Sienna Miller’ın 3 Dövmesi ve Anlamları

Sienna Rose Diana Miller, tanınmış bir Amerikan divası. Bu lider bayan, moda üreticisi olarak da köklü bir isme sahip. ‘ adlı eksiksiz bir moda etiketipepe‘ sanatsal bir moda tasarımcısı olarak katkılarına sahiptir. Bu büyüleyici kadın, hayır işleri söz konusu olduğunda daha az bayrak kazanmadı. Miller’ın dövmeler için yaptığı tekme, kazanan kişiliği üzerinde bir zencefilli kurabiye.

miller

1. Yıldız Kümesi
değirmenci

Minik ve zarif dövmelerin hayranı olan Sienna, sağ omzuna üç yeşilimsi mavi yıldızdan minik bir dövme yaptırdı. Bir yıldız için yıldızlar – doğal olarak. Güzel Miller sağ omzunda yeşil mürekkeple üç yıldız işaretlemiştir. Yıldızlar çeşitli anlamlar ifade eder, belki bir gün yıldız olma hedeflerinizin peşinden koşmak ya da hayatınızda kalıcı bir izlenim bırakan bir an ile ilişkilendirilebilirler..

2. Karnının altında

değirmenci

Karnının hemen altına bir küçük yıldız daha sarmış. Bu onun sevimli kıvrımlarına zarif bir katkı sağlıyor..

3. Bilekte Güvercin

değirmenci

Miller’ın bileği, Primrose Hill setinden kabulün bir sembolü olan uçan bir kırlangıcın meskenidir ve onun gerçekten bir “o” kız olduğunu doğrular. Böyle bir dövmenin başka bir simgesi, eski bir mahkumun “kuşunu yap, işini bitir” anlamına gelen hapis cezasıdır..