Seth Rollins’in 2 Dövmesi ve Anlamları

Profesyonel olarak Seth Rollins olarak bilinen Colby Lopez, Amerikalı bir profesyonel güreşçidir. iki kez WWE Şampiyonu, iki kez Evrensel Şampiyonu, iki kez Kıtalararası Şampiyonu, bir kez Amerika Birleşik Devletleri Şampiyonu ve beş kez WWE/RAW Takım Şampiyonu. Diğer güreşçilerin aksine, Seth Rollins’in vücudunda sadece birkaç dövme var. Seth Rollins’in her dövmesinin kendine özgü bir nedeni ve anlamı var. Dövmeleriyle ve anlamlarıyla ilgili daha fazla ayrıntı öğrenmek için daha fazla okuyalım..

1. ‘Japon Samuray Savaşçısı Kodu Bushido’ Dövmesi

Dövme: Sırtında ‘Japon Samuray Savaşçısı Kodu Bushido’ Dövmesi.

Anlam: Seth Rollins’in sırtına ‘Japon Samurai Warrior Code Bushido’ dövmesi yaptırdı. Bu dövme, omurganın aşağısındaki dikey biçimde mürekkeplenmiştir. WWE.com videosunda Corey Gray ile yaptığı röportajda Rollins, bunun dürüstlük, saygı, cesaret, onur, şefkat, dürüstlük ve sadakat anlamına gelen bir ‘Japon Samuray Warrior Code Bushido’ olan ilk dövmesi olduğunu söyledi. Tom Cruise’un ‘The Last Samurai’ filmini izlerken bu dövmeyi yaptırma fikrini aldığını itiraf etti. Hatta bu dövmenin kendisine hayatı boyunca Bushido Kurallarına uymasını hatırlattığını ifade etti..

2. ‘sonsuza kadar’ Dövme

Dövme: Sol bileğinde ‘sonsuza kadar’ Dövme.

Anlam: Seth Rollins sol bileğine ‘sonsuza kadar’ kelimesini yazdırdı. Bir röportajda, bu dövmenin üzerinde sonsuza kadar yazan yanan bir sayfanın kalıntısı olduğunu ve bu dövmeyi çok gençken yaptırdığını açıkladı. Bu dövmenin anlamını tam olarak açıklamadı.