57 Eid Mehndi Tasarımları

Her bayram gibi bayram da insanları birbirine yakınlaştıran bir bayramdır. Sevinç ve sevinç zamanıdır ve tüm dünyada birçok insan tarafından kutlanan en büyük festivallerden biridir. Bayramın en büyük yönlerinden biri, avucunuza kına uygulayabilmenizdir ve bu nedenle, bayram gününüz için size çeşitli kına desenleri vermek için buradayız..

Duruma özel kına uygulamak, diğerlerine göre size avantaj sağlayabilir ve herkesin kalbinde de mükemmel bir yer bulabilir. Sizi hemen şenlikli hazır gösterebilirler. Koku da tüm auranın ruhsal yükselişini işaret eder. Bu nedenle Eid Mehndi Design, mevcut en çok aranan kına tasarımlarından biridir. Bu nedenle, bu bayram sezonu için size internette bulabileceğiniz en iyi Kurban Bayramı Tasarımlarından birini getirdik! Karmaşık çiçek desenlerinden güzel cesur tasarımlara kadar ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Bu nedenle, tüm bu Eid Mehndi tasarımlarına bir göz atın ve biraz dikkat çekin.

1. Müthiş Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu Mehndi Tasarımı, çiçek, yaprak ve eğrilerin bir karışımı olan güzel tasarımlarla yapılmış gerçekten çekici bir tasarımdır. Aynı zamanda güzel ve karmaşık nokta çalışması ve tüm bu tasarımın bakılması çok güzel olmasını sağlayan karmaşık çizgi desenleri ile yapılır. Bu Eid Mehndi Design, kültür hakkında çok şey konuştuğu için fırsat için mükemmeldir..

2. Güzel Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Aslında bu kadar karmaşık ellerle yapılan bu Mehndi Tasarımını seviyorum. Bu Mehndi Tasarımı, gerçekten etkileyici görünen yaprakları ve asma desenleriyle güzel bir tasarım. Bütün bu Mehndi Design, kendi zevkine göre oldukça haklı görünüyor. Güzel çiçek açan Mehndi Design, diğer farklı desenlerle birlikte parmaklardaki ağ örgüsü ile de çok kadınsı görünüyor.

3. Muhteşem Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu Mehndi Tasarımı görünüşte çok çiçekli ve harika görünüyor. İyi bir animasyon dengesi sağlayan cesur ve karmaşık desenlere sahiptir. Bu Mehndi Tasarımı, oldukça güzel görünen ve alanı doldurmak için harika bir iş çıkaran bazı karmaşık nokta çalışmalarıyla da yapılmıştır. Paisley tasarımlarının eklenmesini gerçekten çok seviyorum, bu da ona biraz geleneksel bir dokunuş katıyor.

4. Muhteşem Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Kare tasarımlar benzersizdir ve Mehndi Tasarımınız için farklı bir şey elde etmek istiyorsanız, bu tasarım kesinlikle almayı düşünmeniz gereken bir şey olacaktır. Karmaşık tasarımlarla yapılmış muhteşem Mehndi desenini gerçekten seviyorum ve tamamen büyüleyici görünüyor.

5. Güzel Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu, öğeler daha az olmasına rağmen ayrıntılı stoklarla yapılan bir Mehndi Tasarımıdır. Mehandi tasarımı, ortada bir beuatofil çiçek çemberi ile onu çevreleyen gözyaşı desenlerinden oluşur. Bu Eid Mehndi Design, geleneksel salwar kameez’iniz veya hafif bir lehenga ile herhangi bir vesileyle giymek harika olurdu..

6. Fantastik Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu, dekoratif amaçlar için kullanabileceğiniz oldukça dekoratif bir Mehndi Tasarımıdır. Çok yoğun değil, ancak her şeyi hafif tutmak istiyorsanız, her durum için doğru. Herhangi bir özel güne katılmasanız bile giymek harika. Bunun gibi bir tasarım, herhangi bir gündelik kıyafetle de harika çalışır. Sunması gereken sadelik ve dürüstlük nedeniyle herhangi bir giyim şekli bu Eid Mehndi Design’a uyacaktır..

7. Güzel Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu Eid Mehndi Tasarımı oldukça farklıdır çünkü tüm ana motifler, tasarımdaki gölgelendirme efektlerinde en yaratıcı şekilde yapılmış gibi görünen Çiçeklerin temsilcisidir. Bu Eid Mehndi Design’a biraz renk eklemeyi seçebilirsiniz çünkü görünümü tamamen geliştirecektir. Ağ örgüsü ve çiçek teması, ek olasılıklar olarak harika görünüyor. Çekiciliğe katkıda bulunur.

8. Sevimli Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu Eid Mehndi Design’ın farklı tasarımlardan ilham alan bir füzyon tasarımı olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Her iki dünyanın da en iyisine sahiptir. Cesur ve ayrıntılı desenlerin bir karışımı ile yapıldığında ışıltılı görünüyor. Bunun gibi bir Mehndi Tasarımı, sadece bayram değil, Diwali ve Holi gibi diğer vesilelerle de iyi görünür. Bir diğer harika unsur ise tam merkezdeki motifte yapılan gölgeleme şemasıdır. Bu mehndi tasarımı dirseğe doğru yapılmıştır.

9. Modern Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu Eid Mehndi Tasarımı süper basittir. Sadece üzerinde bazı güzel çiçeklerden oluşan dönen bir tasarım. Burada çiçekler normal kadife çiçeği gibi şekillenir. Bununla birlikte, bunun gibi en basit Mehndi Tasarımını bile şaşırtıcı kılan şey, kınada bazı gölgeleme tekniklerinin kullanılmış olmasıdır. Doğal olarak her şeyi çok muhteşem bir şekilde ortaya çıkarır. Geleneksel bir Mehandi tasarımı olmaktan ziyade çağdaş bir tasarımdır ve bu nedenle lehenga yerine bir elbise ile bile giyebilirsiniz. Ancak, bir lehenga ile de harika görüneceğine eminim..

10. Çekici Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımı, tasarımın merkezinde sekiz adet yapılmış güzel bir tavus kuşu deseni ile yapıldığı için oldukça zarif. Bileğe doğru uzanan güzel örgü deseni, oldukça zarif görünmesini sağlar. Parmağa güzel bir his veren güzel çalışmayı da seviyorum.

11. Büyüleyici Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu Eid Mehndi Design, görünüşe göre çiçek temasına dayanıyor. süper romandır! Sadece el ve bilek boyunca hareket eden sarmaşıklara dikkat edin! Tasarımın geri kalanı, parmaklardaki gibi ağ desenleriyle çevrelenmiş gibi görünüyor. Elin geri kalanı oldukça karmaşık bir desene sahip olsa da, parmakların ucu yapraklı bir desene sahiptir..

12. Benzersiz Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu Mehndi Tasarımında burada yapılan ayrıntılı desenler nedeniyle bu kullanıcının elinin arkası çok harika görünüyor. Merkezdeki ana tasarımdan çıkarmak için parmaklara biraz boşluk bırakılmasını seviyorum. Gölgelendirme efektleri bu mehndi tasarımının daha da şık görünmesini sağlar.

13. Zarif Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Çok basit görünüyor, değil mi? Basitçe (çoğunlukla) nokta işi ve çiçek motifi ile yapılan dekoratif bir desendir. Oldukça zarif görünüyor! Ancak bana göre, düğünler gibi tipik Hint etkinlikleri için pek uygun değil, daha çok bayram ya da Diwali gibi festivallere çok yakışacak. Çekici olan bunun minimalist tasarımıdır. Bunun gibi basit tasarımlarla, onu tüm ellerinize kadar uzatmanıza gerek yok..

14. Şık Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu, geleneksel veya geleneksel olmayan bir vesileyle ileriye taşınabilecek sizin için oldukça çağdaş bir mehndi tasarımıdır. Bir parti için kına tasarımı olmaktan çok, bir kına dövmesi gibidir. Böyle bir eğilim batı ülkelerinde muazzam bir itibar kazanmıştır. Yine de, denemek için hala güzel bir bayram mehndi tasarımı..

15. Modaya Uygun Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu, ona biraz kolaylık ve temizlik kazandırmak için güçlü vuruşlara sahip son derece basit bir çiçek desenidir. Çiçeklerin iki yapraklı asma tarafından çevrelenmesini seviyorum. Bir bütün olarak bakıldığında tasarım, güzel ve kıvrımlı desenlerin birleşimi gibi görünüyor. Parmaklar oldukça basit tutulmuş, başparmağa kına hiç dokunulmamıştır..

16. Sevimli Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Parmak deseninin karmaşık bir konumda hareket etmesini seviyorum. Bu Mehndi Tasarımı, yüksek uçuşan ve üzerlerinde çok fazla nakış işi yapılan elbiselerle harika görünecek. Tasarımın elbisenize uyması için kınanıza benzer renkteki taşları ekleyebilirsiniz. Bu zarif mehndi tasarımını gerçekten beğendim.

17. Güzel Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Ana fikir, Eid Mehndi Design’daki temaya hakim olan çiçek desenleridir. Tamamı doldurulmamış ancak çok sayıda örgü deseni olan bu tasarımın parmak uçlarına göz atın. Geleneksel renkli parmak uçlarında oldukça benzersiz bir bükülme. Bunun gibi bir Mehndi Tasarımı bacaklara da yakışır, ancak şekline uygun başka öğeler de ekleyebilirsiniz..

18. Muhteşem Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımı siyah kına ile yapılır ve harika görünür. Gölgelendirme efektleriyle eklenen geleneksel Arap Mehandi tasarımıdır. Açıkçası, gölgeleme efektleri tüm tasarımı oldukça havalı görünen diğer tasarımlardan biraz daha farklı kılıyor. Gerçekten şovu çalacak.

19. Modernize Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Tam olarak bir Arapça Mehandi tasarımı değil, ancak bu Eid Mehndi Design, Arap mehndi tarzında yayılmış tema ile Arapça Mehandi’nin temasına sahiptir. Ancak işaret parmağını birleştirmesi gereken asma yüzük parmağına katılır. Ama onu diğerlerinden oldukça farklı kılan da bu. Sağlanan geniş alanlar, ona daha temiz bir görünüm kazandırıyor. Getirdiği karmaşıklığı gerçekten seviyorum.

20. Eid Mehndi Tasarımlarını Anlatın

bayram mehandi tasarımları

Bu harika tasarım gerçekten çok güzel görünüyor. Mehndi tasarımı esas olarak cesur bir yapıdan oluşuyor, ancak oldukça harika görünmesini sağlayan küçük karmaşık tasarımın eklenmesiyle oldukça harika görünüyor. Karmaşık tasarımların yanı sıra, bu mehndi tasarımının şık görünmesini sağlayan bazı gölgelendirme efektleri de vardır..

21. Güzel Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Tüm parmağı kaplamak yerine, bu mehndi tasarımı, parmakların sadece oldukça ilginç görünen bazı kısımlarını kapladı. Bu, oldukça şaşırtıcı görünen baskın çiçek ve kubbe desenleriyle yapılmış harika bir mehndi tasarımıdır. bence bu tasarım çok güzel.

22. Sevimli Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Parmaklar oldukça hoş olan güzel ve karmaşık bir desende yapılmıştır. Elin ortasındaki dairesel desen de süper muhteşem görünüyor, yapılan bilek tasarımı da oldukça harika görünüyor. Oldukça şaşırtıcı görünmesini sağlayan bir bilezik gibi görünmek için yapılmıştır..

23. Immaculate Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu, iki tasarımın bir desen oluşturmak için birbirine bağlı olduğu anlamına gelen yarım buçuk tasarımdır. Burada harika çiçek desenleri ve diğer yollar ile yapılmış bu mehndi tasarımını gerçekten çok seviyorum. Mehndi tasarımında ayrıca bazı yapraklı yollar ve bütüne ekleyen desenli bir tasarım var..

24. Çok Güzel Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Eid Mehndi Design harika ve oldukça dekoratif görünüyor. Ayrıca bayram bayramını çok yakınlaştıran bazı unsurlara da sahiptir. Bence bu mehndi tasarımının güzelliğini bu kadar benzersiz kılan şey bu. Ayrıca parmaklardaki desenleri de beğendim, bu da oldukça hoş görünüyor. Ayrıca, bu mehndi tasarımı gösteriş yapmaya hazır.

25. Cazip Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu, yapılmış ve oldukça harika görünen oldukça ayrıntılı bir bayram mehndi tasarımıdır. Bu mehndi tasarımının yoğunluğundan dolayı, elin birçok yerini kaplayacak şekilde yapılmıştır. En az yarısını kapladı. Mehndi tasarımı ayrıca desenli ve çiçek işlerinden de ödün verir..

26. Benzersiz Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Daha moda görünmesi için mehndi tasarımınıza biraz Arapça dokunuş ekleyebilirsiniz. Bu mehndi tasarımının çiçek ve desenli desenlerle oldukça basit olduğunu düşünüyorum ama tüm mehndi tasarımı oldukça şaşırtıcı görünen güzel bir Arap tarzında yapılmış. Bu güzel bir mehndi tasarımı.

27. Sanatsal Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Yarım ve yarım ağ tasarımının güzelliği, bir eldivenin dantelli deseni gibi görünmemesidir. Bayramda bile her durum için klas olan Viktorya dönemi hisleri var. Kişisel olarak, elbise gibi batılı kıyafetlere daha çok yakışacağını düşünürken, sari veya takım elbise de işe yarar.

28. Parlak Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu Eid Mehndi Design, basit ve yaratıcıdır ve tasarımların öne çıkması için çok fazla alan sağlar. Ortadaki dairesel tasarım, güzel bir çiçek merkezi gibi çıkıyor. Dairesel merkezi orta parmağa bağlamak için yapılan basit parmak modelini beğendim. Bu Eid Mehndi Design oldukça şık. Ayrıca geleneksel kıyafetle ne kadar güzel olacağını da seviyorum..

29. Nihai Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Şu güzel kıvrımlara ve Eid Mehndi Design’ın kıvrımının bileğe zarif bir şekilde nasıl düştüğüne bakın. Desenler karmaşık ve güzel. Görünüşe göre, Eid Mehndi Design, Arapça Mehandi tasarımından ilham alıyor ve oldukça hippi ve şık görünüyor ama elbette, bir bükülme var. Özellikle işaret parmağındaki tasarım sayesinde yapılan küçük eklemeyi beğendim. oldukça şaşırtıcı.

30. Muhteşem Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Yapraklar, Hint geleneğinde özgürlük ve yaratıcılık için bir motif olarak oldukça semboliktir. Yani, bir yazar veya kitap kurduysanız, bu tasarım size daha mantıklı gelebilir ama aynı zamanda bayram için harika bir tasarım olarak da işe yarar. Oldukça basit, bu yüzden buna biraz daha desen ekleyebilirsiniz. Resimde, bu Mehndi Tasarımını yapmak için eklenmiş bazı Hint geleneksel desenlerini göreceksiniz, oldukça harika bir seçim.

31. Güzel Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımı, sari gibi bir kumaş parçasının dekorasyonu gibi görünüyor. Bu mehndi tasarımının çok sevimli görünmesini sağlayan bırakma modelini gerçekten seviyorum. Nokta çalışması, bu çalışmanın süper zarif görünmesini sağlar. Parmaklardaki çalışmanın yanı sıra (işaret, başparmak ve işaret parmakları) gerçekten güzel görünüyor.

32. Güzel Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımının süper karmaşık olduğunu ve birinin bir profesyonele ihtiyacı olacağını ve bunun gibi bir seviyeye geldiğini düşünüyorum. Mehndi tasarımı, efektlere sahip olmanın yanı sıra güzel bir çiçek motifine sahiptir. Bunun yanı sıra, diğer desenler de gösteriyi gerçekten çalıyor. Ancak, en önemlisi, bu kadar kesin olması gerçeğidir..

33. Çekici Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımının gerçekten güzel olduğunu düşünüyorum. Mehndi tasarımının şekli nedeniyle benzersiz görünüyor. Mehndi tasarımı, bazı nokta çalışmaları ve güzel çizgi çalışmaları ile çok sayıda çiçek ve yapraklı şekil içerir. Bence verilen gölgeleme efektleri de bununla oldukça çekici görünüyor..

34. Muhteşem Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu Eid Mehndi Design sizi hayrete düşürecek. Son derece güzel. Kollara doğru olan en dış kısım güzel bir v şeklinde temayla yapılmıştır. Ardından, kesinlikle muhteşem görünen dairesel bir görüntümüz var. Parmaklar minimum düzeyde tutulmuştur. Düğün gibi aile etkinlikleriniz veya bayram veya bayram gibi festivalleri kutlamak veya aslında gündelik rutininiz için mükemmel bir tasarımdır..

35. Sanatsal Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımındaki bu örgü desenini gerçekten çok seviyorum, çünkü kullanıcı oldukça hoş görünen bir eldiven giyiyor gibi görünüyor. Bu tasarımda yapılan çiçek deseni baskındır ve gölgeleme efektleri harika görünmektedir. Çivinin üstü, hoş bir ek olan gölgeli bir Mehandi tasarımıyla yapıldı..

36. Şık Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımı süper havalı ve Arap mehndi tasarımının çoğuna benziyor. Ultra havalı görünen bu mehndi tasarımının düzgünlüğünü ve kesinliğini gerçekten seviyorum. İki çiçek açan ayçiçeğinin çiçek tasarımı, her şeyin gerçekten güzel görünmesini sağlar. Güzel yapraklı desenler gösteriye katkıda bulunur.

37. Zarif Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu nilüferden ilham alan Eid Mehndi Design, el kısmına doğru bir nokta çalışmasıyla kubbeye mükemmel bir şekilde oturur. Kollara güzelce parıldayan görünen bir çiçek teması verildi. El ve parmaklar, lotus leitmotifinden dolayı sevimli ve oldukça benzer olan mükemmel bir geometrik stile sahiptir..

38. Muhteşem Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Mehndi Design eli süs gibi görünüyor ve bu deseni takı gibi takabilirsiniz çünkü çok büyüleyici. Desen esas olarak şal desenlerinden oluşur ve buna çiçek titreşimleri ile birlikte yapraklar. Genç kızlar veya gelinler için harika bir geleneksel tasarımdır. Ne kadar karmaşık ve karmaşık olduğunu ve yapılmasının ne kadar zaman aldığını seviyorum..

39. Cazip Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Büyük şal deseni ve güzel çiçek desenlerinin yanı sıra merkezi desenin orta kısmını oluşturan ağ örgüsü nedeniyle zarif bir mehndi tasarımıdır. Mehndi Design’ın geri kalanı, genel tasarımın bir parçası gibi görünüyor. Tasarımlar karmaşıktır ve parmaklar da harika bir tasarım oluşturan güzel tasarımlara sahiptir..

40. Süs Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu, şaşırtıcı desenleriyle gösteriyi çalan yüzük parmağı ve işaret parmağı ile oldukça hoş bir tasarım. Bu iki parmakta yapılan desenler gerçekten de doğru ve oldukça harika görünüyor. Bence bu mehndi tasarımı süper muhteşem ve giymek için çok zarif. Daha fazla detaylandırmaya gerek yok.

41. Sevindirici Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu tasarımın kapsamına bakmak, yalnızca alacağı terimi sorgulamamıza neden olacaktır. Böyle bir tasarım elde etmek için çok fazla soğukkanlılık ve doğruluk gerekir. Bu, çoğu zaman her iki eldeki mehndi tasarımlarının, içlerindeki motifler olsa bile aynı olmamasının nedenidir. Bu kadar ayrıntılı Eid Mehndi Design ile çok fazla süs parçasına ihtiyaç duymayacaksınız..

42. Muhteşem Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımının çoğu, oldukça hoş görünen gölgeleme efektiyle yapıldı. Parmaklar, şaşırtıcı nokta çalışmasıyla asılı ışık desenleriyle yapılır. Merkezi çiçek motifi bu mehndi tasarımında oldukça harika görünüyor, bu yüzden gösterinin çekiciliği manifoldlar tarafından artırıldı..

43. Olağanüstü Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu Eid Mehndi Design’da ellerin arka tarafının tam ortasına eklenen güzel çakrayı gerçekten seviyorum. Bu Mehndi Tasarımının parmakları, oldukça harika görünen güzel ağlarla yapılır. Muhteşem nokta çalışması da süper harika görünüyor. Ben de harika yaprak işini seviyorum.

44. Benzersiz Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Ellerin arkasındaki bu Mehandi tasarımı oldukça ayrıntılı. Her tarafta çiçek işlemeli büyük bir çiçek tasarımına sahiptir. Harika bir boşluk doldurucudur. Paisley ve tavus kuşu motifleri, bu Eid Mehndi Design’ın oldukça benzersiz görünmesini sağlayan bu Eid Mehndi Design’a dahil edilen diğer göz alıcı unsurlardır..

45. Pürüzsüz Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu, burada yapılmış mükemmel bir mehndi tasarımıdır. Muhteşem bir desen oluşturmak için bir araya gelen çeşitli tasarımlarla eklenir. Ayrıca Pakistanlılar ve Hint mehndi tasarım kültürüne çok geleneksel olan gerçekten harika desenli tasarımlarla da eklendi. bence güzel bir tasarım.

46. ​​Mükemmel Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımı, şenlikli tasarımlar yapmak söz konusu olduğunda benzersiz görünüyor. Buradaki çiçek teması oldukça belirgindir. Mehndi tasarımındaki gölgeleme efekti oldukça harika görünüyor. Buraya eklenen bu harika mehndi tasarımını gerçekten beğendim ve bu gölgelendirme efektleri oldukça havalı görünüyor.

47. Cazip Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Burada yapılan bu cesur mehndi tasarımını gerçekten seviyorum. Bu mehndi tasarımındaki desenler oldukça geleneksel tutulmuştur ancak parmaklar çizgi ve yapraklı desenlerle oldukça güzel bir şekilde dekore edilmiştir. Parmakların ucu, gerçekten güzel görünen karanlık çalışmalarla basit tutuldu.

48. Parlak Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Ortadaki dairesel ve çiçek desenli burada gösteri hırsızıdır. Her tarafta oturmayı oldukça güzel kılan bazı koyu yapraklar ile dekore edilmiştir. Yarı yolda benzer bir desenle yeniden dekore edilmiş parmaklar gerçekten güzel görünüyor. Ayrıca oldukça harika görünecek muhteşem tasarımı da seviyorum. Bileğe doğru tasarımı da beğendim.

49. Şirin Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu, basit ve minimalist bir mehndi tasarımı istiyorlarsa bir çocuk veya hatta bir yetişkin için yapılabilecek basit bir mehndi tasarımıdır..

50. Boğucu Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımı oldukça ayrıntılı ve yoğun. Mehndi tasarımı, oldukça harika görünen birçok desen türünden oluşur. Paisley nokta işi, yapraklı desenler, çiçek desenleri ve gerçekten güzel görünmesini sağlayan harika çizgileri var..

51. Harika Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Elin arkasındaki bu mehndi tasarımının her şeyi bir mücevher parçası gibi göstermesini gerçekten çok seviyorum., Bu tasarımı gerçekten deneyebilir ve desenlerinize birkaç mücevher parçası daha yaparak vurgulayabilirsiniz. Çiçek efektleri, mehndi tasarımını gerçekten oldukça kadınsı kılıyor..

52. Müthiş Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu örgü Mehndi Design oldukça büyüleyici çünkü sadece mutlak düzgünlüğü içinde gösterilen özel olarak yapılmakla kalmıyor, aynı zamanda bu tasarımın karmaşıklığı onu gerçekten oldukça çekici kılıyor. Bu şovu çalan ve oldukça harika görünen kısım.

53. Sanatsal Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Burada yapılan bu harika mehndi tasarımını gerçekten çok seviyorum. Çiçek darbeleri ile yapılmış ve parmaklar aynı tema ile süslenmiştir. Bence bu oldukça modernist bir tasarım ve olması oldukça harika görünüyor..

54. Havalı Bayram Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımı çok minimalisttir ve onu süper basit ve yumuşak tutmak istiyorsanız oldukça harika görünür. Genel olarak iyi bir mehndi tasarımıdır ve bazı mücevherlerle eklenebilir..

55. Canlı Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Mehndi tasarımının tamamı, nokta işi yerine çiçek işi yapılan bir ağ deseniyle tamamlandı. Onu benzersiz kılan da bu. Elin ortası, güzel desenlerle gölgelenen güzel bir çiçek tasarımıyla yapılır. Parmak uçları oldukça sade tutulmuştur..

56. Olumlu Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu mehndi tasarımının ne kadar basit olduğunu gerçekten seviyorum ama gölgeleme efektleri tasarımda gerçekten büyük bir fark yaratıyor.

57. Nihai Eid Mehndi Tasarımları

bayram mehandi tasarımları

Bu çiçek deseni, yapılan güzel bir gölgeleme efekti ile gösteriyi gerçekten çalıyor!