזעם נשי, הם מנחים נשים דרך הזעם והפראות שלהם.

האם ידעת:

הגורגון המפורסם ביותר הוא מדוזה במיתולוגיה. קעקועי מדוזה רבים מבוססים על זה של ריהאנה כריכה GQ בריטית, שם היא חסרת ראש עם ראש נחשים.

קעקוע פיות

קעקוע פיות 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע פיות 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע פיות 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

הפיות, בפולקלור המערבי, האמינו כמלאכים או שדים שנפלו שמגשימים משאלות תוך שהם משגשגים עם רע. הם תמימים וגם מתריסים. קעקועים של פיות כוללים לרוב כנפיים מדהימות, שרפרפות ודימויי יער. פיות יכולות להיות גותיות, תמימות או מסורתיות, הבחירה היא שלך!

קרא עוד: 30 רעיונות עיצוב הקעקועים היפים של הפיות (עדכון 2021)

קעקוע הידרה

קעקוע הידרה 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע הידרה 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע הידרה 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

במיתולוגיה היוונית, ההידרה היא המפלצת דמויית הנחש. להידרה היו ראשים שונים, בדרך כלל עם פנים מפחידות ושיניים חדות. אם תנתק אחד מהראשים האלה, שניים נוספים יצמחו במקומו. הידרס, כמו גם יצירת קעקועים מגניבים, מסמלים אלמוות וחיים ארוכי טווח.

האם ידעת:

הרקולס הורג את ההידרה כאחד מעבודותיו במיתולוגיה היוונית.

קעקוע קראקן

קעקוע קראקן 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע קראקן 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע קראקן 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

בפולקלור הנורדי, קראקן הוא דיונון או תמנון ענק שמייסר את האוקיינוסים הקרים של הים הצפוני. זרועות ענק יעטפו סירה וימשכו אותה לתהום לפני שיאכלו את כל המלחים על הסיפון. נחשב לקראקן כי הוא מייצר מחדש את כל הגפיים האבודות, קעקוע מסמל את הכוח לצמוח ולהתקדם בחייך.

האם ידעת:

קראקן הוא גם מותג רום עם לוגו ייחודי, לכן זכור זאת בעת בחירת העיצוב שלך.

קעקוע שדון

קעקוע שדון 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע שדון 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע שדון 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

שדון הוא יצור על טבעי מעט בצורת אדם, המתואר לעתים קרובות עם אוזניים חדות. האלפים שובבים ותמימים, בדרך כלל מתוארים כיצורים טובים וחיוביים. האלפים קשורים כעת לחג המולד, שם הם עוזרים לאב חג המולד או עם מְנִירָה מתוך הספרים והסרטים של הארי פוטר.

האם ידעת:

במיתולוגיה הנורדית, שדון היה רוקד באחו בלילה, מחזר בני תמותה אל מותם.

אוני קעקוע

אוני קעקוע 1אַשׁרַאי: אינסטגרם אוני קעקוע 2אַשׁרַאי: אינסטגרם אוני קעקוע 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

במיתולוגיה היפנית, בני היו אנשים שהיו כל כך מרושעים שהם הפכו לשדים בגיהנום. אוני הם שדים גדולים ומפחידים עם עור אדום או כחול וקרניים גדולות. משרתי הגיהינום, הם חוקקים עונש אלים על עושי רשע והם נבלים רבי עוצמה. בדרך כלל, כאשר מישהו עושה קעקוע של אוני, הוא מקבל מסכת אוני. קעקוע זה מסמל שאתה לא רוצה שהרוע יתעסק איתך.

קרא גם: 30+ קעקוע מסכות אוני: בדוק את רעיונות העיצוב המדהימים האלה (עדכון 2021)

קעקוע גרגויל

קעקוע גרגויל 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע גרגויל 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע גרגויל 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

גרגילים הם יצורים מאיימים אשר נתפסים לעתים קרובות כסמל דתי. קעקוע גרגויל יעזור להגן עליך מפני רוחות רעות. אחרים יקבלו את הקעקוע הזה כדי לעזור להם להתרחק מפיתויים רעים. גרגולים נמצאים בדרך כלל כפסלים על בניינים גותיים, כמו נוטרדאם. זה יכול להיות משולב בקעקוע שלך.

קעקוע הארפי

קעקוע הארפי 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע הארפי 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע הארפי 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

במיתולוגיה היוונית והרומית הרפיונים הם רוחות רוח נקמניות. יש להם ראש ופלג גוף עליון של נשים מכוערות עם גוף של ציפור עם טפחים ארוכים. דמויות מרושעות אלה מייצגות אובססיה ותאווה.

קעקוע כנפיים

קעקוע כנפיים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע כנפיים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע כנפיים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

תמיד רצית לעוף? קעקוע כנף הוא דרך לייצג את החופש והעצמאות של הטיסה. כנפי המלאך הן כנפי הפופולריות ביותר אך גם פיות נפוצות. קעקועי כנף נוטים להיות ממוקמים על הגב והצוואר, אך ניתן למקם אותם בכל מקום שתרצו על הגוף.

קעקועים על טבעיים: שאלות נפוצות נוספות

לאילו מפורסמים יש קעקועים על טבעיים?

אסיה ארג’נטו יש קעקוע מלאך גדול על בטנה. קעקוע המלאכים של קורטני לאב על גבה ולאליסה מילאנו יש דיו של מלאך על הקרסול. לזמרת פינק יש קעקוע על להב הכתף השמאלית של מלאך המגיע לעבר כוכב נופל. ונסה הדג’נס דיו מלאך לצידה לאחר פרידה.

להארי סטיילס יש קעקוע בתולת ים על זרועו. היא לא מושלמת “כי כל אחד צריך לאהוב את עצמו ולא צריך לשאוף לשלמות”. אדם לוין בעל בת ים עם כנפיים כחלק מאוסף הקעקועים הנרחב שלו. זואה קרביץ יש קעקוע קטן של בתולת ים על אמה השמאלית. לכריסטינה ריצ’י יש קעקוע בת ים שחור ואפור על קרסול שמאל.

ללילי קולינס יש פיה, יושבת על ירח סהר ומנפחת זרעי שן הארי לתוך הרוח בדיו על גבה. לדוגמנית ג’סיקה ווייט יש קעקוע של כלאה של פיות/מלאכים בגבה העליון.

דֶגֶם אירלנד בולדווין יש קעקוע ניבים על אמה השמאלית. הילארי דאף ואלאנה מאסטרסון קיבלתי קעקועי רפאים תואמים ביולי 2014. המילים “לרכב או למות” משולבות בקצה התחתון של הרוח. לרובי רוז יש קעקוע חד קרן על הרגל.

היכן עלי להשיג את הקעקועים העל טבעיים שלי?

השמחה בקעקוע היא שהם נראים טוב בכל מקום. אתה יכול לעשות את הקעקוע שלך בכל מקום בגוף, הכל תלוי עד כמה אתה רוצה אותו גלוי, סובלנות הכאב שלך והעיצוב. כמה עיצובים מתאימים יותר למיקומים שונים. להלן כמה מהמקומות הטובים ביותר לעשות קעקוע על טבעי שלך.

 • החלק העליון של הזרוע עושה את מיקום ההצהרה המושלם אם אתה לובש חולצת שרוול קצרה (או לא עליונה) אך קל לכסות אותה בחולצה ארוכה יותר. אזור זה מתאים לכל העיצובים ולוקח חלקים וצבעים גדולים יותר ממש טוב.

היכן עלי להשיג את הקעקועים העל טבעיים שלי 1אַשׁרַאי: אינסטגרם

 • עורף הוא נקודה ייחודית הניתנת לכיסוי שיער. למרות שאתה מוגבל בגודל, הנקודה השטוחה יכולה להתאים לעיצובים על טבעיים מדהימים.

היכן עלי להשיג את הקעקועים העל טבעיים שלי 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

החלק האחורי של הזרוע, המתאים יותר לקעקועים גדולים יותר, הוא מקום אידיאלי לקעקוע על טבעי.

 • קעקועים לרגליים פופולריים מכיוון שהם יכולים להסתיר בקלות על ידי מכנסיים. האזור יכול לקחת עיצובים גדולים והוא אחד מהמיקומים הפחות כואבים להדביק.

היכן עלי להשיג את הקעקועים העל טבעיים שלי 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

 • קעקוע צוואר בדרך כלל בגודל בינוני ומתאים בצד הצוואר, בערך מתחת לאוזן. כמה קעקועים בצוואר מסתובבים כמו צווארון. זכור כי עור הצוואר יכול לצנוח די גרוע בגילך.

היכן עלי להשיג את הקעקועים העל טבעיים שלי 4אַשׁרַאי: אינסטגרם

 • קעקועי חזה יכולים להיראות סקסי להפליא על נשים ויכולים לשפר את גופו של גבר שרירי. אזור זה מתאים לקעקועים דקים וארוכים כמו שדונים, פיות ובתולות ים.

היכן עלי להשיג את הקעקועים העל טבעיים שלי 5אַשׁרַאי: אינסטגרם

 • קעקועים בחזה מסמלים אהבה כשהם מונחים על הלב או מסביב לו. שים לב אזור זה יכול להיות רגיש וכואב לדיו.

היכן עלי להשיג את הקעקועים העל טבעיים שלי 6אַשׁרַאי: אינסטגרם

 • קעקועים לכף הרגל מועדפים אנשים הרוצים עיצוב קטן ואלגנטי שניתן לכסות אותו בקלות. קעקועים בכף הרגל יכולים להיות בחלק העליון של כף הרגל באופן בלעדי או להסתחרר במעלה הקרסול.

היכן עלי להשיג את הקעקועים העל טבעיים שלי 7אַשׁרַאי: אינסטגרם

 • קעקועי יד נועזים והיו אמורים להדהים ביותר. הפגינו את המניקור שלכם בעזרת דיו קטן ומפורט על הידיים, כף היד והאצבעות. היזהר כי אזור זה יכול להיות כואב.
 • החלק האחורי הוא חלל פתוח גדול שיכול להתאים לעיצובים גדולים. החלל השטוח מאפשר עיצוב בכל סגנון צבע. אתה יכול לקבל חתיכה אחורית שלמה, או עיצוב קטן במרכז הגב.

היכן עלי להשיג את הקעקועים העל טבעיים שלי 8אַשׁרַאי: אינסטגרם

האם קעקועים על טבעיים פוגעניים?

האם קעקועים על טבעיים פוגענייםאַשׁרַאי: אינסטגרם

בכלל לא. יש אנשים שיש להם אמונות טפלות לגבי תמונות מסוימות, אך הן אינן פוגעניות. חלק מהנוצרים מאמינים שקעקועים הם חטא, ולכן הם יזעיפו עיצובים המתארים תיאולוגיה. אם אתה מודאג לגבי קעקוע על טבעי, חקור אותו תחילה.

איך אכפת לי מהקעקוע העל טבעי שלי?

איך אכפת לי מהקעקוע העל טבעי שליאַשׁרַאי: אינסטגרם

הקעקוע העל טבעי שלך יישאר טוב יותר לאורך זמן כאשר תטפל בו. עקוב אחר הטיפים הבסיסיים האלה כדי לשמור על דיו טרי ונועז למשך זמן רב יותר.

 • הסר את התחבושת 3-4 שעות לאחר קעקוע כדי לתת לעור לנשום.
 • לישון על סדינים נקיים כדי למנוע הידבקות.
 • לעולם אל תשפשף את הקעקוע שלך במגבת, ייבש אותו במגבות מטבח.
 • טבל לא לשפשף את האזור עם קרם או קרם לחות.
 • תמיד שטפו את הידיים לפני שאתם נוגעים בקעקוע שלכם.
 • צפה לגירוי אך הימנע מגירוד של העור.
 • שוטפים במים קרים או פושרים. מים חמים יכולים לפתוח את הנקבוביות.
 • הימנע מבריכות שחייה מכיוון שהם יכולים לחשוף את הקעקוע החדש שלך לחיידקים.
 • לבשו בגדים רופפים שאינם מעצבנים את האזור.
 • שמור על הקעקוע החדש שלך מאור שמש ישיר. לאחר ההחלמה יש ללבוש תמיד קרם הגנה.
 • המתן עד שהקעקוע שלך יחלים לפני שתעשה אימונים מאומצים.

האם ידעת:

אמן הקעקועים שלך יספק לך הנחיות מדויקות כיצד לטפל בקעקוע שלך. הם המומחים, ותמיד כדאי להקשיב להם בכל הנוגע לטיפול בקעקוע העל טבעי שלך.