2021’deki En İyi Dövme Transfer Kağıtları (İşi Yapan Tek Şey)

Eklenen yardımcı şablonların dövme işlemine getirdiğini düşündüğünüzde, hemen hemen her dövme salonunda ortak bir özellik olmaları şaşırtıcı değildir..

Dövme kalıbının icadından önceki günlerde, sanatçının konseptini insan derisine aktarmasının tek yolu doğrudan üzerine çizim yapmaktı. Bu yöntem, dövmelerin kalıcı olduğu ve bu nedenle, küçük bir hatanın bile tasarımlarınızı kolayca bozabileceği ve onları kurtarılamaz hale getirebileceği başta olmak üzere birkaç sorun sunar..

Dövme kalıbına girer. Dövme şablon kağıtları, soyut dünya ile müşterinizin cildi arasında bir köprü oluşturan çok ihtiyaç duyulan bir aracı oluşturur. Dövme sanatçıları şablon kullanırken çizimlerini mükemmelleştirebilir ve ciltlerine tek bir nokta mürekkep koymadan önce müşterilerinin konseptlerini doğrulayabilirler..

Dövme transfer kağıtları ayrıca dövmecinin işini daha hızlı ve daha verimli hale getirmeye yardımcı olur. Sanatçı, tüm süreç boyunca kendisine yol gösteren yol gösterici çizgilere sahiptir ve görüntünün tüm küçük detaylarıyla mümkün olan en kısa sürede doğru bir şekilde aktarılmasını sağlamaya yardımcı olur..

Şablonlar, müşteri tarafında da önemli ölçüde yardımcı olur. Şablonu müşteriye çizmeye başlamadan önce yerleştirmeniz gerektiğinden, bu yöntem onlara bitmiş dövmenin ciltlerinde nasıl görüneceğine dair son bir bakış sunarken, yine de kararlarını tersine çevirebilir..

Bu önizleme, müşterilerin kavramları zihinlerinde doğrulamalarına veya çok geç olmadan reddetmelerine yardımcı olarak, onları olası pişmanlıklardan kurtarabilir ve tasarımın önemli bir bölümünü çizdikten sonra bir kurtarma operasyonuna girişmenin stresinden sizi kurtarabilir..

Şablon oluşturmaya hazır olduğunuzda, dövme şablon yazıcınızla kullanmak için bir grup yüksek kaliteli kağıt almanız veya isterseniz şablonunuzu elle çizmeniz gerekir..

İyi haber şu ki, bugün piyasada çok sayıda birinci sınıf seçenek mevcut ve işe yarayan birini bulmakta hiç sorun yaşamazsınız. İşte favori seçeneklerimizden bir seçki.

Dövme Transfer Kağıt Çeşitleri

Bu aracın iki ana kullanım durumuna karşılık gelen iki ana dövme transfer kağıdı türü vardır..

En İyi Dövme Transfer Kağıtları, kaydedilmiş dövme, türleriKayıtlı Dövme

Dövme transfer kağıdının ilk türü, forma girintiler yaparak (darbe transferi) kelimeler oluşturan eski daktiloların günlerinden kalan hektograf kağıdıdır..

Bu kağıtlar aynı işlemi kullanarak çalışır, bu da onları şablonunuzu elle çizmek için ideal kağıt türü haline getirir..

Hektograf kağıtları tipik olarak üç katmana sahiptir:

 • tasarımınızı alt katmanlara yazdırmak için elle çizdiğiniz bir üst katman,
 • alt katmanın yapışkan özelliğini korumaya yardımcı olan ikinci bir ara katman (genellikle şablon mürekkebini sağlayan bir karbon kağıdı katmanı) ve
 • şablon haline gelen alt katman.

Ancak, bir dövme şablon yazıcısı kullanıyorsanız (bugün çoğu sanatçı gibi), termal kağıda ihtiyacınız var..

Termal dövme transfer kağıtları, ısıya duyarlı 4 katmanlı kağıtlardır (termal kağıtlar üstte koruyucu bir katman ekler). Bu nedenle, şablon katmanlarına elle çizilmiş veya dijital olarak basılmış tasarımları basmak için şablon yazıcılarla çalışabilirler..

Termal kağıtlar, modern yazıcılarla uyumlu tek seçenek oldukları için artık endüstri standartlarıdır ve bunları hem şablon makinelerinde hem de el çizimi şablonlarında sıklıkla kullanabilirsiniz. (sanatçılar ayrıca darbe transferleri için çoğu termal kağıdı kullanabilir.)

Dövme Şablonları Yapmak için Termal Yazıcı Nasıl Kullanılır

Nihai Seçimimiz: Korsan Yüz Dövme Transfer Şablon Kağıdı

Herhangi bir dövme aksesuarının en iyi listesini yapın ve “Pirate Face Tattoo” adının en az bir kez ortaya çıkması neredeyse garantilidir..

2008’den beri şirket, piyasanın en iyi fiyatlarından bazılarında en güvenilir dövme ürününü üreterek adını duyurdu. Kağıt departmanına girişleri farklı değil.

En İyi Dövme Transfer Kağıtları, kayıtlı dövme, Korsan YüzDaha Fazla Bilgi Edinin Amazon

Bu kağıt seti, güvenilir performansı ve kapsamlı çapraz uyumluluğu nedeniyle birçok üst düzey dövme sanatçısının cephaneliğinde ortak bir özelliktir. Pirate Face Tattoo’nun teklifi aynı zamanda piyasada bulabileceğiniz önde gelen bir endüstri oyuncusunun sunduğu en uygun fiyatlı seçeneklerden biridir..

Korsan Yüz Dövme Transfer Şablon Kağıdı ile, serbest çizimle veya termal fotokopi makinesinde her iki kullanıma da uygun 15 yapraklık transfer kağıdı seti elde edersiniz..

Bu sete dahil olan tabakalar, bir transfer tabakası, çıkarılabilir bir koruyucu doku, mürekkebi getiren mor bir karbon tabakası ve yapıya biraz ağırlık katan sarı bir arka tabaka içeren 4 katlı seçeneklerdir..

Şablonu yazdırdıktan veya serbest elle çizdikten sonra, kullanılabilir kopya üst sayfanın arka tarafında, koruyucu dokunun hemen üzerinde görünür. Şablonu cilde uygulamadan önce koruyucu yarı geçirgen tabakayı çıkarın.

Öne Çıkanlar

 • 15 yapraklık transfer kağıdı seti
 • Hem serbest çizim hem de termal kopyalama için uygundur
 • Çoğu dövme şablon yazıcı markasıyla uyumludur
 • A4 termal levhalar
 • Süper uygun fiyatlı

Amazon’daki En Son Fiyatı Kontrol Edin Başa gitmek Evde Dövme Şablonu Nasıl Yapılır (Elle Şablon Çizimi)

En İyi Dövme Kağıtları

Ofisiniz için dijital yazıcılar veya dövme şablon yazıcılar olsun, sorun aynıdır..

Makineniz için doğru kağıdı bulmak hassas bir iştir. Bazı aygıtlar, bazı formları görünür bir neden olmaksızın reddederken, makineniz için en iyi termal kağıt, piyasadaki en iyi genel seçenek bile olmayabilir..

En iyi seçimimiz herhangi bir nedenle size doğru şekilde hizmet ediyorsa, araştırmamız sırasında hepimizin bulduğu aşağıdaki en kaliteli seçeneklerden herhangi birini tercih edebilirsiniz..

1. En İyi Seçim 1: Spirit Master Klasik Termal Transfer Kağıdı

Spirit Master’ın termal kağıt teklifleri, ürünlerinin kalitesi hakkında çok şey söyleyen, halen üretimde olan en eski ürünlerden bazılarıdır..

Bu set, her şeyi başlatan ve hala dünya çapında birçok sanatçının tercihi olan 25 parçalık Classic Spirit Master termal kağıt paketini getiriyor..

En İyi Dövme Transfer Kağıtları, kayıtlı dövme, SpiritDaha Fazla Bilgi Edinin Amazon

Bu kağıt, Pirate Face Tattoo’nun parçasıyla elde ettiğinizle aynı 4 katlı bir kuruluma sahiptir. Spirit Master Classic ayrıca hem termal makinelerle hem de şablonların serbest çizimi ile kullanım için çalışır.

Üretici, bu teklif için ürün sayfasında 3M termal faks makinesi, Pockjet termal makinesi ve Fotokopi dövme şablon yazıcısı ile uyumluluğu garanti eder..

Bununla birlikte, bu belge aynı zamanda bir dizi başka standart cihazla da çalışır, bu nedenle önceden var olan ünitenizle eşleştirme konusunda herhangi bir sorun yaşamamalısınız..

Tüm Spirit Master belgeleri burada ABD’de vegan değerlerle yapılır..

Öne Çıkanlar

 • 25 yapraklık transfer kağıdı seti
 • Hem serbest çizim hem de termal kopyalama ile çalışır
 • Pockjet, Copier, 3M ve diğer büyük termal yazıcı markalarıyla uyumlu
 • A4 (8,5x 11) termal sayfalar

Amazon’daki En Son Fiyatı Kontrol Edin Başa gitmek

2. En İyi Seçim 2: Stencil Pro Dövme Transfer Kağıdı

Numbskin’in Stencil Pro Dövme Transfer Kağıdı, ünlü üreticinin, markanın temsil ettiği üst düzey kalitenin bir kısmını vaat eden şablon kağıt alanında önde gelen teklifidir..

En İyi Dövme Transfer Kağıtları, kayıtlı dövme, NumbskinDaha Fazla Bilgi Edinin Amazon

Diğer en iyi tekliflerde olduğu gibi, burada bir ana sayfa, yarı geçirgen çıkarılabilir bir doku katmanı, lacivert karbon sayfası ve sarı bir arka sayfa içeren dört katlı bir kağıt elde edersiniz..

Ayrıca, çoğu modern termal kağıt seçeneğinde olduğu gibi, bu 50 setlik termal kağıt seçeneği, termal fotokopi şablon makinesiyle veya elle tükenmez kalemle şablonlar oluşturmanıza da olanak tanır..

Numbskin ayrıca termal kağıt teklifleri ile herhangi bir garanti sunan tek şirketlerden biridir. Her bir paketi, ürün ortalamanın altında performans gösterirse size tam bir geri ödeme sağlayan tam bir ömür boyu para iade garantisi ile destekler..

Öne Çıkanlar

 • 50 yapraklık transfer kağıdı seti
 • Hem serbest çizim hem de termal kopyalama için uygundur
 • Çoğu dövme şablon yazıcı markasıyla uyumludur
 • Tam ömür boyu para iade garantisi
 • A4 termal levhalar
 • Değer paketi

Amazon’daki En Son Fiyatı Kontrol Edin Başa gitmek

3: BoChang Dövme Şablon Kağıdı

BoChang’ın bu termal kağıtları seti ile, tüm dövme projelerinizi halletmek için tasarlanmış güvenilir bir dövme şablon kağıdı paketinde istediğiniz her şeyi elde edersiniz..

En İyi Dövme Transfer Kağıtları, kayıtlı dövme, bochangDaha Fazla Bilgi Edinin Amazon

Paket, standart bir A4 dizüstü bilgisayar boyutuna göre kesilmiş 30 yaprak 4 katlı şablon kağıdı içerir.

Başka yerlerde, BoChang kağıt seti, her sanatçının tanıdığı o tanıdık koyu mavi şablonları üreten normal bir karbon levhaya sahip olduğu kadar gelenekseldir..

Bu kağıt seti aynı zamanda, şu anda üretimde olan çoğu endüstri şablon yazıcısıyla uyumluluğu sağlamak için standart 4 katlı tasarımıyla birleştirilmiş kaliteli kağıt ve boyalarla üst düzey bir yapıya sahiptir..

Sınıfındaki diğer birçok termal kağıt gibi, bu şablon kağıt seti hem termal hem de darbe transferleriyle çalışır, böylece koruyucu doku tabakasını çıkardıktan sonra üzerlerine elle çizim yapabilirsiniz..

BoChang Tattoo Stencil Paper, her yerdeki dövme salonları, dövme sanatçıları ve hobi sahipleri için mükemmel bir bahistir. Ayrıca, sizin için doğru şekilde çalışmazlarsa, şirketin %100 memnuniyet garantisi kapsamından her zaman yararlanabilirsiniz. BoChang, ürün şikayetlerini aldıktan sonra size yeni bir evrak seti gönderecek veya paranızı iade edecek, soru sorulmadan.

Öne Çıkanlar

 • 30 yapraklık transfer kağıdı seti
 • Hem termal hem de darbe transferleri için uygundur
 • Çoğu dövme şablon yazıcı markasıyla çalışır
 • %100 memnuniyet garantisi kapsamı

Amazon’daki En Son Fiyatı Kontrol Edin Başa gitmek

4. Bütçe Seçeneği: Nykkola Stencil Transfer Kağıdı

Dövme transfer kağıtları, bir müşteriye dövme yaparken ihtiyacınız olan en ucuz ekipmanlardan bazılarıdır..

En İyi Dövme Transfer Kağıtları, kayıtlı dövme, NYKKOLADaha Fazla Bilgi Edinin Amazon

Bununla birlikte, ister daha sıkı kısıtlamalarla karşı karşıya olun, ister kitlesel deneyler yapan amatör aşamanızda olun ve dolarınız için mümkün olduğunca fazla kağıda ihtiyacınız olsun, Nykkola Stencil Transfer Kağıdı, piyasadaki alabileceğiniz fırsatlardan birini temsil eder..

Burada, on doların altındaki seviyelerde 25 parçalık kaliteli bir dövme transfer kağıdı paketi elde edersiniz, bu kaçırılmayacak kadar iyi bir anlaşma. Bu teklif, uygulama ekipmanı arayan dövmeye yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir veya dövme salonu sahipleri, piyasadaki paraları için en iyi patlamayı ararlar..

Bu sayfalar, hem serbest çizim hem de elektronik şablon yazıcılarla çalışan standart 4 katmanlı termal kağıt düzenine sahiptir..

Öne Çıkanlar

 • Yaklaşık sekiz dolar için 25 termal kağıt ile süper çekici değer teklifi
 • Hem termal kopyalama hem de serbest çizim ile çalışır
 • Birkaç şablon makinesiyle uyumlu
 • A4 boyutunda termal transfer kağıdı

Amazon’daki En Son Fiyatı Kontrol Edin Başa gitmek

5. En İyi Serbest Çizim Seçeneği: Spirit Classic Tattoo Transfer Kağıdı

Termal kağıtların çoğu artık serbest el çizimi ile de çalışıyor olsa da, her şeyi geleneksel tutmayı seven bir dövmeciyseniz, aynı şeyi aletlerinizle de yapmak isteyebilirsiniz..

Muhtemelen sektördeki en önde gelen transfer kağıdı üreticisi olan Spirit yerine hangi marka ile gidilebilir??

En İyi Dövme Transfer Kağıtları, kayıtlı dövme, Spirit ClassicDaha Fazla Bilgi Edinin Amazon

Bu 25 parçalık Spirit klasik dövme transfer kağıtları seti ile, elle çizim için özel olarak tasarlanmış bir grup yüksek kaliteli kağıt elde edersiniz. Bu kağıtlar termal şablon yazıcıyla çalışmaz.

Bu setle, kaleminizin hafif vuruşlarıyla bile son derece okunaklı tasarımlar oluşturan ekstra görünür mürekkeple aşılanmış kağıtlar elde edersiniz. Bu kağıdı kullanmakla ilgili herhangi bir işlem yoktur ve tasarımınızı oluşturmaya başlamak için herhangi bir tükenmez kalemle çizmeye başlayabilirsiniz..

Kağıt ayrıca, yalnızca serbest tasarımlar için tasarlanmış hafif parçalarda yaygın bir sorun olan iz yırtılmalarını önleyecek kadar sağlamdır..

Öne Çıkanlar

 • 25 parçalı Spirit klasik dövme transfer kağıtları seti
 • Sadece serbest çizim için
 • Herhangi bir tükenmez kalemle çalışır
 • A4 boyutunda transfer kağıdı
 • Stencil Pro Dövme Transfer Kağıdı

Amazon’daki En Son Fiyatı Kontrol Edin Başa gitmek

6. En İyi Termal Rulo: Spirit Classic Termal Rulo

Bir müşterinin sırtının tamamı boyunca devasa bir ejderhayı şablonla çizdiğinizi hayal edin. Bu, bir sürü A4 şablon kağıt parçası, yapılacak bir sürü kağıt ve muhtemelen kaosla sonuçlanacak tehlikeli bir durumun tarifi..

Bu, normal transfer kağıtları kullanıyorsanız.

Termal rulolar, kollu, yarım kollu ve tam gövdeli parçalar gibi daha kapsamlı işler için mükemmel olan sürekli bir termal şablon malzemesi tabakası sağladıklarından ayrıntılı şablon tasarımlarını işlemek için daha uygun bir yol sunar..

En İyi Dövme Transfer Kağıtları, kayıtlı dövme, Termal RuloDaha Fazla Bilgi Edinin Amazon

Termal ruloya giriş yapmanın, sektördeki tartışmasız en iyi üreticinin bu kitinden daha iyi ne olabilir??

Spirit Classic Thermal Roll teklifiyle, tüm standart dövme şablon yazıcılarıyla çalışan 100 fitlik sürekli 3 katlı termal kağıt elde edersiniz. Bu kapsamlı şablon kağıdı, daha büyük dövme parçaları için mükemmeldir ve birden çok küçük dövme için mükemmel bir değer önerisidir, çünkü bütünden küçük parçaları kolayca kesebilirsiniz..

Ayrıca, ürün rafa dayanıklıdır ve zamanla bozulmaz, böylece piyasadaki en iyi fiyat/değer oranlarından bazılarının keyfini çıkararak uzun süre saklayabilirsiniz..

Öne Çıkanlar

 • 100 fit sürekli 3 katlı termal kağıt
 • Çoğu dövme şablon yazıcı markasıyla uyumludur
 • Uzun süreler boyunca rafta stabil
 • Üstün değer paketi

Amazon’daki En Son Fiyatı Kontrol Edin Başa gitmek

7. Koyu Cilt İçin En İyisi: Spirit ReproFX Termal Levha

İlk bakışta, yeni dövmeleri doğru yapmak, daha koyu tenli insanlar için tehlikeli bir arazi gibi görünebilir..

En İyi Dövme Transfer Kağıtları, kayıtlı dövme, ReproFXDaha Fazla Bilgi Edinin Amazon

İster melatonin seviyesi yüksek olan insanları öne çıkaran Instagram şekerleme kıtlığı olsun, isterse koyu tenli dövmeler hakkındaki efsanelerin bolluğu olsun, cesaret kırıcı bazı bilgilerin rüzgarını yakalamış olmanız neredeyse garantidir..

Bilgi:  Siyah Deriye Dövme Yapma Mitleri

Koyu tenli dövme yapmakla ilgili bazı yaygın, doğrulanmamış mitler şunlardır:

 • Koyu ten renkli dövmeler için uygun değildir.
 • Skar veya keloid olma olasılığı daha yüksektir.
 • Detaylı şekillendirme koyu ten üzerinde iyi görünmeyecektir.
 • Sanatçı, ince çizgilerin ve diğer karmaşık detayların doğru bir şekilde ortaya çıkması için iğnelerle dermise daha derine inmeli veya cildi birkaç kez yeniden işlemelidir..

Bu söylentilerin çoğu ırkçılık veya cehalet kaynaklı yalanlar veya abartılar olsa da, cildimizin ışığa tepki vermesinden dolayı, daha koyu tenlerde dövme çalışmalarının genellikle biraz daha düşük görünürlüğe sahip olacağı bir gerçektir..

Bu sorun, şablon oluşturma işlemi sırasında da ortaya çıkabilir. Ağır melatonin üzerinde koyu renkli bir şablon kullanmak, özellikle yetersiz aydınlatılmış bir stüdyoda çalışırken sanatçı için görünürlük sorunlarına neden olabilir..

Piyasada daha görünür, renkli yüzeyler üreten çok sayıda şablon kağıdı olsa da, bunu Spirit’in yeşil mürekkepli ReproFX Thermal kağıdından daha iyi kimse yapamaz..

Bu dövme transfer kağıdı, denediğiniz en okunaklı seçenek olacağından emin olan, parlak, yüksek görünürlüklü yeşil bir mürekkep getiriyor. En karanlık dövme salonlarında bile, bu eşsiz setin göreve hazır olduğundan emin olabilirsiniz..

Ayrıca, Spirit ReproFX Termal Levha, burada ABD’de tartışmasız en ünlü isim olan Spirit Paper tarafından üretilmiştir. Böylece, her yerde bulabileceğiniz en iyi kaliteden emin olabilirsiniz..

Öne Çıkanlar

 • Yüksek görünürlüklü kağıt, daha koyu ten tonları için mükemmeldir ve açık ten için de uygundur
 • 100 adet A4 boyutunda termal tabaka
 • Hem serbest çizim hem de termal kopyalama için uygundur
 • Çoğu dövme şablon yazıcı markasıyla uyumludur
 • vegan

Amazon’daki En Son Fiyatı Kontrol Edin Başa gitmek

8. Açık Ten İçin En İyisi: S8 Kırmızı Dövme Şablon Kağıdı

Dövmeciler, daha açık ten tonlarıyla çalışırken şablon görünürlüğü sorunlarıyla nadiren karşılaşırlar..

Ancak burada bile, en iyi sanatçılar mümkün olan en iyi sonucu sağlamak için her zaman tüm koşulları, özellikle aydınlatmayı optimize etmeye çalışırlar..

En İyi Dövme Transfer Kağıtları, kayıtlı dövme, Kırmızı DövmeDaha Fazla Bilgi Edinin Amazon

Maksimum görünürlüğü garanti etmenin en iyi yolu, daha açık tenli derin ama parlak renkleri tercih etmektir..

Kırmızı, bu görev için en iyi seçeneklerden biridir. Bu renk, daha açık tonlarda net bir şekilde görülürken, aynı zamanda anahat oluşturma işlemi sırasında dövmecinin siyah mürekkebine karşı iyi bir kontrast sağlar. Bu kombinasyon, hatasız şablon izlerini tamamlamak için mükemmel bir aksesuardır..

Ancak, yakın zamana kadar, ticari olarak temin edilebilen onaylanmış kırmızı şablon kağıdı yoktu..

Bilgi

Termal transfer kağıdı onlarca yıldır endüstri standardı olmasına rağmen, üretim kağıtları makul bir şekilde tek boyutludur ve herhangi bir normal karbon kopyalama kağıdıyla elde edebileceğiniz gibi yalnızca koyu mor anahatlar üretir. Bu renk daha açık tenlerde harika çalışırken, daha koyu ten tonlarında oldukça az görülebilir..

Ancak son zamanlarda bazı üreticiler, değişen cilt tiplerinde görünürlüğü artıran kırmızı termal kağıtlar ve diğer renk seçenekleri üretmeye başladılar..

S8 R.E.D. için bu kırmızı şablon kağıtları paketi. FD ile yapılan kırmızı termal levhalara sahip piyasaya ilk giriştir&C onaylı kırmızı renklendiriciler.

Bu eşsiz rengin tadını çıkarırken herhangi bir tahriş edici ile karşılaşmaktan korkmanıza gerek yok. Formül %100 vegandır ve burada ABD’de üretilmiştir..

Ayrıca, bu kağıtlar, üst katmanlarda benzersiz bir bitkisel mum ve mineral karışımı kullanır ve kazara bulaşma ve lekeleri ortadan kaldırarak şablon performansını artırır..

Öne Çıkanlar

 • Daha açık ten tonlarında ve diğer cilt tiplerinde oldukça görünür
 • FD&C onaylı kırmızı renklendiriciler
 • Çoğu dövme şablon yazıcı markasıyla uyumludur
 • vegan
 • Abd’de üretilmiştir.

Amazon’daki En Son Fiyatı Kontrol Edin Başa gitmek

SSS

Bir dövmeyi şablon kağıdından cilde nasıl aktarırsınız??

Dövme transfer kağıdınızın ana sayfasının alt tarafına tasarımınızı bastıktan sonra (el ile şablon makinesine), şablonu müşterinizin cildine aktarmanın zamanı geldi..

 • İlk olarak, cildin temiz, mikro ve tüysüz olduğundan emin olun. En iyi sonuçlar için cildi bir çeşit organik antimikrobiyal ajanla temizleyin..
 • Cildi okşayarak kurutun
 • Ardından, aşağıdaki gibi bir şablon jel uygulayın Bu Illusionist Tattoo’dan şablona daha fazla kalma gücü vermek için cilde.
 • Şimdi, kağıdı deri parçasının üzerine yerleştirin ve ovalamadan veya kağıdı kaydırmadan sıkıca bastırın..
 • Şablonun doğru şekilde aktarıldığından emin olmak için şablonu birkaç dakika orada bırakın..
 • Transferin tamamlandığından emin olmak için kontrol ederek şablonu kademeli olarak soyun
 • Uzun ömürlülüğü artırmak için şablonun dokunmadan önce tamamen kurumasını bekleyin.

Artık bir dövme makinesiyle dövmenin izini sürmeye başlamaya hazırsınız..

Dövme şablonum uyguladıktan sonra neden silinmeye devam ediyor??

Her dövme sanatçısı, izleme süreci boyunca üzerinde kalmayacak bir şablonla gelen acıyı yaşadı. Bu sorun genellikle saç ve kir gibi bazı engellerden veya kanvasın çok kuru ve şablon çubuğunu yapmak için uygun olmamasından kaynaklanır..

İlk sorunu, dövme yapılacak bölgeyi tıraş ederek ve antiseptik sabun ve ovma alkolü ile uygun şekilde temizleyip dezenfekte ederek çözebilirsiniz..

Bu işlemi tamamladıktan sonra, cilt tamamen kurumadan şablonu uygulayın veya aşağıdaki gibi bir şablon transfer jeli kullanın. bu Supvox’tan uzun ömürlü bir şablon için yeterli nemi garanti etmek.