40+ עיצובים קעקועים בשחור ואפור לשיפור אומנות הגוף

קעקועים חד צבעוניים שלטו בתעשייה הזו; אין פלא שעיצובים בצבע אחד הם עדיין בחירה קלאסית אך אופנתית.

ובכן, במקרה הראשון, מצב הסגנון הפשוט הזה היה תוצאה מיידית של הכרח; לפני הרבה מאוד זמן לא היו לאנשים קעקועים צבעוניים בצבעי מים, ולכן הם היו צריכים לבחור קעקועים בצבע אחד.

כמובן, הזמנים השתנו, ואמנים החלו להפיץ צורות הצללה שחורות ואפורות מורכבות מאוד. עכשיו אנשים יכולים לבחור דיו עתידני כלשהו בנוגע לצללים ולעומק מתוך קעקועים שחורים ואפורים פשוטים, נקיים וקווים..

בשל השיפועים המוצלים, כיום, אמנים יכולים לשפר את עבודתם בעיצובים תלת -ממדיים, גילוי אמיתי בתחום האמנותי הזה. ככזה, דרכו של תעשיית הקעקועים סלולה כעת בהרבה וריאציות של אומנות הגוף.

לדוגמה, אתה יכול לבחור כמה דיוקנאות מציאותיים בשחור ואפור או בנופים נרחבים. בין אם עיצובים אלה יכולים לכסות את כל פני הגוף שלך, או שהם עדינים יותר, אמנות הגוף הזו היא תמיד אופציה מצוינת להראות את האישיות שלך ולסמן רגעים משמעותיים בחייך.

אם אתם מחפשים השפעה חזותית יותר, הקעקועים המוצלים בשחור ואפור הם גם אופציה מצוינת לעיצוב אותיות. האפשרויות הן בלתי מוגבלות, כדי לקטוף את מגוון היצירתיות הניתן להתאמה אישית, בדוק את האוסף הבא של עיצובים קעקועים שחורים ואפורים מובילים.

עיצובים קעקועים עליונים בשחור ואפור

עיצובים של קעקועים בשחור ואפור הם לעתים קרובות בין האפשרויות הפופולריות ביותר בקרב גברים ונשים שאוהבים שיהיה דיו על גופם. אלה צבעים מגובשים שנראים מדהים ביחד ויוצרים יצירת אמנות נצחית.

יתר על כן, הקעקועים בשחור ואפור לא יתפוגגו מהר כמו הצבעוניים, כלומר תיהנו מהעיצוב האהוב לתקופה ממושכת יותר.

קונוטציה של קעקועים אפורים ושחורים שונה מעיצוב אחד למשנהו. כמה מהמשמעויות הנפוצות ביותר הן אהבה, כוח, מרד, זיכרונות, אמונות דתיות, גורל, התקשרויות או פחד. כל אחד מהם תבחר, מגוון העיצובים שיעניקו לך השראה הם נדיבים. להלן המועדפים עלי.

תרבות הפופ ריאליזם קעקועים בשחור ואפור

ריאליזם של תרבות הפופ קעקועים בשחור ואפור 1אַשׁרַאי: אינסטגרם ריאליזם של תרבות הפופ קעקועים בשחור ואפור 2אַשׁרַאי: אינסטגרם ריאליזם של תרבות הפופ קעקועים בשחור ואפור 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

פוטו-ריאליזם היה אחד הסגנונות הפופולריים ביותר בתעשיית הקעקועים, כך שאין פלא מדוע אנשים יבחרו בעיצוב זה ברגע שהם נכנסים לחנות הקעקועים.

אם התמזל מזלך לפגוש אמן קעקועים מוכשר, ובכן, תהיה מהופנט מהתוצאה הסופית.

ריאליזם של תרבות הפופ קעקועים שחורים ואפורים מעוררי מחשבה, והם נעשים על ידי החלת דיו שחור רווי לגמרי, היוצרים את הצללה הדקה של גוונים אפורים שונים..

יש אנשים שיעדיפו שיהיו כמה דיוקנאות מציאותיים על הידיים או את המראה של הדמויות האהובות עליהם מעולם תרבות הפופ, הכל בדיו שחורה ואפורה..

לכן, בין אם הקעקוע שלכם הוא נבל או מתאגרף אלוף עולם, הוא ייראה מדהים בשחור ואפור.

קעקועים בשחור ואפור

קעקועים בשחור ואפור 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים בשחור ואפור 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

שעונים הם אחד העיצובים הפופולריים ביותר לקעקועים, במיוחד בעת שימוש בדיו שחורה ואפורה. יש אלגנטיות עדינה זו מאחורי סמל הזמן, וכאשר הוא נעשה באמצעות גישה מונוכרומטית, האפקט מרשים עוד יותר.

הדיו השחור והאפור יעניק לעיצובים ולתמונות משיכה קלאסית כמו צפייה בסרט נואר דרמטי. למי שעדיין לא יודע הרבה על הסמליות העוצמתית המצורפת לשעונים היטב, ניתן להשתמש בשעונים כדי להנציח רגשות שונים לגבי אדם שאיבדת או אופי הזמן החולף..

קעקועים שחורים ואפורים מימי הביניים

קעקועים שחורים ואפורים מימי הביניים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים שחורים ואפורים מימי הביניים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים שחורים ואפורים מימי הביניים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

האם אתה רוצה להראות את כוחך ואת רוח הלוחם שלך? ובכן, למה לא לשקול לקעקע כמה לוחמים ושדות קרב עזים בשחור ואפור?

מגוון המושגים מימי הביניים מספיק נדיבים; הכל תלוי בכל אדם ובשיטת השחור והאפור איתו הם מוצאים את עצמם.

הגוונים השחורים והאפורים יוסיפו את הדרמטיות ההכרחית לקעקועים מימי הביניים.

ההצללה העדינה ומגוון הגוונים השחורים מצוינים ומתאימים ליצירת התמונות המשכנעות האלה כך שלא תפספסו שום פרט קטנטן..

קעקועים שחורים ואפורים בעלי חיים

קעקועים שחורים ואפורים בנושא בעלי חיים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים שחורים ואפורים בנושא בעלי חיים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים שחורים ואפורים בנושא בעלי חיים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

במשך מאות שנים קעקועים בנושא בעלי חיים היו מרתקים. לכן, אין פלא מדוע כיום, כל כך הרבה אנשים עדיין בוחרים את קעקועי החיות האלה כדי לשפר את גופם.

אתה יכול לבחור לצייר את חיית המחמד האהובה שלך בגוונים שחורים ואפורים או לקעקע בעל חיים עז כדי לעורר אותך בכל יום.

קרא עוד: 12 קעקועים של בעלי חיים נפוצים ומשמעויותיהם – מוסבר סמלי קעקועים

קעקוע ורדים בשחור ואפור

קעקוע ורדים בשחור ואפור 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע ורדים בשחור ואפור 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע ורדים בשחור ואפור 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

פרחים תמיד היו מקור השראה בכל הנוגע לאלמנטים של קעקועים. ומסיבות טובות.

הביטוי היפה, אך הטבעי שלהם, נקשר עמוק לרגעים שונים או למסורות אנושיות, לא משנה מאיפה אנשים מגיעים: הם יכולים להיות סמל לאהבה, להישרדות, אפילו למורשת החתונה או לאופנה..

כל הפרחים יפים ומעוררי השראה, אך ורדים הם העוצמתיים ביותר.

קעקוע ורדים בשחור ואפור הוא קשר יפה לנאמנות ורומנטיקה, וסמלים עדינים אלה יזכירו אהבה, מערכות יחסים ייחודיות, אפילו צער.

עם זאת, לכל אחד מכם, ורדים יכולים להיות בעלי משמעות אחרת. גווני השחור השונים ישפרו להפליא עד כמה ורדים יכולים להיות מוצלחים, גם ללא לוח צבעים מלא.

קעקועים בשחור ואפור בנושאים דתיים

קעקועים בשחור ואפור בנושאים דתיים 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים בשחור ואפור בנושאים דתיים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים בשחור ואפור בנושאים דתיים 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

מקעקעי נושא הדת מקורם במסורת הנוצרית המערבית, ורובם יכללו סצנות שונות מסיפורי התנ”ך..

למשל, אנשים בוחרים לקעקע מלאכים המביסים שדים, קדושים, צליבה וכן הלאה. האוויר הדרמטי של קעקועים אלה מעוצב להפליא באמצעות הגוונים השחורים והאפורים והקווים והפרטים הדקים.

קעקועים שחורים ואפורים גיאומטריים

קעקועים שחור ואפור גיאומטרי 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים שחורים ואפורים גיאומטריים 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

אם אתה מחפש קעקוע שחור ואפור בקו דק שייראה אופנתי על העור שלך, עליך להפנות את תשומת ליבך לקעקועים הגיאומטריים.

הם עובדים נהדר על אזורים גדולים של הגוף. אז אם אתה רוצה ללכת על קעקועים שחורים ואפורים פשוטים, עדינים יותר, בחר את הרעיונות לעיצוב גיאומטרי.

קעקועי גולגולת בשחור ואפור

קעקועי גולגולת בשחור ואפור 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועי גולגולת בשחור ואפור 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

למרות שהם יכולים להיראות מעט מקאבריים, תמונות של קעקועי גולגולת שחורים ואפורים הם עדיין בין הפופולריים ביותר בעולם. למה לבחור בעיצוב כזה? ובכן, קודם כל, כי זה נראה פנטסטי.

בשל הגוונים והקווים הדקים ציורי הגולגולת מרתקים, ומשמעויותיהם עמוקות. ככזה, גולגלות הן סמלי התמותה והזמן המוגבל שיש לנו על כדור הארץ.

חלק מקעקועי הגולגולת הפופולריים מייצגים ראשים מתים, שלדים או פנטומים. עם זאת, קעקוע ורדים עם הרבה גוונים עליו יכול להיות גם עיצוב קעקוע גולגולת, בעל משמעות קצת שונה, כגון אהבה.

עיצובים של ציפורים בשחור ואפור

עיצובים של ציפורים בשחור ואפור 1אַשׁרַאי: אינסטגרם עיצובים של ציפורים בשחור ואפור 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

איזה סמל לחופש טוב יותר מהציפורים? בשל גווני הדיו הפנטסטיים, קעקועי הציפור יכולים להיראות כל כך אמיתיים, באופן יוצא דופן אם תבחר חלק גדול בגופך בכדי ליצור את אמנות הדיו שלך..

אתה יכול לקבל קעקוע של ציפור קטנה על הכתף שלך או ללכת על חיה מכונפת גדולה יותר, כמו עוף החול, ינשוף או נשר חזק. עיצובי הציפורים השחורות והאפורות נצחיות ותמיד מעוררות השראה.

קעקועים של ריאליזם בשחור ואפור

קעקועים של ריאליזם בשחור ואפור 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

למה שלא תשנה את נקודת המבט ואת סגנון הקעקועים שלך מדי פעם? לך לאמן האהוב עליך ותיהנה מהחוויות הייחודיות של אנשים אלה בשחזור כמה עיצובים קעקועים מציאותיים.

אתה יכול לבחור לצייר את האמנים האהובים עליך, את המשפחה שלך, או סמל טבעי שנראה לך מעורר השראה.

עם זאת, היו מוכנים לשבת שעות במספרת הקעקועים, מכיוון שקעקוע מסוג זה יכול לקחת שעות. יתר על כן, ייתכן שיהיה עליך לקבוע יותר מפגישה אחת על מנת לאפשר לעורך להתאושש.

עיצובים קטנים לקעקוע בדיו שחורים

עיצובים קעקועים של דיו שחור קטן 1אַשׁרַאי: אינסטגרם עיצובים קטנים לקעקוע בדיו שחורה 2אַשׁרַאי: אינסטגרם עיצובים קטנים לקעקוע בדיו שחורה 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

אולי אתה אדם דיסקרטי יותר, או שלעבודה שלך יש כללים נוקשים לכל סוג של אמנות גוף. ובכן, קעקועים שחורים ואפורים קטנים יותר הם האלטרנטיבות הטובות ביותר.

הם לא לוקחים כל כך הרבה זמן, הם פחות כואבים, אופנתיים ותמיד אופנתיים. אתה יכול בקלות לקבל כמה מהם על השרוול שלך, על הצלעות או על החלק האחורי של הצוואר.

קעקוע שחור ואפור של ג’וקר

קעקוע שחור ואפור של ג'וקר 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע שחור ואפור של ג'וקר 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע שחור ואפור של ג'וקר 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

סרט הג’וקר עשה היסטוריה בעולם סרטי האמנות ובמוחם של אנשים. אין פלא שג’וקר הוא דמות כה מעוררת השראה אך שנויה במחלוקת המסמלת כוח, חוסר שגרתיות, כיף, בדידות או רגישות..

יצירת קעקוע שחור ואפור של ג’וקר היא סוג של יצירת מופת, לכן וודא שאתה יוצר קשר עם מיטב האמנים.

קרא גם: 25 הרעיונות הטובים ביותר לעיצוב קעקועים של ג’וקר

קעקועים שחורים ואפורים של מנדלה

קעקועים שחורים ואפורים של מנדלה 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים שחורים ואפורים של מנדלה 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

פירוש מנדלה הוא “עיגול” בסנסקריט, כך שכל ציור שאתה רואה שחובק מעגל, בסופו של דבר, הוא סמל של מנדלה..

בדרך כלל, הקעקועים השחורים והאפורים של מנדלה מורכבים מדמויות וצורות פרחוניות שונות המקרינות ממרכז הציור הזה כלפי חוץ. דפוס זה תמיד מעגלי ומסמל נצח, שלמות ואיזון.

קעקוע שחור ואפור בעיצוב מנדלה נועד להביא לך הרמוניה. יתר על כן, זה נראה מרשים, במיוחד על הכתף, הירך או הקרסול.

אזורי גוף לקבלת אמנות דיו בשחור ואפור

כעת, לאחר שאתה מכיר כמה מרעיונות הקעקועים השחורים והאפורים הפופולריים ביותר, הגיע הזמן להמשיך הלאה ולהחליט באיזה חלק בגופך תרצה לקעקע.

אין אזור מושלם במיוחד לאמנות דיו כזו. הכל תלוי בך. למד עוד על המיוחדות של חלקי גופך וכיצד קעקועים שחורים ואפורים יתנגדו שם.

קעקועים בשחור לבן על השרוול

קעקועים בשחור לבן על השרוול 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים בשחור לבן על השרוול 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

אם יש לך אישיות חזקה ואתה רוצה להתבטא, הקעקועים השחורים והאפורים בשרוול ידברו בעדך.

חלק זה של גופך חשוף כולו ויש לו הרבה משטח לציור עיצוב הדיו. הייתי ממליץ על קעקוע שחור ואפור חזק או מעצים.

עם זאת, זכור כי השרוול שלך חשוף בעיקר לאור, כלומר הקעקועים עלולים לדעוך מהר יותר. יתר על כן, נסה למצוא אמנים מהימנים לפני שתקעקע את עצמך.

קרא גם: קעקועים עם חצי שרוול לגברים: 30+ המלצות העיצוב הטובות ביותר

דעה אישית: קעקועים של ריאליזם נבחרים לרוב לחלק זה של הגוף ומתאימים לגברים שאוהבים היסטוריה יוונית, אולי דמויות מיסטיות, או רעיונות קעקועים נועזים יותר..

קעקועים בשחור ואפור על הזרוע

קעקועים בשחור ואפור על הזרוע 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים בשחור ואפור בזרוע 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים בשחור ואפור על הזרוע 3אַשׁרַאי: אינסטגרם

אתה תמיד יכול להקדיש את זרועך לקעקוע יפהפה המייצג משהו מיוחד במשפחתך. חלק זה של גופך תמיד יהיה גלוי לך, כך שתוכל להתפעל מציור הדיו מתי שתרצה.

ייעוץ אישי: זכור כי החלק הפנימי של הזרוע שלך מלא בקולטנים. זה אומר שהכאב עשוי להיות קשה יותר להתמודד.

קעקוע שחור ואפור על הרגל

קעקוע שחור ואפור על רגל 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקוע שחור ואפור על רגל 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

הקעקועים השחורים והאפורים המצוירים על רגל הם בדרך כלל עיצובים רחבים שנראים פנטסטיים על שטח כה רחב בגופך. לדוגמה, אתה יכול לבחור את הציור המושלם עם סמלים גבריים, כמו קעקוע נמר. נשים יכולות לבחור בציור דיו מנדלה שייראה מדהים על אזור זה בגופן.

קרא גם: 50+ דגמי קעקועים עם שרוולי הרגליים הפופולריים ביותר בשנת 2021

דעה אישית: אם יש לך קעקוע מפורט שאינך יודע היכן למקם, התחל לחשוב על הרגל או הירך.

קעקועי חזה בשחור ואפור

קעקועי חזה בשחור ואפור 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועי חזה בשחור ואפור 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

אזור החזה הוא קנבס יפהפה לעיצוב קעקוע שחור ואפור. החזה הוא משטח בולט, כך שלקעקע יש הרבה צדדים לעשות כל פרט קטן שאתה רוצה.

בדרך כלל, החלק העליון של הגוף שלך אידיאלי לקעקוע סימטרי.

דעה אישית: החזה לרוב שטוח אך משטח די גדול, כך שתוכלו ליהנות מכנפיים יפהפיות שחורות ואפורות או כמה פרחים מצוירים.

קעקועים אחוריים בשחור ואפור

קעקועים אחוריים בשחור ואפור 1אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים אחוריים בשחור ואפור 2אַשׁרַאי: אינסטגרם קעקועים אחוריים בשחור ואפור 2אַשׁרַאי: אינסטגרם

קעקועים בגב הם המקום המושלם לקבלת היתרונות המרביים מקעקוע שחור ואפור. המשטח רחב מספיק ואולי הרחב ביותר עבור קעקוע מפורט במלואו.

הרעיונות הם בלתי מוגבלים, מכיוון שאומנות הגוף הזו נותנת לך אינסוף הזדמנויות לדליפות יתר יצירתיות.

אם אתה אוהב לעשות ספורט או להיראות מדהים כשאתה הולך לחוף הים, אמנות הגוף תופיע נפלא על הגב שלך במהלך הקיץ.

קעקוע הגב הפופולרי ביותר כולל ציטוטים שונים, דיוקנאות גוף מלא, בעלי חיים, דיוקנאות מציאותיים, שמות, אפילו סמלים פטריוטיים או דתיים.

דעה אישית: בשל הנקודה הגדולה על הגב, אתה יכול להוסיף פרטים אחרים בכל פעם שאתה מרגיש, גם לאחר כמה שנים. הוספת מידע נוסף תהיה חוויה כל כך אינטימית כך שהקעקועים יראו את מסע חייך.

קעקוע שחור ואפור: שאלות נפוצות נוספות

עיצובים קעקועים בשחור ואפור הם חלק מאומנויות הגוף הפופולריות ביותר בקרב חובבי קעקועים או למי שפשוט מחפש רעיונות פשוטים.

ובכן, הם ייראו מדהים ביחד, והם יכולים להוביל לתוצאות פנטסטיות.

אני בטוח שאולי יש לך שאלות בנושא. להלן השאלות הנפוצות ביותר. אולי תוכל למצוא ביניהם את התשובה.

ש: האם קעקועים שחורים ואפורים מתבהרים עם הזמן?

א: ובכן, הם יעלמו בסופו של דבר, אבל לא כל כך מהר כמו הצבעוניים. עם זאת, הם ייראו די נחמדים גם כאשר הם מאבדים קצת עוצמת צבע.

לדוגמה, הצבע השחור עשוי לדעוך לאפור כהה יותר והאפור לגוון בהיר יותר. כך תוכלו ליהנות ממעבר חלק אל “עיצוב אומבר”.

קרא גם: צבעי קעקוע: כל מה שאתה צריך לדעת

ש: מהם דגמי הקעקועים האפורים והשחורים הפופולריים?

א: כל עיצובי הקעקועים שהזכרתי בעבר ייראו מדהים בשחור ואפור, והם ביטוי לפשטות ולמגמה נצחית.

עם זאת, אחד האהובים על אנשים הוא עיצוב הקעקועים הריאליסטי, עם הרבה פרטים וגוונים.

ש: איך לטפל בקעקועים?

א: ובכן, קודם כל, הקפד להרטיב את הקעקוע שלך בשבועיים הראשונים כשהקעקוע טרי. שנית, חשוב ללבוש SPF על הקעקועים שלך כדי למנוע מהם להתפוגג מוקדם יותר.

ש: אילו אזורי גוף כואבים יותר כאשר מקבלים קעקועים שחורים ואפורים?

א: ובכן, זהו נושא סובייקטיבי למדי. בדרך כלל, חלקי הגוף הכואבים ביותר הם אלה שבהם יש פחות רקמות עור ושומן. על חלקי גוף אלה, יתחשק לך לעשות את הקעקוע שלך על העצם.

לכן, צפו להרגיש כאב רב על בית השחי, הקרסוליים, כלוב הצלעות, השדיים והפטמות, הירכיים, השפתיים, הידיים, הרגליים, הידיים, בהונות, הזרוע הפנימית.

מחשבות אחרונות

קעקועים שחורים ואפורים הם יצירות אומנות גוף אינסופיות, בין אם בוחרים לעשות קעקוע זעיר או קעקוע מורכב ומפורט. אני מקווה שקיבלת השראה היום ומצאת קצת דמיון.