40 רעיונות לעיצוב קעקועים בשם הטוב ביותר (עדכון 2021)

כאשר אתה מאוהב בטירוף ומחויב למישהו, זה נראה כמו הרעיון המושלם לקדש את האהבה הזו על ידי כך שהשם שלהם יוטבע לצמיתות על העור שלך. עד כמה שזה נראה רומנטי כרגע, זה מטבע הדברים הופך להיות קצת מצער במקרה שתפרדו.

אם אתה קורא מאמר זה, כנראה שמצאת את עצמך במצב המדויק והבלתי רצוי הזה. עם זאת, אתה יכול להסתכל על זה כהזדמנות להשיג יצירת אמנות גוף חדשה שבהחלט תעדיף בסופו של דבר.

אולי זה עתה נפרדת מהאקסית שלך, ושמם המקועקע על גופך מוריד אותך. או שאולי עבר מתישהו מאז שנפרדתם אבל חיכיתם עד שתגיעו למקום טוב לטפל בדיו האומלל. כך או כך, אינך צריך לדאוג. יש שפע של פתרונות ומחפים על רעיונות להיפטר מהשם על העור שלך לנצח.

במאמר זה ניקח אותך על אפשרויות להסרת קעקועים, כמו גם נותן לך הרבה רעיונות כיצד להיות יצירתי בחיפוי קעקוע חדש, נועז ויפהפה..

אתה יכול לכסות קעקוע שם?

בדיוק כמו מערכת היחסים שלכם, קעקועי שם לא חייבים להימשך כל החיים. למרבה המזל, כמו כל קעקוע, ניתן לכסות קעקועי שם בעיצוב חדש לגמרי. בדרך כלל אמן קעקועים ישתמש בקווים ובסימני שם הקעקוע כמנחה ביצירת תמונה חדשה.

השלב הראשון בקבלת קעקוע חיפוי הוא בדרך כלל ביצוע עבודות להסרת לייזר על הקעקוע כדי להתחיל לדעוך. לאחר שהקעקוע דהה במידה מספקת וקווי הקעקוע בהירים מאוד, ניתן לשנות את הסימנים והקווים השונים כדי ליצור יצירת אמנות חדשה.

אתה לא צריך להיכנס לטיפולי הסרה עם מושג ספציפי של מה שאתה רוצה לקבל כקעקוע חיפוי. לאחר שהשם דהה תוכל לעבוד עם אמן הקעקועים שלך כדי ליצור משהו שיעבוד בצורה מושלמת עם הצורות והקווים שכבר יש לך. אמני קעקועים רבים מוכשרים מאוד בתחום זה, והם מסוגלים להציע אפשרויות רבות ליצירות אמנות חדשות. למעשה, זהו אתגר יצירתי לאמנים ולעתים קרובות הם מתענגים על ההזדמנות לעבוד על כיסויים!

כמות הדהייה הנדרשת תלויה בדיו שמך. אם יש לך קווים שחורים מודגשים ועבים, ייתכן שתצטרך יותר עבודות להסרת לייזר בכדי לגרום לו לדהות מספיק לעבודה. אם יש לך רק קעקוע בהיר ודק, אז כנראה שלא ייקח הרבה זמן עד שאתה מוכן להיכנס לכסות..

לעתים קרובות קל יותר להסיר קעקועים דיו שחורים מאשר צבעים. עם זאת, לייזרים מצוידים להסרת כל הצבעים בספקטרום. זה אומר שאתה לא צריך לדאוג אם שלך רב צבעוני, עדיין תוכל לקבל כיסוי.

כמה יעלה לכסות קעקוע שמות?

כמה אתה יכול לצפות לשלם עבור כיסוי קעקוע ישתנה בהתאם למספר הפגישות הדועכות שתצטרך, בתוספת גודל קעקוע הכיסוי והאם אתה רוצה דיו שחור או צבע או לא..

לדוגמא, כיסוי קעקוע גדול שימתח את אורך הגב בצבעים שונים יהיה יקר בהרבה מעיצוב אצבע קטנה בשחור ולבן.

העלות תהיה תלויה גם באמן הקעקועים שלך, שכן סביר שאמנים מנוסים ובעלי כישורים גבוהים יחייבו יותר. עם זאת, תשלום עבור אמן מוערך מאוד ישתלם בטווח הארוך, מכיוון שתהיה לך תוצאה מוגמרת הרבה יותר אסתטית..

מוכן לסיים את הכיסוי הזה?

אם קיבלת את ההחלטה שלך להסתיר את שמו של האקס שלך ולעבור לגור עם דיו טרי, אתה נמצא במקום הנכון. להלן כמה טיפים מובילים להפקת המקסימום מחווית הקעקוע שלך.

טיפים מובילים לכיסוי שם

לך מודגש

לך מודגש 1אַשׁרַאי: אינסטגרם לך מודגש 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

כשזה מגיע לקעקוע כיסוי, אתה צריך להיות מוכן לקבל משהו נועז ולעיתים קצת מסובך. כך הוא יכול למעשה להסתיר את הקעקוע שמתחתיו.

לא תוכל לבצע קעקוע פשוט של ציור קו, מכיוון שזה פשוט לא יעשה את העבודה. באופן כללי, ככל שקעקוע מורכב יותר, כך הוא יעשה עבודה טובה יותר בחיפוי השם מתחת. המשמעות היא ללכת על הרבה הצללות, צבעים כהים ועמוקים, בתוספת המון פרטים.

אם אתה רוצה לקבל צבעים אחרים מאשר שחור, בחר בצבעים כהים, כמו ירוק עמוק, סגול וכחול. דגים, עם כל המאזניים המגוונים, או פנתר שחור עם הרבה פרטים יפים יהיו שניהם רעיונות מצוינים.

לעומת זאת, צבעים בהירים, כמו ורוד או צהוב, סביר שיצליחו פחות לכסות קעקוע שם – במיוחד כזו הכתובה בדיו שחורה.

לך בגדול

לך בגדול 1אַשׁרַאי: אינסטגרם לך ביג 2אַשׁרַאי: אינסטגרם לך בגדול 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

עליך גם לזכור כי עיצוב הקעקועים החדש שלך יצטרך לחרוג מהמקור מבחינת הגודל. אחרת, קעקוע שמך עדיין עשוי להיות גלוי – וזה לא מה שאתה רוצה!

זה אומר שתצטרך להיות מוכן ללכת בגדול ולקבל משהו קצת יותר מושך את העין מהקעקוע בשם שכבר יש לך.

שלב עם הסרה

כפי שכבר הזכרנו, לעתים קרובות תקבל את התוצאות הטובות ביותר מקעקוע החיפוי שלך אם תקבל כמה פגישות הסרה מראש. זה יקל על אמן קעקועים לתכנן מחדש את הקווים והצורות הקיימים של הקעקוע.

זה לא תמיד נחוץ, עם זאת. אם קעקוע השם הקיים שלך כבר דהה עם הגיל, או שהוא בצבע בהיר, ייתכן שתוכל להמשיך ישירות לכיסוי.

התייעץ עם אמן קעקועים כדי לברר אם תצטרך לבצע פגישות להסרת קעקועים לפני שתוכל להסתיר את הכיסוי שלך.

שם כיסוי רעיונות להשראת קעקועים

עכשיו יש לך מושג לגבי גודל והיקף הקעקוע שתזדקק לו, הגיע הזמן שתתחיל לחשוב ברצינות על איזה עיצוב אתה רוצה לקבל. להלן תמצא הרבה השראה ודוגמאות של קעקועי כיסוי מוצלחים של שמות.

קעקועים של כיסוי נוצה

קעקועים של כיסוי נוצה 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים של כיסוי נוצה 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים של כיסוי נוצה 3אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים של כיסוי נוצה 4אַשׁרַאי: אינסטגרם

נוצות הן בחירה פופולרית ביותר עבור קעקועי כיסוי לשם מכיוון שצורת הנוצות פועלת בצורה מושלמת לכיסוי פיסת טקסט קצרה. הסיבה לכך היא שהוא יכול לאמץ בקלות את אותה צורה. צפיפות שבשכת הנוצות מאפשרת גם הצללה או חסימת צבעים, וזה נהדר להסתרת המילים מתחת.

הדבר הגדול גם בנוצות הוא שהם מסמלים כוח וחוסן, כך שהם יכולים להיות סמל רב עוצמה להתגבר על האקסית שלך וכוח להמשיך הלאה. אם הרחקת עד לקעקע את שמו של אדם על גופך, כנראה שזו הייתה מערכת יחסים רצינית וכואבת לסיים. נוצה יכולה להזכיר לך את העוז האישי שלך לעבור תקופה כה קשה.

יש הרבה סיבות לשקול לעשות קעקוע נוצות, ואם זה משהו שנראה לך יפה, הרי שהפרקטיות של הכריכה היא רק עוד יתרון!

קעקועים של כיסוי פרחים

קעקועים של כיסוי פרחים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים של כיסוי פרחים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים של כיסוי פרחים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים של כיסוי פרחים 4אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים של כיסוי פרחים 5אַשׁרַאי: אינסטגרם

אופציה נהדרת נוספת לקעקוע חיפוי היא פרח, או מספר פרחים. הסיבה לכך היא שכמו לנוצות, לעלי הכותרת יש מספיק צפיפות בכדי לכסות ביעילות את הכתיבה הקיימת. אתה יכול גם לקבל הרבה הצללה על עלי הכותרת, או אפילו צבעים כהים כדי לוודא במיוחד שלא נראה חלק מהקעקוע בשם הקודם.

אם בכל זאת החלטת על קעקוע לכסות פרחים, יש לך כמות עצומה של סוגי פרחים לבחירה. כמובן, אם תלך עם ורד זה ישמע רומנטיקה ואהבה. זה יכול להיות סמל הולם להתקדם בחיי האהבה שלך ולשכוח מהאקס שלך.

קעקועים מינימליסטיים לכסות

קעקועים מינימליסטיים לכסות 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים מינימליסטיים לכסות 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים מינימליסטיים לכסות 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

קעקועים מינימליסטיים הם כל הזעם כרגע. אם יש לך קעקוע של שם עדין ומאוד עדין, ייתכן שיהיה לך עיצוב פשוט ומינימליסטי. אם אתה לא אחד עבור קעקועים גדולים וצבעוניים, זוהי אופציה שכדאי לבדוק. למרות שסביר להניח שתצטרך חסימה שחורה במקומות כדי לכסות את קעקוע השם הקיים, זה לא אמור להשפיע על האסתטיקה המינימליסטית הכוללת..

קעקועים של כיסוי צבע

קעקועי כיסוי צבע 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועי כיסוי צבע 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועי כיסוי צבע 3אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועי כיסוי צבע 4אַשׁרַאי: אינסטגרם

אם אתה רוצה לעשות קעקוע מרהיב במיוחד, אולי תבחר קצת בעיצוב שלך. צבעים כהים, כמו ירוק, כחול, סגול ואפילו אדום, כולם עובדים מצוין בחיפוי טקסט דהוי ולהסוות לחלוטין את שם הקעקוע שהיה בעבר.

כשזה מגיע לקעקוע קשיח, הביטוי “לך גדול או לך הביתה” רלוונטי במיוחד. אם אתה רוצה לשכוח את האקסית שלך ולחגוג התחלות חדשות עם דיו טרי, אז למה שלא תצא החוצה ותקבל משהו נועז, בהיר וצבעוני..

קעקועים של בעלי חיים לכסות

קעקועים לכיסוי בעלי חיים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים לכיסוי בעלי חיים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים לכיסוי בעלי חיים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים לכיסוי בעלי חיים 4אַשׁרַאי: אינסטגרם

הרבה אנשים בוחרים לקעקע בעל חיים על שמו של האקס שלהם. הסיבה לכך היא שלעתים קרובות הוא מספיק גדול כדי לכסות את כל הקעקוע, ומלא מספיק פרטים בכדי להסוות את הטקסט הקודם.

תלוי באיזו חיה אתה בוחר, היא יכולה גם לשאת משמעות סמלית מסוימת. אריה, למשל, משדר גאווה וניצחון – מה שיכול להיות רגש חיובי שיש לזכור בעקבות פרידה קשה.

קעקועים של ציפור כיסוי

קעקועים לכסות ציפורים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים של כיסוי ציפורים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים של כיסוי ציפורים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

ציפור היא בחירה מצוינת לקעקוע כיסוי, כיוון שתחושת הכנפיים שלה מכסה הרבה עור, ומבטיחה שקעקוע שמך יוסתר היטב ודיו מתחת לדיו החדש. ציפורים הן גם בחירה מצוינת אם אתה רווק חדש, מכיוון שהן מסמלות חופש. לכן הקעקוע החדש הזה יכול לייצג אותך פורש כנפיים ומתחיל באופן עצמאי מחדש.

קעקועים מכסה כנף

קעקועי כנף לכסות 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועי כנף לכסות 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועי כנף לכסות 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

אם לא בא לך לבחור ציפור שלמה, אז כנף או זוג כנפיים היא אופציה מצוינת. בדומה לנוצות וציפורים, כנפיים עובדות היטב עם כיסויי קעקועים מכיוון שהן יכולות לכסות בקלות את מרחב הקעקוע הקיים, והן הצורה המושלמת לכיסוי טקסט. כל עוד יש הצללה ופלומה נאותים, אז לא יהיה זכר לקעקוע שמך הקודם לאחר השלמת הכנף.

אם אתה רוצה משהו שמושך את העין במיוחד, אז אתה יכול לקבל כנף צבעונית. שימוש בצבעים כהים כמו כחול או סגול, או אפילו משהו שישקף את הנוצת הנוצצת של טווס, יעבוד לא פחות משחור בהסוואה של השם קעקוע מתחת.

בין אם תבחר בשחור לבן או בצבע, גדול או קטן, בוודאי לא יחסר לך מחמאות אם תקבל קעקוע לכסות כנף.

קעקועים של פרפר כיסוי

פרחי כיסוי קעקועים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם פרחי כיסוי קעקועים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם פרפור כיסוי קעקועים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועי פרפרים לכסות 4אַשׁרַאי: אינסטגרם

קעקועי פרפרים הם בחירה פופולרית מאוד לנשים, אך גברים רבים בוחרים גם בעיצוב החינני. מסיבות דומות לציפורים, נוצות וכנפיים, פרפרים נהדרים לכיסוי קעקועים מכיוון שהם יכולים להיות גדולים מספיק וצפופים מספיק כדי לכסות דיו. פרפר היותם יפים ועדינים, יש גם שפע של משמעויות סמליות.

אם עברתם פרידה ואתם מחפשים התחלות חדשות, אז פרפר הוא אופציה מצוינת לקעקוע, מכיוון שהוא מסמל את המטמורפוזה מזחל לחרק מכונף יפה. אם אתה מרגיש שיצאת מתוך פקעת דיכאון, פרפר יכול להיות הקעקוע המושלם לייצג את ההתחלה הטרייה והחדשה שלך.

היתרון הגדול השני של קבלת פרפר כשקעקוע כיסוי הוא שהם יכולים להיות צבעוניים מאוד. שימוש בצבעים עמוקים היא דרך מצוינת לכסות את הדיו דהוי למטה. הוא גם יוצר מראה נועז ומושך את העין.

אם תבחר בפרפר, אמן הקעקועים שלך יודה לך בוודאי מכיוון שהוא עיצוב שממלא אמנותית והזדמנות להראות את כישוריהם..

קעקוע הפרפר שלך יכול להיות יפה בכל גודל, אך סביר להניח שיעבוד הכי טוב על קעקוע שם קטן או בינוני. עם זאת, אם קעקוע שמך עובר לאורך האמה, אז נוצה עשויה להיות אופציה טובה יותר.

שנה את השם

שנה את השם 1אַשׁרַאי: אינסטגרם שנה את השם 2אַשׁרַאי: אינסטגרם שנה את השם 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

יש אנשים שבוחרים לשנות את האותיות שנכתבו כדי לשנות את השם למשהו או למישהו אחר. דוגמה מפורסמת לכך היא ג’וני דפ, ששינה את הקעקוע שלו “וינונה לנצח” (אותו קיבל בעת שיצא עם וינונה ריידר), ל”ווינו לנצח “.

חלק בוחרים לשנות את השם לזה של בן זוגם הנוכחי, אך בחירה בטוחה יותר היא ללכת עם מישהו שאתה מכיר בוודאות שיהיה בחייך לצמיתות. זה יכול להיות אח או הורה, למשל. אתה יכול גם ללכת עם הלהקה או הזמר האהוב עליך. באופן כללי, סוג זה של קעקוע מסתיר עובד היטב, כל עוד הם יכולים לעבוד עם האותיות המקוריות.

קעקוע נוף קעקוע

כיסוי קעקוע נוף 1אַשׁרַאי: אינסטגרם כיסוי קעקוע נוף 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

לבסוף, יער טבעי או סצנה אלפינית יכולים להפוך קעקוע נהדר לכסות קעקוע. הם מעבירים תחושה של שלווה ושלווה, שהיא רגש גדול לחפש אחרי פרידה. עיצוב מסוג זה יעבוד בצורה הטובה ביותר עם הרבה הצללות כהות על מנת להבטיח שקעקוע השם המקורי מכוסה היטב ובאמת.

סיכום

יש אין ספור דרכים נועזות ויפות להסתיר קעקוע שם לא רצוי. קבלת משהו ייחודי בעל משמעות סמלית יכולה גם להועיל רבות בריפוי פצע הפרידה. בין אם אתם בוחרים בנוצה, בפרפר, בחיה אכזרית או בשם אחר, כיסוי לכסות יכול להיות הדרך המושלמת לעבור סוף סוף ממערכת יחסים בעבר..

קרא גם:

  • 9 האיפור הטוב ביותר לכסות קעקועים: בחירות מובילות שיסתירו את הקעקוע שלך תוך זמן קצר
  • 55 רעיונות קעקוע מעולים (ומדריך)
  • 14 אמני הקעקועים הטובים ביותר. מצא את הקעקועים המובילים בארה”ב